Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Epiliacija lazeriu – norinčioms ilgalaikių rezultatų

2019-02-08

Epiliacija lazeriu – norinčioms ilgalaikių rezultatų

Lazerio procedūros dėl savo pažangumo ir efektyvumo vis labiau populiarėja visame pasaulyje. Ilgalaikis plaukų šalinimas lazeriu padeda atsikratyti daugelio kompleksų dėl ne vietoje augančių plaukelių. Pašalinus plaukelius lazeriu sukeliamas ilgalaikis rezultatas t. y. nebereikia periodiškai varginti odos dažnomis procedūromis ir gaišti joms savo brangaus laiko. Dėl šių priežasčių pagerėja ir odos būklė – ji nebėra dirginama nuolatinių skustuvų ašmenų, depiliacinių vaškų ar epiliatoriaus, sumažėja įvairių infekcijų ir įaugusių plaukų tikimybė. Skamba puikiai, tiesa?

Fotoepiliacija – ilgalaikė plaukų mažinimo priemonė

Ieškote veiksmingo ilgalaikio plaukelių šalinimo būdo? Epiliacija lazeriu arba kitaip fotoepiliacija – tai vienas iš būdų, kuris Jums gali padėti pamiršti įkyrius ar įauginėjančius plaukelius. Šiuo metu, įvairios reklamos rėkte rėkia, jog visos ilgalaikio šalinimo priemonės visiems veiksmingos ir gali išnaikinti bet kokius plaukelius, tačiau tiesa tokia, jog su fotoepiliatoriumi galima šalinti tik tamsesnius plaukelius, o šviesūs lieka „nepaliesti“ (tai galima matyti žemiau esančioje odos ir plaukelių spalvų lentelėje). Todėl rekomenduojama pirmiausiai prieš pasirenkant depiliacijos būdą – pasidomėti, kuris plaukelių šalinimas išties naudingiausias ir veiksmingiausias Jums. Ką reikia žinoti apie fotoepiliaciją?

Fotoepiliacijos atlikimo technika:

Fotoepiliatorius skleidžia platesnio spektro šviesos impulsus nei lazeris. Fotoepiliatorius į plauko folikulą siunčia šviesos impulsus, kurie virsta šiluma ir naikina plaukuose esantį melaniną. Melaninas yra atsakingas už šviesos pasisavinimą. Todėl kuo didesnis plauko pigmentas (kuo plaukas tamsesnis), tuo fotoepiliacijos procedūra veiksmingesnė. Jeigu Jūsų plaukelis šviesus didelė tikimybė, kad fotoepiliacija Jums gali būti neveiksminga! Pabrėžiama, jog prieš atliekant procedūrą būtina plaukelius nuskusti, kad maksimaliai fotoepiliacijos šviesa paliestų tik plauko svogūnėlius.

Prieš atliekant fotoepiliaciją būtina žinoti tris plaukų fazes: augimo, regresijos ir ramybės. Procedūra paveikia ir pašalina tik augimo fazėje esančius plaukelius. Įprastai vienu metu augimo fazėje yra apie 30 procentų plaukų, todėl fotoepiliacijos procedūras vidutiniškai reikia kartoti 8 kartus, kas 4 savaites. Kadangi po kurio laiko organizmas vėl pradeda gaminti melaniną, po visų procedūrų seansų profilaktiškai reikia fotoepiliaciją pakartoti po kartą į pusmetį. Tačiau, kartas į pusmetį skamba kur kas geriau ir patraukliau nei skustis kiekvieną dieną, ar ne?

Kur galima atlikti fotoepiliaciją?

Fotoepiliaciją galima atlikti grožio klinikose arba įsigyti fotoepiliatorių iš parduotuvės ir daryti procedūras namuose. Naminiai fotoepiliatoriai dėl saugumo sukurti labai silpni, todėl Jums teks apsišarvoti didele kantrybe. Namie procedūros užtrunka labai ilga, tad turėkite tai omenyje, kuomet spręsite ar atlikti terapiją namuose, ar grožio studijoje. Atliekant procedūrą jaučiamas šioks toks diskomfortas ar net deginimas, nuo kurio Jus taip pat kaskart vis labiau pavargsite ir motyvacija kaskart mažės dėl lėtų rezultatų. Todėl mūsų patarimas šią procedūrą patikėti tikriems specialistams, kurie dirba šioje srityje, turi patirties ir dirba su profesionalia įranga.

