Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Kirpčiukai pagal Jūsų veido formą

2021-01-25

Kirpčiukai pagal Jūsų veido formą

Kirpčiukai puikus būdas pakeisti įvaizdį ir kardinaliai nekirpti plaukų. Jie paslepia trūkumus, pabrėžia privalumus ir kartais tampa puikiu stiliaus akcentu. Tačiau labai svarbu, kad kirpčiukai tiktų pagal veido formą. Tai kas tinka vienam, kitam gali atrodyti visiškai nekaip. Todėl išsiaiškinkime, kokie kirpčiukai Jums tiktų labiausiai. Kadangi tinkamas kirpimas ir forma labai svarbu. Taip pat sužinosite, kada geriau tokio kirpimo atsisakyti, nes kirpčiukai tinka tikrai ne visoms. 

Kaip nustatyti savo veido formą?  

Tam, kad žinotumėte, kokie kirpčiukai Jums labiausiai tinka, pirmiausia reikia tiksliai žinoti, kokia Jūsų veido forma. Tad kaip tai padaryti? Tiesiog pažiūrėkite į save veidrodyje. Atkreipkite dėmesį į tris esmines veido sritis - žandikaulio, veido, plaukų ilgį. Tai svarbiausios sritys, pagal kurias bus daug lengviau pritaikyti plaukų kirpimą. Jei sunku pamatyti, kokia Jūsų veido forma, susiriškite plaukus, taip bus paprasčiau.  

Veido forma - ovalas kakta platesnė už smakrą.  

Veido forma - kvadratas veidas kampuotų bruožų, ryškus žandikaulis, veido ilgis ir plotis panašaus dydžio.  

Veido forma - apvalus - panašus į kvadrato formą, ilgis ir plotis panašaus dydžio, tačiau priešingai nei kvadrato formos veidas, jis apvalesnis, švelnesnis.  

Veido forma - širdis kai smakras yra itin siauras, dažniausiai ilgas, smailus. Šiek tiek primena trikampio formą. 

Veido forma - pailgas itin ryški kakta, skruostai ir žandikaulis tokio pat pločio, tačiau veidas pailgas.  

Kirpčiukai pagal veido formą 

Na, o dabar pažvelkime, kokie kirpčiukai labiausiai tinka pagal Jūsų veido formą.  

Širdies formos veidas. Jei turi širdies formos veidą, Tau labiausiai tiks lengvi kirpčiukai, jie turėtų būti ne per daug trumpi, dengti kaktą, o kraštuose lengvai pereiti į visų plaukų ilgį. Kirpčiukų kraštai plonesni, suteikiantys žaismingumo. Tokie kirpčiukai tiks ir ilgiems plaukams.

Tačiau labai svarbu ir tinkamai juos formuoti išsiplovus galvą. Pirmiausiai išdžiovinkite plaukus bent 70 %, tuomet apvaliu šepečiu pakelkite kirpčiukus ir džiovinkite juos iš apačios. Taip jie įgaus purumo ir pilnumo. Formavimą užbaikite vėsia oro srove. Be to, išpurenti kirpčiukai labai tinka ploniems plaukams, jie tarsi suteikia apimties.  

 
 
 
View this post on Instagram

Some call it a fringe, some call them bangs, I call it free botox 🙌🤣😉 #fringebenefits

A post shared by Katie Gleeson (@katieinthecountry) on

Apvali veido forma. Apvalios formos veido savininkės dažnai mano, kad kirpčiukai joms visiškai netinka. Ne vienas plaukų stilistas pasakytų, kad kai moteris turi apvalų veidą, ji dvejoja ir mano, kad taip veidas atrodys dar apvalesnis. Tačiau taip nenutiks, jei bus parinktas tinkamas kirpimas ir kirpčiukų forma. Jums puikiai tiks masyvesni, ilgesni kirpčiukai ant šono.

Perskirkite juos įstrižai ir šukuokite ant šono. Taip optiškai veidas pailgės ir neatrodys apvalus, žandikaulis taip pat atrodys ilgesnis. . Apvalios veido formos savininkėms būtina nesutrumpinti dar labiau veido formos. Būtent todėl ir siūloma šukuoti kirpčiukus ant šono. 

 
 
 
View this post on Instagram

Bangs for round face!!yay or nay? #bangs #hairstyle #haircut #bangsroundface #top6trends #highlights #top6

A post shared by #top6trends (@top6trends) on

Masyvus kirpčiukai suteikia galimybių juos įvairiai formuoti, todėl kas kartą galite atrodyti vis kitaip ir paeksperimentuoti. Tokius kirpčiukus pirmiausia reikėtų pradėti džiovinti nuo šaknų, kad jie šiek tiek priglustų ir nesipūstų, po to apvaliu šepečiu juos šukuokite šiek tiek į šoną. 

