Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Beadatinė mezoterapija – inovacija grožio srityje

2021-04-13

Beadatinė mezoterapija – inovacija grožio srityje

Mezoterapija - inovatyvi metodika, kurios pagalba veiklių medžiagų kokteilis, itin mažomis dozėmis įvedamas į tam tikras kūno vietas. Pasirenkamo vietos, kurioms reikalingas gydymas. Moterys mezoterapija dažniausiai renkasi veidui. Iki šiol plačiai naudojama buvo adatinė mezoterapija, tačiau vis daugiau moterų išbando ir beadatinę mezoterapiją. Todėl norime plačiau papasakoti, kaip ji atliekama ir kokia jos nauda.

Neinjekcinė procedūra  

Beadatinė mezoterapija yra neinjekcinė procedūra, kurios metu taikomas kombinuotas gydymas. Sritis, kuri yra gydoma veikiama ultragarso bangų ir impulsinės elekroterapinės stimuliacijos. Dar kitaip šią procedūrą vadina elektoroporacija 

Elektroporacija yra saugi procedūra, kuri nesukelia skausmo ir neatliekamos jokios invazijos į odą. Ultragarso ir elektroterapinės stimuliacijos pagalba veikliosios medžiagos įvedamos į odą. Kiekvienas plotas veikiamas mažiau nei sekundę. Tuo metu, kai plotas yra veikiamas, ląstelių membranos destabilizuojasi ir taip jų lipidinėse struktūrose atsiranda poras. Būtent per jas į gilesnius odos sluoksnius patenka veikliosios medžiagos.  

Puiku tai, kad beadatinė mezoterapija padidina veikliųjų medžiagų veikimą šimtus kartų. Dėl šios priežasties jau po procedūros matomi akivaizdūs odos pokyčiai, kurie vyksta dar kelias dienas. Į giliuosius odos sluoksnius pakliuvusios medžiagos veikiamos natūralių procesų virsta naudingomis dalelėmis ir laisvaisiais radikalais.  

Kuo beadatinė mezoterapija naudinga?  

Tai inovatyvi, šiuolaikinė procedūra, kuri yra pelniusi chemijos Nobelio premiją. Beadatinė mezoterapija turi ir pranašumų lyginant su adatine. Po procedūros nelieka paraudimų, patinimų ar mėlynių. Be to, procedūra nėra skausminga. Atliekant adatinę mezoterapija veidui jautresnėse vietose juntamas nedidelis skausmas. Todėl vis daugiau moterų renkasi beadatinę mezoterapiją 

Beadatinės mezoterapijos nauda:  

  • oda tampa elastingesnė 

  • oda gausiai pridrėkinama 

  • sumažėja odos pigmentacija 

  • sumažinamas veido raudonis 

  • sumažėja randeliai, raukšlės 

  • veidas lieka mažiau paburkęs 

  • pagerėja kraujotaka ir odos aprūpinimas medžiagomis 

Moterims, kurios nori, kad veido oda kuo ilgiau išliktu jauna, ši procedūra tikras išsigelbėjimas. Be to, nereikalingos papildomos injekcijos. Po beadatinės mezoterapijos kurso svarbu vadovautis kosmetologo nurodymais ir naudoti tinkamas priemones veidui, kad rezultatas išliktų kuo ilgiau.  

Kas vyksta odoje atliekant beadatinę mezoterapiją 

Patį veikimo principą jau papasakojome. Tačiau daugiau norėtumėte papasakoti, kokie pokyčiai vyksta odoje. Pirmiausia oda veikiama ultragarso spindulių, prasideda odos temperatūros pokyčiai. Tuomet kinta slėgis ląstelėse ir į gilesnius odos sluoksnius patenka veikliosios medžiagos.  

Pati beadatinė mezoterapija turi keturis žingsnius: veikliųjų kosmetikos priemonių įvedimas, cirkuliacija, drenavimas ir stimuliacija. Pokyčiai odoje prasideda iš karto. Žinoma, vieno karto pasiekti norimiems rezultatams neužteks, rekomenduojama atlikti visą kursą. Kiek tiksliai kartų prireiks pasakys specialistas, kuris atliks procedūrą. Viskas priklauso nuo esamos odos būklės ir tikslo. Bet kuriuo atveju jau po pirmo karto rezultatai nudžiugins. 

Moterys šią procedūrą renkasi ir prieš svarbias šventes. Oda tampa švytinti, lygesnė, todėl ir makiažas atrodo nepriekaištingai. Be to, procedūra skatina natūralius procesus, kurių metu oda pagražėja. Suaktyvėja elastino ir kolageno gamyba, oda tampa elastingesnė.  

Grožis gali būti visiškai neskausmingas ir nesukeliantis jokio pašalinio poveikio. Mokslas kasdien žengia į priekį ir tokios inovatyvios grožio procedūros tai tik patvirtina. Pati mezoterapija yra tikras atradimas, kuris moterims padeda puoselėti savo natūralų grožį be operacijų ar kitų intervencijų į kūną. Rūpinkitės savo oda, puoselėkite jos grožį be skausmo!

Atgal