Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Manikiūro kursai – kainos, trukmė, informacija

2019-08-26

Manikiūro kursai – kainos, trukmė, informacija

Reta šiuolaikinė moteris išsiverčia be profesionalaus manikiūro, pedikiūro ir gelinio lakavimo. Tai tarsi grožio, estetikos ir moteriškumo atributas. Nagai matomi kasdien, tai tokia vieta, kuri tiesiog privalo atrodyti tvarkingai. Todėl šiais laikais manikiūro meistrės turi gausybę klientų. Paklausa didelė, todėl tai puiki sritis moterims, kurios ieško kur save realizuoti.  

Manikiūro kursai puiki galimybė per pakankamai trumpą laiką tapti šios srities profesionale. O jei tobulėsite ir pedikiūro kursuose darbo turėsite užtektinai. Tai grožio procedūrų sritis, kurioje darbo netrūksta niekada. Svarbu šį darbą atlikti kruopščiai ir atsakingai. Tuomet pakankamai greitai pritrauksite naujas klientes.  

Manikiūro kursai pradedantiesiems  

Yra labai daug įvairių manikiūro kursų rūšių. Vieni skirti pradedančiosioms, kiti jau pažengusioms ir norinčioms išmokti naujų technikų. Kursai pradedantiems skirti paruošti manikiūro specialistes suteikiant visas reikiamas bazines žinias, kurios pritaikomos iš karto praktikoje.  

Jekaterinos Mirošničenko nagų dizaino mokykla rengia 10 dienų bazinius manikiūro kursus norinčioms pradėti dirbti šioje srityje. Tai platūs kursai, kurių metu įgausite reikiamų žinių kaip tinkamai atlikti manikiūrą ir kaip dirbti su geliniais lakais.  

Baziniuose kursuose pirmiausiai susipažinsite su priemonėmis, kurios reikalingos higieninio manikiūro atlikimui. Išmoksite atlikti klasikinį manikiūrą, sužinosite kaip pašalinama kutikulė. Klasikinio manikiūro metu rankos yra mirkomos vonelėje su šiltu vandeniu. Atmirkus odelėms jos pašalinamos specialiomis manikiūrinėmis žirklutėmis 

Išmoksite atlikti ir europietišką manikiūrą. Jis kiek paprastesnis. Rankos nėra mirkomos vandenyje. Odelėms suminkštinti naudojama speciali priemonė. Po to odelės atstumiamos mentele.  

Bazinių kursų metu mokysitės kaip atlikti šiuo metu populiariausią aparatinį arba kombinuotą manikiūrą. Išmokti gerai atlikti manikiūrą yra tiesiog būtina, kadangi nuo to priklauso ne tik estetinis rankų vaizdas. Tinkamai atliktas higieninis manikiūras padės ilgiau išsilaikyti geliniam lakui.  

Baziniuose mokymuose išmoksite dirbti su geliniais lakais. Atliksite ir klasika tapusį prancūzišką lakavimą. Jį privalo mokėti kiekviena meistrė. Taip pat išmoksite sutvarkyti nulūžusius, įskilusius nagučius. Ir žinoma, neapsieisite be nagų dailės. Šiuose kursuose išmoksite dirbti su dulkelėmis, pigmentais, naudoti lipdukus.  

Per šias dešimt dienų mokinės supažindinamos su teorija, kurioje pasakojama apie odos bei nagų anatomija ir fiziologiją. Be to, kiekvieną dieną atliksite praktiką ir manikiūrą darysite modeliams. Paskaitos vyksta kiekvieną dieną po 8 val. Tad po šio kurso įgysite pakankamai patirties ir drąsiai galėsite žengti pirmuosius žingsnius šioje srityje.  

Kursų metu mokinėms nereikia rūpintis jokiomis priemonėmis.  

Gelinių nagų modeliavimo kursai

Išmokus tinkamai atlikti manikiūrą ir dirbti su geliniais lakais galite rinktis kursus, kuriuose mokoma formuoti dirbtinius nagus. Ne kiekviena klientė gali džiaugtis natūraliai ilgais nagučiais. Dėl to kai kurios pageidauja dirbtinių nagų. „SALON PRO“ akademija organizuoja būtent tokius mokymus.  

Šie baziniai kursai skirti norinčioms dirbti su geliu, kuris skirtas dirbtinio nago formavimui. Kurse naudojamos E.Mi priemonės ir geliai. Šie geliai ypatingi tuo, kad patys išsilygina, o tai labai palengvina meistrės darbą ir klientei leidžia džiaugtis gražiais nagais.  

