Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Masažas vaikams - natūralus būdas pagerinti savijautą

2020-05-15

Masažas vaikams - natūralus būdas pagerinti savijautą

Masažas naudingas ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Nors dažniausiai į masažo specialistus kreipiasi suaugę, kurie jau jaučia įvairius skausmus ar nori atsipalaiduoti. Bet vaikų taip pat reikėtų nepamiršti. Vaikams masažas naudingas net ir profilaktiškai. O jei netaisyklinga vaiko laikysena ar iškrypęs stuburas, masažas būtinas.  

Iškrypęs vaiko stuburas - priežastys 

Mūsų stuburą sudaro net 33 slanksteliai. Visi slanksteliai atlieka tam tikras funkcijas. Slanksteliai atsakingi už galvos laikymą, pilvo ertmės sutvirtinimą, taisyklingą laikyseną. Vaikystėje stuburas dar tik formuojasi, linkės greičiau iškrypti. Vaikų juosmens dalis gauna nemažą apkrovą. O dėl šios priežasties stuburas gali labiau išlinkti į priekį. Tai vadinama lordoze. Stuburo krypimas į šoną gali atsirasti dėl vienos rankos ar kojos didesnio dominavimo. Kai stuburas krypsta į šoną, tai vadinama skolioze. Žinoma, stuburo krypimui įtakos turi ir įgimtos priežastys. 

Šiuolaikiniai vaikai daug laiko leidžia sėdėdami prie kompiuterio. O netaisyklinga laikysena taip pat lemia stuburo deformaciją. Dėl visų šių priežasčių, vaikams masažas yra būtina procedūra. Masažas padeda sutvarkyti dar tik prasidėjusias  problemas, sušvelninti esamą būklę ar tiesiog užkirsti kelią. Todėl masažą vaikams rekomenduojama atlikti profilaktiškai, nelaukiant, kol iškryps stuburas. 

Masažas vaikams – nauda 

Masažas vaikams turi daugybę privalumų. Jis svarbus ne tik palaikyti taisyklingą laikyseną ar padėti išvengti stuburo iškrypimo. Masažo metu gerinama vaiko psichinė sveikata, fizinė sveikata, pagerinama kraujotaka. Be to, masažas padeda sustiprinti vaiko imuninę sistemą. Jei masažas atliekamas profilaktiškai, suaugęs Jūsų vaikas turės daug mažiau įvairių sveikatos problemų ir išvengs tam tikrų ligų. Tad masažas svarbus ne tik dabartinei vaiko būsenai, bet ir jo savijautai ateityje. Taip pat suformuosite įprotį rūpintis savimi ir savo kūnu. O būtent tai daryti reikia vaikystėje, kad vaikas tai priimtų, kaip savaime suprantama dalyką. 

Įvairūs masažo salonai dirba su skirtingo amžiaus vaikais. Vieni masažus atlieka nuo 6 metų, kiti atlieka net ir kūdikiams. Tik norime akcentuoti, kad nesvarbu, tai kūdikis ar vaikas, masažas naudingas bet kokiame amžiuje.  

Pradėjus lankyti mokyklą vaiko nugarai ir pečiams tenka didesnė apkrova. Todėl masažas padės pagerinti vaiko savijautą ir išlaikyti tiesų stuburą, nejausti nuovargio.  

Masažas vaikams: 

  • padeda gerinti laikyseną 
  • naudingas esant netaisyklingai laikysenai 
  • naudingas esant stuburo iškrypimams 
  • Stiprina raumenis 
  • padeda sumažinti vaiko hiperaktyvumą 
  • gerina miego kokybę 
  • gerina psichologinę vaiko sveikatą 

Vaikui masažas labai pagelbės, kai jis jaučia įtampą (pradėjus eiti į naują ugdymo įstaigą), esant hirperaktyvumui, patiriant stresą, esant plokščiapėdystei, dažnai sergant peršalimo ligomis, turint lėtinių susirgimų.  

Masažo vaikui atlikti negalima, kai yra aukšta temperatūra, yra odos bėrimų, vaikas serga plaučių, kaulų tuberkulioze, turi įgimtą širdies ydą ar serga hepatitu. Visais kitais atvejais masažas padės sustiprinti vaiko sveikatą visokeriopai.  

Kur atliekamas masažas vaikams? 

„Masažo klinika“ Vilniuje (įsikūrusi S. Žukausko g. 21) atlieka masažus vaikams nuo 7 metų. Atliekamas viso kūno masažas, taikomas gydomasis masažas esant stuburo iškrypimui, netaisyklingai laikysenai. Atliekamas ir profilaktiškai, norint pagerinti vaiko savijautą.  

Druskininkuose esančiame „Europa Royale Druskininkai“ SPA viešbutyje vaikams taip pat atliekami masažai. Čia masažuojami ir vaikučiai iki 7 metų. Tad jei planuojate poilsį su šeima, rinkitės šią vietą, kur atsipalaiduosite ir pasimėgausite sveikatinančiomis procedūromis visa šeima.  

Vilniuje esantis salonas „Tavo masažas“ atlieka laikysenos korekcinį masažą vaikams nuo 3 metukų. Šiame salone masažu pasilepinti gali ne tik vaikai, bet ir suaugę. Atliekami ir masažai besilaukiančioms.  

Masažas - tai vienas natūraliausių būdų pagerinti vaiko savijautą ir sveikatą. Be to, tai procedūra, kuri vaikui bus maloni. Rūpinkitės vaikų sveikata profilaktiškai, išvengsite daugybės negalavimų ateityje.  

 

Atgal