Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

5 paprastos interjero idėjos, kurios pavers Jūsų saloną jaukiu ir stilingu

2019-05-21

5 paprastos interjero idėjos, kurios pavers Jūsų saloną jaukiu ir stilingu

Šiais laikais kai grožio salonų gausa tikrai didelė reikia kažkuo išsiskirti, sugebėti išlaikyti ir pritraukti klientus, sukurti jaukią aplinką. Žinoma, galima būtų teigti, kad tai įmanoma padaryti tik kokybiškų paslaugų teikimu. Tačiau reikia nepamiršti, kad klientai grožio salone nori ne tik kokybiškų paslaugų, malonaus aptarnavimo, bet ir jaukios, išskirtinės aplinkos. Sukurkite salone jaukų interjerą ir nustebinkite netikėtomis detalėmis, tikrai susilauksite išskirtinio dėmesio. Be to, dabar labai populiaru dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose, tad sukūrę patrauklų interjerą tikrai susilauksite žymiai daugiau dėmesio ir gausite papildomos reklamos.

Dalinamės keliomis paprastomis idėjomis kaip paversti saloną jaukiu, stilingu ir patraukliu Jūsų klientams.

Dideli, dėmesį traukiantys gyvi ir dirbtiniai augalai

Kuriant interjerą salone kartais užtenka vienos išskirtinės, akį traukiančios detalės. Pastatykite matomoje vietoje gražų, didelį gyvą augalą (šiuo metu ypatingai madingi dideliais, karpytais lapais) ar dirbtinį, tikroviškai atrodantį medį su žiedais (puikiai tiktų sakūros). Įspūdingai atrodys ir dirbtinių augalų puokštės. Bet koks didesnis augalas suteiks salonui gyvumo, tai bus puiki vieta daryti gražias nuotraukas, kuriomis klientai galės pasidalinti socialiniuose tinkluose. O Jums taip taps papildoma reklama.

Išskirtinio dizaino lempų gaubtai

Jeigu visas Jūsų salono interjeras minimalistinis ir neturi įspūdingų detalių galite papuošti jį išskirtiniais lempų gaubtais. Pasirinkite derančius prie sienų spalvų, didelius, įdomių formų gaubtus. Jie tikrai patrauks dėmesį bei suteiks salono interjerui žaismingumo.

Gaubtai gali būti pačių įvairiausių formų. Jei salono sienos dažytos švelniomis, pastelinėmis spalvomis rinkitės didelius, gėlių formų gaubtus. Jei interjere dominuoja įvairios geometrinės figūros, pasirinkite panašių formų gaubtus.

Interjere, kuriame vyrauja daug skirtingų detalių rinkitės minimalistinius, derančius prie interjero spalvų, lempų gaubtus. Tai gali būti nedideli, įvairiaspalviai stikliniai ar  vienos spalvos plastikiniai, metaliniai gaubtai.

Ryškus paveikslas ar fototapetai

Grožio saloną visada papuoš didelis ir spalvingas paveikslas ar nuotrauka. Paveikslas turi išsiskirti, traukti akį ir būti visiškai kitoks nei sienų spalvos. Dabar labai madingi žalių augalų motyvai, ryškūs paukščiai ar įdomios žmonių nuotraukos, portretai. Spalvingą ir ryškų paveikslą išvysite grožio namuose Madonna-M.

Labai efektyviai atrodytų jei paveikslas būtų per visą sieną kaip fototapetas. Įspūdis tikrai išliks kiekvienam. Svarbu nebijoti ryškių spalvų, įdomių detalių. Įspūdingu fototapetu puošiasi Gadrani grožio salonas.

Žalioji siena iš augalų, akvariumas

Lietuvoje šio metu vis labiau populiarėja gyvų, stabilizuotų ar dirbtinių augalų paveikslai, sienų kompozicijos. Tai žaibiškai populiarėjanti tendencija. Ant sienų ne tik kabinamos gyvų augalų kompozicijos, bet kuriamos žaliosios sienos, augalų logotipai, kabinami stabilizuoti augalai. Sienos atrodo išties įdomiai ir išskirtinai. Lietuvoje tai dar naujiena, todėl nesuklysite pasirinkę tokią interjero detalę. 

Dar viena įspūdinga, gyva interjero detalė – akvariumas sienoje. Sužavėsite kiekvieną klientą, kadangi tai retesnė interjero detalė ir ypatingai traukia dėmesį. O jei pas Jus lankosi ir vaikai, tai jie tikrai taps pastoviais salono lankytojais. Be to, kuo didesnis akvariumas tuo mažesnė priežiūra jam reikalinga. Investicija nemaža, tačiau ilgalaikė ir džiugins ne tik klientus, bet ir salono darbuotojus.

Ryškių spalvų baldai

Norint sukurti žaismingo ir akį traukiančio salono įvaizdį rinkitės ryškių spalvų baldus. Tai gali būti raudoni, mėlyni, geltoni ar žali foteliai, sofos, kušetės. Tačiau juos rinkitės paprastesnių formų, kad nebūt per daug įvairių detalių. Čia pagrindinis akcentas privalo išlikti „rėkianti“ spalva, turinti savo charakterį. Sienas dažykite šviesiomis, pastelinėmis spalvomis, kad salonas atrodytų neperkrautas. Puikus pavyzdys Fabio grožio centras, kuriame pats interjeras šviesus, tačiau baldai ryškios, violetinės spalvos.

Tereikia vos vienos ar kelių ryškių, įdomių ir nematytų detalių ir savo salonui suteiksite išskirtinumo, prabangos bei jaukumo. Jūsų klientas turi pasijausti kaip tikroje grožio oazėje. Lankytojams dažnai tai vienintelė proga pailsėti ir atsipūsti nuo kasdieninių rūpesčių.

Žinoma, svarbu pabrėžti, kad galima stebinti ne tik ryškiomis interjero detalėmis, bet ir harmonija, švelnumu bei ramiais gamtos motyvais.

Atgal