Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Depiliacija vyrams: viskas ką reikia žinoti

2019-08-06

Depiliacija vyrams: viskas ką reikia žinoti

Lietuvoje naujovės sunkiai skinasi kelią, tačiau net ir mūsų šalyje sparčiai populiarėja depiliacija vyrams. Kai kuriems tai kas mėnesinė kūno priežiūra, nors daugumai vis dar vienetinis ir ne toks dažnas kūno priežiūros ritualas. Dažnai vyrai bijo šios procedūros, tačiau tiesa tokia, jog nėra ko baimintis, o šiame straipsnyje atsakysime į visus neraminančius klausimus.

Intymios vietos depiliacija vyrams

Dažnai vyrai galvoja, jog depiliacija yra morališkai žeminanti procedūra, tačiau taip tikrai nėra! Dauguma po bikinio depiliacijos pripažįsta, kad viskas buvo daug paprasčiau nei tikėjosi ir skausmas nėra jau toks baisus. Dėl bikinio srities depiliacijos neretai vyrai suglumsta, bet tai būna tik pirmą kartą – vėliau, kai procedūros procesas yra kartotinis, klientai jaučiasi labiau atsipalaidavę.

Jei nusprendėte, jog tikrai norite depiliuoti intymią vietą, reikėtų nuspręsti ar norite tai daryti vašku, ar cukrumi. Kosmetologės dažnai rekomenduoja bikini sričiai rinktis cukrų, nes tai mažiau skausminga, kadangi depiliacinė medžiaga prilimpa prie Jūsų kūno plaukelių, tačiau nelimpa prie odos. Atliekant depiliaciją su cukraus pasta, ši yra pašildoma tik iki kambario temperatūros, todėl nėra galimybės odą netyčia nudeginti. Ir nors kontaktas, naudojant cukraus pastą, su oda yra žymiai mažesnis nei depiliuojant kitomis priemonėmis, visgi išlieka galimybė atsirasti odos jautrumui ir pabėrimams. Beje, nors ši procedūra mažiau skausminga nei depiliacija vašku, visgi reiktų atminti, kad procedūros metu plaukai yra šalinami su šaknimis, todėl trupučio skausmo išvengti nepavyks.

Ši procedūra atliekama „Elis“, „EstheticA“ bei „Elemi“ grožio salonuose.

Krūtinės depiliacija vyrams

Populiariausia sritis vyriškai depiliacijai yra pažastys. Tačiau taip pat dažnai, vyrai depiliuoja ir krūtinę. Vyrų požiūriai į krūtinės plaukelių šalinimą skiriasi. Vieni palaiko požiūrį, kad vyro kūnas turėtų būti be plaukelių, kuomet kiti kūno plaukuotumą laiko natūraliu dalyku dėl ko nereikėtų gėdytis. Abu variantai visiškai suprantami ir priimtini, tačiau jei Jūs esate vienas iš tų, kuriems patinka prižiūrėtas kūnas, siūlome Jums apsilankyti viename iš šių grožio salonų, kurie puikiai atlieka krūtinės depiliaciją: „Harmonijos menė“, „Grožio dirbtuvės“, „Beauty loft S3“.

Beje, kadangi krūtinė nėra tokia jautri vietą, ją galima depiliuoti vašku. Depiliacija vašku yra šiek tiek pigesnė, nei cukrumi.

Nugaros depiliacija vyrams

Moterys sako, kad plaukai ant pečių arba nugaros geriausiu atveju atrodo netvarkingai. Būtent dėl jų, vyrai dažniausiai depiliuoja nugarą. Galite rinktis ar norite depiliuoti tik apačią, tik viršų, tik pečius, o galbūt visą nugarą.

Visas šias paslaugas teikia „Qi Anmo“, „Oblaka beauty salon“ bei „Gadrani“ salonai.

Viso kūno depiliacija vyrams

Viso kūno depiliacija vyrams – rimtas reikalas. Juk vyrai turi kur kas daugiau plaukų nei moterys, tad viso kūno depiliacija ne tik užtruks bei ir kainuos kur kas daugiau. Renkantis viso kūno plaukelių šalinimą, turite nuspręsti ką konkrečiai norite depiliuoti: kojas, bikini, rankas, krūtinę, nugarą, pečius, pažastis, pirštus, veidą, nosį, ausis... Taip, sąrašas išties ilgas. Tačiau nebūtina šalinti viską.

