Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Nagų priauginimas geliu: ką privalote žinoti?

2023-11-27

Nagų priauginimas geliu: ką privalote žinoti?

Išpuoselėtos moters rankos – jos puošmena. Tad visos moterys nori turėti gražius ir tvarkingus nagus. Jau vien kokybiškai atliktas manikiūras suteikia estetišką išvaizdą rankoms. Na, o išpuoselėti ir dailiai nulakuoti nagai be abejo suteikia moteriai daugiau pasitikėjimo savimi. Tačiau ne visos moterys gali didžiuoti natūraliai stipriais ir sveikais nagais. Moterims, kurių natūralūs nagai yra labai silpni ir sunkiai auga, puiki išeitis - nagų priauginimas. Šiame straipsnyje atsakysime į visus klausimus, susijusius su geliniu nagų priauginimu: kas tai, kokie galimi priauginimo būdai, gelinio nagų priauginimo privalumai bei trūkumai ir kaip išsirinkti saloną priauginimui bei kitus aktualius klausimus.  

Gelinis nagų priauginimas – kas tai?  

Gelinis nagų priauginimas tai visiškai nesudėtinga procedūra, kurios metu natūralus nagas prailginamas geliu. Ši procedūra leidžia moterims net iki 4 savaičių džiaugtis  gražiai atrodančiais, norimo ilgio ir formos nagais. Praėjus šiam laikotarpiui atliekamas nagų papildymas ir korekcija, pakeičiamas nagų dizainas, spalva.  

Žinoma, nors pats priauginimas ir nėra labai sudėtingas, vis dėlto reikalauja meistrės kruopštumo, žinių ir patirties. Tik geras meistras sugebės suformuoti tinkamai atrodančius nagus, nepakenks Jūsų natūraliems nagams.  

Kaip pasirinkti – tipsai ar nagų formelės? 

Nagų priauginimui įprastai naudojamos nagų formelės arba tipsai. Tam tikrai atvejais labiau tinka formelės, o kitais atvejais tipsai. Taigi, kada rinktis tipsus, o kada nagų formeles? 

Tipsus geriausia rinktis, kai reikia priauginti lengvą formą. Taip pat kai nėra laisvojo nago galiuko, už kurio būtų galima užkišti formelę. Tipsus geriau rinktis kai prieš tai priauginti nagai ant formelės nepasiteisino, taip pat esant aukštoms odelėms po nagu ar kai nagas iš priekio labai išgaubtas.  

Formeles geriau rinktis kai nago plokštelė yra taisyklinga ir yra laisvas nago galiukas.  

Žinoma, kad pasirinkti tinkamiausią sau metodą, reikia išbandyti abu.  

Kaip atliekamas nagų priauginimas geliu? 

Pats gelinis nagų priauginimas yra nesudėtingas procesas, tačiau svarbu laikytis visų žingsnių, kad būtų užtikrintas geras rezultatas. Jei galvojate, kaip priauginti nagus namuose, vis tik geriau patikėkite šį darbą profesionaliems meistrams. Priauginant nagus namuose galite pasidaryti daugiau žalos nei naudos.  

Gelinių nagų priauginimo eiga 

  • Rankų dezinfekavimas yra labai svarbi tiek nagų priauginimo, tiek paprasto manikiūro dalis. Būtina dezinfekuoti tiek Jūsų, tiek pačios meistrės rankas. Taip bus užtikrinama, kad nepaklius įvairių bakterijų ir nešvarumų.  

  • Meistrė įvertins Jūsų natūralių nagų būklę, nuspręs ar Jums saugu atlikti nagų priauginimą. Jei nagai itin silpni, gali būti pasiūlytas gydymas jiems sustiprinti ir tik po to tariamasi dėl dirbtinių nagų priauginimo.  

  • Nusprendus, kad gelinis nagų priauginimas galimas, Jums turi būti atliktas higieninis manikiūras. Pirmiausiai atstumiamos odelės, jei reikia jos pašalinamos. Tuomet natūralūs nagai dilde trumpinami iki minimalaus ilgio. Natūralūs nagai privalo būti trumpi, kad priauginus dirbtinius atrodytų natūraliai ir gražiai.  

