Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
Pasiutus Lapė tapo BookitNow!

Tinklaraštis

2023-08-29

TOP trumpų plaukų šukuosenos

Turbūt nerasime moters, kuri per savo gyvenimą nebūtų bent kartą pakeitusi savo plaukų kirpimo ar šukuosenos. Išties moterys mėgsta keisti savo išvaizdą, atsinaujinti, ypač kai norisi pokyčių gyvenime. Naujas kirpimas ne tik suteikia galimybę pasikeisti, bet ir padeda pabrėžti savitą stilių. Nors dažnai manoma, kad įvairiais kirpimais bei šukuosenomis eksperimentuoti gali tik ilgų plaukų savininkės, vis tik tai galioja ir trumpaplaukėms moterims. Šiuo metu itin madingos trumpų plaukų šukuosenos bei kirpimai. Tad jei turite trumpus plaukus, galite drąsiai eksperimentuoti. Šiame straipsnyje pristatysime kokios trumpų plaukų šukuosenos kasdienai yra populiariausios. Taip pat atskleisime, kokios šiuo metu yra madingiausios proginės trumpų plaukų šukuosenos.  

TOP trumpų plaukų šukuosenos

2023-08-24

Nugaros skausmas: viena iš profilaktinių priemonių - įvairių tipų nugaros masažai

Nugaros skausmas – viena opiausių šio amžiaus žmonių sveikatos problemų. Technologijų žmonės didžiąją dalį dienos praleidžia biuruose, prie rašomojo stalo. Ilgas sėdėjimas lemia ir nugaros skausmus. Tačiau tai visiškai nereiškia, kad fizinį darbą dirbantys žmonės nesiskundžia nugaros skausmais: didelė nugaros apkrova, pavyzdžiui, kilnojant sunkius daiktus taip pat sukelia stiprius nugaros skausmus. Pagrindinės priežastys, dėl kurių padidėja stuburo krūvis bei įtampa - netaisyklinga sėdėsena ant kėdės ar automobilyje, netaisyklinga laikysena, netinkama padėtis keliant sunkius daiktus, miegas ant netinkamo čiužinio, fizinio aktyvumo trūkumas, per intensyvus krūvis sportuojant. Šiame straipsnyje papasakosime, kokios profilaktinės priemonės padės išvengti ar sumažinti nugaros skausmą.

Nugaros skausmas: viena iš profilaktinių priemonių - įvairių tipų nugaros masažai

2023-08-19

Kas yra burnos higiena ir kaip ji atliekama?

Valyti dantis yra kiekvieno iš mūsų kasdienybė. Tai privalu daryti bent du kartus per dieną. Tačiau, tiesa tokia, kad net ir dažnas dantų valymas tiek dantų šepetėliu, tiek siūlu, nepadeda palaikyti nepriekaištingos švaros burnoje. Todėl į pagalbą ateina burnos higiena! Tad kas tai yra ir su kuo „valgoma“?

Kas yra burnos higiena ir kaip ji atliekama?

2023-08-15

Plaukų kirpimas pagal veido formą

Tinkamai parinktas plaukų kirpimas gali ne tik paryškinti gražiausius veido bruožus, bet ir suteikti stilingą išvaizdą. Veido forma yra vienas svarbiausių veiksnių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis naują kirpimą. Pasirinkus madingiausią kirpimą, jei jis netinka prie veido formos, rezultatas gali labai nuliūdinti. Tad vietoj to, kad prašytumėte kirpėjos kirpimo pagal naujausias tendencijas, rinkitės kirpimą, labiausiai tinkantį Jūsų veido formai. Visiškai nesvarbu, veidas yra stačiakampio, ovalo, apskritimo ar kitų formų, parinkus tinkamą kirpimą, išvaizdoje atsiras balansas ir harmonija. Šiame straipsnyje atrinkome kiekvienai veido formai tinkamus kirpimus: ilgų ir trumpų plaukų kirpimas pagal veido formą. Taigi, koks kirpimas pagal veido formą Jums tinka labiausiai?

Plaukų kirpimas pagal veido formą

2023-08-12

Riebaluojasi plaukai – priežastys ir sprendimo būdai

Gražūs ir sveiki plaukai yra didžiausia dovana. Tačiau net ir turinčioms ilgus bei gražius plaukus ne visada įmanoma džiaugtis tobula jų išvaizda. Dažną moterį ar vyrą kankina besiriebaluojantys plaukai. Dėl to, norint, kad plaukai atrodytų puikiai tenka kasdien juos plauti. Jei Jums dažnai riebaluojasi plaukai, reikėtų išsiaiškinti, ar neturite rimtų sveikatos sutrikimų. O gal tiesiog turite itin sausą ir jautrią galvos odą. Išsiaiškinus priežastis bus lengviau pažaboti šią nemalonią bėdą. Šiame straipsnyje aptarsime priežastis, kodėl plaukai riebaluojasi. Taip pat kaip prižiūrėti besiriebaluojančius plaukus ir kaip sumažinti riebalavimąsi.

Riebaluojasi plaukai – priežastys ir sprendimo būdai