Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Limfodrenažinis masažas: nauda, poveikis ir kainos

2023-12-27

Limfodrenažinis masažas: nauda, poveikis ir kainos

Žmogaus limfinė sistema yra labai svarbi mūsų organizmo dalis. Limfinė sistema ne tik stipriai siejasi su kraujotakos sistema, bet taip pat atsako ir už mūsų imunitetą. Sutrikus jos darbui tai pajuntame pakankamai greitai, todėl labai svarbu stengtis palaikyti gerą limfinės sistemos darbą. Vienas geriausių būdų tai padaryti - limfodrenažinis masažas.  

Limfodrenažinis masažas yra viena efektyviausių priemonių tiems, kas siekia užkirsti kelią įvairioms ligoms, nori pagerinti kraujotaką ar gydyti sutrikusią limfinę sistemą. Limfinės sistemos sutrikimas yra vienas dažniausių šiuolaikinėje visuomenėje. Žmonės mažai juda, daugelis dirba sėdimą darbą, dėvi nepatogius, per daug aptemptus drabužius. Nesubalansuotas maistas, žalingi įpročiai taip pat neigiamai veikia mūsų organizmą bei limfinės sistemos darbą. Kuo daugiau priežasčių tuo greičiau sutrinka limfos tekėjimas. 

Limfodrenažinis masažas - kas tai? 

Kaip atliekamas limfodrenažinis masažas? 

Limfodrenažinio masažo nauda 

Limfodrenažinis masažas - kaina 

Kada reikalingas limfodrenažinis masažas? 

Kada negalima atlikti limfodrenažinio masažo? 

Kur atliekamas limfodrenažinis masažas? 

Roll Shaper – efektyvus limfodrenažinio masažo būdas 

Roll Shaper nauda 

Roll Shaper atsiliepimai 

Kiek laiko trunka limfodrenažinis masažas su Roll Shaper? 

Ar reikalingas specialus pasiruošimas procedūrai? 

Kada negalima atlikti masažo Roll Shaper aparatu? 

Kur atliekamos procedūros Roll Shaper aparatu? 

Limfinė sistema ir jos reikšmė

Limfinė sistema yra tarsi atskira organizmo sistema, o pati limfa tai jungiamasis audinys, kuris jungia kraują ir audinių ląsteles. Limfa - mūsų kūne cirkuliuojantis skystis, šalinantis iš organizmo viską, kas nereikalinga – druskos, šlakai, toksinai, mirusios ląstelės, skysčių perteklius ir panašiai. Limfinė sistema perfiltruoja į organizmą patenkančias medžiagas ir tai kas kenksminga išvalo. Visa tai vyksta limfos skysčiui cirkuliuojant organizme. Išsivalęs nuo toksinų, nereikalingų medžiagų, limfos skystis sugrįžta atgal į kraują. Būtent šio proceso metu iš organizmo pašalinami ne tik toksinai, bet ir įvairios bakterijos, druskos, taip organizmas apsaugomas nuo infekcijų. Todėl labai svarbu, kad limfinės sistemos darbas nesutriktų, nes tuomet organizmas nusilpsta ir nebepajėgia susidoroti su jį puolančiomis ligomis. Limfinė sistema vaidina reikšmingą vaidmenį imuniteto stiprinimui. Stebėtina tai, kad limfinė sistema mūsų organizme sudaro tik 4 %, o yra be galo svarbi gerai savijautai.   

Pirmieji limfinės sistemos darbo suprastėjimo požymiai yra padidėję limfmazgiai, staigus svorio augimas, celiulito išryškėjimas. Na, o viena pirmųjų ligų, kuri atsiranda sutrikus limfos tekėjimui tam tikrose vietose – limfodema. Kai limfai nepavyksta pasišalinti tinkamai iš organizmo, tos vietos pradeda tinti. Dažniausiai tinsta kojos ar rankos. Žmogus gali jausti tinimą, veržimą, niežėjimą. Iš viso to kyla įvairūs kiti sutrikimai ir ligos. 

