Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Helovino (Halloween) makiažas

2022-10-18

Helovino (Halloween) makiažas

Šiame straipsnyje papasakosime apie populiariausius Helovino kostiumus, Helovino makiažų bei šukuosenų tendencijas. Jei pritrūkote idėjų, čia tikrai galėsite išsirinkti labiausiai patinkantį ir šiurpiausią įvaizdį. Pasiruoškite Helovinui iš anksto.

Helovino makiažas labai priklauso nuo to, kokį įvaizdį norite sukurti. Makiažas gali būti itin efektingas, reikalaujantis grimo įgūdžių, bet gali būti ir lengvas Helovino makiažas, kurį paprasta pasidaryti patiems namuose. Pateikiame keletą Helovino makiažo tendencijų, galbūt išsirinksite labiausiai patinkantį ir nustebinsite draugus vakarėlio metu.

Raganos, vampyrės ar velnio įvaizdžiams sukurti makiažas gali būti tiek ryškus, tiek paprastas. Raganai svarbiausias akcentas – raganos skrybėlė.

Vampyrei – ryškus makiažas ir kraujas ant veido. O velnio makiažas gali būti tiek santūrus, tiek ryškesnis. Padenkite veidą šviesesniu nei Jūsų veido oda makiažo pagrindu, tuomet galite patepti akių vokus tamsiais ir blizgančiais šešėliais, labai tinka dūminis akių makiažas. Taip pat galite prisiklijuoti ilgas blakstienas taip išryškinsite žvilgsnį. Na, ir lūpas padažykite tamsiais arba ryškiai raudonais lūpų dažais. Taip pat galite juodu akių pieštuku išsipiešti ornamentus, ar raudonu lūpdažiu nusipiešti kraują ant veido, tai suteiks žaismingumo. Štai ir viskas, Jūs pasiruošusi vakarėliui.

Sukurti skeleto ar mirusios nuotakos įvaizdį gali prireikti šiek tiek daugiau darbo. Tačiau šie personažai labai įspūdingi. Skeleto makiažas gali būti labai įvairus. Svarbiausi akcentai - galvos papuošalas iš gėlių ir ryškus makiažas - galima dažyti visą arba puse veido. Veidą padenkite balta spalva. Kai kur šiek tiek užtepkite švelniai rožinės spalvos. Aplink akis dažykite ryškia spalva. Lūpoms pasitelkite savo fantaziją ir galimybes, galite išpiešti elementus ryškesniais dažais arba prisiklijuoti jau paruoštus.

Paprastas Helovino makiažas sukuriamas gana nesudėtingai, jį galima puikiai pasidaryti ir namuose. Tačiau jei norite efektingo efekto, Jums reikės specialaus grimo, kurį gali atlikti tik profesionalūs makiažo meistrai. 

 

Helovino šukuosenos

Taip pat nepamirškite apgalvoti ir Helovino vakarėlio šukuosenos. Kokia turėtų būti šukuosena, dar labai priklauso nuo viso įvaizdžio.

Jei nuspręsite, įkūnyti raganą - tiks suveltų plaukų šukuosena, taip pat neprašausite susigarbanojusi plaukus. O gal norite spalvotų plaukų šukuosenos? Tuomet rinkitės peruką. Tokios šukuosenos puikiai tiks ir kitiems įvaizdžiams - vampyrės, skeleto, velnio ir kitų personažų. Viskas priklauso nuo Jūsų fantazijos ir vaizduotės, o jei trūksta idėjų, dalinamės dar keliais Helovino įvaizdžiais ir šukuosenomis.

Taigi, atraskite savo kraupiausią Helovino personažą ir lengvai įsikūnykite į jį. Teminiai vakarėliai būna labai įspūdingi ir suteikiantys tik geras emocijas. Tad susiraskite aprangą, apgalvokite makiažą ir šukuoseną ir beliks tik sulaukti kraupiausios metuose šventės. Nustebinkite visus išskirtiniu įvaizdžiu.

Populiariausi Helovino kostiumai

Žinoma, svarbiausias akcentas Helovino įvaizdžiui - kostiumas. Pirmiausia, reikiia nuspręsti kokį personažą norėsite įkūnyti per Helovino vakarėlį. Pateikiame keletą populiariausių kostiumų idėjų.

Turbūt nei vienas Helovino vakarėlis neapsieina be raganos kostiumo, nes tai bene populiariausias įvaizdis. Šiais laikais visai nesunkiai galima susikurti tokį įvaizdį - tereikia skrybėlės, šluotos ar net priklijuojamos nosies. Nebijokite šį įvaizdį interpretuoti – nuo klasikinio raganos kostiumo iki seksualaus. Na, o jei pritrūkote laiko, kostiumą vakarėliui galima ir išsinuomoti.

Kitas, nemažiau populiarus kostiumas Helovino vakarėliui - vampyro. Tai itin paslaptingas, siaubą keliantis ir gana patrauklus personažas. Vampyro paslaptingumas traukia savo mistiškumu. Tad jei norite, kad visi negalėtų atitraukti akių nuo Jūsų įvaizdžio, rinkitės vampyrės kostiumą. Nors šio įvaizdžio pagrindinis akcentas - makiažas.

Velnias – taip pat dažnas Helovino veikėjas. Velnio įvaizdžiui reikės ragų, uodegos, gal net šakės. Su velnio įvaizdžiu galite eksperimentuoti – nuo klasikinio kostiumo iki seksualios velniukės. Aprangai nėra jokių apribojimų, nes vien jau ragai puikus akcentas, o daugiau leiskite atsiskleisti savo vaizduotei.

Kitas, nemažiau populiarus kostiumas – skeletas. Vis tik Helovino šventė siejama su anapusiniu pasauliu, tad skeletas išties linksmas ir tinkamas kostiumas Helovino vakarėliui. Įprastai toks kostiumas yra juodas viso kūno kombinezonas su baltais kaulų piešiniais. Tačiau šį kostiumą tikrai galima paįvairinti, sukuriant žaismingą įvaizdį. Pavyzdžiui, įsikūnykite į meksikietišką skeletą. Tai išties išskirtinis įvaizdis, kuriam sukurti Jums reikės suknelės ir, žinoma, gėlių karūnos.

Dar vienas, įspūdingas Helovino įvaizdis - mirusi nuotaka. Turbūt šis įvaizdis labiausiai kelia šiurpą, nesasociuojasi su daugeliu matytų siaubo filmų. Jums tereikės vestuvinės suknelės, šiek tiek raudonų dažų sukurti kraujo dėmes bei kraupaus makiažo.

Taigi, Helovino vakarėlio įvaizdžio pasirinkimas gana platus. Na, o jei jau teko išbandyti visus šiuos populiariausius kostiumus, pasitelkite fantaziją - prisiminkite labiausiai įspūdį palikusį siaubo filmą ir atkartokite jo herojus. Nors Helovinas itin populiarus JAV, tačiau vis labiau populiarėja ir Lietuvoje. Tikimės, kad mūsų pasiūlytos idėjos buvo įkvepiančios Jūsų Helovino vakarėlio įvaizdžiui.

Atgal