Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Interviu su visažiste Ieva Daščiore ir jos 3 patarimai merginoms apie kasdienį makiažą

2019-05-24

Interviu su visažiste Ieva Daščiore ir jos 3 patarimai merginoms apie kasdienį makiažą

Su visažo specialiste Ieva Daščiore, susitinkame jos jaukioje ir labai įdomioje studijoje, kurioje ji, kartu su kolegomis, užsiima įvairiais intriguojančiais projektais. Ieva jau nuo pirmųjų susitikimo akimirkų pasirodo labai šiltas ir nuoširdus žmogus, o su lyg kiekviena akimirka tai, tik dar labiau pasitvirtina...

Su Ieva susitinkame ne šiaip sau... Nors jos paslaugų spektras išties planus, mes su ja šią šiltą pavasario dieną susitinkame dėl individualios makiažo pamokos. Ji mokina merginas dažytis, tad studijoje galima išmokti visko: nuo spuogų maskavimo iki tobulo vakarinio makiažo atlikimo technikų!

Vos tik atėjus į pamoką, visažistė iš karto pasiklausia, kokie lūkesčiai, ko tikimąsi išmokti, o tuomet su kavos puodeliu pasineriama į darbus. Tačiau ar galima tai pavadinti darbu, kuomet aidi juokas ir draugiški, mergaitiški pašnekesiai apie makiažą, keliones ir svajones?

Kaip ir kada supratote, kad Jūsų pašaukimas yra dažyti kitus/dirbti visažiste?

Visada žinojau, kad noriu dirbti kažką „prie meno“, nes visą gyvenimą piešiau. Atsakymas atėjo visai netikėtai, kuomet leidau vasarą Amerikoje ir buvau labai pasimetusi, kas esu ir ką noriu veikti... Vieną dieną tiesiog netyčia pamačiau makiažo kursus ir iš karto supratau, jog privalau pabandyti. Vien nuo tos minties aplankė keistas palengvėjimas ir nuo tada makiažas manęs nebepaleido.

Ką labiausiai mėgstate savo darbe?

Dinamiką ir kūrybinę laisvę, nes šiame darbe eksperimentuoti ir duoti laisvę fantazijai galima į valias. Tačiau visų svarbiausia – laimingos klientės akys!

Su kokiais iššūkiais dažniausiai susiduriate?

Darbas su žmonėmis yra vienas didelis iššūkis, nes niekada nežinai, su kuo teks dirbti. Visi turime skirtingas nuotaikas ir kartais būtent meistras atlieka „kempinės“ funkciją: viską sugerti, patarti, nuraminti...

Jūsų asmeninės mėgstamiausios makiažo priemonės?

Ryškūs lūpdažiai, antakių pieštukas, bronzeriai ir BB kremas.

Kaip, Jūsų manymu, atsirinkti tinkamus makiažo mokytojus, mokymosi medžiagą, šaltinius, kad išmoktume teisingų technikų?

Aš asmeniškai, jeigu iš naujo eičiau „pražios keliu“ susirasčiau vizažistą, kurio braižas man artimiausias ir bandyčiau tartis dėl individualių pamokų. Be to mokantis pas meistrą privačiai, tikriausiai susidursite su galimybe, jog būsite paimti kaip asistentai į įvairius projektus bei fotosesijas. Tai suteiks unikalios patirties, kuri tikrai pravers karjeroje ir galėsite susikurti stiprų portfolio.

Dirbate su įžymybėmis. Kaip manote, koks Jūsų išskirtinumas padėjo „iškilti“ tarp kitų visažistų?

Gyvenime yra buvę įvairių dienų ir nuotaikų, meluočiau jei sakyčiau, kad niekada nesu pagalvojusi, jog gana čia žaisti kūrybą, reikia eiti į ofisą ir dirbti kaip visi normalūs žmonės... Tačiau vizažas manęs nepaleido. Visos šio darbo „metimo“ idėjos baigdavosi skambučiu su darbo pasiūlymu. Tiesiog dabartiniame gyvenimo periode, tikiu, kad tai yra mano kelias, o kaip sakoma kai tavo, tai ir durys atsiveria, kartais reikia tiesiog truputėlio kantrybės ir išmokti išlaukti.

