Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Dažniausiai užduodami klausimai (D.U.K.)

Kaip greičiau išsirinkti norimą paslaugą?

Naudokis išplėstine paieška. Norimos paslaugos gali ieškoti pagal raktinį žodį, teikėjo pavadinimą, pageidaujamą vietovę ar kainą.

Kas yra elektroninis paslaugų čekis?

Tai čekis, kurį vos per kelias minutes gali įsigyti internetu bei iš karto atsispausdinti arba siųsti adresatui el. paštu. Tau tereikia išsirinkti norimą paslaugą ir užsiregistravus pas paslaugos teikėją pateikti įsigytą el. čekį.

Kiek laiko galioja paslaugų čekis?

Kiekvieno čekio aprašyme yra įrašytas jo galiojimo terminas, kuris skaičiuoti pradedamas nuo čekio įsigijimo dienos. Ši informacija pateikiama ir ant paties čekio.

Ar elektroniniai BookitNow čekiai yra saugūs?

Taip, saugūs. Čekių saugumą užtikrina ant jų esantys unikalūs brūkšniniai kodai. Jie padeda identifikuoti čekį, taigi ir panaudoti jį galima tik vieną kartą.

Kur rasti anksčiau sukurtus ir apmokėtus pirkinių krepšelius?

Visi registruoti vartotojai savo apmokėtus ir neapmokėtus pirkinių krepšelius gali rasti portalo „bookitnow.lt“ skiltyje „Mano pirkiniai“. Jei šioje skiltyje lieka neapmokėtų pirkinių krepšelių, po kelių dienų jie automatiškai ištrinami.

Jei pirkimą atlikote kaip neregistruotas vartotojas, dėl savo apmokėtų krepšelių istorijos prašome kreiptis el. paštu info@bookitnow.lt.

Kaip apmokėti paslaugų čekį?

Paslaugų čekį gali apmokėti naudojantis net 8 bankų („Swedbank“, „SEB“, „DNB“, „Šiaulių“, „Citadele“, „Paysera“ ir „Nordea“) internetinės bankininkystės sistemomis.

Ar galima pratęsti el. čekių galiojimo laiką?

Elektroninio čekio galiojimo laiką galite pratęsti Čekių savitarnos puslapyje arba nuotoliniu būdu (susisiekę su bendrove el. paštu info@bookitnow.lt) Už kiekvieno Elektroninio čekio galiojimo pratęsimą mokamas 4 Eur pratęsimo mokestis (įskaitant PVM). Daugiau apie galiojimo pratęsimo sąlygas skaitykite čia.