Limfos sistemos sutrikimai sukelia tokius nepatogumus kaip venų varikozė, celiulitas, galūnių tirpimas, svorio padidėjimas. Nieko nedarant sutrikimai įsisenėja ir atstatyti limfinę sistemą vis sudėtingiau. Be to, limfinės sistemos sutrikimas paveikia ir emocinę būseną, silpsta imunitetas, atsiranda širdies sutrikimų, prostata, hipertenzija, paaštrėja egzema, puola virusinės infekcijos, žmogus jaučiasi pavargęs.  

Limfinės sistemos darbo gerinimui būtina subalansuoti mitybą, pasistengti daugiau judėti, sportuoti, plaukioti. Limfos sistemos darbą labai pagerina limfos masažas, kuris turbūt yra viena iš efektyviausių priemonių norint atstatyti normalų limfos tekėjimą ir padėti atgauti organizmui jėgas. Jis puikiai tinka tiek profilaktikai tiek jau esant sutrikimams. 

Limfodrenažinis masažas - kas tai?

Limfodrenažinis masažas puikus būdas norinti normalizuoti ir atstatyti limfinės sistemos darbą. Šį masažą drąsiai galima vadinti gydomuoju, kadangi jis padeda jaustis geriau. Šis masažas suaktyvina kraujotaką, padeda greičiau organizmui pašalinti susikaupusius toksinus, mažinti svorį, greičiau regeneruojasi oda, pagerėja emocinė būsena, atsiranda daugiau energijos, sumažėja patinimų. Todėl net jei nejaučiate, kad Jums galimai sutriko limfinės sistema, išbandykite šį masažą profilaktiškai. Profilaktiškai atliekamas masažas padės išvengti daugelio bėdų, taip pat išlaikysite gražią, elastingą ir jauną odą.  

Limfodrenažinio masažo poveikis bus pasiekiamas greičiau ir efektyviau, jeigu terapija bus atliekama kartu su ja suderinus ir kitas priemones. Žinoma, priklausomai nuo konkrečios problemos reikalingas ir atitinkamas problemos sprendimas. Tačiau dažniausiai limfodrenažinis masažas pasirenkamas dėl grožio, svorio ir lėtinių ligų. Tam, kad gydymas limfodrenažu būtų efektyvesnis ir greitesnis, labai svarbu pakoreguoti savo mitybą. Reikėtų stengtis kiek įmanoma sumažinti riebaus maisto, gazuotų gėrimų vartojimą. Kartu su limfodrenažiniu masažu pavyks ne tik greitai numesti svorio, tačiau taip pat užsitikrinti, kad po jo metimo neliks odos pertekliaus, oda bus elastinga, pavyks išvengti celiulito bei mini spuogelių. Taip pat norint puikių rezultatų reikėtų reguliariai užsiimti fiziniu aktyvumu. Galiausiai, nepamirškite gerti kuo daugiau vandens. Per dieną reikia išgerti du litrus, o  kuomet atliekamas masažas - bent keliomis stiklinėmis vandens papildomai. 

Kaip atliekamas limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas dviem būdais - rankomis ir specialiais masažuokliais ar aparatu. Efektyvumo atžvilgiu jie stipriai nesiskiria, tačiau yra tam tikrų dalykų, kuriuose gali atlikti specialistas rankomis, ko nepadarys aparatas. Lietuvoje dažniau naudojami aparatai, kadangi turime palyginti nedaug tikrai aukštos kvalifikacijos ir gebėjimų masažistų, kurie gerai ir teisingai atliktų limfodrenažinį masažą.  

Limfodrenažinis masažas rankomis atliekamas lėtais judesiais, išilgai masažuojama limfos tekėjimo kryptimi. Tokiu būdu suaktyvinama limfos cirkuliacija organizme. Atliekant masažą rankomis masažo specialistas užčiuops vietas, kurios yra užsikišusios ir susidarę mazgeliai. Todėl rankomis atliekamas masažas padeda greičiau atrasti problemines vietas. Labai svarbu pasirinkti tinkamą, profesionalų ir savo darbą išmanantį žmogų, kuris gebės teisingai atrasti problemines vietas ir tuo pačiu limfos tekėjimą skatins visame kūne, ne tik tose vietose. Jei masažas atliekamas visada tik vienai vietai, gali suprastėti veikla kitoje vietoje. Visuma šiame masaže yra tiesiog privaloma. Dažnai atrodo, kad skauda tam tikrą vietą ir tai yra pagrindinis problemos židinys, deja, dažniausiai skausmo priežastis slypi visai kitur. Specialistas padės ją atrasti ir pašalinti, o tam tikrais atvejais nukreips pas kitą specialistą jei skausmo ir negalavimo priežastis labai specifinė ir negali būti pašalinta vien masažais.  