Kaip minėjau, Jūsų klientų sąraše nemažai žinomų pramogų verslo atstovų. Ar šie asmenys turi ypatingų reikalavimų? Kuo jie išsiskiria nuo įprastų?

Jie labai gerai žino, ko nori ir kas jiems tinka. Tai ir palengvina, ir tuo pačiu apsunkina, bet per tiek laiko išmokau nebestresuoti dėl nieko, nes viskas yra padaroma ir išsprendžiama.

Kokie klienčių prašymai yra dažniausi, kaip lietuvaitės pageidauja atrodyti šiuo metu?

Te gyvuoja natūralumas! Gaivi spindinti oda, vešlūs antakiai, akių pravedimas ir ryškios lūpos. Makiažo kultūra labai stipriai pasikeitė ir, mano galva, subrendo. Moterys nebebėga nuo savęs po makiažo sluoksniais, o priešingai lengvai paryškindamos, tai ką turi gražiausio – eina užkariauti pasaulio.

Jūsų socialinių tinklų puslapiuose galima matyti, jog daug keliaujate. Gal galite palyginti kuo skiriasi lietuvių makiažo tendencijos nuo užsienio?

Keliavimas man yra kitų kultūrų pažinimas ir ypač daug dėmesio atkreipiu į vizažo kultūrą. Žiemą leidau Maltoje ir dirbau su viena kosmetikos kompanija. Čia supratau, kad nepakankamai išmanau tam tikrų rasių makiažo ypatumus... Sužinojau ir išmokau labai daug, kalbant tiek apie technikas, tiek apie mentalitetų skirtumus.

Ar artėjanti vasara turi išskirtines tendencijas, kurias būtų naudinga žinoti?

Spalvotas akių pravedimas, ryškios lūpos, monochromatinis makiažas (kai ta pačia arba artima jai spalva dažomos lūpos, akys ir skruostai), skaisti sveika ir švytinti oda, vešlūs lengvai šukuojami į viršų antakiai, metaliniai šešėliai (įkvėpti 1980-ųjų disco eros), pastelinės spalvos. Pats svarbiausias trendas man – tiesiog buvimas savimi... Galite dažytis ir atrodyti taip kaip norite, svarbiausia, jog tai priverstų jus jaustis gerai ir komfortiškai, nes šis sezonas dedikuotas individualumui!

Kokias makiažo klaidas dažniausiai pastebite, kurių šiukštu nereikėtų kartoti?

Neteisingų kolorito pasirinkimas, nepakankamas dėmesio skyrimas savo odai, makiažo darymasis blogoje šviesoje, per daug makiažo pagrindo, persistengimas su „highlighter`io” (švytėjimą suteikianti priemonė – red. pastaba) kiekiu.

Ką, Jūsų manymu, kiekviena prisižiūrinti moteris privalo turėti kosmetinėje?

Pasikartosiu, kad teisinga odos priežiūra turi būti pirmoje vietoje, po to, žinoma, rekomenduočiau odos tipą ir atspalvį atitinkantį makiažo pagrindą, ryškų lūpdažį, antakių tvarkymo priemonę, tušą ir skaistalą/bronzerį, o tuomet jau viską, ko geidžia širdis.

Visažistės siūlomos paslaugos

Ieva, tikra Barbė-devindarbė. Į ją galite kreiptis dėl įvairiausių paslaugų... Ji ne tik mokina merginas kaip taisyklingai dažytis bei peržiūri turimą kosmetikos krepšelį, bet ir pati priima klientes, atlieka joms tobulą makiažą: kasdienį, vakarinį, teminį, nuotakos ir t. t. Taip pat čia priimami ir vyrukai. Jiems atliekamas vyriškas grimas. Tai tarytum nematomas grimas išlyginantis ir numatinantis odą bei paslepiantis visus netobulumus.