SPA Sante salonas, įsikūręs Vilniuje, atlieka šią procedūrą įvairiose kūno srityse. Tai gali būti veido zona, kojos, rankos, bikini, pažastys ir t. t. Šiame salone procedūra atliekama taip: klientas (-ė) paguldomas ant kušetės. Odos sritis nuo kurios bus šalinami plaukai dezinfekuojama ir aptepama specialiu geliu. Salono specialistai pabrėžia, jog procedūra gali sukelti šiokį tokį diskomfortą, tačiau šiuolaikinė aparatūra jį sumažina iki minimumo.

Kosmetologė Svetlana Liudskaja, dirbanti Žirmūnų g. 107, taip pat atlieka šią procedūrą. Masažo namai bei Masažo klinika irgi siūlo šią paslaugą, tad akivaizdu, jog sostinėje šios rūšies depiliaciją kviečia išbandyti daugelis grožio salonų bei profesionalių kosmetologių. Taigi, jei nusprendėte rinktis šią procedūrą, skubėkite registruotis kursui jau šiandien, nes pradėjusios dabar, vasarą jau galėsite nebesirūpinti dėl nereikalingų plaukelių!

Dažniausiai kylantys klausimai apie fotoepiliaciją:

 1. Ar fotoepiliacija saugi? Fotoepiliacijos aparatas profesionalų kabinete, sukurtas bendradarbiaujant su medicinos universitetu. Be to prietaisas visuomet išbandomas bei patvirtinamas profesionalių dermatologų, atitinka visus Europinius standartus. Atliekant fotoepiliacijos procedūras gali atsirasti nudegimų grėsmė. Tačiau, prietaisas turi vėsinimo vandeniu technologiją, tad tai leidžia užtikrinti labai saugią procedūrą.
 2. Kiek procedūrų reikia maksimaliam efektui? Dažniausiai pakanka 5-8 procedūrų. Procedūrų skaičius priklauso nuo plaukų augimo ciklo, tankio, odos spalvos, vartojamų vaistų, hormonų lygio, medžiagų apykaitos ypatumų.
 3. Kokioms zonoms tinka ši procedūra? Šiuo būdu galima pašalinti plaukus visose kūno vietose, (išskyrus akis). Moterims dažniausiai plaukai šalinami pažastų, kojų, bikinio, viršutinės lūpos, smakro srityje, vyrams – nugaros, pečių srityje.
 4. Kada procedūros negalima atlikti? Esant bet kokiai ūmiai odos infekcijai; sergant ligomis, kurių paūmėjimą gali provokuoti šviesa; vartojant fotosensibilizuojančius (jautrumą šviesai didinančius) vaistus ar vaistažoles; sergant piktybiniais odos susirgimais (pvz., melanoma, bazalioma); jei organizmas linkęs sudaryti keloidinius randus; esant kraujo krešėjimo sutrikimamas; vartojant kraują skystinančius preparatus; sergant endokrininės sistemos ligomis bei esant hormoninių sutrikimų; sergant imunitetą slopinančiomis ligomis (tame tarpe ir ŽIV, AIDS), vartojant imunitetą slopinančius vaistus (pvz., ciklosporiną); nėščioms, maitinančioms moterims.
 5. Kokios yra galimos komplikacijos? Komplikacijos pasitaiko 1-5 proc. atvejų: odos hiperpigmentacija (išnyksta savaime per 6 mėnesius), niežėjimas, skausmas, nutirpimo jausmas, šašai, mėlynės, paraudimas, patinimas, infekcija, randelių susidarymas.
 6. Ar galima procedūrą atlikti ant įdegusios odos? Geriausia procedūrą atlikti prieš saulės vonias. Po aktyvių saulės vonių apie dvi savaites nerekomenduojama atlikti fotoepiliacijos lazeriu procedūrų.
 7. Ar procedūra skausminga? Dauguma mūsų klientų teigia, kad šviesos impulso metu jaučiama nedidelė šiluma. Storesnių ir tamsesnių plaukų savininkai gali jausti šiek tiek didesnį diskomfortą, tačiau jis išnyksta vos užbaigus plaukų šalinimo procedūrą. Jūsų patogumui fotoepiliacijos prietaisas turi net 30 skirtingų programų, kurias pasirenka specialistas, įvertinęs plauko ir odos atspalvį, kliento jautrumą.
 8. Ar galima atlikti fotoepiliacijią ant rudos arba tamsios odos?Galima, tam naudojami specialūs aparato parametrų nustatymai.
 9. Kada pastebėsiu rezultatus? Po pirmos fotoepiliacijos procedūros plaukai atauga, tačiau po dviejų savaičių apie 20-30% šių plaukų paprasčiausiai iškrenta. Plaukai auga trim skirtingais etapais, o fotoepiliacija veikia tik aktyvioje augimo fazėje esančius plaukus. Tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl norint pasiekti ilgai išliekantį rezultatą reikia atlikti daugkartines procedūras.