Limfodrenažinis masažas aparatu atlieka panašų darbą kaip ir masažistas rankomis. Taip pat tai puiki alternatyva tiems, kas nemėgsta kai juos masažuoja svetimas žmogus. Aparatu rezultatai pasiekiami kiek greičiau. Salonai turi dabar moderniausius aparatus, todėl jie puikiai masažuoja kūną limfos tekėjimo kryptimi, suaktyvina ne tik limfos tekėjimą, bet ir kraujotakos sistemą. Tiesa, reiktų paminėti, kad aparatas skirtas bendram limfinės sistemos darbo gerinimui – tad labiausiai tinka profilaktikai. Vieni aparatai yra nedideli, tiesiog stumdomi po reikiamas kūno vietas, kiti tarsi rūbai, kuriuos reikia apsivilkti, dar kiti – dideli, kurie veikia  vieną ar kitą prie savęs priglaustą kūno dalį. Visos technikos orientuotos į gilesnių mūsų kūno sluoksnių „išjudinimą” ir suaktyvinimą.  

Populiariausi limfodrenažiniai masažai atliekami aparatu. RollShaper aparatas – tai limfodrenažinis aparatas, kuris skirtas pilnam viso kūno limfodrenažiniams masažui. Šis aparatas yra būgno formos, jo vidurys yra gumbuotas ir masažo metu sukasi taip varinėdamas limfą. Aparatas yra kompiuterizuotas ir parodo kokioje pozoje ir kiek laiko žmogus turi išbūti. Masažą šiais aparatais dažniausiai renkasi moterys, kurios nori greičiau sulieknėti ir atsikratyti celiulito. Prieš šį masažą rekomenduojama išgerti vandens, po jo jausitės kaip po geros ir aktyvios treniruotės.  

Limfodrenažiniui masažaui galima įsigyti ir aparatus, kurie pritaikyti naudoti namuose. Todėl nemėgstantiems lankytis salonuose išeitis taip pat yra. Aparatai yra įvairių rūšių, vieni rankiniai ir mažesni, kiti automatiniai, kurie masažuoja iš karto visą kūną. Tereikia išsirinkti labiausiai Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį ir kasdien galėsite mėgautis limfodrenažiniu masažu bei jo teikiama nauda.

Limfodrenažinio masažo nauda

Limfodrenažinio masažo nauda yra nenuginčijama. Jis padeda ne tik limfinės sistemos darbo suaktyvinimui. Masažo metu stipriai sumažėja celiulitas, tirpsta riebalinis sluoksnis. Jums nereikės naudoti brangiausių kremų, kurie mažina celiulitą, kadangi limfodrenažinio metu pasieksite efektyvesnių rezultatų ir tuo pačiu pašalinsite ir priežastis dėl kurių atsiranda celiulitas.  

Masažo metu suaktyvinama kraujotaka, pagerėja venų darbas. Todėl jei matote pirmuosius venų varikozės požymius - masažas Jums puiki išeitis.  

Limfodrenažinis masažas rekomenduojamas ir moterims po gimdymo, kadangi masažo metu oda greičiau susitraukia, pagražėja, tampa elastingesnė. Taip pat oda po masažo greičiau atsinaujina, kadangi pasišalina suragėjusios odos ląstelės.  

Jei jaučiate, kad tirpsta galūnės - šis masažas taip pat padės. Tirpimas atsiranda dėl itin sunkaus fizinio darbo, atsiradusios limfodenos ir kitų priežasčių. Tad limfodrenažinio masažo kursas padės sumažinti arba visiškai pašalinti tirpimą, pagerės šių vietų kraujotaka bei efektyvumas.  

