Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Blakstienų laminavimas Vilniuje

2023-06-27

Blakstienų laminavimas Vilniuje

Visais laikais moterys stengėsi puoselėti savo blakstienas, kad jos būtų ilgos ir tankios. Blakstienos suteikia žvilgsniui išraiškingumo ir atveria akių grožį. Būtent todėl moterys nori jas ryškinti. Tam į pagalbą neretai pasirenkamas blakstienų priauginimas. Tačiau šiais laikais labai populiarus natūralumas, o dirbtinės blakstienos jo nesuteikia. Blakstienų laminavimas – puikus pasirinkimas norinčioms tiek natūralumo, tiek labiau išryškinti blakstienas. Ši procedūra suteikia apimties, ilgio bei prisotina blakstienas vitaminais, kas jas sustiprina ir skatina augti.  

Šiame straipsnyje aptarsime kas yra blakstienų laminavimas, kaip jis atliekamas, kur atliekamas blakstienų laminavimas Vilniuje ir kokia šios procedūros kaina.  

Blakstienų laminavimas - ką reikėtų žinoti 

Blakstienų laminavimas, tai procedūra, kuri apima blakstienų pakėlimą, užrietimą, apimties ir ilgio suteikimą. Blakstienų laminavimo metu, blakstienos prisotinamos vitaminais, mineralais, aliejais ir keratinu. Visos šios priemonės pamaitina blakstienas, suteikia joms papildomos apimties ir žvilgesio. Kadangi laminavimo metu blakstienos pripildomos pigmento, jos atrodo ryškesnės ir ilgesnės. Žinoma, blakstienų laminavimo efektas priklauso nuo natūralių blakstienų būklės ir ilgio. Jei turite trumpas blakstienas – efektas gali nebūti toks ryškus. Tačiau blakstienos tikrai atrodys ryškesnės ir tankesnės. Blakstienų laminavimas, kaip ir antakių laminavimas, išsilaiko iki dviejų mėnesių. Verta paminėti, kad pats ryškumas išsilaikys apie kelias savaites. Vis tik, kiek ilgai išsilaikys efektas labai priklauso nuo natūralių blakstienų būklės bei priežiūros.  

Blakstienų laminavimo procedūra tinkama visoms blakstienos – tiek trumpoms, tiek ilgoms, šviesioms ir tiesioms. Blakstienų laminavimas ypač rekomenduojamas po blakstienų priauginimo. Nusiėmus priaugintas blakstienas, dažniausiai natūralios būna nusilpusios, plonos. Todėl prisotinimas vitaminais ir keratinu padės joms greičiau atsigauti ir sustiprėti bei ataugti.  

Nors blakstienų laminavimas yra saugi procedūra, vis tik pasitaiko atvejų, kai šios procedūros atlikti negalima. Viena jų - konjuktyvitas. Jei akys paraudusios, jautrios ar yra uždegimas, rekomenduojama išsigydyti ir tik tuomet atlikti procedūrą. Taip pat blakstienų laminavimo atlikti negalima jei nesenai buvo atliktas permanentinis makiažas. Tokiu atveju reikėtų palaukti kol akių vokai visiškai užgis. Prieš procedūrą vertėtų įsitikinti ar nėra alergijos kažkuriai sudėtinei preparato daliai. Dėl to būtina pasikonsultuoti su blakstienų laminavimo meistre.  

Po procedūros svarbu pirmas dvi paras blakstienų nedrėkinti, nesimaudyti, netrinti ir nenaudoti jokių kosmetikos priemonių ar makiažo valiklių. Kaip prižiūrėti blakstienas po laminavimo papasakos procedūrą atlikusi meistrė.  

Daugiau apie blakstienų laminavimą galite paskaityti šiame straipsnyje.  

Blakstienų laminavimas Vilniuje – salonai ir kainos 

Nors blakstienų laminavimas atrodo pakankamai nesudėtinga procedūra, tačiau ji reikalauja kruopštumo, atidumo ir išmanymo. Pasirinkus neprofesionalią meistrę galite ne tik nepajusti efekto, bet ir blakstienos gali būti sugadintos. Svarbu, kad meistrė būtų profesionali ir gerai išmanytų savo darbą.  

Blakstienų procedūros Vilniuje profesionaliai atliekamas daugelyje salonų, tačiau labai svarbu atsirinkti vietas, kur gausite kokybiškas paslaugas. Mes Jums rekomenduojame patikimus salonus, kuriuose paslaugas suteiks tik kvalifikuotos meistrės. Blakstienų laminavimas Vilniuje puikiai atliekamas „Flawlesslashesby Andželika “, „EstheticA“, „LashbyEmiFi“, „LeSkinClinica“, „Nefertitė“, „Koralų grožio namai“, grožio studijoje „Dalia “,  „Ursana“, „CharmingLookAcademy“, „Women'sgarage“ ir kituose.  

Blakstienų laminavimas kaina beveik nesiskiria nuo blakstienų priauginimo ar papildymo kainos. Procedūros kaina gali skirtis priklausomai nuo to kur lankomasi, kokias priemones naudoja meistrė ar papildomai blakstienos prisotinamos vitaminais ir panašiai. Blakstienų laminavimas Vilniuje kainuoja nuo 20 iki 45 eurų. Vidutiniškai kaina siekia 30-35 EUR.  

Kaip jau minėjome, svarbu kreiptis pas profesionalią meistrę, taip būsite tikra, kad blakstienų laminavimas bus atliktas be priekaištų ir laikysis net iki dviejų mėnesių.  

Atgal