Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Geriausios komedijos jaukiam rudens vakarui

2020-11-01

Geriausios komedijos jaukiam rudens vakarui

Kasdien vis greičiau temsta, vakarai ilgėja. Dėl to daugiau laiko praleidžiame namuose, jaukiai susisukę į šiltą užklotuką. Tuomet dažnai iškyla klausimas, o ką gi veikti. Vienos lepinasi grožio procedūromis, daugiau dėmesio skiria odos priežiūrai. Kai kam patinka smagūs stalo žaidimai su šeima. Tačiau vienas dažniausių ilgų rudens vakarų užsiėmimų - filmų žiūrėjimas. Todėl paruošėme Jums geriausių komedijų sąrašą, kad vakarai būtų jaukūs ir linksmi. Juk juokas stiprina širdį, mažina stresą, stiprina imunitetą  ir netgi padeda deginti kalorijas. Tad kokias komedijas vertėtų pamatyti šį rudenį? 

Geriausios komedijos 2020 metais

Kiekvienais metais yra išrenkamos pačios geriausios komedijos, kurias įvertino ir žiūrovai ir kino kritika. Atrinkome TOP penketuką, kuriame pristatomos pačios geriausios komedijos 2020 metais. 

„Ko nori vyrai“ (angl.  „What men want“)

Turbūt jau daug kartų teko matyti filmą „Ko nori moterys“. Ši 2000-ųjų metų komedija atgimė ir vėl. Tačiau istorija apsivertė aukštyn kojomis. Pagrindinė veikėja Ali Davis, kurią įkūnija numylėtoji aktorė Taraji P. Henson, dirba kompanijoje sporto agente. Ir kai ji pagaliau tikisi paaukštinimo, jį gauna vyras. Tuomet Ali Davis bando išsiaiškinti, ką ji daro ne taip ir kaip išgyventi kompanijoje, kurioje dominuoja vyrai. Ir nutinka tai, ko ji nesitiki - ji įgauna gebėjimą girdėti vyrų mintis. Šios naujos galios padeda jai kovoti dėl svarbaus kontrakto, tačiau ar dėl to nenukentės artimieji ir draugai? 

„Mažylė“ (angl. „Little“)

Būdama maža Jordan mokykloje kentė patyčias. Dabar ji suaugusi, vadovauja nuosavai kompanijai. Tačiau jos vadovavimas darbuotojus verčia jausti tai, ką ji patyrė vaikystėje. Ir po vieno negražaus susidūrimo su mergaite, ši užburia Jordan. Ir štai ryte Jordan pabunda mažos mergaitės kūne. Tačiau kaip vadovauti kompanijai? Kaip išgyventi? Į pagalbą ji pasitelkia asistentę April, kadangi pati vadovauti kompanijai nebegali. Ji priversta grįžti į mokyklą. Ar supras Jordan, kaip blogai su kitais ji elgėsi? 

„Kažkas puikaus“ (angl. „Someone great“)

Pagrindinė veikėja Jenny, kurią vaidina charizmatiškoji Gina Rodriguez. Šioje komedijoje pasakojama istorija apie merginą, kuri gauna puikų darbo pasiūlymą San Franciske. Ją palieka vaikinas, tačiau mergina nusprendžia pasilinksminti su savo draugėmis prieš išsikraustant. Tai komedija apie meilę, netektis, pakilimus ir nuopolius. Komedija, kurioje pasakojama apie amžiną moterų draugystę. 

„Laisvo elgesio tėvai“ (angl. „Drunk parents“)

Tai pasakojimas apie du, pasiturinčius tėvus Frenką ir Nencę. Jie gyvena prabangiame name, vairuoja puikią mašiną. Tuomet ateina laikas palydėti savo dukrą į koledžą. Atrodo, kad viskas puiku. Dukra mokosi koledže. Tėvai laimingi. Ir štai vieną dieną, į duris pasibeldus antstoliui, jie sužino, kad vis dėlto ne viskas taip gerai. 

Nors sužino, kad pinigų nebėra, jie nenuleidžia rankų. Surengia daiktų išparduotuves ir tuomet iš sielvarto padaugina alkoholio. Kas jų laukia ryte? Ar vakarykščiai sprendimai buvo teisingi? 

Filme vaidina tokie žymūs aktoriai kaip Alec Baldwin, Salma Hayek, Jim Gaffigan. 

