Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Limfodrenažinis masažas Vilniuje

2023-10-07

Limfodrenažinis masažas Vilniuje

Limfodrenažinis masažas - puikus pasirinkimas ne tik norintiems padailinti savo kūno linijas, bet ir siekiantiems normalizuoti ir atstatyti limfinės sistemos darbą. Šis masažas priskiriamas prie gydomųjų, kadangi pagerina savijautą, aktyvina kraujotaką, padeda greičiau pašalinti susikaupusius toksinus, greičiau regeneruojasi oda. Profilaktiškai atliekamas masažas padės išvengti daugelio bėdų. Limfodrenažinio masažo poveikis bus pasiekiamas greičiau ir efektyviau, jeigu masažas bus atliekamas kartu suderinus ir kitas priemones. Straipsnyje papasakosime ne tik kokia limfodrenažinio masažo nauda organizmui, bet ir kur atliekamas limfodrenažinis masažas Vilniuje bei kokia tokio masažo kaina.  

Limfodrenažinis masažas - salonai ir galimybės 

Limfodrenažiniam masažui rekomenduojame rinktis tik profesionalų masažo specialistą. Jei limfinė sistema stipriai sutrikusi, pirmiausia vertėtų apsilankyti pas specialistą, kuris masažą atliks rankomis ir užčiuops vietas, kuriose sutriko limfos pratekėjimas. Vėliau galite mėgautis masažais aparatu ir palaikyti sveiką limfinę sistemą.   

Limfodrenažinis masažas Vilniuje profesionaliai atliekamas „Be Beauty Roll Shaper“ salone.  Šis salonas vienas populiariausių Vilniuje, o jame atliekamas limfodrenažinis masažas aparatu. Taip pat limfodrenažinis masažas Vilniuje atliekamas „Harmonijos menė“, „Studio Figūra“, „Kūno akademija“, „Grakštumo menė“, „Masažo namuose“ ir kituose salonuose, kurių sąrašą galite rasti mūsų svetainėje.   

Limfodrenažinis masažas Vilniuje atliekamas daugelyje salonų. Viskas ko reikia, tai pasirinkti Jums tinkamiausią vietą ir susitarti dėl apsilankymo laiko. Geriausia jei po pirmo apsilankymo pas masažo specialistą iš anksto susidarysite pilną apsilankymų grafiką visam masažų kursui. Limfodrenažinių masažų kursą rekomenduojama atlikti du kartus per metus, o po to kartą per mėnesį apsilankyti profilaktiškai. Vienam masažų kursui rekomenduojama iki 10 apsilankymų po du kartus per savaitę, tuomet bus pasiektas geriausias rezultatas.

Limfodrenažinis masažas - kaina 

Limfodrenažinis masažas kaina skiriasi nuo to kuo jis atliekamas. Neretai limfodrenažinis masažas rankomis kainuoja daugiau nei limfodrenažinis masažas aparatu. Taip pat kaina priklauso ir nuo to, ar masažas atliekamas visam kūnui ar tik rankoms, kojoms. Kainos prasideda nuo 6 EUR (tam tikrai kūno vietai) ir gali kilti iki 80 EUR ar daugiau už vieną apsilankymą.  

Žinoma, visada pigiau įsigyti apsilankymą visam kursui, taip sutaupoma tikrai nemaža pinigų suma. Taip pat būtina paminėti, kad norint tikrai efektyvių rezultatų, ypač jei siekiate suaktyvinti limfinę sistemą, visas kursas yra privalomas. Vienas apsilankymas padės pasijausti geriau tik tam kartui.   

Limfodrenažinio masažo nauda 

Limfodrenažinis masažas pasitelkiamas ne tik norint pagražėjusių kūno linijų, po procedūros moterys jaučiasi žvalesnės, atsikrato įtampos, varginančių PMS simptomų, oda tampa skaistesnė. 

Limfodrenažinis masažas idealiai tinka bet kokio amžiaus moterims, ypač toms, kurioms riebaliukai daugiausia kaupiasi klubų srityje: masažas padeda skaidyti riebalus, atkurti limfotaką ir subalansuoti skysčių pusiausvyrą, taip pat pagerina odos būklę, raumenų tonusą, bendrąją savijautą ir padidina darbingumą.  

Po limfodrenažinių masažų aparatu efektas gali matytis jau po 3–4 apsilankymų salone. Po 2–3 sav. vidutiniškai 3 cm sumažėja šlaunų ir klubų apimtis, 4 cm – liemens ir 2 cm – žastų. Celiulitas akivaizdžiai ima mažėti po 6–10 procedūrų. Tad akivaizdu, kad ir limdodrenažinis masažas aparatu gali būti efektyvus.

Limfodrenžinio masažo nauda yra nenuginčijama. Šį masažą rekomenduojama rinktis ne tik atsiradus bėdoms su limfine sistema ar svoriu, bet ir profilaktiškai. Limfodrenažinis masažas Vilniuje atliekamas daugelyje salonų, Jums belieka tik išsirikti ir pradėti kursą, geresnės savijautos link.

 

Atgal