Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Madingiausi berniukų kirpimai ir šukuosenos 2020

2020-03-16

Madingiausi berniukų kirpimai ir šukuosenos 2020

Mergaitėms šukuosenų pasirinkimų žymiai daugiau nei berniukams, tačiau ir jiems pasirinkimas tikrai platus. Turbūt jau svarstote, kokie madingiausi kirpimai 2020 metais? Patikinsime, kad kirpimo variantų ir madingų šukuosenų berniukams tikrai netrūksta. Svarbiausia išbandyti kelis variantus ir rasti tokį, kuris tenkins mažąjį stileivą. Pateiksime Jums šių metų stilingiausias šukuosenas ir kirpimus berniukams. Kartu išsirinkite tinkamiausius ir labiausiai patinkančius.  

Berniukų šukuosenos 2020 

Šiuolaikiniai vaikai gerokai skiriasi nuo senesnių kartų. Jau vaikystėje jiems rūpi, kaip rengtis, kokią šukuoseną pasirinkti. Tokie jau tie šių laikų vaikai. Tačiau turbūt nieko tokio turėsi savo stilių, tiesa? Dažnai apie naujausias tendencijas papasakoja ir asmeninis plaukų stilistas - kirpėjas. Apie naujausias tendencijas papasakosime ir mes. Berniukų kirpimai ir šukuosenos šiais metais žaismingos, tačiau išlieka ir kai kurios klasikinės šukuosenos. Tad apie viską išsamiau skaitykite toliau.  

Ilgesni plaukai viršuje, trumpi šonai. Šiais metais ypatingai madingi į viršų sukelti plaukai ir trumpai kerpami šonai. Vienais atvejais plaukai viršuje paliekami gerokai ilgesni, kitais atvejais gali būtų ir trumpesni. Plaukai gali būti šukuojami ant šono arba tiesiog sukeliami į viršų. Viskas priklauso tik nuo berniukų noro. Kiekvienas renkasi jam priimtiniausią stilingą šukuoseną.  

 

 

Laisvai iškarpyti plaukai. Berniukų kirpimai 2020 metais išlieka ir klasikiniai. Jei nesinori įmantraus kirpimo, rinkitės paprastai iškarpytus plaukus. Tokia šukuosena berniukui bus patogi ir netrukdys dūkti. Toks plaukų kirpimas nereikalauja papildomos priežiūros ar šukuosenos formavimo.  

Garbanos viršuje. Jei berniuko plaukai labai garbanoti, paverskite tai privalumu. Madingi berniukų kirpimai šiais metais, kai viršuje paliekamos ilgesnės garbanos, o šonai kerpami trumpai. Berniukas atrodys stilingai ir žaismingai. Jei garbanos paliktos ne per ilgos, jos taip pat nereikalaus atskiros priežiūros. Dažnai garbanotus plaukus stengiamasi trumpinti, tačiau jos puošia ir vaikinukus. Nereikėtų slėpti privalumų, kurie atrodo taip žaviai.  

Kirpimas bliūdeliu. Kai kurie kirpimai berniukams nesikeičia eilę metų. Kirpimas bliūdeliu vis dar madingas. Jis puikiai tinka berniukams, kurių plaukai tiesūs ir ploni. Tai labai panašus kirpimas į bob kirpimą. Jei norisi šiek tiek inovatyvumo ir šiuolaikiškumo, šonus apačioje galima trumpinti visiškai ir kirpimą bliūdeliu palikti tik viršuje. Atrodys žaismingai ir plaukučiai nelys į akis. Svarbiausia, kad plaukai nebūtų linkę veltis, garbanotis ir banguotis. Toks kirpimas gražiausiai atrodo turintiems visiškai tiesius, paklusnius plaukus.  

 

Plaukų šukavimas ant šono. Jei norite stilingai atrodančių plaukučių savo berniukui, išbandykite šukuoseną, kai plaukučiai šukuojami ant šono. Tokia šukuosena atrodys dailesnė, jei šonuose plaukai bus trumpinami, o viršuje paliekami šiek tiek ilgesni ir šukuojami ant šono. Žinoma, rytais reikės šiek tiek pastangų juos sušukuoti. Tačiau berniukas atrodys be galo stilingai ir gražiai.  

Netvarkinga šukuosena. Ne visiems berniukams patinka kas rytą sėdėti prie veidrodžio, laukti, kol jiems bus suformuota šukuosena ar tai daryti patiems. Nieko tokio, berniukų kirpimai nebūtinai turi atitikti naujausias tendencijas. Lengva netvarka plaukuose tikrai suteiks vaikui žaismingo. Todėl jei Jūsų vaikas nenori išskirtinės šukuosenos, puiku. Plaukus kartais patrumpinkite ir leiskite plaukams atrodyti natūraliai. Net jei jie atrodys kiek susivėlę. Tokia netvarka plaukuose atrodo ne ką mieliau ir tikrai bus madinga. Be to, ne kiekvienas vaikas nori ir turi laikytis naujausių šukuosenų ir kirpimų tendencijų.  

Žaismingos, neįpareigojančios garbanos. Vieną šukuoseną garbanotiems plaukams jau pristatėme. Tačiau jei Jūsų vaikučiui garbanos per daug netrukdo. Leiskite joms natūraliai augti ir palikite jas visas vienodo ilgio. Mažiems berniukams tai suteikia papildomo žavesio. Tikrai nebūtina jų trumpinti. Natūralumas visada madingas ir berniukas atrodys stilingai.  

