Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Blakstienų laminavimas Kaune

2023-06-22

Blakstienų laminavimas Kaune

Blakstienos ne tik apsaugo mūsų akis, bet ir suteikia joms ypatingą žavesį ir grožį. Būtent dėl to moterys ieško būdų kaip puoselėti blakstienas, kad jos būtų stiprios ir ilgos. Vienas populiariausių būdų turėti gražias ir išraiškingas blakstienas - blakstienų laminavimas. Blakstienų laminavimas kaip ir antakių laminavimas pastaruoju metu itin populiarios procedūros. Ši procedūra paryškina natūralų blakstienų grožį, suteikia joms tūrio, dailiai užriečia ir pailgina. Tad norinčioms paryškinti blakstienas, blakstienų laminavimas puikus pasirinkimas.  

Šiame straipsnyje aptarsime kas yra blakstienų laminavimas, kaip jis atliekamas, kur atliekamas blakstienų laminavimas Kaune ir kokia kaina.  

Blakstienų laminavimas - ką reikėtų žinoti 

Blakstienų laminavimas yra trijų žingsnių procedūra, kurios metu blakstienos yra pakeliamos, joms suteikiama apimtis ir ilgis. Po blakstienų laminavimo jos atrodo ryškesnės, pilnesnės ir ilgesnės. Blakstienų laminavimo metu, blakstienos prisotinamos vitaminais, mineralais, aliejais ir keratinu. Visos šios priemonės pamaitina blakstienas, suteikia joms papildomos apimties ir žvilgesio. Kadangi laminavimo metu blakstienos pripildomos pigmento, jos atrodo ryškesnės ir ilgesnės. Svarbu paminėti, kad blakstienų laminavimo efektas priklauso nuo natūralių blakstienų, jei jos trumpos – efektas nebus labai matomas, bet blakstienos tikrai atrodys gražesnės ir ryškesnės. Blakstienų ryškumas išlieka apie kelias savaitės, bet pats efektas, riestumas ir sodrumas išsilaiko net iki 2 mėnesių. 

Blakstienų laminavimo procedūra yra tinkama visoms blakstienoms – natūralioms, šviesioms, trumpoms, tiesioms. Ypatingai blakstienų laminavimas tinka po blakstienų priauginimo, nusilpusioms blakstienoms. Taip pat blakstienų laminavimas puikus pasirinkimas mėgstančioms natūralumą, tačiau norinčioms suteikti žvilgsniui ryškumo.  

Nors blakstienų laminavimas yra saugi procedūra, vis tik pasitaiko atvejų, kai šios procedūros atlikti negalima. Viena jų - konjuktyvitas. Jei Jūsų akys paraudusios, jautrios ar turite uždegimą, rekomenduojama išsigydyti ir tik tuomet atlikti procedūrą. Taip pat blakstienų laminavimo atlikti negalima jei nesenai buvo atliktas permanentinis makiažas. Tokiu atveju reikėtų palaukti kol akių vokai visiškai užgis. Taip pat vertėtų įsitikinti ar nesate alergiška kažkuriai sudėtinei preparato daliai. Dėl to pasikonsultuokite su savo meistre.  

Po procedūros svarbu pirmas dvi paras blakstienų nedrėkinti, nesimaudyti, netrinti ir nenaudoti jokių kosmetikos priemonių ar makiažo valiklių.  

Daugiau apie blakstienų laminavimą galite paskaityti šiame straipsnyje.  

Blakstienų laminavimas – salonai ir kainos 

Nors blakstienų laminavimas atrodo pakankamai nesudėtinga procedūra, tačiau ji reikalauja kruopštumo, atidumo ir išmanymo. Pasirinkus neprofesionalią meistrę galite ne tik nepajusti efekto, bet ir blakstienos gali būti sugadintos. Svarbu, kad meistrė būtų profesionali ir gerai išmanytų savo darbą.  

Blakstienų procedūros Kaune profesionaliai atliekamas daugelyje salonų, tačiau labai svarbu atsirinkti vietas, kur gausite kokybiškas paslaugas. Mes Jums rekomenduojame patikimus salonus, kuriuose paslaugas suteiks tik kvalifikuotos meistrės. Blakstienų laminavimas Kaune puikiai atliekamas grožio studijoje „DIJO“, „RN Studija“, grožio studijoje „Inuno“, grožio salone „VIZIJA “, estetikos studijoje „Beauty Touch“, grožio salone „Natali“, „Salon de Beauté“, studijoje „Unity“, „Altidė House O fBeauty“ ir kituose.  

Blakstienų laminavimas kaina beveik nesiskiria nuo blakstienų priauginimo ar papildymo kainos. Procedūros kaina gali skirtis priklausomai nuo to kur lankomasi, kokias priemones naudoja meistrė ar papildomai blakstienos prisotinamos vitaminais ir panašiai. Blakstienų laminavimas Kaune kainuoja nuo 25 iki 50 eurų. Vidutiniškai kaina 30-35 EUR. 

Kaip jau minėjome, svarbu kreiptis pas profesionalią meistrę, taip būsite tikra, kad blakstienų laminavimas bus atliktas be priekaištų ir laikysis net iki dviejų mėnesių. 

 

Atgal