„Afera“ (angl. „The hustle“)

Tai aktorių Anne Hathaway ir Rebel Wilson įkūnytų veikėjų Žozefinos ir Penės istorija. Žozefina - užkietėjusi aferistė, kuri žino kaip greitai gauti pinigų. Penė - dar tik pradedanti karjerą aferistė. Žozefina imasi darbo ir moko Penę kaip tapti apsukria ir gauti viską, ko trokšta. Tuomet ir prasideda dviejų moterų nuotykis, kurio metu vis labiau išryškėja konkurencija. Moterys imasi vieno vyruko, IT specialisto, kuris nenutuokia kokia konkurencinga kova vyksta tarp moterų, kurios tikisi jį apgauti. 

Geriausios visų laikų komedijos

Filmų pasaulyje visada yra tokių, kurių neįmanoma pamiršti. Yra tokių komedijų, kurias galima žiūrėti metų metus ir jos vis tiek kels šypsena. Štai Jums TOP penketukas geriausių visų laikų komedijų. Tai juokingiausios komedijos, kurios kada nors buvo sukurtos. 

„Pasikeisti vietomis“ (angl. „Trading places“)

Tai 1983 metų komedija, kurioje tokie aktoriai kaip Dan Aykroyd ir Eddie Murphy. Viskas prasideda vienoje kompanijoje, kuriai vadovauja Luisas. Tačiau vieną dieną kompanijos savininkai broliai Djukai nusprendžia susilažinti. Vienas jų teigia, kad kompanijai gali vadovauti bet kas. Tuomet jie susilažinę ima ieškoti bet kokio neišmanėlio, kuris imtų vadovauti kompanijai. Taip jie suranda smulkų gatvės sukčių, kuriam ir pasiūlo imtis vadovo pareigų įmonėje. Tačiau kuo visa tai baigsis? 

„Lėktuvai, traukiniai ir automobiliai“ (angl. „Planes, trains & automobiles“)

Dar viena sena gera komedija. Tai 1987 metai sukurta komedija, kurioje vaidina tokie aktoriai kaip Steve Martin ir John Franklin Candy. Tai istorija apie vyrą - reklamos kūrėja Nilą Peidžą. Jis ketina parvykti namo į Čikagą, kad galėtų su šeima švęsti Padėkos dieną. Tačiau įprasta kelionė tampa tikra misija ir dideliu nuotykiu jo gyvenime. Viskas prasideda dar tuomet kai Nilas patenka į kamsčius Niujorke. Taip pat kelionės metu jis sutinka nuotaikingą vyruką Delą Griffitą. Tačiau ar ši draugija neapsunkins jo kelionės namo? 

„Roko mokykla“ (angl. „The School of Rock“)

Nuotaikinga komedija visai šeimai. Tai pasakojimas apie ne itin vykusios roko grupės narį Diuji Finą (Jack Black). Vyrukas pamišęs roko gerbėjas ir atlikėjas. Tačiau jo žvaigždė gesta ir grupė tampa niekam nebereikalinga. Pinigai sparčiai senka ir tenka kažko griebtis. Diujis apgaulės būdu gauna pavaduojančio mokytojo darbą mokykloje. Nors mokytojas iš jo nekoks, tačiau jis randa būdą kaip mokykloje panaudoti savo kaip rokerio žinias. Diujis suburia vaikų roko grupę ir nusprendžia su jais dalyvauti radijo rengiamame konkurse. Kuo visa tai baigsis Diujui? 

„Paskutinis jaunikio išbandymas“ (angl. „Meet the parents“)

2000-ųjų metų komedija, kurioje pagrindinius vaidmenis atlieka Ben Stiller, Robert De Niro ir Teri Polo. Šis pasakojimas apie paprastą sanitarą Gregą, kuris pasiperša savo merginai Pem. Tačiau dar laukia susitikimas su jos tėvais. Gregas vyksta su Pem pas jos tėvus. Tačiau jis nė nenutuokia kas jo laukia. Pasirodo Pem tėvas yra buvęs CŽV agentas, kuris pasiryžęs ištardyti Gregą. Ar ištvers Gregas šią viešnagę? 