  • Atlikus higieninį manikiūrą nagai nuriebalinami ir patepami specialia priemone, kuri pagerina natūralaus nago sukibimą su geliu.   

  • Sekančiu etapu į nago plokštelę masažuojamaisiais judesiais įtrinama gelio bazė. Ji išdžiovinama UV arba LED spindulių lempoje.  

  • Paruošiamos nagų formelės  arba tipsai. Jie parenkami pagal Jūsų natūralaus nago plotį, formą, tačiau ilgis ir galutinė forma suformuojama pagal jūsų norus.  

  • Tipsai arba nagų formelės uždedami ant natūralių nagų ir pritvirtinami prie natūralių nagų naudojant gelį.  

  • Taigi, uždėjus formeles arba tipsus, dedamas gelis. Gelis išdžiovinamas UV arba LED spindulių lempoje.  

  • Kai gelis sustingsta frezos pagalba suformuojama norima nagų forma.  

  • Kai nagučiai jau suformuoti ir paruošti, galima atlikti ilgalaikį gelinį lakavimą ir dailę. Kartais moterys nori ir natūraliai atrodančių nagų, tokiu atveju galima nagų papildomai nelakuoti. Gelis yra skaidrus, todėl nagai atrodys natūraliai.  

  • Pabaigoje rankos palepinamos kremu, odelės patepamos specialiu, minkštinančiu aliejuku, atliekamas rankų masažas 

Svarbu, kad visos procedūros metu meistrė laikytųsi visų higienos reikalavimų. Įrankiai naudojami Jums turi būti išimti tiesiai iš dezinfekavimo aparato. Jei procedūros metu įrankis nukrenta ant žemės, meistrė jo naudoti nebegali. Jei įrankiai bus netinkamai dezinfekuoti – galite užsikrėsti įvairiomis per kraują plintančiomis ligomis. Tinkamai pasirinkta meistrė ir salonas leis jaustis saugiai ir užtikrintai darbo kokybe.  

Kiek laiko trunka nagų priauginimo procedūra? 

Priklausomai nuo meistrės įdirbio, gelinių nagų priauginimas trunka nuo 1,5 iki 3 valandų.  Viskas priklauso nuo meistro įgūdžių, naudojamų priemonių, norimo dizaino. Gelinių nagų korekciją rekomenduojama atlikti kas 2 – 4 savaites, priklausomai nuo to, kaip greitai atauga Jūsų natūralūs nagai. Nerekomenduojama laukti kol nagai labai nuaugs, kadangi gali atsirasti plyšelių tarp natūralaus nago ir gelio, o tada padidėja galimybė, kad ten pradės kauptis bakterijos ir nešvarumai.

Gelinių nagų pliusai ir minusai 

Gelinis nagų priauginimas yra puiki išeitis norinčioms turėti gražius ir tvarkingus nagučius. Tačiau kaip ir bet kokia grožio procedūra, taip ir gelinis nagų priauginimas turi savų pliusų ir minusų. O ir yra atvejų, kuomet jis visiškai netinka.  

Gelinių nagų pliusai 

  • Geliniai nagai nežaloja natūralių nagų. Po dirbtiniu sluoksniu jie puikiai auga toliau. \ 

  • Gelis, kaip medžiaga neturi jokio pašalinio kvapo.  

  • Gelis labai natūraliai blizga. Tad toms, kurios nori ilgesnių nagų, tačiau natūralios jų išvaizdos, gelis puikiai tiks. Gelinių nagų galima papildomai nedengti geliniu laku. Užtenka suformuoti norimą formą ir džiaugtis natūraliu efektu.  

  • Su geliu pakankamai lengva dirbti.  

  • Ant gelinių nagų drąsiai galite eksperimentuoti su įvairiais nagų dizainas. Galima lakuoti geliniu laku, puošti akmenėliais, lipdukais ar kitomis nagų dekoracijomis.  