Statistikos ir skaičiai apie depiliaciją

Apskaičiuota, jog moteris per visą gyvenimą vidutiniškai skutasi apie 7718 kartų. Tai reiškia, jog skutimosi reikmenims, tokiems kaip skustukai, skutimosi putos ir pan., jos vidutiniškai išleidžia apie 10 207 dolerių per visą gyvenimą. Tai juk išties daug, tiesa? Tuo tarpu fotoepiliatoriaus, ar kito lazerio pagalba šį skaičių galima sumažinti iki labai mažos dalies, t. y. per gyvenimą moteris lazerio procedūroms iš viso išleistų apie 3 000 dolerių. Tad rinkitės lazerius, o ne skustukus, kurie tik dirgina odą ir skatina plaukelių įaugimą!

Taip pat statistiškai nuo 2000 iki 2011 metų, moterų, depiliuojančių bikini zoną, padaugėjo net 47 procentais. Tokie skaičiai išties džiugina.

Na, o kalbant apie vyrus, ką gi jie dažniausiai depiliuoja?

Pirmoje vietoje – krūtinė, tuomet seka veidas, pilvas, nugara, pečiai ir rankos. Tikriausiai nustebote, jog sąraše nėra intymiosios zonos, tačiau iš tiesų daugelis vyrų šios srities depiliacijos prisibijo ir vengia, tad geriau skuta arba tik patrumpina plaukelius. Tik labai maža dalelė vyriškosios lyties atstovų pasiryžta depiliacijai vašku ar epiliacijai lazeriu.

Bikini zonos epiliacija lazeriu

Nors orai ir prasti, dabar puikus metas pagalvoti apie bikinio zonos plaukelių šalinimą. Pirmiausia todėl, kad to nereikia daryti prieš pat atostogas – iki jų reikia bent poros seansų. O antra, jei niekada to nedarėte, natūralu, kad turite daugybę klausimų, kuriuos reikia aptarti su profesionalu.

Studija Mona, esanti Vilniuje, plaukelius šalina IPL aparatu. Tai greitas, neskausmingas ir efektyvus būdas atsikratyti nereikalingų ir nepatogumų sukeliančių plaukelių. IPL plaukų šalinimą galima taikyti skirtingiems odos tipams ir plaukų atspalviams. Šviesos veikiamas melaninas plauko šaknyje virsta šiluma, kuri suardo po plauko šaknimi esančias ląsteles, atsakingas už plauko augimą, ir plaukas nebeatauga. Šis plaukelių šalinimo būdas nėra vienkartinė procedūra, dažniausiai reikia atlikti procedūrų kursą 4-8 kartų. Kuo plaukelis daugiau turi melanino, (yra tamsesnis) tuo greičiau ir efektyviau yra išnaikinamas. Dalis plaukelių po kelerių metų gali ataugti, todėl reikia darytis profilaktines (1-2 kartus per metus) procedūras. Ši procedūra puiki išeitis jeigu plaukeliai linkę įauginėti arba oda po skutimosi ar depiliacijos būna labai išberta ir sudirgusi. Procedūros metu jaučiamas lengvas dilgčiojimas ir šiluma, taigi tai tikrai nėra skausminga.

Na, o bikini zonos fotoepiliaciją atlieka SPA Sante salonas, Masažo namai ir Masažo klinika. Lazerinės estetikos klinika Novana, atlieka kiek kitokį plaukelių šalinimą – pulsine šviesa. Tai ilgalaikis plaukų šalinimas atliekamas šviesos spektro bangų pagalba. Procedūros metu sunaikinamas plauko svogūnėlis, todėl plaukai neatauga. Šis plaukų šalinimo metodas yra labai efektyvus, nesukeliantis skausmo, alergijų ir garantuotas ilgalaikis poveikis. Norint pasiekti maksimalų efektą rekomenduojama atlikti minimaliai 5 procedūras. Procedūra kartojama kas 2-3 savaites.