Pailga veido forma. Jei Jūsų veido forma pailga, rekomenduojama rinktis sunkius, tiesius kirpčiukus, kurie baigiasi šiek tiek aukščiau antakio linijos. Kirpčiukai pailgam veidui tarsi suteikia pusiausvyrą, dėmesys krypsta į veido centrą. Pailgo veido formos savininkėms labai svarbu išlaikyti simetriškumą. O būtent sunkūs, tiesūs ir tvarkingi kirpčiukai gali tai padaryti. Na, o formuoti tokius kirpčiukus nesudėtinga. Tam labiausiai tiks irklo formos šepetys. Džiovinkite plaukus nuo šaknų link galiukų.

Ovali veido forma. Ovalo formos veido savininkėms tinka patys įvairiausi kirpčiukų variantai. Svarbiausia atrasti tai, kas labiausiai džiugins Jus pačią. Dažnai turint tokią veido formą tinka lengvi, trumpi kirpčiukai. Jie tarsi maištaujantys, suteikiantys žavesio. Ovalo formą turinčioms puikiai atrodys net ir kirpčiukai su sklastymu viduryje. Ploni, stori, ilgesni ar trumpesni – tiks bet kurie!

Taip pat tiks kirpčiukai ant šono. Ovalus veidas itin simetriškas, todėl galite varijuoti su kirpčiukų formomis. Kirpčiukams rekomenduojama leisti natūraliai išdžiūti, prieš tai ištepus juos nenuplaunama kauke ar balzamu. Tai suteiks natūralaus žavesio. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Oval Face Hairstyle (@ovalfacehairstyle)

Kvadrato veido forma. Jei Jūsų veidas kvadrato formos, labiausiai tiks kirpčiukai, kurie šiek tiek užkris ant antakių linijos. Ilgi kirpčiukai padeda atkurti simetriją ir pusiausvyra veide. Taip pat galite kirpčiukus šukuoti šiek tiek ant šono. Kirpčiukus džiovinkite nuo šaknų link galiukų. Pirštais šiek tiek pasukite pačius galiukus. Išdžiūvus tiesintuvu tiesinkite tik pačius galiukus. Tuomet jie natūraliai kris ir sukurs tikrą harmoniją Jūsų veide. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Chloe Amber Fraser (@chloefraser95)

Ar man tinka kirpčiukai?  

Nors kiekvienai veido formai galima pritaikyti tam tikrą kirpimą su kirpčiukais, tačiau reikėtų gerai pagalvoti ar iš tiesų jie tiks. Dažnai moterys užsinori kirpčiukų pamačiusias gražias garsenybių nuotraukas ar tiesiog kitą žmogų, kurie jam puikiai tinka. Vis tik reikėtų prieš tai apgalvoti, kadangi tikrai ne kiekvienai kirpčiukai suteiks tokį džiaugsmą, kaip galvojama. Pirmiausia, reikėtų atsiminti, kad kirpčiukai reikalauja išskirtinės priežiūros ir dėmesio kiekvieną dieną. Taip, taip, kiekvieną dieną turėsite rūpintis, kad jie atrodytų būtent taip, kaip norisi. Juos reikės ne tik iššukuoti, bet ir tiesinti, formuoti. Kirpčiukai linkę ir greičiau riebaluotis, todėl juos tenka dažniau plauti. Apsilankymai pas kirpėją bus daug dažnesni, nes kirpčiukai tikrai greitai auga ir teks juos trumpinti mažiausiai kas kelias savaites. Tad apgalvokite, ar tikrai esate pasiryžusios jais rūpintis. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Julia Anna (@lilianjey)

Atsargiai rinktis kirpčiukus turėtų merginos ir moterys, kurių plaukai garbanoti ar itin stori, linkę pūstis. Jų priežiūra bus dar sunkesnė ir sudėtingesnė. Formuoti pačiai tokius kirpčiukus gali būti net ir sudėtinga, kai kuriais atvejais gali padėti tik plaukų stilistas. Žinoma, net ir turinčios tokius plaukus kirpčiukai gali puikiai tikti. Tik svarbu gerai apsvarstyti ar turėsite laiko ir noro juos kasdien formuoti ir prižiūrėti. Skubančioms ir nemėgstančioms ilgai suktis prie veidrodžio reikėtų gerai pagalvoti.  

Na, o jei niekaip neapsisprendi ar nori kirpčiukų ir vis tiek neįsivaizduoji, kaip jie atrodytų, išbandyk specialias programėles. Šiuolaikinis technologijų pasaulis leidžia pamatyti save su skirtingais kirpimais, skirtinga plaukų spalva. Tad jei dar abejoji, susirask tokią programėlę ir sužinosi, kaip Tau atrodytų kirpčiukai. Galbūt tai padės lengviau apsispręsti.  

Labai svarbu, kad plaukų kirpimas padėtų Jums atrasti save, savo stilių. Todėl neeksperimentuokite namuose. Jei nusprendėte, kad norite pokyčių, keliaukite pas plaukų stilistą. Jis patars ir padės atrasti Jums tinkamiausios formos kirpčiukus, kuriais negalėsite atsidžiaugti. Be to, gausite naudingų patarimų, kaip kirpčiukus prižiūrėti namuose, kokias priemones naudoti. O tai labai svarbu norint kasdien džiaugtis tobula šukuosena!

Atgal