Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis
VIETA
DATA IR LAIKAS
Filtrai
Vieta
Pasirinkite miestą
DATA IR LAIKAS
kaina

Valyti filtrus
Valyti filtrus
Valyti filtrus
Pirmiausia pasirinkite miestą, kad matytumėte laisvus laikus
Rinktis miestą
Pasirinkite datą
Pasirinkite laiką
-
kaina
Eiliškumas
  • Rekomenduojami
  • Perkamiausi viršuje
  • Pigiausi viršuje
  • Brangiausi viršuje
  • Didžiausia nuolaida

Rūšiavimo algoritmas gali turėti įtakos paslaugų rodymo eiliškumui. Daugiau informacijos

Labai gaila, bet paslaugų, atitinkančių Jūsų pasirinktus filtrus nėra. Bandykite atsisakyti vienos arba kelių filtro reikšmių.

Kone kiekvienas turime bent kelis apgamus. Nors dažniausiai jie nesukelia jokių problemų, tačiau dėl tam tikrų priežasčių – nemaloni išvaizda, nuolatinis „kibimas“– gali kilti noras juos pašalinti. Svarbu žinoti, jog pačiam to daryti negalima jokiu būdu! Apgamų šalinimas – darbas specialistams. Ne paslaptis, kad apgamai gali būti gerybiniai ir piktybiniai (melanoma), todėl tik specialistai gali nustatyti, ar yra saugu apgamą šalinti ir kaip tai padaryti taisyklingai. Gerybinių apgamų šalinimas nuo veido ar kūno yra atliekamas lazeriu, šviesos impulsais kruopščiai ir neskausmingai pašalinant darinį. Nedideliems, pigmentiniams apgamams pašalinti pakanka kelių minučių, o didesniems dariniams gali prireikti ir kelių kartų. Tačiau tai negąsdina, kai norima atrodyti ir jaustis geriau. Tad jei nusprendėte atsisveikinti su apgamais, jums padės profesionalus apgamų šalinimas. Kaina gali skirtis priklausomai nuo darinio vietos bei dydžio.