Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Kaip vizualiai išryškinti akis – 10 paprastų patarimų

2021-02-24

Kaip vizualiai išryškinti akis – 10 paprastų patarimų

Sakoma, kad akys – tai sielos veidrodis. Beje, ar žinojote, kad vaikinai pirmiausia pastebi Jūsų šypseną ir po to akis? Kiekviena mergina siekia, kad jos akys atrodytų didesnės, išraiškingesnės. Tam galima pasitelkti pačias įvairiausias priemones ir gudrybes. Tad dalinamės su Jumis 10 paprastų patarimų, kai vizualiai išryškinti akis! 

Balti akių šešėliai  

Visos žinome, kad truputis makiažo visuomet padės pabrėžti gražiausius veido bruožus ir paslėpti trūkumus. Jei Jūsų akys mažesnės ar šiek tiek užkritę vokai, vizualiai akis padidinti galite naudodamos baltos spalvos šešėlius ar pieštuką. Pieštuku pašviesinkite vidinius akių kampučius. Na, o padengdamos akių vokus baltais šešėliais vizualiai padidinsite akis.  

Rūpinkitės savo blakstienomis 

Akys – tai visuma. Tai akių vokai, antakiai, blakstienos. Todėl nepamiršk pasirūpinti ir savo blakstienų grožiu. Naudok kokybišką blakstienų tušą. Prieš tai blakstienas gali šiek tiek pariesti. Vakarais būtinai naudok serumą, skatinantį blakstienų augimą, pamaitinantį plaukelius. Tam tiks ir natūralūs, nerafinuoti augaliniai aliejai. Na, o jei nesi apdovanota išraiškingomis, ilgomis blakstienomis, Tave išgelbės blakstienų priauginimas. Dabar tai tokia įprasta procedūra, be kurios daugelis moterys jau negali gyventi. Tai galimybė turėti tobulas blakstienas ir gražias akis kiekvieną dieną.  

Na, o jei turi gražias ir ilgas savas blakstienas, tačiau norisi kasdien jų nedažyti blakstienų tušu - Tau patiks blakstienų laminavimas. Tai unikali procedūrą, kurios metu blakstienos prisotinamos naudingų medžiagų, nudažomos ir kasdien atrodo tiesiog tobulai.  

Tinkamai formuokite antakius 

Antakiai suteikia ne tik akims bet ir visam Jūsų veidui išraišką, padeda paryškinti gražiausius veido bruožus. Todėl labai svarbu, kad Jūsų antakiai būtų tinkamai formuojami, parinkta tinkama spalva. Jei antakiai teisingai suformuoti, jie gali padėti vizualiai paryškinti ir akis.  

Jei nesinori kas rytą pieštuku dailinti antakių, išbandyk antakių mikropigmentaciją. Jos pagalba bent 2 metus nereikės sukti galvos dėl antakių formos ir užteks tik minimalių ir retų korekcijų. O kuri mergina nesvajoja mažiau laiko praleisti prie veidrodžio, tiesa?  

Akių kontūras 

Dažnai norėdamos vizualiai padidinti ir paryškinti akis, merginos naudoja akių kontūrą. Tačiau labai svarbu, kad jis tęstųsi ne trumpiau nei baigiasi Jūsų antakių linija.  

Tinkamas akių kontūras 

Akių kontūrų yra labai daug skirtingų rūšių ir spalvų. Todėl paeksperimentuokite ir atraskite tokį akių kontūrą, kuris padės džiaugtis geriausiu rezultatu. Norint padidinti akis kartais užtenka šviesiu akių kontūrų pravesti apatinę akių liniją.  

Žaiskite su skirtingomis šešėlių spalvomis 

Skirtingų akių šešėlių spalvų derinys gali padėti gerokai padidinti akis ir padaryti jas išraiškingesnes. Mėlynakėms labiausiai tinka pastelinių spalvų šešėliai. Žaliaakėms tinkamiausi rausvi ir violetiniai akių vokų šešėliai. Pilkų akių savininkės turėtų rinktis rusvus ir pilkus atspalvius. Turinčioms rudas akis tinka beveik visos akių šešėlių paletės spalvos.  

Nukreipkite dėmesį į lūpas 

Kartais, kai nesinori dažyti blakstienų tušu ar naudoti šešėlių - sužaiskite. Lūpas pasidažykite itin ryškiais lūpų dažais ar lūpų blizgesiu. Taip visą dėmesį nuo akių nukreipsite į gundančias lūpas. 

Tinkama akių šešėlių dengimo technika 

Labai svarbu ne tik tinkama akių vokų šešėlių spalva ar kelių spalvų derinys, bet ir dažymo technika. Kartais viena spalva sukoncentruota akių vokų viduryje gali padaryti tikrus stebuklus. Todėl jei ruošiatės į svarbią šventę, šventinį makiažą patikėkite profesionalams.  

Mėlyna gelbsti visada 

Sakoma, kad mėlyna spalva visuomet ištaisys padėti. Štai jei akis apačioje apvesite mėlynu kontūru ar naudosite melsvus akių vokų šešėlius, itin išryškės akių baltymai, akys atrodys labiau atviros ir didesnės.  

Kontūravimas 

Veido kontūravimas taip pat gali padėti atskleisti Jūsų akių grožį. Todėl būtinai pasidomėkite, kaip tinkamai kontūruoti savo veidą pagal jo formą.  

Pasinaudok šiais paprastais patarimais ir parodyk pasauliui, kokios nuostabias akis Tu turi! 

Atgal