Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

5 dažniausiai pasitaikančios plaukų priežiūros klaidos

2021-03-12

5 dažniausiai pasitaikančios plaukų priežiūros klaidos

Kiekviena moteris nori turėti gražius, žvilgančius ir išpuoselėtus plaukus. Žinoma, tam įdedama daug pastangų - apsilankymai pas plaukų stilistą, kokybiškos priemonės. Vis tik net ir stengiantis rūpintis savo plaukais moterys padaro klaidų, kurios plaukams tikrai neprideda žavesio. Tad kokios 5 dažniausios plaukų priežiūros klaidos, kurias būtina pamiršti?  

Netinkamai atliekama kasdieninė plaukų priežiūra 

Moterys norėdamos, kad jų plaukai kasdien atrodytų nepriekaištingai padaro tikrai grubių klaidų. Viena dažniausių - plaukų tiesinimas. Nors plaukų specialistai ir pataria nepiktnaudžiauti plaukų tiesinimo žnyplėmis, kai kurioms moterims tai tarsi nė motais. Siekdamos, kad plaukai būtų tiesūs it stiga jos kasdien negailestingai savo plaukus pažeidžia karštomis žnyplėmis. O jei prieš tai plaukai dar išdžiovinamo džiovintuvu, turbūt jau net nereikia sakyti, kokia žala padaroma plaukams. Kokios to pasekmės? Plaukai su laiku netenka gyvybingumo, praranda žvilgesį, o blogiausia – ima trupėti. Juk nuolat deginamas plaukas tiesiog nudega.  

Dar viena klaida – tiesinant plaukus moterys pamiršta, kad būtina naudoti priemones, kurios apsaugo plaukus nuo karščio. Žinoma, tai nereiškia, kad galima plaukus kasdien tiesinti karštomis žnyplėmis.  

Jei nuolat taip alinate savo plaukus, rekomenduojame tuomet dažniau rinktis gydomąsias plaukų procedūras, kurių metų plaukai prisotinami visomis reikiamomis medžiagomis. Gydomosios plaukų procedūros reikalingos ne tik tiesinant plaukus, jos itin svarbios ir nuolat plaukus dažančioms moterims. Ypatingai toms, kurios plaukus nuolat šviesina. 

Neteisingai plaunami plaukai  

Kaip dažniausiai plaunate plaukus? Daugelis vis dar nežino, kad plaunant plaukus labai svarbu šampūną paskirstyti tik ant šaknų, o jo kiekis turi būti nedidelis. Vis tik tikrai daug moterų stengiasi šampūnų ištrinkti visus plaukus. Tačiau šampūnas yra tarsi valomoji priemonė, kuri pašalina perteklinius riebalus ir įvairius nešvarumus. Todėl patį plauką jis sausina. Jei gausiai dedate šampūno ir ant plaukų galiukų, rizikuojate, kad jie ims lūžinėti ir skilinėti. O to galima išvengti taip paprastai. Taip pat nepamirškite po šampūno visuomet naudoti plaukų kondicionierių ar balzamą.  

Ar tinkamai šukuojate plaukus? 

Dar viena didelė klaida – netinkamas plaukų šukavimas. Plaukus dauguma šukuoja nuo šaknų link galiukų. Tačiau jei galai pasivėlę, toks šukavimo būdas peša ir pažeidžia plaukus. Todėl visuomet rekomenduojama plaukų šukavimą pradėti nuo galiukų, o tik po to nuo šaknų. Svarbu nepamiršti, kad negalima šukuoti itin šlapių plaukų. Šlapi plaukai lengvai pažeidžiami. Jei vis tik reikia iššukuoti dar drėgnus plaukus, prieš tai juos patepkite plaukų kondicionieriumi ar balzamu. Taip plaukai taps minkštesni ir slidesni, lengviau ir saugiau iššukuojami.  

Plaukų trintis 

Kartais tiesiog net nepastebime, kaip kasdien žalojame savo plaukus. Kaip? Ogi tiesiog jiems trinantis į įvairius daiktus - pagalvę, atlošą ar net šluostant plaukus po plovimo. Taip pat dažnai plaukai žalojami ir pasirenkant netinkamą plaukų gumelę ar kitą aksesuarą. Todėl rekomenduojame rinktis šilko gumeles, šilko pagalvės užvalkalus. Beje, miegodamos nepamirškite, kad plaukams geriau, kai jie supinti. Na, o išplovusios plaukus naudokite kuo minkštesnį rankšluostį, sausinkite labai atsargiai.  

Aplinkos poveikis  

Deja, tačiau kasdien mūsų plaukus žaloja ir nuo mūsų ne visada priklausantys veiksniai – UV spinduliai, užteršta aplinka, laisvieji radikalai, netinkamas vanduo ir kita. Todėl labai svarbu plaukus stengtis kuo labiau apsaugoti. Profesionalios procedūros, kurias atlieka plaukų meistrai, gali padėti apsaugoti plaukus nuo neigiamo aplinkos poveikio.  

Atminkite, kad savo plaukais turite rūpintis kiekviename žingsnyje. Išvardijome 5 pagrindines klaidas, kurias moterys daro prižiūrėdamos savo plaukus. Tačiau tų klaidų yra tikrai daugiau. Visuomet atidžiai rinkitės plaukų priežiūros priemones, specialistus, kurie rūpinsis Jūsų plaukais ir žinome, nepamirškite, kad ir Jūsų kasdien atliekami veiksmai gali pakenkti plaukams.  

Atgal