Masažas padės greičiau iš organizmo pašalinti susikaupusius toksinus, todėl po masažo būtina gerti daugiau vandens. Taip procesas bus spartesnis ir organizmas greičiau taps švaresnis. Proceso metu pasišalina toksinai, druskos, pieno rūgštys, pašalinami pertekliniai organizmo skysčiai. Dėl šių priežasčių pranyksta spuogai ir oda tampa daug švaresnė, kadangi kai limfinė sistema sutrinka mūsų organizmas nešvarumus aktyviau pradeda šalinti per odą, taip ji tampa riebesnė, užsikemša poros.  

Kaip ir bet koks kitas masažas, taip ir limfodrenažinis naudingas ir emocinei būsenai - padeda atsipalaiduoti, nuramina nervinę sistemą, sumažina galvos skausmą, pašalina nuovargį, suteikia energijos. Todėl jei ieškote būdų kaip pailsėti po įtemptos darbo dienos ir patirti visišką atsipalaidavimą - tai pats tinkamiausias būdas. O jei po to dar pasirinksite kūno įvyniojimą, kuris po masažo pamaitins odą, jausitės tarsi po dienos SPA salone. Po tokio masažo labai pagerėja miego kokybė, žmogus geriau pailsi.  

Limfodrenažinis masažas puikia tinka ir aktyviai sportuojantiems žmonėms. Masažo metu labai gerai atpalaiduojami įsitempę raumenys. 

Limfodrenažinis masažas - kaina

Limfodrenažinio masažo kaina skiriasi nuo to kuo jis atliekamas – rankomis ar aparatu, taip pat ar masažas atliekamas visam kūnui ar tik rankoms, kojoms. Kainos prasideda nuo 14 EUR (tam tikrai kūno vietai) ir gali kilti iki 20 EUR - 30 EUR ar daugiau už vieną apsilankymą. Žinoma, visada pigiau įsigyti apsilankymą visam kursui, taip sutaupoma tikrai nemaža pinigų suma. Taip pat būtina paminėti, kad norint tikrai efektyvių rezultatų, ypač jei siekiate suaktyvinti limfinę sistemą, visas kuras yra privalomas. Vienas apsilankymas padės pasijausti geriau tik tam kartui. 

Kada reikalingas limfodrenažinis masažas?

Limfodrenažinis masažas populiariausias moterų tarpe, kadangi jis padeda išspręsti dažniau moterims atsirandančias bėdas. Šis masažas yra vienas efektyviausių būdų kovojant su celiulitu, antsvoriu, norint greičiau iš organizmo pašalinti toksinus, taip pat padeda sutrikus kraujotakai. Be to, tai labai puiki procedūra norinti po gimdymo greičiau sumažinti odos perteklių. Limfodrenažinis masažas kojoms ypatingai svarbus jei turima bėdų su kojų venomis. Masažas pilnai neišgydo venų varikozės, tačiau užkerta kelią tolimesniam plitimui ir ženkliai pagerina būklę.  

Jei jaučiate, kad turite bėdų bent vienoje iš aukščiau paminėtų sričių - limfodrenažinis masažas Jums tikrai reikalingas ir bus be galo naudingas. Jis puikiai tinka tiek vyrams tiek moterims. Džiugu, kad šiais laikais vyrai nebebijo lankytis pas grožio ir masažo specialistus ir rūpinasi savo išvaizda bei gera savijauta.  

Limfodrenažinis masažas kaip profilaktika tiesiog būtinas žmonėms, kurie nemėgsta sporto, daug sėdi, mažai juda ar tiesiog nori padailinti kūno formas.  

Limfodrenažinis masažas kaip gydomoji priemonė rekomenduojama:  

  • po sportinių traumų, lūžių; 

  • sergant artritu; 

  • esant juosmens, kaklo, galvos, sąnarių, kelių, pėdų ir kitų kūno vietų skausmams;  

  • jaučiate nuolatinį nuovargį; 

  • vargina lengvos formos varikozė (negalima atlikti jei liga yra labai stipriai pažengusi); 

  • norint sumažinti randus, strijas, celiulitą; 

  • atstatyti limfinės sistemos tekėjimą.

Kada negalima atlikti limfodrenažinio masažo?

Dažniausiai limfodrenažinis masažas yra visiškai saugus, bet kai kuriais atvejais dėl masažo poveikio, aktyvaus limfos skysčio tekėjimo, gali įvykti limfodrenažinio masažo kontraindikacijos. Limfodrenažinio masažo atlikti negalima tik dėl kelių priežasčių. Visų pirmiausia jei laukiatės. Šiuo periodu toks masažas negalimas.  

