Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Geriausi filmai Helovino vakarui

2020-10-19

Geriausi filmai Helovino vakarui

Helovinas jau tapo tradicine švente ir Lietuvoje. Vakare susirenka visa šeima ar draugų būrys ir dažniausiai rengiamas persirengėlių vakaras su žaidimais, pramogomis ir įdomiausiais filmais. Surenkite Helovino filmų vakarą ir Jūs! Dalinamės tinkamiausiais filmais Helovino vakarui.

Helovino filmai vaikams 

Vaikams Helovinas turbūt net artimesnė šventė nei suaugusiems. Juk ji atsirado pakankamai neseniai. Jie su džiaugsmu nori pasipuošti įvairiausiomis kaukėmis, pavirsti raganomis ar zombiais, dūkti su draugais ir sudalyvauti Helovyno vakarėlyje. Viena geriausių pramogų vaikams ne tik žaidimai, bet ir Helovino filmai. Pakvieskite vaikams geriausius jų draugus, paspraginkite kukurūzų ir paruoškite įdomiausius visų laikų vaikiškus filmus apie Heloviną 

„Fokus pokus“ (Hocus Pocus 1993)  

Tai jau klasika tapęs filmas, kuris patinka ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Pasakojama istorija apie tris raganas, kurios buvo sudegintos dar gilioje senovėje. Tačiau po daugybės metų jas prikelia neatsargus vaikinuko elgesys. Na, o raganos imasi darbo - ieško vaikų, kuriuos pagrobusios nori išsaugoti savo amžiną jaunystę. Tačiau vaikų jos neįbaugina, jie įdeda visas savo pastangas, kad raganoms nepavyktų įgyvendinti plano. Filmas nėra itin baisus, todėl tiks įvairaus amžiaus vaikams. Jame pagrindiniai herojai vaikinukas su savo mažesniąja sesute, jo draugė ir mielas juodas katinas. Raganos atsiduria komiškose situacijose, tad šį filmą būtų galima pavadinti net ir komedija.  

Šreko Helovynas“ (Scared Shrekless 2010) 

Visų vaikų numylėtas herojus Šrekas taip pat turi savo Helovino filmuką. Apsilankę saldainių prašinėtojai išsigąsta Fionos ir jos bei Šreko vaikučių. Todėl Šrekas su draugais nusprendžia švęsti Heloviną kitaip. Kartu su draugais jis surengia baisiausių istorijų pasakojimo konkursą. Baisiausios istorijos pasakotojas taps Helovino karaliumi. Filmukas trumpas, todėl patiks tiems vaikams, kurie neturi kantrybės žiūrėti ilgesnės trukmės filmukų.  

„Monstrų viešbutis“ (Hotel Transylvania 2012) 

Nuotaikingas animacinis filmas apie grafą Drakulą. Tik jis čia kiek kitokiame vaidmenyje. Drakula įkuria viešbutį. Taip pat savo dukrelės gimtadienio proga surengia didžiausią vakarėlį, į kurį pasikviečia savo draugus monstrus. Viskas būtų puiku, tačiau gimtadienio vakarėlyje netikėtai pasirodo žavingas vaikinukas. Tėčiui Drakulai tai nepatinka, jis tikrai nenori, kad jo mažoji dukrelė jį įsimylėtų. Vis tik nutinka tai, ko jis labiausiai nenori. Tad kaip seksis Drakulai kovoti su jaunuolių meile.  

„Vaiduoklis Kasparas“ (Casper 1995) 

Ar pamenate vaikystėje daug kartų matytą filmą apie vaiduokliuką Kasparą? Kodėl gi šio filmo neparodžius vaikams. Tai filmas, kuriame pasakojama apie tai, kaip jauna mergina paveldi seną, apleistą namą. Žinoma, ji nėra laiminga tokiu palikimu, tačiau kai atvyksta į namą ten atranda naujų draugų. Jis turi padėti vaiduokliams patekti anapus. Smagūs nuotykiai ir linksmas vaiduokliukas Kasparas tikrai puikiai tiks vaikų Helovino vakarui.  

„Šiurpuliukai 2: prakeiktas Helovynas“ (Goosebumps 2: Haunted Halloween 2018) 

Tai pasakojimas apie du berniukus, kurie prieš pat Heloviną nusprendžia įeiti į seną, apgriuvusį namą. Žinoma, čia jie tikrai nesitiki gauti saldainių. Vaikai smalsūs, todėl būtent smalsumas juos čia ir atveda. Vaikai mano, kad čia galbūt vaidenasi. Deja, bet jų nelaimei taip ir yra. Vaikai atranda dėžę, kurioje guli vienišoji knyga. Jei jau matėte pirmą šio filmo dalį, tai žinote, kad vienišoji knyga stebuklinga. Žinoma, vaikai to nežino ir ją atverčia. O štai tada ir prasideda tikrasis Helovinas su šiurpuliukais.  

