Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Kaip tinkamai valyti ir prižiūrėti makiažo šepetėlius?

2020-05-26

Kaip tinkamai valyti ir prižiūrėti makiažo šepetėlius?

Kaip dažnai valai savo makiažo šepetėlį? Turbūt reta moteris tikrai sąžiningai ir reguliariai valo savo makiažo šepetėlius. O ypatingai jei juos naudoja ne kiekvieną dieną. Vis dėl to, šepetėlius ir kitas makiažo priemones prižiūrėti ir valyti būtina. Tai tas pats, jei neplautumėte dantų šepetėlio ar nekeistumėte jo metų metus. Nevalant makiažo šepetėliu lengva užkrėsti odą, gali atsirasti bėrimų, spuogelių. Be to, nešvarus šepetėlis - tai nekokybiškas makiažas. Kadangi ilgai neplautas šepetėlis tampa šiukštesnis. Todėl norime papasakoti, kaip tinkamai valyti makiažo šepetėlius, kokias priemones jų plovimui naudoti. 

Makiažo šepetėlių plovimas 

Visus iki vieno makiažo šepetėlius plauti yra būtina! Kai kurios moterys šepetėlius nuvalo su specialiomis priemonėmis ir jų neplauna. Tačiau plovimas būtinas, net ir tada, kai šepetėlis yra nuvalomas. Valant pašalinami makiažo priemonių likučiai tik nuo šepetėlio paviršiaus. O štai jei praskirsite šepetėlį, pamatysite, kiek daug „gėrio“ ten susikaupę. Šepetėlius plauti galima tiek su specialiai jiems skirtais plovikliais, tiek švelniu šampūnu. Puikiai tinka vaikams skirti šampūnai. Beje, jei plaukeliai su laiku tapo šiurkštesni, pabandykite juos išplauti plaukų kondicionieriumi. Natūralius šerelius jis sušvelnins ir paminkštins. 

Tačiau itin švelnios plovimo priemonės reikalingos natūralių šerelių šepetėliams. Jei šereliai sintetiniai, plauti galima ir muilu. Tokios priemonės daug nekainuoja. Tikrai nebūtina įsigyti brangias priemones šepetėlių plovimui.  

Plaunant makiažo šepetėlius reikėtų stengtis, kad nesušlaptų kotas. Dažnai kokybiškų šepetėlių kotai pagaminti iš medienos ir nudažyti. Jei šepetėlio kotas nuolat drėks, suskilinės ir nusilups dažai, mediena susitrauks, jis gali atsiskirti.  

Kai kurios šepetėlius valo tiesiog drėgnomis servetėlėmis. Bet toks būdas neefektyvus. Nuvalomas tik šerelių paviršius. Jei dažant keičiamos priemonės galima tiesiog pavalyti sausa servetėle ar rankšluosčiu. Bet po viso makiažo šepetėlius išplauti būtina. Žinoma, jei šepetėlius naudojate tik sau, galite juos po naudojimo išvalyti specialiu valikliu ir plauti tik po kelių naudojimų. Valant su valikliu tereikia jo užpurkšti ant šepetėlio ir nuvalyti sausa servetėle, rankšluosčiu.  

Kaip džiovinti makiažo šepetėlius? 

Išplovus šepetėlius juos visuomet reikia nusausinti minkštu rankšluosčiu. Tuomet tiesiog sudėkite ir leiskite džiūti. Šepetėlius galite tiesiog suguldyti ant rankšluosčio ar popierinės servetėlės. Kai kurios moterys juos sukabina. Tai taip pat tinkamas šepetėlių džiovinimo būdas. 

Dažnai kyla klausimas, ar galima makiažo šepetėlius džiovinti džiovintuvu? To daryti nerekomenduojame. Šereliai gali prarasti savo formą, gali pakisti jų struktūra. Be to, karštis veikia ir kotą, tirpdo klijus. Tokiu atveju makiažo šepetėlių šereliai gali tiesiog pradėti kristi. Žinoma, jei labai skubate, o išplautų šepetėlių reikia čia ir dabar, džiovinkite. Bet darykite tai ne su karščiausia srove, džiovinkite iš didesnio atstumo.  

Kaip plauti antakių ar blakstienų šepetėlius?  

Šepetėliai skirti antakiams ar blakstienoms yra mažesni ir juose dažnai įsivelia plaukelių ar pūkelių. Todėl ir plovimas jų šiek tiek sudėtingesnis. Priemonės plovimui gali būti naudojamos tokios pat, kaip ir kitų makiažo šepetėlių. Tačiau tam, kad būtų išvalyti visi nešvarumai papildomai naudokite šepetėlį, kuris skirtas valyti nagams. Taip pašalinsite visus įstrigusius nešvarumus.  

Kaip dažnai plauti makiažo šepetėlius?  

Jei makiažo šepetėlius naudojate dažnai, plaukite juos bent kartą per savaitę. Po kiekvieno panaudojimo nuvalykite specialiu valikliu. Žinoma, visuomet atsiranda tokių šepetėlių, kurie naudojami daug rečiau. Tokiu atveju net ir nenaudotus šepetėlius reikėtų išplauti kartą per mėnesį. Nors vizualiai šepetėlis atrodys švarus, ant jo per laiką prisikaupia dulkių ir kitų nešvarumų. Apie tai, kaip tinakami prižiūrėti makiažo šepetėlius pasakojama ir makiažo kursuose bei pamokėlėse. 

Tinkamai prižiūrimi, plaunami makiažo šepetėliai padės išvengti odos sudirgimų ir užkrėtimo! 

Atgal