„Vienas namuose“ (angl. „Home alone“)

Komedijos  „Vienas namuose“ turbūt net nereikia pristatinėti. Kas nežino mažylio Kevino (Macaulay Culkin)? Tai legendinė komedija, kurioje pasakojama apie didelę šeimą, prieškalėdinį šurmulį ir nesusipratimus, dėl kurių Kevinas per klaidą lieka vienas namuose. Kevinas net kelias dienas gyvena vienas dideliuose namuose. Per tą laiką jis sugeba ne tik pats savimi pasirūpinti, apsipirkti, bet ir apsaugoti namus nuo įsilaužėlių, kurių laukia daugybė spąstų. 

Geriausios romantinės komedijos

Ieškote kokią komediją pažiūrėti kartu su antra puse? Pasiūlysime keletą romantinių komedijų, kurios Jums tikrai patiks. 

„Lemtingas atsitiktinumas“ (angl. „Serendipity “)

Tai romantinė komedija, kuri pasakoja apie Sarą ir Džonatanas. Jie netikėtai susitinka apsipirkinėdami prieš Kalėdas. Tą vakarą abu pajunta vienas kitam simpatiją, nors ir turi antrąsias puses. Tačiau po šio vakaro jie išsiskiria ir tik po daugelio metų lemtingas atsitiktinumas suveda jų kelius. Tuo metu Džonatanas ruošiasi vesti, o Sara yra susižadėjusi. Ar taps jie pora? O gal ir vėl jų keliai išsiskirs?

„Denas tikrame gyvenime“ (angl. „Dan in Real Life“)

Dar viena romantinė komedija, kurios pagrindinis herojus Denas Burnsas (aktorius Steve Carell). Denas yra našlys, trijų vaikų tėvas, kuris dirba laikraščio žurnalistu. Netikėtai jis susipažįsta su Mari, dėl kurios pameta galvą. Tuomet jis pamato, kad tai ką patarinėjo savo skaitytojams ir dukterims, visiškai netinka realiame gyvenime. 

„Be įsipareigojimų“ (angl. „No strings attached“)

Geriausi sekso draugai. Ar tai įmanoma? Adamas ir Ema nusprendžia, kad taip. Jie geriausi draugai, kuriuos sieja tik seksas. Jie džiaugiasi santykiais be jokių įsipareigojimų ir kasdieninių rūpesčių. Tačiau tokie santykiai veda tiesiai ten, kur jie nenori atsidurti. Tarp jų vis labiau atsiranda stiprūs ryšiai ir tai komplikuoja santykius. Pagrindinius filmo herojus vaidina Natalie Portman ir Ashton Kutcher. 

Geriausios prancūzų komedijos 

Prancūzai sukūrė ne vieną puikią komediją, kuri tikrai priverčia skaniai pasijuokti. Atrinkome kelias įdomiausias ir didžiausio susidomėjimo sulaukusias prancūziškas komedijas. 

„Užsičiaupk“ („Tais - toi!“)

Komedija, kurioje vaidina žymusis Gerard Depardieu ir Jean Reno. Jie įkūnija du, visiškai nesuderinamus tarpusavyje personažus, kurių keliai susikerta visai netikėtai. Vienas jų visiškas plepys, o kitas tylus nusikaltėlis. Abu jie susitinka kalėjime. Kuo baigsis šis jų susitikimas ir kokie nuotykiai laukia? 

„Man per brangu“ (angl.  „Priceless“)

Tai romantiška komedija, kurioje pasakojama apie Žaną ir Ireną. Žanas yra apsimetėlis artistas, kuris apsimeta milijonierių šuniukų prižiūrėtoju. Irena medžioja turtuolius. Ir vieną vakarą jie susiduria bare. Irena stipriai apsigauna manydama, kad Žanas yra milijonierius. Kur nuves ši pažintis?

„Širdžių ėdikas“ (angl.  „Heartbreaker“)

Prancūzų komedija, kurioje gausu amerikietiško humoro. Pasakojimas apie buvusį futbolininką, kuris siekia ištaisyti senas praeities klaidas. Jis imasi treniruoti sūnaus futbolo komandą, taip siekdamas tiek sūnaus, tiek buvusios žmonos nuolankumo. Tačiau jam trukdo kaimynės - vienišos mamos, kurios taip ir ieško progos paflirtuoti su buvusiu sportininku. Ar pavyks jam atversti naują gyvenimo lapą?

Geriausios rusiškos komedijos

Rusai yra sukūrę tikrai ne vieną gerą komediją. Nors šiais laikais rusiški filmai apleidžia mūsų televizorių ekranus, tačiau verta pažiūrėti kai kurias, legendomis tapusias komedijas. 