Jei sergate sunkiomis odos ligomis taip pat negalima atlikti limfodrenažinio masažo. Nerekomenduojama esant dermatitui, egzemai, taip pat negalima masažuoti jei odoje yra nesugijusių randų ar neištrauktų siūlių po operacijos.  

Esant infekcinei ligai masažas taip pat nerekomenduojamas, kadangi Jūsų limfinė sistema ir taip aktyviau ir sunkiau dirba kovodama su bakterijomis ir virusais. Jei bus atliekamas masažas sergant, limfmazgiai bus per daug apkrauti ir gali prasidėti jų uždegimas. Todėl rekomenduojama išsigydyti ir tik po to rinktis limfodrenažinį masažą.  

Limfodrenažinio masažo negalima atlikti jei yra problemų su kraujo krešėjimu, turite cistų kiaušidėse (galioja tuo atveju jei masažuojama priekinė pilvo dalis), sergate onkoliginėmis ligomis, turite sunkių širdies ir kraujagyslių sutrikimų.  
Jei turite nors menkiausių įtarimų, kad limfodrenažas gali Jums pakenkti ir su kuo nors kontraindikuoti, būtinai pasitarkite su savo gydytoju arba masažą atliekančiu specialistu. Pasitaiko atvejų, kai limfinės sistemos suaktyvėjimas gali pakenkti ir sukelti negrįžtamų pasekmių. Todėl jei skundžiatės sveikata, pirmiausia pasitarkite su specialistu.   

Kur atliekamas limfodrenažinis masažas?

Kaip jau minėjome limfodrenažinis masažas gali būti atliekamas tiek salone tiek namuose. Tačiau vis tik rekomenduojame rinktis profesionalą ir patikėti savo kūną masažo specialistui. Jei limfinė sistema stirpiai sutrikusi, pirmiausia vertėtų apsilankyti pas specialistą, kuris masažą atliks rankomis ir užčiuops vietas, kuriose sutriko limfos pratekėjimas. Vėliau galite mėgautis masažais aparatu ir palaikyti sveiką limfinę sistemą.  

Limfodrenažinis masažas atliekamas daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių. Mes atrinkome pačius geriausius masažo salonus ir klinikas, kur Jums bus atliktas ne tik profesionalus masažas, bet ir informacija kaip toliau išvengti panašių bėdų.  

Limfodrenažinis masažas Kaune geriausiai atliekamas šiuose salonuose: „Anima kūno priežiūros studija“, „Tobula savijauta“, „Kineza“, „BeautyCode“, sveikatos ir grožio namuose „SIGN“, „Grakštuolė“, „ZV Grožio studija“, „Nidos kopos“ ir kituose. 

Limfodrenažinis masažas Vilniuje profesionaliai atliekamas salonuose „Masažo namai“, „Harmonija“, „Ursana“, „QiAnmo“, „Ashraf“, „Studio Figūra“, „Harmonijos menė“, „Grakštumo menė“ ir kituose, kurių sąrašą su ypatingais pasiūlymais rasite mūsų svetainėje.  

Viskas ko reikia, tai pasirinkti Jums tinkamiausią vietą ir susitarti dėl apsilankymo laiko. Geriausia jei po pirmo apsilankymo pas masažo specialistę (-ą) iš anksto susidarysite pilną apsilankymų grafiką visam masažų kursui. Limfodrenažinių masažų kursą rekomenduojama atlikti du kartus per metus, o po to kartą per mėnesį apsilankyti profilaktiškai. Vienam masažų kursui rekomenduojama iki 10 apsilankymų po du kartus per savaitę, tuomet bus pasiektas geriausias rezultatas.  

"Roll Shaper" - efektyvus  limfodrenažinio masažo būdas

Kiek aukščiau minėjome apie aparatą limfodrenažiniam masažui - „Roll SPA“. Dažniau turbūt išgirsi tokį pavadinimą, kaip "Roll Shaperprocedūros. 