Plaukai užšukuoti į priekį. Jei vaiko plaukai mažiau paklusnūs, galite sukurti valiūkišką šukuoseną. Paauginkite plaukus priekyje ir šukuokite juos į priekį. Ties viduriu juos šiek tiek sukelkite. Tokia šukuosena atrodys be galo žaismingai. Ypatingai tiks berniukams, kurie nemėgsta dažnai kirptis. Šonai šiuo atveju gali likti ilgesni. O jei norisi daugiau stilingumo, šonus patrumpinkite, viršuje plaukus palikite ilgesnius ir šukuokite į priekį. Tai tinka ir šiek tiek banguotiems ar garbanotiems plaukams.  

 

Berniukų kirpimai ir dažymas. Berniukai plaukus gali drąsiai dažyti ir eksperimentuoti. Dabar yra sukurta daug saugių dažų, kurie po kurio laiko nusiplauna ir nekenkia natūraliems plaukams. Tad kodėl nepaeksperimentavus. Galima dažyti tik dalį plaukų - viršutinę jų dalį, paliekant šonus natūralios spalvos. O galbūt užteks vos kelių sruogelių? Viskas priklauso, ko pageidauja Jūsų mažasis stileiva. Leiskite rinktis ir išbandyti kažką naujo. Tegul vaikas susikuria jam patinkantį stilių. Žinoma, mažam berniukui nereikėtų per daug ryškių spalvų, tačiau šiek tiek pasikeisti visada įdomu. O be to, dažai greitai nusiplauna. 

 

Ką daryti, jei vaikas bijo kirptis?  

Kartais pasitaiko atvejų, kai vaikučiai tiesiog bijo kirptis ir labai nejaukiai jaučiasi kirpėjo kėdėje. Pasitaiko atvejų, kai vaikas tiesiog verkia ir kategoriškai atsisako kirptis. Ką tokiu atveju daryti ir kaip elgtis? Pasidalinsime keliais patarimais, kurie pagelbės sprendžiant šį klausimą.  

Pirmiausia reikėtų prie plaukų kirpimo vaikutį pratinti nuo mažų dienų. Aiškinti, rodyti ir kalbėtis. Pažaiskite namuose kirpyklą. Leiskite vaikui Jums šukuoti plaukus, duokite žaislines žirkles, tegul imituoja kirpimą. Apsikeiskite vietomis ir darykite tą patį. Tuomet vaikui kirpykloje tai nebus naujiena. Žinoma, kartais vaikučius išgąsdina kirpimo mašinėlės garsas. Tačiau reikėtų tuomet ją parodyti pradžioje kiek iš toliau, paaiškinti, kad žaisite kirpyklą. Gal būt yra galimybė tėčiui vestis vaikutį kartu. Vaikas matys pavyzdį ir supras, kad tai nebaisu. 

Vaiką kirptis veskite į specializuotą kirpyklą, kurioje kirpėjai jau dirbo su vaikais ir žino, kaip elgtis. Be to, tokiose vietose būna įrengtos specializuotos vietos kirpimui. Vaikams patinka kėdės - mašinėlės ar kitos, kurios atrodo žaismingai ir pritaikytos vaikučių dėmesio nukreipimui nuo pačios procedūros.  

Niekada neveskite vaiko tokiu metu, kai jis pavargęs, nori miego, yra alkanas. Stenkitės derinti kirpimo laiką, kai vaikas pamiegojęs, sotus ir pailsėjęs. Tuomet kirpimo procedūra bus tikrai daug lengvesnė.  

Kartais padeda pažadas, kad vaikutis gaus kažką skanaus ar žaisliuką, jei pasėdės ir ramiai palauks, kol kirpėja padailins jo plaukučius.  

Išimtiniais atvejais vaiką galima užimti filmukais. Duokite planšetinį kompiuterį ar telefoną. Įjunkite mėgstamą filmuką, tai padės nukreipti vaiko dėmesio. Neskatiname besaikio technologijų naudojimo, tačiau tokiais atvejais tai padeda.  

Geriausios vaikų kirpyklos Vilniuje ir Kaune 

Norime rekomenduoti kirpyklas Vilniuje ir Kaune, kurios bus tinkamai pasirūpinta Jūsų vaikučių. Čia dirba profesionalai, kurie vaikišką kirpimą atliks tikrai ne pirmą kartą. Stilistai patyrę ir žino, kaip elgtis su vaikais. Todėl jei norite ramios procedūros su puikiu rezultatu, rinkitės mūsų partnerius.  

Vaikų kirpimas Vilniuje: šeimos grožio centras „Bubble bubble“ , salonas „Cozy cuts & beauty“, vaikų kirpykla „ČIK ČIK“, salonas „Mano grožio pagrindai“, vaikų kirpykla „ČIK ČIK“ (Žvėrynas), profesionaliame vyrų grožio salone Brutal barber ir pas kitus mūsų partnerius.  

Vaikų kirpimas Kaune: grožio salone „Wash and Blow“ (PC „Šilas“) ir grožio salone „Wash and Blow“ (Šilainiai). 

Atminkite, kad patyręs profesionalas ne tik patars, bet žinos kaip nuraminti vaiką, kaip jį sudominti, papasakos įdomių istorijų. Taip vaikams kirpykla taps tikra pramoga, o išėję džiaugsis nauja, stilinga šukuosena ir gražiu kirpimu.

Atgal