Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plūduriavimo terapija kapsulėje - nauji pojūčiai ir visiškas atsipalaidavimas

2020-06-29

Plūduriavimo terapija kapsulėje - nauji pojūčiai ir visiškas atsipalaidavimas

Greitas gyvenimo tempas, stresas, nuovargis – visa tai dažnas šiuolaikinių žmonių palydovas. Tuomet ieškome būdų, kaip atsipalaiduoti, nuraminti mintis, atpalaiduoti kūną ir atgauti jėgas. Vieni renkasi masažą, kiti sportą, pasivaikščiojimus, SPA procedūras, jogą. O ar teko kada išbandyti plūduriavimo terapiją kapsulėje? Plūduriavimas vis labiau populiarėjanti procedūra, kuri padės visiškai pamiršti aplink skubantį pasaulį.  

Kas yra plūduriavimo terapija?  

Plūduriavimas - inovatyvi procedūra. Tai yra tikrai terapija ir kūnui, ir sielai. Po plūduriavimo terapijos kapsulėje atgausite visas jėgas ir pailsinsite protą. Plūduriavimo kapsulėje yra vanduo, jis prisotintas magnio druska (EPSOM). Vandens temperatūra sušildoma iki žmogaus kūno temperatūros. Būtent temperatūros ir druskų derinys padeda pasiekti nesvarumo būseną.  

Nesvarumo būsenoje kūnas gali visiškai atsipalaiduoti. Visiškai atsipalaiduoja ne tik raumenys. Mūsų mintys susikoncentruoja visai į kitus dalykus. Terapijos metu tarsi panirstama į nirvaną, kai kurie patiria dvasines keliones, medituoja. Kai kurie žmonės plūduriavimą renkasi vietoje jogos, meditacijos ar masažų.  

Plūduriavimo terapija vis populiaresnė visame pasaulyje. Daugeliui žmonių tai tapo būtina procedūra, tokia kaip sportas ar mankšta. Teigiama, kad plūduriavimas yra geriau už bet kokį kitą atsipalaidavimo būdą. Todėl tie, kas jį išbando bent kartą, visuomet sugrįžta.  

Kas vyksta plūduriavimo terapijos metu?  

Plūduriavimo terapija turbūt vienas geriausių šių laikų atradimų. Dėl to, kad tai itin veiksminga terapija padedanti žmogui atsipalaiduoti. Terapijos kapsulėje Jūs plūduriuojate vandenyje. Taip pat sukuriama ir atitinkama aplinka – gulite tamsoje, girdite muziką, kuri yra rami, veikianti atpalaiduojančiai. Patiriate ne tik nesvarumo būseną, bet ir esate veikiami papildomų pojūčių.  

Pačios procedūros metu širdis ima plakti ramiai, normalizuojasi kraujo spaudimas. Žmogus ima giliai ir retai kvėpuoti, atsipalaiduoja raumenys, dingsta įtampa, pailsi nervinė sistema, dingsta neramios mintys. Šiame video išsamiai pasakojama apie procedūrą ir galite pamatyti, kaip atrodo plūduriavimo kapsulė.

Plūduriavimo procedūra visiškai saugi, jos metu užtikrinama visiška švara. Kapsulėje vanduo visuomet švarus, kadangi po kiekvienos procedūros vanduo yra išfiltruojamas. Net ir pati magnio druska yra natūrali antibakterinė priemonė. Žinoma, po procedūros galėsite pasinaudoti dušu.  

Dažniausiai rasite ir erdvę poilsiui po terapijos. Galėsite ramiai pasėdėti, išgerti arbatos.  

Įprasta plūduriavimo terapijos trukmė - 60 minučių. Tačiau esant norui galima užsisakykit ir ilgesnės trukmės terapiją.  

Plūduriavimo terapijos nauda 

Plūduriavimo terapijos nauda neabejoja niekas. Tai nauda kūnui, protui ir sielai. Plūduriavimas pakelia nuotaiką, kadangi didėja endorfino gamyba, padeda sustiprinti auto-imunines funkcijas. Tai puikus pasirinkimas tiems, kas nori pagerinti kraujotaką, sumažinti ir normalizuoti kraujo spaudimą. Po terapijos pagerėja ir deguonies, maistinių medžiagų apykaita organizme. Plūduriavimo terapija dažnai renkasi profesionalūs sportininkai, kadangi plūduriavimas padeda sumažinti traumų tikimybę, pagerėja sportininkų rezultatai. Plūduriavimo terapiją rekomenduojama rinktis reabilitacijai, norint atstatyti biologines funkcijas.  

Kalbant apie poveikį protui ir smegenų veiklai, būtina paminėti, kad plūduriavimas gerina atmintį, skatina kūrybiškumą, padeda pailsėti smegenims, geriau išlaikomas dėmesys. Po plūduriavimo procedūros pagerėja miegas, sumažėja stresas, dingsta nuovargis. Plūduriavimo terapija netgi rekomenduojama po labai ilgų skrydžių.  

Tiems, kuriems svarbu dvasinė savijauta, būtina paminėti, kad procedūra padeda susikoncentruoti, pasiekti sąmoningumą. Terapija padeda sumažinti depresijos simptomus, mažėja nerimas, baimė. Kai kuriems žmonėms plūduriavimas padeda atsisakyti žalingų įpročių ar priklausomybių. Plūduriavimas kapsulėje padeda pagerinti nuotaiką, didina darbingumą, suteikia energijos ir atstato jėgas.  