Intensyvios pulsinės šviesos epiliacija

Procedūra atliekama su šaldoma įrenginio galvute, todėl yra neskausminga. Šviesos pagalba sunaikinamas plauko svogūnėlis, todėl plaukai neatauga ilgą laiką. Terapija atliekama greitai ir nereikalauja papildomos priežiūros, o gera žinia, jog atliekama ant įvairių tipų odos, tad tiks tiek tamsiaodėms, tiek šviesiaodėms.

Galimas plaukų šalinimas bet kurioje kūno vietoje: nugara, krūtinė, bikini zona, kojos, plaštakos ir t.t. Procedūras geriausia atlikti rudenį, žiemą ar ankstyvą pavasarį!

Rekomendacijos prieš ir po procedūros:

Prieš procedūrą rekomenduojama plaukus atauginti iki 1mm arba nuskusti, nedeginti odos tame plote kuriame numatoma procedūra.

Rekomenduojama iki procedūros 4 savaites nepešioti ir nedepiliuoti plaukų vašku ar depiliaciniu kremu. Procedūros atlikimo dieną, oda turi būti švari, nenaudokite kosmetikos, kvepalų ar kitų priemonių. Prieš procedūrą rekomenduojama specialisto konsultacija.

Po procedūros rekomenduojama nesideginti saulėje ar soliariume minimum 1-2 dienas, pirmą dieną po procedūros nenaudoti kosmetikos, vengti baseinų, pirčių, karštos vonios.

Kur atlikti šią procedūrą?

Kaip minėta prieš tai, plaukelių šalinimą su pulsine šviesa atlieka klinika Novana, tačiau be jos, tokią paslaugą siūlo Studija Mona bei Ąžuolyno medicininis SPA. Tačiau pastarasis, naudoja kiek kitokį aparatą – Harmony XL PRO lazerį.

Depiliacija lazeriu (Harmony XL PRO) – procedūra skirta tiems, kurie nepageidaujamų plaukų nori atsikratyti ilgam. Atlikus pilną depiliacijos lazeriu kursą, plaukai nepageidaujamose vietose neatsiranda net keletą metų. Procedūrai atlikti naudojamas šviesos bangų lazeris, kuriuo sunaikinama plauko šaknis, kad plaukas nebeataugtų.

Pažastų ir veido epiliacija lazeriu

Moteris varginantys tamsūs plaukeliai veido srityje, tai ganėtinai nemaloni problema. Kai kurioms moterims tai nulemta genetiškai, o kitoms padidėjęs plaukuotumas yra hormoninio disbalanso pasekmė.

Lazerinė epiliacija – tai šiuolaikiškiausias ir saugus metodas, taikomas šalinant nepageidaujamus plaukus įvairiose kūno srityse, įskaitant ir veidą. Jo pagalba greitai ir neskausmingai atsikratysite nepageidaujamų plaukelių ir pamiršite kasdienį plaukų skutimą ar depiliaciją vašku, cukrumi. Užtenka tik kelių procedūrų ir Jūsų veido, pažastų oda visam laikui taps lygi ir švelni. Galėsite drąsiai kelti rankas nebijant, kad plaukeliai jau šiek tiek ataugo ar, jog kamuoja papilkėjusios odos bėdos nuo nuolatinio pažastų skutimo (rezultatus po epiliacijos galima matyti nuotraukoje apačioje).

 

Tačiau, verta paminėti, jog kartais plaukelių šalinimo procedūra gali būti neefektyvi, jeigu:

 • Šviesūs plaukai;
 • Hormoniniai sutrikimai (endokrininės sistemos ligos), genetinis polinkis plaukuotumui;
 • Kai plauko spalva beveik nesiskiria nuo odos spalvos (dažniausiai tamsiaodžiams);
 • Pacientas nesilaiko rekomendacijų prieš ir po procedūros (pešioja plaukus ir pan.).
 • Procedūrų skaičius norimam efektui pasiekti yra individualus, tačiau vidurkis yra 6-8 procedūros. Pasiekus efektą, ateityje reikia palaikomųjų procedūrų, kurios atliekamos 1-2 kartus per metus.

Kur galima atlikti šias procedūras?

