Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Helovino makiažas 2022 - idėjos ir patarimai

2022-10-01

Helovino makiažas 2022 - idėjos ir patarimai

Jau visai netrukus Helovinas. Nors mūsų šalyje ši šventė atsirado pakankamai neseniai, žmonės mielai ją švenčia ir perima visas užsienio tradicijas. Helovino naktį priimta linksimintis persirengus įvairiausiais kostiumais. Įsikūnijama į raganas, vaiduoklius, griaučius, kates, lėles ar bet kokį kitą, šiek tiek šiurpą keliantį herojų. Tačiau toks įsikūnijimas būtų neįmanomas be tinkamo Helovino makiažo. Kokį šiemet rinksiesi Tu? 

Helovinas - tradicijos atkeliavusios iš svetur 

Helovinas yra šventė, žinoma visame pasaulyje. Populiariausia ji Anglijoje, Airijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. Tai šventė, kurią iki pat XX a. švęsdavo tik vaikai. Tačiau su laiku tradicijos keitėsi. Ją šiandien švenčia visi - tiek suaugę, tiek maži. Spalio 31 d. žmonės persirengia ir keliauja iš namų į gatves. Ten aplanko kaimynus, krečia išdaigas. Pas mus ši šventė minima santūriau, dažniausiai vyksta uždari vakarėliai. Tačiau savo šventiniu Helovinu makiažu ar kostiumais lietuviai tikrai nenusileidžia. Dalinamės idėjomis, kaip lengvai, įdomiai pasidaryti Helovino makiažą. 

Helovino kaukės

Kaip žinia, tikrai ne kiekviena sugeba pasidaryti makiažą, kuris visiškai paverstu kita būtybe. O kartais tiesiog norima minimaliai pasigražinti. Jei visai nenorite savo veido paversti meno kūriniu - ne bėda. Tam yra Helovino kaukės, kurių parduotuvėse lengvai rasite jau ir šiuo metu. Galite pasirinkti klasikinį domino variantą, kuomet dengiama tik viršutinė veido dalis. Domino kaukės gali būti dekoruotos įvairiomis papildomomis detalėmis. 

Jei norisi kažko įdomesnio ir originalesnio - rinkitės visą galvą slepiančią kaukę. Atrodys įspūdingai, o tuo pačiu Jus ne kiekvienas ir pažins. 

Šiame video rasite idėjų kaukėms. Pas mus specializuotų parduotuvių labai mažai. Tačiau rasti tikrai įmanoma. Ieškokite vietų, kuriose nuomojami karnavaliniai drabužiai, taip pat dovanų pakavimo skyriuose. 

Paprastas Helovino makiažas

Helovino makiažas nebūtinai turi būti itin sudėtingas. Lengvi piešiniai ant veido ir šiek tiek spalvingų šešėlių sukurs šventinę nuotaiką. Galite lengvai pavirsti ragana, moterimi - kate, Mirtiše, vaiduokliu ar kuo tik norite. Galite likti ir savimi, tiesiog ryškesnis makiažas, pasitaršę plaukai ir tamsesni drabužiai sukurs kitokį Jūsų įvaizdį. 

Helovino raganos makiažas

Veidą padenkite kremine pudra ar BB kremu. Tai bus puikus makiažo pagrindas. Tuomet pasirinkite žalsvos ar auksinės spalvos blizgius šešėlius. Juos tepkite ant akių vokų, aplink akis. Sudarykite užrištos juostos įvaizdį. Tušu paryškinkite blakstienas. Galite įklijuoti kelis kuokštelius dirbtinių blakstienų. Juodu akių pieštuku nupieškite ant skruosto nesudėtingą piešinėlį. Tai gali būti voriukas, moliūgas ar tiesiog nesudėtingas ornamentas, kuris suteiks žaismingumo. Šiek tiek paryškinkite lūpas. Štai ir viskas, tereikia susirasti raganos skrybėlaitę, juodą suknelę ir Jūs pasiruošusi vakarėliui. 

Mirtišės įvaizdis

Norisi būti dar paprastesnei, bet ne mažiau įspūdingesnei. Jei turite tamsius plaukus, rinkitės Mirtišės įvaizdį. Argi nežavinga garsiojo filmo „Adamsų šeimynėlė“ pagrindinė veikėja? Ko prireiks tokiam įvaizdžiui? Pirmiausiai tamsių plaukų. Jei esate tamsiaplaukė, tai ne bėda. Šviesiaplaukėms reikėtų pasitelkti į pagalbą peruką. Tuomet metas makiažui. Veidą padenkite itin šviesia pudra. Oda turi atrodyti beveik balta. Skruostus truputį paskaistinkite skaistalais. Akys turi būti tamsios. Naudokite tamsius, beveik juodus ar tamsiai rudus ir auksinius šešėlius. Jie tarpusavyje puikiai derės. Paryškinkite blakstienas tušu, o lūpas itin ryškiu, raudonu lūpdažiu. Štai ir viskas, Jūs tapote žavinga ir kerinčia Mirtiše. 