Kursų metu išmoksite modeliuoti geliu nagus ant specialių formelių. Taip pat iš karto atlikti klasikinį bei prancūzišką lakavimą. Geliu išmoksite sutvirtinti natūralius nagus, sutvarkyti įskilusius, nulūžusius. Kursų metu gausite daug naudingos ir išsamios teorijos apie medžiagų sudėtines dalis, išmoksite visus modeliavimo etapus bei jų subtilybes. Taip pat kasdien dirbsite su modeliais, todėl netrūks ir praktikos. Kursų metu sužinosite ir kaip nusistatyti savo darbo kainą. Diplomai išduodami anglų k. todėl galios ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.  

Pedikiūro kursai  

Įvaldžius rankų manikiūro atlikimą ir išmokus atlikti puikiai gelinį lakavimą drąsiai galite mokytis pedikiūro amato. Pedikiūro kursai dažniausiai pasirenkami tolimesniame etape. Nors yra meistrių, kurios daro tik pedikiūrą. Viskas priklauso nuo to kas Jums labiau patinka.  

Prieš tai baigus manikiūro kursus pedikiūro kursai bus paprastesni. Daug teorijos jau žinoma, todėl papildomai pagilinamos žinios. Mokantis pedikiūro atlikimo technikos svarbu išmokti ne tik atlikti higieninį pedikiūrą. Kursų metu sužinosite apie įvairias galimas problemas, kurios atliekant pedikiūrą pasitaiko gana dažnai. Rekomenduotume rinktis kursus, kuriuose išsamiai būsite supažindinamos su sužeistų nagų gydymų, grybeliu, nuospaudų gydymu ir šalinimu, įaugusių nagų gydymu. Pedikiūro meistrė turėtų išmanyti daugiau nei tik gražiai atliktas lakavimas. Kadangi klientės dažnai ieško meistrės, kuri turi didelį žinių bagažą ir patirties. Klientės nori džiaugtis švelniomis pėdomis ir sveikai atrodančiais nagais.  

Na, o jei jau mokslų pradžioje žinote, kad tikrai norėsite mokėti atlikti ir manikiūrą ir pedikiūrą, galite rinktis kursus, kurie būna kombinuoti. Žinoma, atskiri kursai geriau dėl išsamumo ir daugiau patirties būtent toje srityje.  

Aparatinis manikiūras 

Rekomenduojame rinktis kursus, kuriuose įgausite žinių kaip atlikti aparatinį manikiūrą. Aparatinio manikiūro kursai labai populiarūs, kadangi toks manikiūras dabar daug populiaresnis nei klasikinis. Tobulėjant technologijoms ir manikiūro srityje atsirado daugiau įvairių atlikimo būdų. Vienas pažangiausių ir yra aparatinis manikiūras.  

Aparatinis manikiūras yra patrauklesnis daugeliui klienčių. Visų pirmiausia tai neskausminga procedūra. Kai tuo tarpu atliekant klasikinį manikiūrą pasitaiko įkirpimų į odelę. Atliekant manikiūrą freza nagų nereikia mirkyti, viskas atliekama greičiau bei saugiau. Naudojami skirtingi antgaliukai, kurie leidžia tobulai pašalinti odeles. Tvarkant odeles frezos pagalba jos atauga lėčiau, tampa minkštesnės ir nešerpetoja. Tuo tarpu karpant odeles vėliau pasitaiko, kad jos šerpetoja.  

Dėl visų šių priežasčių rekomenduojame išmokti apratinio manikiūro. Žinoma, jei mokėsite visus higieninio manikiūro atlikimo būdus būsite tokia meistrė, kuri galės prisitaikyti prie klientės norų.  

Ar verta iš karto mokytis nagų dailės?  

Manikiūras be nagų dailės retai įsivaizduojamas. Tad renkantis bazinius manikiūro ir lakavimo kursus rekomenduojame atkreipti dėmesį ar juose įtraukti nagų dailės pradmenys. Tam, kad Jūsų pirmosios klientės nenusiviltų turėtumėte mokėti bent minimaliai papuošti jų nagučius. Žinoma, visada yra moterų, kurioms patinka vienos spalvos lakavimas, prancūziškas lakavimas. Tačiau mados tendencijos visada akcentuoja ir nagų dailę. Todėl pradžioje išmokite dirbti su paprasčiausiomis nagų dailės technikomis. Na, o vėliau drąsiai galite gilinti žinias ir tobulinti technikas specialiuose kursuose.  

Bet kuriuo atveju nagų dailė privaloma manikiūro meistrės žinių bagaže.  

Naujiena – Selfie manikūro kursai 

Kartais labai sunku nuspręsti ar nagų meistrės amatas Jums tikrai patiks. Nepabandžius yra sunku tai sužinoti. Žiūrint kaip lakuoja nagus pačiai visada atrodo viskas paprasta ir tai tarsi svajonių darbas. Dabar yra puiki išeitis - specialūs Selfie manikiūro kursai.  