Gelinių nagų minusai 

  • Jei turite jautrų organizmą, yra tikimybė, kad gelis gali alergizuoti. Tai pasitaiko retai, tačiau tokių atvejų yra. Tuomet gelinis nagų priauginimas negalimas.  

  • Laikas – turite nusiteikti, kad nagų priauginimas neatliekamas greitai. Taoi procedūra, reikalaujanti kruopštumo, tad gali užtrukti. 

  • Gelinius nagus nuimti galima tik salone. To namuose nepadarysite. Reikalingos specialios priemonės, dildė. 

Blogai atlikto gelinio nagų priauginimo požymiai 

Gaila, tačiau kartais pasitaiko, kad dėl blogai atlikto meistrės darbo nagučiai nelaiko, nulūžta ar atšoka. Taip gali nutikti dėl kai kurių klaidų, kurios padaromos priauginant nagus. Taip gali nutikti jei:  

  • gelis buvo užlietas per daug arti odelių ar ant jų. Tose vietose oras greitai patenka po nagu ir taip daug greičiau atšoka nuo Jūsų natūralaus nago plokštelės; 

  • netolygiai paskirstytas gelio sluoksnis, ypač jei storesnis sluoksnis užteptas ant odelių; 

  • manikiūro metu Jums buvo pažeistas natūralus nagas, tokiu atveju gelis tam tikrose vietose gali daug greičiau atšokti; 

  • netinkamai atliktas higieninis manikiūras, pilnai nepašalintos odelės;  

  • jei Jūsų natūralaus nago ilgis per ilgas, tai taip pat gali įtakoti priaugintų nagų kokybę; 

  • per storas priemonės, kuri padeda geriau prikibti geliui prie natūralaus nagi, sluoksnis; 

  • nepakankamai pašiaušti nagai. 

Kaip prižiūrėti priaugintus nagus?  

Nagų priauginimas geliu leidžia džiaugtis tobulais nagais kiekvieną dieną. Tačiau net ir tokie nagai reikalauja tam tikros priežiūros. Tiesiog būtina žinoti tam tikrus dalykus, kurie padės ilgiau išsaugoti nagučius.  

  • Pirmiausiai pirmą parą po atlikto priauginimo pasistenkite nemirkyti rankų ilgai vandenyje. Kuo mažiau drėgmės gaus, tuo geriau laikys.  

  • Jei dirbate sunkų fizinį darbą pagalvokite apie nagų ilgį. Kuo jie ilgesni, tuo didesnė tikimybė, kad galite užkliūti ir nulaužti. O tai reiškia, kad gali būti stipriais pažeistas ir natūralus nagas. Tad rinkitės tokį ilgį, kuris netrukdys Jūsų darbui.  

  • Kasdien prižiūrėkite odeles. Jas būtina palepinti specialiu, minkštinančiu aliejuku bei maitinančiu rankų kremu.   

  • Venkite staigaus temperatūros pasikeitimo. Tai pažeis dirbtinių nagų struktūrą, jie taps silpnesni ir gali sutrumpėti jų nešiojimo laikas.   

  • Laiku atlikite korekciją. Optimaliausias laikas – po trijų savaičių. Per tiek laiko Jūsų natūralus nagas nemažai paauga ir sustiprėja. Tuo tarpu priauginti nagai silpnėja. Dėl to būtina atlikti korekciją ir papildymą.  

Kada negalima atlikti nagų priauginimo?  

Tam tikrais atvejai gelinių nagų priauginimo atlikti negalima. Specialistės nerekomenduoja atlikti nagų priauginimo jei:  

  • nagai neseniai buvo traumuoti ir vis dar yra gijimo stadijoje; 

  • nagai yra pažeisti grybelio. Tokiu atveju reikėtų kiek įmanoma gydyti šią ligą. Priauginus dirbtinius nagus, gali atsirasti oro tarpų. Tai puiki terpė daugintis grybeliui;  

  • nagai pažeisti pelėsio; 

  • esate alergiška geliui. 

Kur profesionaliai atliekamas nagų priauginimas geliu?  