Dažniausiai vyrai, rinkdamiesi viso kūno depiliaciją, omenyje turi intymią zoną, kojas, krūtinę bei nugarą. Kaip minėta prieš tai, norint išvengti didesnio skausmo, geriausia depiliuoti viską cukrumi, tačiau taupymo sumetimais galima rinktis abu variantus, t. y. bikini zoną depiliuoti cukrumi, o visą kitą vašku. Nugara, krūtinė ir kojos nėra tokios jautrios kaip intymioji zona, todėl skausmą ištverti kur kas lengviau.

Geriau plaukelius rauti ar skusti?

Dažnai tiek vyrai, tiek moterys, bijodami skausmo renkasi plaukelius skusti. Tačiau visos kosmetologės vienareikšmiškai teigia, jog nėra ko bijoti, o rauti plaukelius kur kas geriau ir patogiau! Kai pradedame depiliuoti plaukus rovimo būdu, plaukeliai ir jų šaknys ilgainiui plonėja, todėl jie atauga gerokai silpnesni nei skutant. Skutant plaukus skustuvu, jie atauga labai greitai, būna tvirtesni. Laimingos moterys tą gali pajusti jau po trijų dienų, o kitoms ryte nusiskutus kojas, vakare jau jaučiamas šiurkštumas, tas pats galioja ir vyrams. Jeigu nusprendžiate rinktis depiliaciją cukrumi, vašku ar epiliatoriumi, tuomet plaukeliai ataugs tikrai ne taip greitai, todėl sutaupysite brangaus laiko.

Depiliacija vašku ar cukrumi?

Jeigu renkamės šalinti plaukelius cukraus pasta, galime išvengti to šiurkštaus pojūčio, tačiau turite žinoti, kad po vieno karto stebuklų tikrai nebus – geriausias efektas, šalinant plaukus cukraus pasta, yra pasiekiamas per tris ar keturis mėnesius. Todėl jeigu grožio specialistai to nepasako, galimas nusivylimas rezultatu. Ilgainiui plaukas, šalinamas cukrumi, pašviesėja, atauga daug lėčiau, kūno oda tampa švelni, o pati procedūra nebe tokia skausminga.

Vaškas, taip pat labai populiarus šalinant plaukus, tačiau cukraus pastos natūralesnė sudėtis, todėl pasireiškia daug mažiau alerginių reakcijų. Pagal senovės receptą cukraus pastos sudėtis buvo cukrus, vanduo ir citrinos rūgštis, tačiau šiandien sudėtis yra pakitusi, pasta praturtinta įvairiais komponentais, kurie mažina alergines reakcijas, teigiamai veikia odą. Tačiau, kaip ir senovės recepte, joje nėra kenksmingų sudėtinių dalių. Šalinant plaukelius cukraus pasta, toje pačioje vietoje galima daryti 5–6 pakartojimus netraumuojant odos, o tai užtikrina nepriekaištingą rezultatą. Su vašku to padaryti nepavyks. Visų pirma, vaškas kaitinamas iki 30–40 laipsnių temperatūros, todėl atliekant daugiau nei du pakartojimus ant odos ją galima nudeginti ir stipriai sužaloti. Cukraus pastą galima naudoti nešildomą, nėra tokio didelio sukibimo su oda, kaip su vašku, taip pat cukraus pasta puikiai pašalina ne tik nepageidaujamus plaukelius, bet ir negyvąsias odos ląsteles, o tai sumažina plaukelių įauginėjimą.

 

Taigi, jei nusprendėte depiliuotis, visų pirma reikia gerai apgalvoti, kurį būdą rinktis: cukrumi ar vašku. Na, o po to belieka išsirinkti saloną. Geriausius salonus depiliacijoms vyrams Vilniuje bei Kaune, jau aptarėme... Galiausiai, lieka tik nutarti, kurias kūno vietas norite dailinti. Depiliacija vyrams, niekuo nesiskiria nuo depiliacijos moterims, tad jei iš tiesų baiminatės dėl šios procedūros, paprašykite rekomendacijų bei patarimų savo artimų moterų. Taip jausitės kur kas drąsiau.

Atgal