Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Antakių korekcija ir dažymas: TOP grožio specialistai Vilniuje

2021-03-24

Antakių korekcija ir dažymas: TOP grožio specialistai Vilniuje

Kartais prireikus grožio specialisto tenka pasukti galvą, ką rinktis. Žinoma, pirmiausiai ieškoma kuo arčiau namų ir tokio meistro, kuris turi nepriekaištingą reputaciją bei puikiai išmano savo darbą. Antakių korekcija ir dažymas ta procedūra, kuriai atlikti reikia kruopštumo ir žinių, kaip suteikti tinkamiausią formą pagal veidą. Jei ieškai grožio specialistų Vilniuje, padėsime Tau išsirinkti geriausius salonus, kuriuose antakių korekcija ir dažymas bus atlikti nepriekaištingai.  

Antakių korekcija Vilniuje  

Taisyklinga antakių forma labai svarbi norint pabrėžti gražiausius veido bruožus. Todėl jų formavimą patikėkite geriausiems grožio specialistams. Namuose tinkamai atlikti sau korekciją būtų sudėtinga, nes tik specialistas žino, kaip tinkamai juos formuoti. 

Antakių korekcija Vilniuje atliekama daugumoje grožio salonų. Tačiau mes atrinkome Jums geriausius specialistus.  

Med. kosmetologė Margaritą Kazakevič, kuri dirba Le Skin Clinica“ grožio studijoje Jums atliks ne tik nepriekaištingą antakių korekciją, bet ir antakių laminavimą.  

Kosmetologė Miglė pasirūpins idealia Jūsų antakių forma grožio salone „Laurytos studija“.  

Savo darbą mylinti, atsakinga kosmetologė Ramunė laukia Jūsų grožio salone „Cozy cuts“. 

Profesionaliai Jūsų antakiais pasirūpins ir šeimos grožio salonas Bubble Bubbble“. Puiku tai, kad vienu metu galite pasirūpinti ne tik savo grožiu, bet ir vaikų šukuosena! 

Antakių dažymas Vilniuje  

Antakių dažymas ne mažiau svarbus nei pati formos korekcija. Juk tinkamai paryškinti antakiai veidui iš karto suteiks daugiau gyvybės, žaismingumo, išryškins akis, net žvilgsnis atrodys gilesnis. Žinoma, labai svarbu antakius tinkamai nudažyti - jie neturi būti per tamsūs ir per daug ryškūs. Antakių spalvos tonas turėtų skirtis vos vienu ar dviem tonais nuo Jūsų natūralių plaukų spalvos. Todėl šį atsakingą darbą patikėkite grožio meistrams! 

Antakių dažymas Vilniuje - kuriuos salonus rinktis?  

Kosmetologė Gintarė iš „Beauty center Pylimo“ ne tik pasirūpins Jums tinkančia antakių spalva, bet ir nudažys blakstienas ar atliks antakių formos korekciją. 

Daugybės gerų atsiliepimų iš savo klientų sulaukianti kosmetologė Miglė, įsikūrusi grožio salone „Angelų markizė“ pasirūpins ne tik nepriekaištingai atrodančiais antakiais. Miglė atlieka ir įvairias veido procedūras.  

Jei ieškote grožio specialistės, kuri dirba su Henna dažais, rinkitės estetinę dermatokosmetologiją pas Jolandą Haffar.  Kosmetologė dažo antakius ne tik Henna, bet ir cheminiais dažais. Tad kiekviena čia gaus tai, ko jai reikia labiausiai.  

Kosmetologė Ieva, dirbanti salone „Beauty in details“ kviečia Jus ne tik antakių korekcijai ir dažymui, bet ir išbandyti mikroadatinę antakių mezoterapiją. Jos metu adatėlėmis nežymiai pažeidžiama oda. Tuomet tose vietose suaktyvėja kolageno bei elastino gamyba, oda tampa lygesnė bei stangresnė.  

Grožio salone „Ursana“ antakių dažymas atliekamas moterų pamėgtais ELAN dažais. Dažymą šiais dažais atlieka ir „Fabio“ grožio salone dirbanti terapeutė, kosmetologė Oksana.  

Grožio bei terapijos specialistė Ieva, įsikūrusi „Sakura Beauty Studio“ antakių dažymą atlieka RefectoCil dažais. Šie dažai pasižymi trumpu veikimo laiku ir ilgai išliekančiu rezultatu. Antakių spalva išliks net iki 6 savaičių.  

Antakių korekcija ir dažymas - tai procedūra, kurios praleisti tiesiog negalima. Juk norisi visuomet pabrėžti savo gražiausius bruožus ir nustebinti išraiškingu žvilgsniu, tiesa?  

Atgal