Kaip jau minėjome, labai svarbu nagų priauginimui pasirinkti tinkamą saloną ir atsakingą, savo darbą išmanančią meistrę. Meistrę priauginimui rekomenduojame rinktis tik dirbančią salone ir turinčią patirties priauginimuose. Meistro kompetenciją nusako ir mokymai bei kursai, kuriuose jis dalyvavo. Tad jei meistrės nepažįstate, galite paprašyti, kad įrodytų savo kompetenciją priauginant nagus geliu. Mūsų puslapyje atrasite ne tik geriausius pasiūlymus nagų priauginimui, bet ir patikimus salonus.  

Nagų priauginimas Vilniuje Jums profesionaliai bus atliktas „Koralų“ grožio namuose, salonuose „Nefertitė“, „SAME PLACE BEAUTY ACADEMY“, „Elòrbeautybox“, „Gadrani“ ir grožio namuose „Studija9“. 

Nagų priauginimas Kaune puikiai atliekamas PRO nagų studijoje „MEGA“, „Vytautės Beauty“, „Raimonda Nails“ ir „Grožio studija“.  

Gelinio nagų priauginimo kaina 

Gelinių nagų priauginimo kaina kiekviename salone šiek tiek skiriasi. Priklauso nuo to, koks gelis naudojamas, nuo meistrės patirties ir kitų aplinkybių. Gelinių nagų priauginimo kaina svyruoja nuo 30 Eur iki 50 Eur. Kaina priklausys ir nuo to ar norėsite gelinio lakavimo, kokį nagų dizainą ir dekoravimą pasirinksite. 

Gelinių nagų pašalinimo kaina apie 10-15 Eur. Priaugintų nagų korekcija/papildymas kainuoja 25  - 30 Eur. Kuo vėliau eisite atlikti korekcijos, tuo brangiau kainuos.  

Didžiausi mitai apie gelinių nagų priauginimą 

Labai dažnai tenka girdėti įvairiausių mitų apie gelinių nagų priauginimą. Neretai šie mitai atsiranda dėl žinių trūkumo. Dažnai vienos priauginimo medžiagos šalininkės peikia kitas. Tačiau klientai vis labiau sąmoningesni ir vis labiau domisi grožio procedūromis ir apie jas išmano. Pateiksime keletą populiariausių mitų apie gelinių nagų priauginimą.  

Mitas: Priauginti nagai neleidžia nagui kvėpuoti 

Faktas: Pirmiausia, ką turime suvokti, kad nagas – tai suragėjusi odos dalis, kuri nekvėpuoja. Patį svarbiausią vaidmenį nagui atlieka kraujotaka, kuri visas būtinąsias medžiagas perneša per kapiliarus esančius po nagais, o ne ant jų.  

Mitas: Priaugintus nagus po pusės metų reikia nuimti.  

Faktas: Vis dar atsiranda meistrų, kurie teigia, kad po priauginimo praėjus pusei metų reikia padaryti pertrauką. Šis mitas labai susijęs su mitu, kad nagas nekvėpuoja. Ar reikia pertraukos ir po kurio laiko spręsti tik pačiai klientei. Būna, kad priauginimas pabosta, tuomet medžiagą galima nuimti.  

Mitas: Geliniai nagai kenkia natūraliam nagui  

Faktas: Šį mitą dažniausiai teigia meistrai, kurie dirba su kitomis medžiagomis nei gelis. Tačiau kalbant apie gelį ir akrilą, jie abu turi tą pačia cheminę prigimtį, todėl teigti, kad būtent vienas ar kitas kenkia nagui yra labai neteisinga. Nagams pakenkti galima nebent tik juos pažeidus priauginimo proceso metu ar nekokybiškai atlikus procedūrą. Pati medžiaga pakenkti nagams negali.  

Gelinių nagų priauginimo procedūra yra tikras perversmas moterų gyvenime. Moterys gali džiaugtis ilgais, gražiais nagais ir nesukti galvos, kad natūralūs nagai niekaip neužauga.Rankos ir nagai yra mūsų vizitinė kortelė, todėl stenkimės, kad jie atrodytų nepriekaištingai! 

Atgal