SALON PRO akademija siūlo naujieną - išbandyti trumpus manikiūro kursus ir sužinoti ar tikrai norite rinktis šią profesiją. Kurso metu dėstytojos supažindins su E.Mi priemonėmis, papasakos kaip yra atliekamas klasikinis manikiūras. Sužinosite kuo skiriasi paprastas ir kuo gelinis lakavimas. Išmoksite nukirpti kutikulę. Kursų metu manikiūrą atliksite sau. Sužinosite kaip sutvarkyti įskilusį nagą, kaip tinkamai nuimti gelinį laką. Kursų trukmė tik dvi dienos. Bet per jas gausite pakankamai bazinių žinių ir šiek tiek praktikos. Tuomet bus daug lengviau nuspręsti ar iš ties norite dirbti šioje srityje. Tuomet beliks išsirinkti tolimesnius, profesionalius bazinius kursus pradedantiesiems.  

Na, o jei po kursų nuspręsite, kad šis amatas ne Jums, bent turėsite daug vertingų žinių. Taip pat lankydamasi pas meistrę pastebėsite ar ji tinkamai atlieka manikiūrą. Taip bus pačiai lengviau išsirinkti tinkamą nagučių meistrę.  

Ar kursų metu suteikiamos priemonės?  

Dažniausiai kiekviena manikiūro ar pedikiūro kursus organizuojanti mokykla pasirūpina ir priemonėmis. Pažengusios meistrės dažnai kursuose naudoja savas priemones. Tačiau esant reikalui visos priemonės suteikiamos nemokamai. Į kursus kartais prašoma atsivesti savo modelį. Na, o jei neturite, mokykla tuo pasirūpina iš anksto informavus.  

Po kursų dažniausiai yra galimybės įsigyti visas reikiamas priemones su specialiomis nuolaidomis. Tai ypač aktualu pradedančioms. Dėstytoja patars kas reikalingiausia, kokios priemonės kokybiškiausios, į ką atkreipti renkantis priemones ateityje.  

Kiek kainuoja manikiūro kursai?  

Manikiūro kursai yra labai skirtingi ir kainos skiriasi priklausomai nuo trukmės ir rūšies. Pateikiame Jums preliminarias kainas kursų, kurie rengiami SALON PRO akademijoje. Čia mokymus veda tik geriausios savo srities profesionalės, o kursų baigimo sertifikatas galioja ne tik Lietuvoje. 

Manikiūro kursų kainos:  

  • Bazinis manikiūro kursas trunkantis 10 dienų - dabar tik 450 €; 

  • Saloninis gelinių nagų modeliavimas - 450 ; 

  • Plataus profilio manikiūro kursai – 995 ; 

  • Selfie manikiūro kursai – 90 ; 

  • Nagų priauginimo kursai (mokykla Nailbar) - dabar tik 150 . 

Manikiūro kursai Vilniuje rengiami SALON PRO akademijoje. Nagų priauginimo kursai Vilniuje rengiami ir Nailbar. Manikiūro kursai Kaune taip pat rengiami SALON PRO akademijos organizatorių. Pedikiūro kursai Klaipėdoje, Vilniuje, Kaune ar kituose miestuose taip pat pakankamai populiarūs, tik organizuojami kiek rečiau nei manikiūro. Todėl rekomenduojame nuolat sekti mūsų naujienas ir sužinoti kuomet bus rengiami pedikiūro kursai.  

Mūsų puslapyje skelbiamų kursų kokybė garantuota, todėl baigusios kursus drąsiai žengsite į grožio ir estetikos pasaulį kaip meistrė. Na, o jei nuspręsite dirbti ne Lietuvoje, šiek kursai taip pat Jums tiks. Sertifikatas galios ir už Lietuvos ribų. Be to, Lietuvoje rengiami kursai būna visada išsamesni, meistrių darbai kokybiški ir atliekami saugant klienčių natūralius nagučius. Dėl šių priežasčių Lietuvos meistrės užsienyje greitai randa sau darbo vietą ir klienčių.  

Manikiūro kursai padės Jums susikurti darbo vietą sau. Įsidarbinti galėsite bet kuriame salone, o esant norui atsidaryti tik savo kabinetą. Dirbsite tiek kiek norite. Toks darbas ypač patogus dėl savo lankstaus grafiko, kadangi savo laiką planuositės pati. Be viso to, įgudusi galite dalyvauti įvairiuose konkursuose, o įgavusi daugiametės patirties ir pati vesti mokymus. Tai profesija, kuri turi paklausą. Geros meistrės, kurios kokybiškai atlieka savo darbą visada vertinamos ir klienčių eilės rikiuojasi bent porą mėnesių į priekį.

Atgal