Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Antakių laminavimas Vilniuje

2023-06-08

Antakių laminavimas Vilniuje

Dailiai sutvarkyti, natūraliai atrodantys, vešlūs antakiai – itin madingi. Antakiai ne tik suteikia veidui formą, bet ir atskleidžia žvilgsnio žavesį. Tačiau ne visos moterys gali džiaugtis vešliais, išraiškingais antakiais. Antakių laminavimas gali padėti išspręsti šią problemą. Antakių laminavimas suteikia antakiams tvarkingą išvaizdą, apimties, o taip pat skatina plaukelių augimą. Antakių laminavimas Vilniuje atliekamas daugelyje salonų. Šiame straipsnyje atskleisime viską, ką reikėtų žinoti apie antakių laminavimą, kokiuose salonuose ir kokia kaina atliekamas antakių laminavimas Vilniuje.  

Antakių laminavimas – viskas, ką reikėtų žinoti 

Taigi, kas yra antakių laminavimas? Antakių laminavimas - procedūra, skirta norint ilgam suformuoti ir palaikyti antakių formą. Taip pat ši procedūra pamaitina antakius vitaminais ir kitomis būtinomis medžiagomis, kas skatina plaukelių augimą. Antakių laminavimui naudojamos priemonės turi baltymų, vitaminų, mikroelementų ir keratino, todėl antakių plaukeliai tampa sveikesni, tvirtesni ir greičiau auga. Po antakių laminavimo  

Po antakių laminavimo apytiksliai šešias savaites antakių plaukeliai bus paklusnūs, atrodys sveikesni ir vešlesni.  

Dažnai moteriai kyla klausimas, ar reikia kaip nors pasiruošti antakių laminavimo procedūrai. Šiai procedūrai iš anksto ruoštis nereikia, tačiau jei nesenai buvo atlikta antakių korekcija ir dažymas su Henna dažais, tuomet laminavimo gali tekti palaukti apie mėnesį. Taip pat antakiai negali būti laminuojami jei nesenai buvo atlikta antakių mikropigmentacija. Vertėtų palaukti kol antakių zona visiškai sugis ir nebeliks šašelių. Žinoma, jei antakių zonoje oda yra sudirgusi, yra žaizdelių, antakių laminavimo atlikti taip pat negalima, iki kol oda sugis.  

Prieš antakių laminavimo procedūrą įspėkite meistrę jei esate alergiška, ypač kosmetikos priemonėms. Esant jautriai odai, meistrė, kuri atliks antakių laminavimą, pirmiausia, atliks testą, kad pamatyti kaip oda reaguoja į laminavimo priemones.  

Antakių laminavimo procedūra trunka iki 1,5 val. Po procedūros efektas išlieka nuo 6 iki 8 savaičių, kai kurioms net ir iki 12 savaičių. Antakių laminavimo procedūrą rekomenduojama atlikti kas du mėnesius, taip antakiai atrodys nepriekaištingai.  

Kaip prižiūrėti antakius po laminavimo procedūros plačiau papasakos laminavimą atliekanti meistrė. Rekomenduojama pirmas dvi paras antakių nešlapinti, nevalyti ir netepti jokiomis kosmetikos priemonėmis. Taip pat nerekomenduojama lankytis baseinuose, pirtyse ir saunose. Antakių meistrė parekomenduos kokias priemones naudoti antakiams, kad jie kuo ilgiau išliktų dailūs.  

Kodėl antakių laminavimas pastaruoju metu toks populiarus? Taip yra, nes ši procedūra turi labai daug privalumų. Pavyzdžiui, antakiai apsaugomi nuo išorinių aplinkos veiksnių - išsausėjimo, šalčio, ultravioletinių spindulių, temperatūros kaitos. Priemonės skirtos antakių laminavimui padeda atkurti plaukelių struktūrą ir išauginti naujus plaukelius. Antakių laminavimo procedūra padeda vizualiai pakelti antakius, paslėpti asimetriškumą. Beje, ši procedūra suteikia antakiams natūralią ir gražią išvaizdą, sutaupydama daug laiko ir pastangų.   

Antakių laminavimas Vilniuje – salonai ir kainos 

Antakių laminavimas kaip ir kitos antakių procedūros Vilniuje atliekamos beveik kiekviename grožio salone. Šią procedūrą atlieka vis daugiau antakių dizaino specialisčių.  

Antakių laminavimas Vilniuje atliekamas „Show studio by Sakura“ „LeSkinClinica“ pas med. Kosmetologę Margaritą, grožio salone „Elòrbeautybox“, „Flawlesslashesby Andželika“, grožio ir kūno dizaino studijoje „Be Beauty“, grožio studija „Dalia “, grožio studijoje „Studija9“, „Women'sgarage“, „eStilius“, „Odos revoliucija“, „Gadrani “, „Oksanos Pikul grožio namai “ ir daugelyje kitų. 

Antakių laminavimas Vilniuje kaina gali skirtis priklausomai nuo to ar klientei reikalinga korekcija, antakių dažymas, papildomas plaukelių prisotinimas ir panašiai. Kaina Vilniaus salonuose svyruoja nuo 15 iki 40 Eur. Kai kurie salonai kainą nurodo iš karto su antakių korekcijos procedūra. Na, o jei norite, kad Jums būtų atliktas iš karto antakių ir blakstienų laminavimas, sumokėsite apie 50 Eur.

Antakių laminavimas puiki procedūra tiek norinčioms dailiai suformuotų antakių, tiek siekiančioms juos atauginti ir sustiprinti. Ši procedūra džiugins net iki dviejų mėnesių. Antakių laminavimas atliekamas daugelyje Vilniaus grožio salonų, tad Jums tereikia pasirinkti grožio saloną, susitarti dėl vizito laiko ir jau netrukus galėsite džiaugtis dailiais antakiais. 

Atgal