Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Kodėl pirkti „BookitNow“?

 

Kodėl kurti savo įvaizdį verta su „BookitNow“?


„Aš“ – viso gyvenimo misija. „BookitNow“ vienija ne tik tuos, kurie naudojasi kasdienėmis grožio, gyvūnų priežiūros paslaugomis, bet ir kreipiančiuosius žvilgsnį į vidinį save: rūpinasi sveikata, emocine savijauta, turiningu laisvalaikiu, nori gyventi dermėje su savimi, savo poreikiais, norais bei aplinka.

Viskas, ko reikia. Ir dar daugiau! „BookitNow“ klientai turi itin platų salonų, paslaugų ir promogų pasirinkimą vienoje vietoje – daugiau nei 500 partnerių visoje Lietuvoje, 10 tūkst. paslaugų – nuo manikiūro, depiliacijos ar makiažo iki pasivažinėjimo superautomobiliu, skrydžio oro balionu ar net kyrpyklos jūsų augintiniui. Ir dar daugiau – „BookitNow“ partneriu gali tapti kiekvienas pramogų ar paslaugų tiekėjas, kaip ir įvairėja paslaugų ar pramogų pasirinkimas.

Lengviausias būdas rūpintis savimi patogiai. „BookitNow“ filtras leidžia greitai rasti norimas paslaugas pasirinktame mieste, o rezervuoti laiką galima 24 / 7! Internetinė rezervacijos sistema itin paprasta, sukurta taupyti laiką, kurio visada trūksta. Visa informacija – vienoje vietoje, tad vienas du – ir laikas rezervuotas tik tau. Jei visgi lieka neatsakytų klausimų, galima rašyti el. paštu info@bookitnow.lt – esame visada pasiruošę padėti.

Grąžinimo galimybė. Kiekvienas pirkėjas turi galimybę per 14 dienų nuo el. čekio įsigijimo dienos grąžinti nepanaudotą el. čekį. Daugiau apie el. čekio grąžinimo, keitimo bei galiojimo pratęsimo sąlygas skaityk čia.

Saugus apsipirkimas. Užtikriname, kad esi saugiose rankose. Siekdami apsaugoti komercinių sandorių slaptumą ir saugų apsipirkimą interneto svetainėje Bookitnow.lt naudojame vieną geriausių pasaulyje saugaus ryšio technologiją SSL (angl. Secure Socket Layer). Ši technologija leidžia užšifruoti klientų kontaktinę ir finansinę informaciją perduodant ją internetu bei saugiai ją laikyti tarnybinėse stotyse.

Tikri atsiliepimai. Apie prie „BookitNow“ prisijungusių partnerių ir jų teikiamų paslaugų kokybę liudija tūkstančiai tikrų vartotojų atsiliepimų. Visa tai galima išgirsti iš pirmų lūpų.

Galimybė nesunkiai išrinkti dovaną. „BookitNow“ galima įsigyti dovanų čekį, kuriuo atsiskaitoma už bet kurias teikiamas paslaugas, ar kitam padovanoti konkrečią procedūrą, paslaugą ar pramogą. Pasirinkimų tūkstančiai, tačiau paslaugų filtras leidžia be vargo išrinkti tai, ko trokšta antroji pusė, šeimos narys, draugė ar draugas, o gal kolega.

Supernuolaidos ir konkursai! Platforma „BookitNow“ neatsiejama nuo svarių sutaupymų ir kitų malonių džiaugsmų. Čia visada gausu išskirtinių pasiūlymų, leidžiančių pasilepinti ir išbandyti naujausias procedūras, paslaugas ar pramogas bei būti žingsniu priekyje už mažiau, bet taip pat kokybiškai! Be to, „BookitNow“ nuolat vyksta konkursai, kuriuose galima laimėti galimybę išbandyti ką nors naujo nemokamai.