"Roll Shaperprocedūros populiarus limfodrenažinio masažo būdas. Jis taikomas profilaktikai, padeda kovoti su celiulitu, tinka net ir gydymui. 2008 m. Nzoz maxmed klinikoje (įsikūrusi Lenkijoje esančiame Konin mieste) buvo atliekami klinikiniai tyrimai. Buvo norima nustatyti, kokį poveikį organizmui turi „Roll shaper“ aparato procedūros. Šiame tyrimo dalyvavo beveik 100 žmonių. Jiems buvo atliekamas 20 procedūrų su šiuo aparatu. Rezultatai parodė, kad šios procedūros ypač efektyvios lieknėjant. Apimtys nuo įvairių kūno vietų sumažėjo nuo 2 cm iki 4,5 cm.  

"Roll Shaper" nauda

Limfodrenažinis masažas "Roll Shaper" naudingas ne tik norint padailinti kūno linijas. Norime plačiau papasakoti, kokia yra aparato "Roll Shaper" nauda. 

Limfinės sistemos suaktyvinimas. Limfodrenažinis masažas "Roll Shaper" masažuoja skirtingas kūno dalis. Pats aparatas yra didelis besisukantis būgnas. Iš šio būgno sklinda infraraudonieji spinduliai. Infraraudonieji spinduliai padeda ne tik atpalaiduoti raumenis, bet ir skatina organizmo išsivalymo procesus. Tai reiškia, kad po šių masažų suaktyvėja limfinė sistema. Limfinė sistema – tai organizmo skysčiai, kuriuose kaupiasi organizmui nereikalingos medžiagos (toksinai, šlakai). Kai limfinė sistema suaktyvėja, ji šias medžiagas pašalina per prakaitą ar šlapimą. Dėl įvairių priežasčių limfinė sistema kartais sutrinka. Reguliarios mankštos - masažai "Roll Shaper" aparatu padės ją vėl suaktyvinti ir išjudinti.  

Fizinis kūno aktyvumas. Deja, tačiau dažnai dėl laiko trūkumo ar dėl darbo pobūdžio mūsų fizinis aktyvumas per mažas. O kai kurie tiesiog nemėgsta mankštintis ar sportuoti. Tačiau tai daro nemažą įtaką organizmui. Ilgas sėdėjimas, judėjimo trūkumas skatina skysčių kaupimąsi organizme, kaupiasi riebalinės ląstelės. Taip susiformuoja celiulitas. "Roll Shaperlimfodrenažiniai masažai padeda iš dalies kompensuoti mažą fizinį aktyvumą. Išjudinama ne tik limfinė sistema, bet ir skatinami raumenų susitraukimai.  

Odos būklės pagerėjimas. Masažai su  "Roll Shaper" padeda pasirūpinti ir odos grožiu. Masažo metu suaktyvėjus limfinei sistemai iš organizmo pasišalina toksinai bei šlakai. Taip pat suaktyvėja kraujotaka. Visi šie procesai padeda ne tik skaidyti riebalus, bet ir pagerinti odos būklę. Pagerėja odos tonusas, oda aprūpinama jai reikalingomis medžiagomis ir vitaminais. Po "Roll Shaper" procedūrų oda taps stangresnė, lygesnė, geriau aprūpinta drėgme. Ženkliai sumažės celiulitas. Svarbu paminėti, kad šis aparatas visiškai saugus odai. Dažnai moterys, kurios turi itin jautrią odą bijo, kad atsiras mėlynių ar kraujosrūvų. Tačiau "Roll Shaper" aparatas visiškai saugus. Jo būgnai yra pagaminti iš bambuko, masažas visiškai saugus. Kraujagyslės ir kapiliarai lieka nepažeisti.  

Detoksikacija. "Roll Shaperlimfodrenažiniai masažai puikus būdas valyti organizmą. Kaip jau minėjome, masažo metu suaktyvėja limfinė sistema, kuri padeda iš organizmo pašalinti visus negerumus. "Roll Shaper" procedūros tinka norint atsikratyti alergijų, pagerinti išsausėjusios odos būklę. 

