Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Kare kirpimas - vis dar populiarus!

2019-09-27

Kare kirpimas - vis dar populiarus!

Plaukai – tai moters puošmena. Per savo gyvenimą moterys pakeičia plaukų kirpimo stilių tikrai ne kartą. Tinkamai parinktas plaukų kirpimo stilius gali padėti kardinaliai pakeisti įvaizdį, išryškinti gražiausius veido bruožus ar suteikti plaukams kitokią išvaizdą. Vienas iš dažniausiai aptarinėjamų plaukų kirpimo stilių - kare kirpimas.  

Kare kirpimas dažnai aptarinėjamas, kadangi kartais išgirstama nuomonių, kad jis tinka tikrai ne visoms. Tačiau čia mes galėtume paprieštarauti. Svarbiausia yra, kad plaukų stilistas gebėtų tinkamai pritaikyti šį plaukų kirpimo stilių pagal Jūsų veido formą, stilių, plaukų storį, ilgį. Šie kriterijai turėtų būti pagrindiniai, į kuriuos reikėtų atsižvelgti. Žinoma, svarbu nepamiršti ir tinkamai prižiūrėti plaukų, kad jie atrodytų ne tik stilingai, bet ir sveikai.  

Kare kirpimas  

Kare kirpimas yra vienas iš plaukų kirpimo stilių, kuris metų metus išlieka aukščiausiose pozicijose. Nėra nei vienų metų, kuomet kare kirpimas nebūtų įtrauktas į madingiausių kirpimų penketuką. Kare kirpimas 2019 metais taip pat išlieka vienu iš populiariausių. 

Kuo jis toks ypatingas? Kare kirpimas tinka beveik kiekvienai moteriai. Nors dažniausiai jį renkasi moterys, kurios peržengė 28-us gyvenimo metus. Kadangi šis kirpimas labiau tinka kiek brandesnio amžiaus merginai ar moteriai.  

Kaip jau minėjome, labai svarbu atsižvelgti į moters veido bruožus, plaukų storį ir ilgį. Tai kas tinka vienai, nebūtinai tiks kitai. Kare kirpimas trumpiems ar ilgiems plaukams atliekamas panašiai. Tiesa, trumpaplaukės šį plaukų kirpimą renkasi kiek dažniau nei ilgaplaukės. Geriausia tai, kad kiekvienai iš jų galima pritaikyti individualiai atrodantį kare kirpimą. Pavadinimas vienas, tačiau galimų variacijų begalės. Be to, kare kirpimas labai gražiai atrodo, kai plaukai dažomi sruogelėmis arba vientisa spalva. Sruogelės suteikia žaismingumo, o vientisa spalva leidžia išlikti kiek kuklesnei, santūresnei ir labiau dalykiškai.  

Kare kirpimas apvaliam veidui  

Apvaliam veidui labiausiai tiks prailgintas kare kirpimas. Tai kuomet kare kirpimas iš nugaros daug trumpesni nei priekyje. Priekyje paliekami daug ilgesni plaukai. Toks kirpimas leidžia vizualiai pailginti veidą ir kaklą. Apvaliam veidui rekomenduojama vengti itin trumpo kare kirpimo.  

Kare kirpimas kvadratiniam veidui 

Kvadratiniam veidui taip pat puikiai tiks prailgintas kare kirpimas. Tačiau tikrai žaviai atrodys ir kare kirpimas iki pečių. Plaukus šiuo atveju galima kirpti per daug nepabrėžiant plaukų ilgio skirtumo gale ir priekyje. Kare kirpimas iki pečių kvadratiniam veidui suteiks švelnesnių bruožų, šiek tiek suapvalins jį. Be to, puikiai pabrėš gražiausius veido bruožus.  

Kare kirpimas pailgam veidui 

Pailgas veidas yra dėkingas tuo, kad jam tinka tiek trumpas kare kirpimas, tiek prailgintas kare kirpimas. Žinoma, kiekvieno žmogaus veidas turi savitų bruožų, todėl plaukų specialistas gali padėti Jums parinkti individualiai pritaikytą kirpimą. Nėra nustatyta jokių griežtų reikalavimų ir kiekviena moteris ar mergina gali džiaugtis individualumu.  

Kare kirpimas garbanotiems plaukams 

Kare kirpimas garbanotiems plaukams taip pat atliekamas. Tačiau daug rečiau. Su garbanotais plaukais daug sunkiau susitvarkyti. Todėl kare kirpimas tikrai ne visada geriausia išeitis. Tačiau jei Jūsų garbanos laisvesnės, plaukai nėra itin stori, kare kirpimas Jums turėtų tikti. Žinoma, geriausia pasitarti su plaukų stilistų, kuris kiekvienu atveju gali numatyti, ar toks kirpimas tinkamas. Stilistas atsižvelgs į tai, kokio storio, stiprumo Jūsų garbanos ar bangos.  