Pusės veido makiažas

Labai populiaru nusidažyti tik puse veido. Jei nėra minčių ar nori ilgai sėdėti prie veidrodžio, pasidarykite patį nesudėtingiausią makiažą. Pasidažykite kaip įprasta, tuomet aplink vieną akį tepkite juodus dažus skirtus veidui. Dažykite ir puse nosies. Galima šiek tiek padekoruoti ir lūpas. Pavyzdyje matote taip pasidažiusią merginą kairėje. 

Fridos Kahlo įvaizdis

Šiemet vis dar labai populiarus Fridos Kahlos įvaizdis. Jis gali būti labai įvairus. Svarbiausi akcentai - galvos papuošalas iš gėlių ir ryškus makiažas. Galima dažyti visą arba puse veido. Kaip matote nuotraukoje, pasirinktas pusės veido makiažas. Vieną puse dažykite įprastai, tik akių vokus paryškinkite rožiniais šešėliais, o lūpas sodriu, rožiniu lūpdažiu. Kitą pusę veido padenkite balta spalva. Kai kur šiek tiek užtepkite švelniai rožinės spalvos. Aplink akį dažykite ryškia rožine spalva. Puse lūpų išpieškite taip, tarsi jos būtų susiųtos. Na, o toliau jau Jūsų fantazija ir galimybės. Galite išpiešti elementus ryškesniais dažais arba prisiklijuoti jau paruoštus. Plaukus puoškite gėlių vainikėliu. Idealu, jei jis atitiks viso Jūsų makiažo spalvą. Šiuo atveju - rožinę. 

Helovino makiažas 2022 

Helovino makiažo idėjų 2022 gausybė. Tereikia išsirinkti tai, kas labiausiai atitinka Jūsų charakterį ir norus. Populiaru neoninės, ryškios spalvos. Piešiniais galite susikurti griaučių įvaizdį, o gal pasirinksite tapti pamiršta lėle? Velniu ar angelu? 

Paskutinės minutės Helovino makiažas

Turbūt ir Jums nutinka taip, kad diena pralėkė, vakarėlis jau čia pat, o makiažo dar nėra. Tačiau ne bėda. Galite susikurti švelnų, Helovinui tinkantį makiažą vos per dešimt minučių. Šiame video mergina dalinasi keliais įvaizdžiais, kuriuos įmanoma susikurti per itin trumpą laiką. O atrodysite be galo žavingai. Taip pat šie patarimai tiks ir merginoms, kurios nori susikurti švelnesnį įvaizdį. 

Helovino makiažas grožio salone

Jei norite susikurti šventinį Helovino makiažą, bet pati to padaryti nemokate - kreipkitės į grožio salonus. Ten tikrai atrasite vizažistę, kuri padės išpildyti Jūsų norus. Vizitą susiplanuokite kiek įmanoma anksčiau, aptarkite visas detales ir norus. Taip vizažistė galės pasiruošti ir patarti. Profesionaliai atliktas makiažas visada atrodo įspūdingiau. Pačiai idealiai išsidažyti, o ypatingai išsipiešti veidą yra gana sudėtinga. Toks šventinis makiažas kitaip dar vadinasi grimu. 

Helovino makiažo kaina salonuose vidutiniškai apie 40–50 Eur. Pirmiausiai rekomenduojame pasidomėti ar norimame salone atliekamas toks makiažas. Kadangi ne visi vizažistai geba padaryti ir puikų grimą. 

Pasirūpinkite savo veido oda

Labai svarbus dalykas, kuris kartais pamirštamas - tai tinkamas makiažo nuvalymas. Odos priežiūra labai svarbi. Makiažą nuvalyti būtina laiku. 

Pirmiausia, nerekomenduojame miegoti su makiažu. Net jei makiažas itin lengvas, jį vis tiek nuvalykite. Odai reikia poilsio taip pat, kaip ir Jums. Šventinį makiažą pašalinti daug sunkiau nei kasdieninį. Pirmam sluoksniui nuvalyti galite naudoti specialias servetėles. Jos drėgnos, todėl puikiai pašalins dalį makiažo. Toliau jau rinkitės micelinį vandenį ar pienelį. Idealiausia makiažo valiklis, kurio sudėtyje yra aliejų. Vatos tamponėliais nuvalykite odą. Tuomet pereikite prie akių makiažo valymo. Specialiu, šiai sričiai skirtu valikliu ir vatos diskeliais pašalinkite blakstienų tušą, šešėlius. Svarbiausias netrinti. Valykite tapšnojant ir atsargiai braukiant žemyn. 

Nuvalius veido odą, metas ją atgaivinti. Atgaivinkite ją toniku ar hidrolatu. Tuomet patepkite veidą kremu nakčiai ir keliaukite miegoti. Ryte tikrai nepasigailėsite, kad pasirūpinote savo oda iš vakaro. 

Linkime atrasti savo heroję! Tikime, kad mūsų pasiūlyti makiažo pavyzdžiai padės Jums išsirinkti sau tinkamiausią Helovino makiažą.

Atgal