Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

3 pagrindinės antakių formavimo klaidos

2024-01-09

3 pagrindinės antakių formavimo klaidos

Antakiai be galo svarbi veido dalis, jie gali paryškinti gražiausius veido bruožus, bet tuo pačiu ir sugadinti vaizdą. Viskas priklauso nuo to, ar antakiai teisingai suformuoti. Formuojant antakius labai svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kad jie atrodytų nepriekaištingai. Tačiau vis tik dažnai pasitaiko tos pačios klaidos.  Taigi, šiame straipsnyje sužinosite, kokios trys didžiausios klaidos dažniausiai daromos formuojant antakius.  

Antakių forma 

Viena dažniausiai pasitaikančių klaidų - tai netinkama antakių forma. Dažnai antakiai suformuojami peroli vienas nuo kito. Tokie antakiai atrodo kiek keistai. Taip pat dar viena dažna klaida – per daug ištęstas antakio galas. Tuomet antakiai atrodounkesni, tuo pačiu vizualiai nusvyra akių kampučiai.  

Dažnai moterys, formuodamos antakius juo per daug išplonina. Ploni antakiai neatrodo natūraliai.  

Formuojant antakius labai svarbu tinkamai nustatyti iškiliausią jų tašką. Jis neturėtų būti per daug pakilęs, bet tuo pačiu nebūti ir per žemai. Pirmu atveju veidas atrodys nustebę, antru atveju veidas neturės jokios išraiškos.  

Tam, kad antakių forma būtų tinkama, rekomenduojame rinktis profesionalią antakių meistrę. Pačiam suformuoti antakius kiek sudėtinga. Yra tam tikros taisyklės, kurios padeda suteikti antakiams tinkamą formą. Antakiai dažniausiai formuojami pagal nosies šnervių ir akių kampučių padėtį. Tad norint turėti tvarkingus ir vienodus antakius, antakių korekcija pas specialistę būtina.  

Norint išlaikyti gražią antakių formą bei lengviau susitvarkyti su antakių plaukeliais, išbandykite antakių laminavimo procedūrą. Jos metu meistrė Jums suformuos antakius, papildys juos pigmentu, o jų priežiūrą bent mėnesį nereikalaus daug laiko.  

Na, o norinčioms dailių, tobulos formos ir spalvos antakių ištisus metus, rekomenduojame rinktis antakių mikropigmentaciją. Tai procedūra, kuri leis nebesukti galvos norint juos gražiai suformuoti ir nudažyti. Ši procedūra tikras išsigelbėjimas ne tik norinčioms pabrėžti natūralių antakių grožį, bet ypatingai toms, kurios turi labai mažai antakių plaukelių ar dėl kokių nors priežasčių jų visai neturi.  

Antakių spalvos intensyvumas 

Antakių formavimas susideda ne tik iš formos suteikimo, bet ir plaukelių dažymo. Čia taip pat dažnai daromos klaidos. Pastebime, kad daug moterų per daug išryškina antakius. Taip pat dažnai antakiai nudažomi viena spalva, be jokių spalvos perėjimų. Svarbu per daug neryškinti antakių priekio, ryškiausia vieta turėtų būti aukščiausia antakio vieta.  

Renkantis antakių spalvą rekomenduojama rinktis panašią į natūralią plaukų spalvą. Ji gali būti tonu ar dviem tamsesnė, bet ne daugiau. Per ryškūs antakiai atrodo itin nenatūraliai. O šiuo metu, kaip tik madingiausi kuo natūralesnės formos ir spalvos antakiai. 

 

Vyresnio amžiaus moterys taip pat turėtų vengti per daug ryškių ir kampuotų formų antakių. Brandaus amžiaus moterims tinka švelnesni, natūralesni antakiai. Jis suteikia veidui skaistumo, švelnumo ir lengvumo. 

Antakių plaukelių šalinimo būdas 

Labai svarbu ir kokiu būdu plaukeliai šalinami. Šiuo metu itin populiaru antakių plaukelius šalinti vašku. Tačiau toks plaukelių depiliacijos būdas neigiamai veikia akių vokų odą. Oda aplink antakius yra plonesnė ir jautresnė, todėl dažnas plaukelių šalinimas vašku ją pažeidžia, ištampo, oda išsausėja. Taip pat dažnai plaukelius depiliuojant vašku, jų vis daugiau išraunama su plauko svogūnėliu. O tai reiškia, kad per daug išploninus antakius, gali būti sunku juos atsiauginti. Taip pat nuo dažnos depiliacijos vašku tose srityse gali atsirasti pigmentinių dėmių. 

Idealiausia antakius šalinti pincetu. Tai patogus, greitas plaukelių šalinimo būdas. Juo bus išraunami tik tie plaukeliai, kuriuos ir reikia išrauti.  

TOP grožio salonai Vilniuje ir Kaune 

Jei ieškote vietos, kur Jūsų antakiai bus sutvarkyti be priekaištų, rinkitės Vilniuje tokius salonus, kaip „LeSkin Clinica“, „Diva-Beauty“, „Flawless lashes by Andželika “, grožio namuose „Studija9 “, „Odos revoliucija“, „Koralų grožio namai“, „Beauty center Pylimo“, „Grožio studija Dalia “, grožio ir kūno dizaino studija „Be Beauty“, „Ti Amo“ ir kituose.

Šiuose grožio salonuose Jus pasitiks profesionalumas, kokybė ir dėmesys klientui. Grožio specialistės - kosmetologės tinkamai suformuos Jūsų antakius, nudažys ir palepins. Kosmetologės dirba tik su profesionaliomis ir saugiomis grožio priemonėmis.  

Jūsų antakiai be priekaištų Kaune pasirūpins grožio specialistės šiuose salonuose: „Sherga skincare “, estetikos studijoje „BeautyTouch“, grožio studijoje „DIJO“, „Grožio estetika Kaune “, „Pro nagų studija MEGA “ ir kituose, kurių geriausius pasiūlymus rasite mūsų svetainėje. 

Atminkite, kad tinkamai suformuoti antakiai gali pabrėžti gražiausius Jūsų veido bruožus, todėl atsakingai rinkitės meistrę, kuriai patikėsite savo grožį. Mūsų rekomenduojami partneriai visuomet kruopščiai ir atsakingai atliks savo darbą!

Atgal