Plūduriavimas Vilniuje  

Plūduriavimo terapijos studija „Only Good Vibes“ Vilniuje siūlo išskirtinę galimybę atsipalaiduoti ir išbandyti šią procedūrą. Studija įsikūrusi netoli Tauro kalno. „Only Good Vibes“ studija išskirtinė vieta, kurioje plūduriavimas Jums taps tikru malonumu. Jūsų laukia paslaugos, profesionalus personalas, jauki aplinka, privatumas ir viskas, ko reikia pilnam atsipalaidavimui. 

 

Ką būtina žinoti prieš plūduriavimo procedūrą? 

Nors plūduriavimo procedūra ir nėra sudėtinga ar reikalaujant specialaus pasiruošimo, tačiau tam tikrus dalykus žinoti tiesiog būtina.  

Vyrams rekomenduojama nesiskusti likus mažiau nei 6 valandoms iki procedūros. Moterų oda jautresnė, todėl skustis reikėtų ne vėliau nei 12 valandų iki plūduriavimo. Po skutimosi dažnai atsiranda įvairių odos pažeidimų. Nedidelės žaizdelės gali jautriai sureaguoti į magnio druskos tirpalą.  

Likus 2 valandos iki procedūros geriausia nebevalgyti. O prieš tai rinktis lengvai virškinimą maistą. Žinoma, prie procedūrą būtinai pasirūpinkite gamtiniais reikalais ir atsigerkite vandens, kad procedūros metu netroškintų.  

Prieš plūduriavimą kapsulėje rekomenduojama nerūkyti. Procedūros metu paaštrėja pojūčiai, todėl gali imti erzinti likęs tabako poskonis, gali padidėti jautrumas.  

Venkite kavos prieš procedūrą. Kava veikia stimuliuojančiai, pakelia kraujo spaudimą. O būtent procedūros metu mažėja kraujo spaudimas, siekiama atsipalaidavimo. Todėl kava ar kofeino turintys produktai nerekomenduojami jei norite puikiai jaustis procedūros metu ir gauti tokį efektą, kokio tikitės.  

Jei sportuojate, prieš procedūrą galite atlikti intensyvesnę treniruotę. Po intensyvaus sporto kūnas ir taip atsipalaiduoja, todėl procedūros metu šis pojūtis tik sustiprės. Prieš procedūrą nerekomenduojama valgyti sunkiai virškinamo maisto, tad po treniruotės užkaskite lengvo maisto - vaisių, saujelę riešutų, išgerkite šviežiai spaustų sulčių ar vaisių kokteilį. Taip neapsunkinsite skrandžio, tačiau atgausite jėgas po treniruotės.  

Labai svarbu plūduriuojant tinkamai kvėpuoti. Turite nurimti, atsipalaiduoti, įkvėpti ir iškvėpti tolygiai. Idealu, jei kvėpuosite per nosį. Tolygiai kvėpuojant nurimsite, net nepajusite, kaip kūnas pats sąmoningai ims kvėpuoti.  

Plūduriavimo terapija naudinga net ir laukiantis. Nėštumas visiškai netrukdo mėgautis šia procedūra. Žinoma, prieš tai vis tiek būtina pasitarti su gydytoju, ypatingai jei nėštumo metu turite sveikatos sutrikimų. Tačiau jaučiantis gerai, plūduriavimas padeda sumažinti krūvį nugarai, atpalaiduoja.  

Svarbu net ir toks dalykas, kaip plaukų dažymas. Jei vos prieš kelias dienas dažėte plaukus, lukterėkite. Plūduriuoti eikite mažiausiai po  dienų. Kadangi magnio druska gali sureaguoti su dažais ir juos tiesiog nuplauti. O to turbūt nenorėtų nei viena moteris. 

Kai kurie žmonės įsivaizduoja, kad kapsulė itin maža. Tačiau iš tiesų baimintis nereikėtų. Kapsulė pakankamai erdvi. Plūduriuojantis žmogus gali bet kuriuo metu valdyti kapsulės dangtį, įsijungti šviesą, atsisėsti, išlipti iš kapsulės. Žinoma, kuo mažiau darysite pašalinių veiksmų, tuo labiau atsipalaiduosite. Geriausia pasistengti nejudėti ir leisti kūnui laisvai plūduriuoti.  

Only Good Vibes“ Vilniuje esanti plūduriavimo studija netgi suteikia klientui galimybę pačiam pasirinkti norimą muziką. Tuomet klausysitės tai, kas Jums malonu. Taip pat procedūros metu galima visiškai atsisakyti muzikos. Nors vis tik rekomenduojame jos neišjungti, tai padės pilnai atsipalaiduoti ir nuraminti mintis.  

Jei dar neišbandei šios inovatyvios plūduriavimo terapijos, skubėk užsisakyti vietas. „Only Good Vibes“ turi puikių plūduriavimo terapijos pasiūlymų tiek vienam asmeniui, tiek dviems. Po pirmo apsilankymo procedūra norėsite ir vėl pakartoti, o su laiku tai taps neatsiejama Jūsų gyvenimo dalimi.  

Atgal