Visažistė atlieka ir šukuosenas... Konkrečiau, makiažo ir šukuosenos komplektą. Tai labai patogu skubančioms ir neturinčioms laiko pakeisti meistrų. Šios paslaugos metu daroma lengva šukuosena (garbanos, kuodas ar kitas Jūsų pasirinktas variantas) ir dieninis, Express arba vakarinis makiažas.

Nuotakos, gali drąsiai kreiptis į Ievą dėl tobulo Tos dienos makiažo... Tai ne veltui yra pats sudėtingiausias makiažas... Tačiau meistrė jį išmano nuo A iki Z, tad patikėkite svarbiausios dienos grožį jai. Na, o prieš tai, žinoma, rekomenduojama pasidaryti bandomąjį makiažą, kurio dėka suprasite ar tikrai norite šią ypatingą dieną taip atrodyti. Jei matysite, jog norite atrodyti kitaip, visuomet galėsite tai pasakyti visažistei, o ji išpildys Jūsų lūkesčius ir svajones.

Dar viena svarbi paslauga – kosmetikos krepšelio revizija. Tai aktualu visoms merginoms! Juk ne visos žinome kaip išsirinkti tinkamas makiažo priemones, tinkančias pagal odos tipą, atspalvį. Tad, Ieva tikrai padės! „Ši paslauga – tai pagalba išsirinkti Jums tinkamiausias priemones arba jau turimas „prikelti naujam gyvenimui“. Mano misija, ne tik išrinkti naujus Jums tinkamus produktus, bet ir parodyti būdus bei metodus kaip visapusiškai panaudoti , tai ką jau esate įsigijusi“ – teiga visažistė.

Individuali makiažo pamoka yra tai dėl ko susitikome su Ieva. Kaip minėta prieš tai, vos tik susitikus visažistė išsiaiškina ką konkrečiai norite išmokti, o tuomet žingsnis po žingsnio parodoma ką ir kaip daryti. Vieną veido pusę padažo ji, o kitą – pati klientė. Meistrė iš karto pamato daromas klaidas ir jas pataiso, mokina kaip jų nedaryti, kaip taisyklingai laikyti šepetėlį, naudotis pirštais, kempinėle... Ši pamoka, tikrai naudinga ir rekomenduojama joje sudalyvauti visoms, kurios turi bet kokių su kosmetika ar makiažo technikomis susijusių klausimų.

3 Ievos Daščiorės patarimai apie kasdienį makiažą

  1. Svarbiausia yra pasirinkti teisingas makiažo priemones. „Patarčiau investuoti į vizažisto konsultaciją, kaip teisingai pasirinkti spalvas ir tekstūras. Kai priemonės tinka Jūsų odos tipui, viskas tampa daug paprasčiau.“
  2. Neperkraukite kosmetikos krepšelio. Šiuo atveju mažiau yra daugiau. Tam tikras makiažo priemones galima naudoti keliems tikslams, pavyzdžiui, vieną šepetėlį galima naudoti ne tik pagal jo paskirtį: šepetėlis pudrai gali būti naudojamas ir skaistalams ar bronzeriui ir t. t.
  3. Susigalvokite, kuo paprastesnę ir greitesnę makiažo rutiną. „Aš asmeniškai patarčiau odą tepti drėkinamuoju tonuotu kremu ar lengvu makiažo pagrindu, su pieštuku paryškinčiau antakių formą, lengvai paryškinčiau akis. Veido bruožus pabrėžčiau bronzeriu ir skaistalu bei, žinoma, lūpas padrėkinčiau blizgiu ar švelniu lūpdažiu.“ Na ir štai! Galima keliauti!

Visažistės moto „Ieva, tu gali“, tad jei gali ji, vadinasi galit ir Jūs! Mokikitės, tobulėkite ir nebijokite klysti, juk tik taip galima priimti geriausius gyvenimo sprendimus!

Atgal