„Nacionalinės medžioklės ypatumai“ 

Jaunas suomių rašytojas atvyksta į Rusiją siekdamas ištirti rusiškos medžioklės ypatumus. Vietiniai medžiotojai su generolu priešakyje imasi jaunuoliui rodyti kaip medžiojama Rusijoje. Ir žinoma, vienas svarbiausių tokios medžioklės akcentų - degtinė. Pamatykite kuo baigėsi ši medžioklė ir kaip sekėsi jaunajam suomiui perprasti rusiškos medžioklės ypatybes. 

„Briliantinė ranka“ 

Tai 1969-ųjų metų komedija, kurią turbūt žino kiekvienas. Pagrindinis aktorius Jurijus Nikulinas vaidina dorą pilietį, kuris per netyčia įsivelia į kontrabandos istoriją. Jį ima persekioti deimantų medžiotojai, kurie mano, jog jo sugipsuotoje rankoje paslėptas lobis. Tuomet ir prasideda visi smagumai. Paprastas pilietis, šeimos tėvas nusprendžia padėti milicijai sugauti kontrabandininkus. 

„Likimo ironija“ 

Legendinė 1975-ųjų metų komedija apie du vienišus žmones iš skirtingų Rusijos miestų. Nors miestai skirtingi, tačiau adresai sutampa identiškai. Viename mieste gyvena gydytojas, kitame mokytoja. Gydytojas švenčia su draugais Naujųjų metų išvakarėse pirtyje. Ir bėda ta, kad jis netikėtai atsiduria mokytojos bute, manydamas, kad yra savo mieste ir savo bute. Žinoma, mokytojai toks įsibrovėlis visiškai nepatinka. Pamatykite kur ši istorija nuvedė. Beje, yra sukurtas ir šios istorijos tęsinys sukurtas 2007 metais. 

Geriausios siaubo komedijos

Turbūt sunku įsivaizduoti juokingą siaubo komediją. Tačiau tokių yra sukurta begalės. Žinoma, toks žanras patinka ne kiekvienam. Tačiau atrinkome kelias siaubo komedijas, kurias pripažino visas pasaulis. 

„Pats baisiausias filmas“ (angl.  „Scary movie“)

Tai 2000 metais sukurta siaubo komedija, kurio dalių iš viso yra net penkios. Pirmoji dalis pasakoja apie merginos manomą merginos savižudybę. Iš tikrųjų jai kažkas vakare paskambina ir ima gasdinti. Ji išbėga į lauką ir maniakas jai duria į paširdžius, tačiau pataiko į silikoninę krūtinę. Ryte visi kalba apie jos savižudybę. O tuo tarpu maniakas ima skambinėti kitiems. Tai istorija persipynusi su juodu humoru. 

„Drakula: miręs ir tuo patenkintas“ (angl.  „Dracula: Dead and loving it“)

2005-ųjų metų komedija su Leslie Neielsen. Leslie atlieka pagrindinį Drakulos vaidmenį. Į Drakulos pilį atvyksta jaunas verslininkas, kurį pilies šeimininkas užhipnotizuoja ir šis tampa jo tarnu. Drakulai jis turi padėti įsigyti nekilnojamo turto. Tačiau kai Drakula susipažįsta su merginomis iš kaiminystės - viską pamiršta. Tačiau merginoms staiga pablogėja sveikata. Kas dėl to kaltas? 

„Šiurpuliukai“ (angl.  „Goosebumps“)

Tai siaubo komedija, kuri tinka visai šeimai. Pasakojimas paauglį Zaką ir jo mamą. Jie persikelia gyventi į Medisoną. Jų nauji kaimynai ponas Šiveris su dukra Hana. Vaikai susidraugauja, tačiau ponas Šiveris liepia nesiartinti prie jų namų. Vieną naktį Zakas išgirsta triukšmą iš kaimynų namų. Jis skuba gelbėti Hanos išviliodamas poną Šiverį į lauką. Kuo baigsis ši istorija? 

Geriausios lietuviškos komedijos

Paskutiniu metu lietuviai vis dažniau ima kurti komedijas. Kasmet jų sukuriama ne po vieną. Tad kokios pačios juokingiausios komedijos lietuviams? Atrinkome tris lietuviškas komedijas, kurias žiūrinti nesijuokti tiesiog neįmanoma.