Veido srityje epiliaciją lazeriu puikiai atlieka SPA Sante specialistai ir tai geriausiai įrodo geri klientų atsiliepimai. Taip pat Studijoje Mona bei Masažo klinikoje. Kaune, šią procedūrą atliks Ąžuolyno medicininis SPA su Harmony XL PRO lazeriu. Štai čia viršutinės lūpos plaukelių šalinimas užtrunka vos 20 minučių, tad akivaizdu, jog tai tikrai neatima daug laiko.

Pažastų epiliacija lazeriu sostinėje atliekama SPA Sante salone, Masažų namuose, lazerinės estetikos klinikoje Novana, Masažo klinikoje bei Studijoje Mona, o Kaune Ąžuolyno medicininiame SPA. Pažastų zonos epiliacija užtrunka nuo 20 iki 40 minučių, priklausomai nuo klinikos, kurioje atliksite procedūrą bei nuo jų naudojamų aparatų.

Kojų ir rankų epiliacija lazeriu

Tiek rankų, tiek kojų epiliacijos, gali būti įvairių sričių, t. y. atliekant kojų plaukelių šalinimo procedūrą, galima rinktis ar norite pilnų kojų epiliacijos, o galbūt tik šlaunų, blauzdų ir pan., o rankų epiliacijos metu galite rinktis pilną ranką, iki riešo arba tik plaštakas.

Lazeris padeda sumažinti arba visiškai išvengti plaukelių įaugimo, o juk kojos ir yra ta vieta, kur jie įauga dažniausiai. Plaukų šalinimas lazeriu yra geriausias būdas, padedantis užkirsti kelią plaukų įaugimui. Depiliaciją lazeriu rekomenduojama rinktis tiems, kurie turi jautrią odą, nes skutimas arba depiliacija vašku ją dar labiau dirgina.

Lazeris paveikia tik plaukus. Procedūros metu nuo pageidaujamos kūno vietos lazeriu šalinami nepageidaujami plaukai, bet šalia esanti oda lieka nepažeista, todėl ji nedirginama.

Greita ir laiką taupanti procedūra. Pavyzdžiui pažastų arba bikini srities plaukų šalinimas lazeriu trunka tik 20 min., rankos apie 30 min., o kojos apie 60 min. Šis metodas panaikina poreikį kasdien skusti plaukus, o tai juk kasdien sutaupo bent po 10 minučių!

Ką turėtumėte žinoti prieš atliekant procedūrą?

 • 2 savaites prieš plaukų šalinimą lazeriu nesideginkite saulėje ar soliariume. Jei ilgai būnate saulėje naudokite apsauginį kremą nuo saulės su SPF 30 ar didesne apsauga.
 • 2 savaites iki procedūros nenaudokite savaiminio įdegio kremų.
 • 2-4 savaites iki procedūros plaukų nepešiokite ir nešalinkite vašku. Skusti plaukus galite kaip įprastai.
 • 1 savaitę prieš procedūrą nenaudokite kremų su kvapikliais ar erzinančių priemonių, tokių kaip glikolio rūgštis arba retinoidai.
 • Susirgus pūsleline odos liga, kai procedūra atliekama veido srityje, prieš ją atliekant turi būti paskirtas antivirusinis gydymas.
 • Dieną prieš procedūrą arba tą pačią dieną depiliuojamos zonos plaukus reikia nuskusti (šalinti vašku ar pešioti negalima).

Vyrų epiliacija lazeriu

Plaukai, augantys ant vyrų veido ir kūno – klausimas, į kurį nėra vienareikšmiško atsakymo. Viena vertus, jie pabrėžia vyriškumą, kita vertus – trukdo, sukelia nepatogumą, dirgina odą, varžo, užima brangų laiką rytais skutantis.

Depiliacija lazeriu, geriausia išeitis, kuri padeda „sutramdyti“ plaukus, be skausmo ir nemalonių pojūčių, tik per 2–6 procedūras. Procedūrą galima atlikti visose kūno srityse, tad plaukelius drąsiai galima šalinti iš bet kur be jokių kompleksų.

Tai išbandę vyrai, beveik visuomet teigia, jog tai geriausias jų išbandytas plaukų šalinimo būdas – visiškai neskausmingas, ilgalaikis ir taupantis laiką ir pinigus ateityje.

Skaičiai rodo, jog 2016 metais net 1.1 mln. vyrų JAV atliko šią procedūrą lazeriu, o kasmet šis skaičius vis didėja. Net 87 % vyrų teigia, kad šią procedūrą kartos vėl ir vėl.

Atgal