Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Auskarų vėrimas Vilniuje

2024-02-12

Auskarų vėrimas Vilniuje

Moterų dažniausiai naudojamas papuošalas - auskarai. Žinoma, šis papuošalas neretai mėgstamas ir vyrų. Beje auskarai populiarūs jau nuo senų laikų ir jų nešiojimas siekia tūkstančius metų. Žinoma, seniau auskarai buvo nešiojami dėl tradicijų ar statuso. Šiais laikais auskarai – mados ir stiliaus detalė. Nors auskarų vėrimas tam tikrose kūno vietose yra populiarus priklausomai nuo mados tendencijų, tačiau dažniausiai auskarai veriami į ausis. Meistrai auskarus veria visur kur tik leidžia fantazija, neapsiribodami tik ausimis, nosimi, liežuviu, antakiais ar bamba. Šiame straipsnyje aptarsime esminius klausimus apie auskarų vėrimą, taip pat papasakosime kur atliekamas auskarų vėrimas Vilniuje ir kaip išsirinkti saloną bei kokios vyrauja auskarų vėrimo kainos.  

Auskarų vėrimas - viskas, ką reikia žinoti 

Auskarai yra gana universalus aksesuaras, kuriuo galima pasipuošti tiek iškilmingomis progomis, tiek kasdienoje. Tinkamai priderinti auskarai gali būti išskirtine įvaizdžio detale, padėti pabrėžti stilių. Neretai ir išskirtinio stiliaus mėgėjai, savo skonį ir savitumą mėgsta pabrėžti auskarais tam tikrose kūno vietose, pavyzdžiui, lūpoje, nosyje ar antakyje.  

Kaip jau minėjome, populiariausias auskarų vėrimas yra į ausis. Auskarai veriami įvairiose ausų vietose – nuo tradicinės minkštosios ausies dalies iki kremzlinio audinio. Beje ausys turi daugybę taškų, į kuriuos reikėtų vengti pataikyti. Todėl rekomenduojame patiems nesiverti auskarų, o rinktis profesionalų meistrą.  

Išskirtinumą mėgstantys žmonės neretai auskarais puošia ne tik ausis, bet ir kitas vietas veido srityje. Dažniausiai auskarai veriami į nosį, antakius, lūpą. Taip pat tarp paauglių labai populiaru įsiverti auskarą į liežuvį. Vis dažniau auskarai veriami ne tik veido srityje, bet ir įvairiose kūno vietose. Turbūt populiariausia kūno vieta – bamba. Taip pat auskarai veriami į spenelius, krūtų tarpą, lytinius organus ir kitur.  

Kalbant apie auskarų vėrimą, pasitaiko atvejų, kai yra nerekomenduojama jų vertis, ypač jei žmogus alergiškas metalui ar jam sutrikęs kraujo krešėjimas. Sergant ūminėmis ligomis taip pat negalima vertis auskarų. Tad prieš atliekant šią procedūrą vertėtų įsivertinti savo galimybes bei pasidomėti auskarų priežiūra po procedūros.  

Įprastai apie priežiūrą papasakoja auskarus veriantis meistras. Svarbiausi aspektai, kuriuos reikia žinoti, tai, kad įsivėrus auskarą svarbu kuo mažiau liesti ką tik pravertą vietą ir auskarą. Reikėtų stengtis auskaro nekliudyti, saugotis smūgių, vengti sporto. Prasivėrus auskarą, tos vietos negalima šlapinti vandeniu parą. Tačiau vėliau, tekantis vanduo duše iš dalies išvalo nešvarumus ir yra naudingas gijimui. Būtina stebėti, kad ant vėrimo vietos nepatektų šampūno, dušo gelio ir kitų priemonių. Meistras, kuris įvers auskarą, rekomenduos ir specialias priemones prižiūrėti pravertą vietą. Svarbu dezinfekuoti vietą aplink auskarą. Patariama, išvalius vėrimo vietą švelniai pasukioti auskarą, taip išvengsite auskaro įaugimo. 

Priklausomai nuo auskaro vėrimo vietos, skirsis ir jos gijimo laikas. Gijimo laiką kaip ir auskaro priežiūrą, turėtų nurodyti auskarą veriantis meistras. Kad vėrimo vieta užgijusi, galite spręsti iš to, kad išnyksta paraudimas, tinimas, nustoja skaudėti ir nebeišsiskiria skystis. Tuomet galima specialų auskarą pakeisti kitais. Taigi, alergijų, infekcijų, patinimo ir pūliavimo galima išvengti, jei tik tinkamai prižiūrėsite ir valysite auskaro vėrimo vietą ir patį auskarą.  

Auskarų vėrimas Vilniuje – salonai, kainos ir galimybės 

Vienas svarbiausių dalykų, norint įsiverti auskarą, tai išsirinkti profesionalų saloną ir meistrą, kuris atliks kokybišką procedūrą.  

Salonas, kuriame versitės auskarus, turi atitikti visus higienos keliamus reikalavimus: aplinka turi būti itin sterili, naudojamos vienkartinės priemonės, darbą atlieka tik jį išmanantis meistras. Prieš veriantis auskarą meistro pasidomėkite ar naudojama sterili vienkartinė įranga. Žirklės, adata, auskarai turi būti išimti iš specialaus sterilaus maišelio su pirštinėmis ir būtinai Jūsų akivaizdoje.  

Taip pat renkantis meistrą, svarbu atkreipti dėmesį į jo darbus, atsiliepimus, patirtį. Klauskite draugų ar pažįstamų apie jų patirtį bei rekomendacijas.  

Mes rekomenduojame apsilankyti šiuose salonuose Vilniuje: grožio namuose „Elis“ pas kosmetologę Ramunę, „eStilius“ pas kosmetologę Svetlaną, „BOB Salon“ pas kosmetologę Kristiną, grožio studijoje „L'opera“ pas kosmetologę Ugnę.  

Šios meistrės auskarus veria, naudojant aukščiausios kokybės įrangą ir auskarus. Specialistės pakonsultuos Jus visais priežiūros klausimais.  

Auskarų vėrimo Vilniuje kainos svyruoja nuo 15 iki 35 eurų, priklausomai nuo vietos, į kurią veriamas auskaras. Auskarų vėrimas į ausis yra pigiausias ir kainuoja apie 25 eurus, o brangiausiai kainuoja auskaro vėrimas į liežuvį, antakį ir kitas specifines kūno vietas.  

Taigi, jei nusprendėte papuošti savo kūną auskarais, pasirinkite profesionalų saloną bei meistrą, aptarkite su juo priežiūros aspektus bei gijimo laiką. Tik atlikus viską, kaip nurodo profesionalus meistras, auskarais galėsite džiaugtis be pavojaus sveikatai. Galite drąsiai rinktis mūsų rekomenduojamus meistrus, užtikriname, kad auskarais džiaugsitės ilgus metus. Atskleiskite savo skonį ir stilių pasipuošę auskarais.  

Atgal