Helovino siaubo filmai  

Na, o suaugusiems filmai Helovino vakarui turi tikrai sukelti šiurpuliukų ir priversti sulaikyti kvapą. Tam geriausiai tiks siaubo filmai. Štai pačių baisiausių ir šiurpiausių siaubo filmų Helovinui TOP 5. 

„Apleistas namas“ (The abandoned 2006) 

1966 metais Rusijoje į atokų vienkiemį atlysta moteris su mažais dvynukais. Deja, ji miršta.  

Tuo tarpu praėjus daug metų savo tėvų ieško Meri, kurią paieškos atveda į Rusiją. Čia ji gauna laišką, kuriuo sužino, kad paveldėjo iš mamoms namą. Tačiau atvykus ji pamato, kad tai senas, apleistas namas miško glūdumoje. Vis tik čia ji sutinka tai, ko nesitikėjo - brolį dvynį Nikolajų. Tačiau name jie randa ir dar kai ką keisto – savo atvaizdus vaiduoklius. Jie abu išsiaiškina, kad į šį namą praeityje mama pabėgo nuo jų tėvo, kuris bandė juos visus nužudyti. Ir praeitis sugrįžta, tėvas nori užbaigti savo darbą. Tuomet ir prasideda šiurpiausi košmarai, kurie tikrai sustingdys žiūrinčiųjų šį filmą kraują.  

„Šiurpios istorijos pasakojimui tamsoje“ (Scary stories to tell in the dark 2019) 

Siaubo filmas apie jaunuolių grupę, kuri atklystą į apleistą namą. Čia jie atrandą knygą, kurioje slypi baisiausios ir šiurpiausios istorijos. Nieko nelaukę jie ima skaityti šias istorijas, tačiau juos sutrikdo keistas dalykas – istorijose veikėjų vardai sutampa su jų pačių vardais. Ir tuomet pasirodo, kad istorijose gyvenančios baisios būtybės atgyja, o jie patys priversti kovoti už savo gyvybę.  

„Vaikų žaidimai“ (Child’s play 2019) 

Ar pamenate seną filmą apie lėlę Čakį? Tai naujesnė versija, kuri sukurta vos prieš metus. Mama nuperka savo paaugliu sūnui lėlę su dirbtiniu intelektu. Lėlė ypatinga, ji reaguoja į tai, ką vaikas pasakoja. Taip lėlė mokosi ir ima tobulėti. Vaikas net sugalvoja lėlei vardą - Čakis. Tačiau vieną dieną lėlė pasikeičia ir tuomet prasideda nepaaiškinami ir siaubą keliantys įvykiai.  

Helovinas“ (Halloween 2007) 

Tai pirmoji filmo „Helovinas“ dalis apie jauną vaikiną Michaelį, kuris per patį Heloviną nužudė savo vyresniąją seserį. Dėl šio šiurpaus nusikaltimo jis uždaromas 15 metui į psichiatrinę ligoninę. Tačiau į laisvę jis išeina anksčiau ir tuomet pradeda savo jauniausios sesers ir jos draugų medžioklę. Nukenčia daug žmonių.  

„Namas, kuriame vaidenasi“ (The haunted mansion 2003) 

Tai istorija, kuri tiks ne visai šeimai. Nors tai ir nebus pati šiurpiausia siaubo istorija, filmas puikiai tiks norintiems šiek tiek lengvesnio vakaro ir mažiau kraują stingdančių vaizdų. Pasakojimas apie nekilnojamo turto agentą, kuris šeimai nuperka didelį ir prabangų namą. Kartu su šeima jis atvyksta apžiūrėti namo ir sudaryti sandorį su paslaptingų vyru. Žmonai ir vaikams pasirodo keistas ne tik šis vyras, bet ir name gyvenantys tarnai. Ir ne be reikalo. Vaikai išsiaiškina iš ties baisią šio namo istoriją ir sužino, kokie paslaptingojo vyro tikrieji ketinimai.  

Siaubo filmų Helovinui tokia gausa, kad išsirinkti įdomiausią ir šiurpiausią neįmanoma. Tačiau, kad ir ką pasirinksite, siaubo filmas padės sukurti tinkamą Helovino atmosferą. Net ir suaugusiems po tokių filmų ima žaisti vaizduotė. Dar kurį laiką atrodo, kad kažkas persekioja, stebi, o kiekvienas krebždesys sukelia šiurpuliukus. Bet juk tokia ir yra siaubo filmų paskirtis!  

Atgal