„Klasės susitikimas. Berniukai sugrįžta!“

Tai daug dėmesio sulaukusios komedijos „Tarp mūsų berniukų“ tęsinys. Šį kartą vyrukai išsiruošia į klasės susitikimą Kaune. Nors antrosios pusės visiškai dėl to nepatenkintos, jiems tai nė motais. Kelionė kupina nuotykių dar iki susitikimo. Ar namo vyrukai grįš laimingesni? 

„Tarp mūsų mergaičių. Ką kalba moterys, kai jų negirdi vyrai?“

Kuris vyras nenorėtų sužinoti apie kalbasi moterys, kai jų nėra šalia? Ši istorija apie šešias drauges, kurios išvyksta savaitgaliui į SPA centrą. Įdomiausia, kad iš visų šešių moterų, tik viena jų turi antrąją pusę. Bet keista tai, kad viena iš moterų laukiasi, tačiau ne ta, kuri turi antrąją pusę. Pažiūrėkite šią nuotaikingą komediją ir sužinokite moteriškas paslaptis.

„Valentinas vienas“

Tai dar 2013 metais sukurta komedija su Vytautu Šapranausku, kuris čia įkūniją Valentiną. Valentinas viengungis, kuris nekenčia įsimylėjėlių dienos. Kol Valentinas lieja pykti, pasakojimas rutuliojasi apie keturias skirtingas poras. Šioje komedijoje atveriamos porų miegamojo durys. 

TOP veiksmo filmai - komedijos

Veiksmo filmai dažnai turi ir komedijos elementų. Todėl jei šeimoje negalite sutarti, ką norite žiūrėti - komediją ar veiksmo filmą, žiūrėkite viską viename. Štai TOP veiksmo filmai - komedijos, kurias verta pažiūrėti. 

„Ji - šnipė“

Tiems, kam patinka Jason Statham, tikrai patiks ir filmas  „Ji - šnipė“. Tai linksma komedija apie nerangią CŽV agentę Suzaną. Jos darbas prie kompiuterio, tačiau aplinkybės susiklosto taip, kad ir jai tenka parodyti, ką sugeba. Tai veiksmo komedija susilaukusi didelio susidomėjimo ir puikiai tinkanti vakarui, kai norisi pasikelti nuotaiką. 

„Žaidimų vakaras“

Tai istorija apie porą Enę ir Maksą. Jie smagiai leidžia vakarus su draugais žaisdami įvairius žaidimus, atlikdami užduotis. Vieną vakarą prie jų prisijungia Makso brolis Bruksas. Bruksas pasiūlo žaidimą - detektyvą, kurio metu vienas iš žaidėjų pagrobiamas, o kiti turi jį surasti sekant paliktais pėdsakais. Visi sutinka ir žaidimas prasideda, tuomet įsiverčia du pagrobėjai ir pagrobia patį Bruksą. Visi leidžiasi į nuotykį - ieškoti dingusio brolio, bet jie nesupranta, kad pagrobimas iš tiesų tikras. Dėl to šis filmas turi daug komiškų situacijų. 

„Bėdos kurorte“

Emilė - jauna, įsimylėjusi mergina, kuri kruopščiai suplanuoja romatiškas atostogas su mylimuoju. Tačiau šis pareiškia, kad nori skirtis. Mergina grįžta namo pas mamą ir nusprendžia atostogas praleisti su ja. Abi leidžiasi į kelionę tikėdamosis nepakartojamo poilsio, tačiau jų laukia nuotykiai kupini veiksmo filmų vardo. Nuotaikinga veiksmo komedija lengvam vakarui. 

„Stjuberis“

„Kieto riešutėlo“ gerbėjams tikrai patiks ši veiksmo komedija. Tai pasakojimas apie du, visiškai skirtingus vyrukus, kurie priversti dirbti kartu. Taip nutinka, kad bebaimiui policijos detektyvui prireikia  „Uber“ paslaugų. Jis nori surasti savo kolegės žudikus, tačiau po akies operacijos negali vairuoti. Taip geros širdies „Uber“ vairuotojas detektyvui tampa itin reikalingu. Kartu jų laukia daug nuotykių!   

Komedijų sąrašus būtų galima vardinti turbūt be galo. Tačiau atrinkome Jums tas komedijas, kurios susilaukė didžiausio susidomėjimo iš žiūrovų. Komedijos filmai vienas geriausių pasirinkimų norint pasikelti nuotaiką ir jaukiai praleisti vakarą tamsiais vakarais. O namuose dabar laiko leisime tikrai daugiau. 

Atgal