Kare kirpimas ploniems plaukams 

Dažnai išgirstamas klausimas – ar tinka kare kirpimas ploniems plaukams. Taip, kare kirpimas ploniems plaukams tikrai tinka. Tačiau, kai kuriais atvejais rekomenduojama tinkamai suderinti kare kirpimą su dažymų. Plonų plaukų savininkėms rekomenduojama plaukus pašviesinti sruogelėmis. Taip suteikiamas puresnių plaukų efektas. Taip pat rekomenduojama rinktis kiek netvarkingo stiliaus karė kirpimą, plaukus šiek tiek iškarpant. Kadangi plaukai ploni, jie gali atrodyti per daug prigludę prie veido. Dėl to lengvas iškarpymas privers juos šiek tiek pasipūsti.  

Kare kirpimas storiems plaukams 

Storų plaukų savininkės kiek rečiau renkasi kare kirpimą. Joms gražiausiai atrodo vidutinis kare kirpimas. Puikiai atrodytų kare kirpimas suderintas su tvarkingais kirpčiukais. Taip pat nereikėtų pernelyg pabrėžti plaukų ilgio skirtumo tarp galo ir priekio. Svarbiausia, kad plaukų stilistas, kuris atlieka kare kirpimą storiems plaukams, gebėtų jiems suteikti reikiamo lengvumo.  

Kare kirpimas su kirpčiukais 

Derinant kare kirpimą su kirpčiukais, reikėtų atkreipti dėmesį į veido formą. Ypatingai svarbu kaktos aukštis. Aukštos kaktos savininkėms kare kirpimas su tvarkingais kirpčiukais atrodys idealiai. Paslėpsite aukštą kaktą, o kare kirpimas puikiai paryškins gražiausius Jūsų veido bruožus. Ypatingai gražu, jei veidas pailgos formos.  

Jei turite žemą kaktą, tačiau trokštate kare kirpimo su kirpčiukais, tai taip pat įmanoma. Tik šiuo atveju kirpčiukai turėtų būti smarkiai iškarpyti, netvarkingos formos. Idealiausia jei kirpčiukai bus sušukuoti į vieną pusę. Tačiau jei esate apvalesnio veido, geriau venkite tokio kirpimo. Kadangi kare kirpimas su kirpčiukais gali labiau atkreipti dėmesį į apvalesnius žandukus.  

Kare kirpimas trumpiems ir ilgiems plaukams 

Trumpų plaukų savininkėms dažniausiai atliekamas ryškesnis kare kirpimas. Gale stengiamasi palikti trumpesnius plaukus nei priekyje. Kare kirpimas ilgiems plaukams atliekamas gerokai patrumpinant jų ilgį. Gražiausiai atrodo jei paliekamas plaukų ilgis iki pečių arba kiek žemiau jų. Nors dažnai su plaukų ilgiu atsisveikinti sunku, tačiau galutinis rezultatas dažniausiai labai nustebina.  

Kuo skiriasi kare kirpimas nuo bob kirpimo?  

Bob kirpimas – tai kirpimas, kuris suteikia griežtumo. Plaukai dažniausiai būna panašaus ilgio tiek priekyje, tiek gale. Populiariausias kirpimas, kai plaukų ilgis iki smakro. Jei veidas apvalesnis, paliekami kiek ilgesni plaukai.  

Tuo tarpu kare kirpimas pasižymi labiau išryškėjančių plaukų ilgio skirtumu priekyje ir gale. Kare kirpimas puikiai tinka ir ilgesniems plaukams.  

Paskutiniu metu mados tendencijos apjungia šiuos abu stilius į vieną. Moterims rekomenduojama kartu derinti bob kirpimą su kare. Bob kirpimas šiuo atveju pagyvinamas kare kirpimu. Gale plaukai paliekami trumpesni nei priekyje, tačiau tuo pačiu stengiamasi išsaugoti griežtumą. Dažniausiai toks derinys atliekamas kerpant trumpus plaukus.  

Kare kirpimas 2019 metais 

Šiais metais kare kirpimui skiriamas didelis dėmesys. Mados tendencijos diktuoja, kad būsite madingos, jei rinksitės kare kirpimą su kirpčiukais. Toks kirpimas puikiai atrodo pailgam veidui ir garbanotų plaukų savininkėms. Taip pat populiarus ir minėtas derinys su bob kirpimu.  

Atėjus rudens/žiemos sezonui rekomenduojama apgalvoti ir plaukų spalvą. Rinkitės tamsesnius, šaltesnius atspalvius. Tačiau jei mėgstate išsiskirti, ryškios spalvos tik pagyvins Jūsų įvaizdį.   

Mūsų rekomendacija: jei nusprendėte, kad norėtumėte išbandyti kare kirpimą, labai rekomenduojame tinkamai pasirinkti plaukų specialistą. Mūsų puslapyje rasite geriausius grožio salonus ir studijas, kuriose Jus pakonsultuos savo srities profesionalai ir tinkamai pritaikys kare kirpimą pagal Jūsų individualius bruožus.  

Atgal