Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Aknės ir spuogų gydymas Vilniuje

2022-11-12

Aknės ir spuogų gydymas Vilniuje

Aknė yra uždegiminė odos liga, kuri ypatingai pasireiškia paaugliams, nors pasitaiko ir tarp suaugusių. Tiek aknė, tiek spuogai ant veido verčia jaustis nejaukiai bei mažina pasitikėjimą savimi, sukelia psichologinį diskomfortą. Spuogus ir aknę gydyti reikėtų kompleksiškai. Efektyviausias būdas kovojant su spuogais ir akne - tinkamas gydymas namuose bei reguliarus apsilankymas pas kosmetologą veido procedūroms. Šiame straipsnyje sužinosite kur atliekamas aknės ir spuogų gydymas Vilniuje, kokios kainos bei veido valymo būdus.  

Spuogų ir aknės gydymas Vilniuje – salonai ir galimybės 

Aknės ir spuogų gydymui labai svarbus kompleksiškumas, t.y. tinkama mityba, streso vengimas, odos priežiūra namuose naudojant tinkamą kosmetiką bei reguliarus apsilankymas pas kosmetologą, veido procedūros. Efektyviausia veido procedūra aknės ir spuogų gydymui – veido valymas. Kosmetologo kabinete jaunatvinių spuogų ir aknės gydymas pirmiausia prasideda nuo veido valymo ir tik po jo dedamos specialios priemonės gydymui.  

Veido valymo metu atveriamos poros, per kurias iš organizmo pašalinami įvairūs nešvarumai ir toksiškos medžiagos. Veido valymas ne tik sprendžia spuoguotos odos problemas, bet ir užkerta kelią jų atsiradimui. Jei veido valymas bus atliekamas reguliariai tikrai galėsite džiaugtis skaisčia, atjaunėjusia, švaria oda. 

Spuogų ir aknės gydymas Vilniuje atliekamas daugelyje salonų bei kosmetologinių kabinetų. Svarbu rinktis profesionalią ir kompetencijos dirbant su akne turinčią kosmetologę. Rekomenduojame apsilankyti „Sakura Beauty Studio” pas grožio terapijos specialistę Ievą, kuri ne tik atliks veido valymo procedūrą, bet ir papildomą procedūrą aknės ir spuogų gydymui.  

Spuogų ir aknės gydymas Vilniuje – kaina 

Spuogų ir aknės gydymo Vilniuje kaina gali skirtis priklausomai nuo procedūros tipo. Procedūros kaina gali skirtis nuo 25 iki 130 eurų. Labai svarbu pasirinkti profesionalų kosmetologą, kuris dirba su akne ir spuogais. Žinoma, pagal rekomendacijas procedūros veido gydymui turi būti reguliarios ir derinamos su tinkama odos priežiūra namuose bei sveika mityba ir kitomis priemonėmis.  

Aknės ir spuogų gydymo būdai 

Kaip jau minėjome, bene pagrindinė priemonė aknei ir spuojams gydyti – veido valymas. Tik tinkamai paruošus ir išvalius veido odą, galima naudoti kitas gydomąsias priemones. Žinoma, labai svarbu tinkamai prižiūrėti odą ir namuose. Gydymą namuose paskiria kosmetologas. Na, o kokie dar gali būti aknės ir spuogų gydymo būdai?  

Mechaninis veido valymas, kitaip dar vadinamas giluminis veido valymas, atliekamas užsikimšusių veido odos porų valymui. Tinkamų kosmetologinių preparatų ir mechaninio valymo dėka pašalinami nuo veido paviršiaus nešvarumai, išsaugant natūralią apsauginę hidrolipidinę odos plėvelę, kuri ypač svarbi bendrai odos būklei. Gydomieji preparatai ramina uždegimus, kas padeda greičiau gyti spuogams.  

Taip pat turint spuoguotą veido odą, labai naudingas rūgštinis veido valymas, nes jis skatina odos regeneraciją ir neleidžia užsikimšti jos riebalinių liaukų latakams bei susidaryti inkštirams. Procedūra efektyviai pagerina odos struktūrą, skatinama kolageno ir elastino sintezė, mažėja spuogeliai. Jaunatvinių spuogų gydymas dažniausiai yra būtent rūgštinėmis priemonėmis.  

Ultragarsinis veido valymas mažina spuogų formavimąsi, normalizuoja riebalinių liaukų veiklą, šalina negyvas odos ląsteles. Tai labai veiksminga giluminio valymo procedūra, atliekama moderniu ultragarso aparatu. Ultragarsinį valymą galima taikyti veido, kaklo, krūtinės, nugaros sritims. 

Deimantinė mikrodermobrazija – giluminis odos valymas deimantiniais kristalais. Procedūra atliekama aparatu, kurio veikimo principas pagristas tuo, kad deimantiniai kristalai nušveičia odos sluoksnius su negyvomis ląstelėmis ir veido oda tampa skaisti bei švari.  

Biorevitalizacija gali būti skiriama visų stadijų aknei bei randams po aknės gydyti. Tai injekcinė procedūra, kurios metu drėkinami gilieji odos sluoksniai, gerinama odos būklė bei išvaizda. 

Taigi, aknei bei spuogams gydyti yra nemažai procedūrų. Tinkamiausią procedūrą parinks tik profesionali kosmetologė. Todėl išsirinkite saloną, pasikonsultuokite bei apsilankykite pas kosmetologę, kad būtų paskirtas kompleksinis gydymas spuogams ar aknei.  

Atgal