Būdas greitai sumažinti apimtis. Juk nutinka kartais taip, kai lauki kažkokios šventės ir norisi numesti kelis kilogramus. Tačiau sportas, mityba ne visada bus tas būdas, kuris padės pasiekti rezultatų staigiai. Žinoma, "Roll Shaperliekninamasis masažas taip pat reikalauja šiek tiek laiko, tačiau pastangų tikrai mažiau. Jei norisi padailinti kūno linijas, bet nesinori sportuoti - rinkitės "Roll Shaper" masažų kursą. Kad pasiektum gerų rezultatų rekomenduojama atlikti mažiausiai 10 procedūrų.  

Efektuvumas"Roll Shaper" masažo efektyvumas nenuginčijamai stipresnis nei įprastas masažas. Be to, toks masažas padės sutaupyti daug laiko. Po įprasto masažo dažniausiai tenka maudytis, kadangi naudojami įvairūs aliejai. Tuo tarpu limfodrenažinis masažas "Roll Shaper" aparatu gali būti atliekamas bet kada. O po jo tikrai nereikės skubėti į dušą ar iš naujo darytis makiažo. 

Nuolatinė priežiūra. Puiku tai, kad nors masažas atliekamas aparatu, kuriame nereikia specialisto įsikišimo, Jūs visada sulauksite pagalbos. Specialistės pamokys, kaip taisyklingai atlikti judesius ant būgno.  

Masažas visam kūnui. Puiku tai, kad masažas "Roll Shaper" aparatu masažuoja ne vieną kūno vietą. Dažnai limfodrenažiniai masažai atliekami tik tam tikrose kūno vietose. Tuo tarpu "Roll Shaper" galima masažuoti visą kūną - nugarą, pėdas, šlaunis, pilvą, rankas. Tai reiškia, kad masažas išjudina visą kūną, limfinė sistema suaktyvėja visur. 

Kiek laiko trunka limfodrenažinis masažas su "Roll Shaper" aparatu?

Masažas su "Roll Shaper" aparatu įprastai trunka 60 min. Per tą laiką išmasažuojamos visos kūno vietos. 

Ar reikalingas specialus pasiruošimas procedūrai?

Ypatingai didelio pasiruošimo šiai procedūrai nereikia. Svarbiausia pasirūpinti patogia, aptempta minkštos medžiagos apranga. Puikiai tinka medvilninės sportinės tamprės, marškinėliai ir kojinaitės. Su savimi galite turėti ir vandens. Prieš procedūrą rekomenduojama išgerti 1 ar 2 stiklines vandens. Masažo metu reikėtų išgerti tokį pat kiekį. Likus iki masažo 1 – 2 val. Pasistenkite nevalgyti.  

Pažiūrėkite video, kuriame pamatysite, kaip vyksta procedūra. 

Kada negalima atlikti masažo "Roll Shaper aparatu?

Nors limfodrenažinis masažas su "Roll Shaper" aparatu yra saugus, tačiau tam tikrais atvejais jo atlikti negalima. Pagrindinės kontraindikacijos: mėnesinės, širdies ir kraujagyslių ligos, epilepsija, nėštumas, astma, venų uždegimas, cukrinis diabetas, onkloginės ligos, esant nesugijusiems randams po operacijos, turint nudegimų, esant stuburo degeneracijai.  

Kur atliekamos procedūros "Roll Shaper" aparatu?

Viena populiariausių studijų, kur atliekamas limfodrenažinis masažas "Roll Shaper" aparatu - "Studio Figura". "Roll Shaper" Vilniuje atliekamas daugelyje studijų, įskaitant ir "Studio Figura", kuri įsikūrusi 5 Vilniaus vietose. Visas studijas, kuriose atliekamas masažas "Roll Shaper" aparatu rasite čia. 

 

Limfodrenžinio masažo nauda yra nenuginčijama ir labai svarbu norint palaikyti gerą limfinės sistemos darbą, šį masažą rinktis ne tik atsiradus bėdoms, bet ir profilaktiškai. Taip sumažinsite iki minimumo įvairių ligų atsiradimą, padėsite organizmui lengviau atsikratyti įvairių kenksmingų medžiagų, džiaugsitės stipriu imunitetu bei gražia oda, taip pat nesiskųsite ir energijos stoka ar lėtiniu nuovargiu. Rūpinkitės savo sveikata visada, ne tik tada kai to neišvengiamai reikia!

Atgal