Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Mikropigmentacija - ilgalaikė grožio procedūra

2019-11-08

Mikropigmentacija - ilgalaikė grožio procedūra

Ar esate pasvajoję, kad atsikėlus ryte nereikėtų lėkti prie veidrodžio ir ten praleisti daug laiko grožio procedūroms? Juk dauguma moterų kas rytą paryškina antakius, akis, kartais ir lūpas. Argi nebūtų smagu, kad nereikėtų kasdien to kartoti? Šiuolaikinė moteris jau rado sprendimą - tai mikropigmentacija arba kitaip vadinamas permanentinis makiažastatuažas ar kontūrinis makiažas. Visi terminai skamba skirtingai, tačiau reiškia tą pačią procedūrą. 

Mikropigmentacija populiari visame pasaulyje, eilės pas meistres rikiuojasi taip pat pakankamai ilgos. Ši procedūra leidžia paryškinti gražiausius veido bruožus ir kasdien atrodyti tobulai. Mikropigmentacija apima ilgalaikį antakių, lūpų, akių vokų makiažą. Taip pat padeda paslėpti tokias bėdas kaip praplikimas, spenelių aureolės asimetriškumasMikropigmentacija tapo viena iš šiuolaikiškos moters būtiniausių grožio procedūrų. Taip sutaupomas laikas, pinigai kosmetikos priemonėms, taip pat nebereikia taip dažnai lankytis pas antakių meistrę.  

MIKROPIGMENTACIJA – KAS TAI?  

Mikropigmentacija arba permanentinis makiažas yra kosmetinė procedūra, kuri padeda labai tiksliai atlikti tam tikrų veido ar kitų kūno vietų ryškinimą. Procedūros metu specialiomis, itin plonomis adatėlėmis po oda yra suleidžiamas spalvos pigmentas. Mikropigmentacija atliekama staigiais adatėlių dūriais į odą. Naujausi permanentinio makiažo aparatai atlieka net iki 250 adatos dūrių per sekundę. Tai turi šiek tiek panašumo į tatuiravimą. Tačiau mikropigmentacijos metu pigmentas suleidžiamas ne taip giliai, kaip tatuiruojant. Taip pat skiriasi ir adatėlės dūrio vietoje pažeidžiamos odos plotas. Mikropigmentacijos metu jis labai daug kartų mažesnis. Žinoma, skausmas taip pat nepalyginamai mažesnis.  

Mikropigmentacijai atlkiti naudojami kuo natūralesnės sudėties pigmentai, kad organizmas neatmestų suleidžiamos medžiagos ir nekiltų alergijos. Mikropigmentacija atliekama keliomis skirtingomis technikomis, priklausomai nuo to, kokioje vietoje ji daroma.  

Mikropigmentacija arba permanentinis makiažas padės Jums paryškinti lūpas, pakoreguoti jų liniją, vizualiai paryškinti ir padidinti akis, suteikti antakiams idealią formą ilgam laikui. Svarbiausia žinoti ko norite ir meistrė išpildys visus Jūsų norus! 

KUO SKIRIASI MIKROPIGMENTACIJA NUO PERMANENTINIO MAKIAŽO?  

Dažnai galima išgirsti skirtingus tos pačios procedūros pavadinimus. Tačiau iš esmės mikropigmentacija ir permanentinis makiažas yra viena ir ta pati procedūra. Abu žodžiai yra sinonimai ir reiškia tą patį. Tad išgirdusios bet kurį pavadinimą, žinokite, kad tai yra ilgalaikis pigmento įvedimas  po oda. Galite išgirsti ir tokius pavadinimus kaip kosmetologinis dermopigmentavimastatuažas ar ilgalaikis kontūrinis makiažas. Tiesa, pavadinimas tatuažas nereiškia to paties, kas yra tatuiruotė. Mikropigmentacijos (tatuažo) metu pigmentas įleidžiamas daugiausiai iki 0,8 mm gylio po oda. Tuo tarpu darant tatuiruotę dažai įvedami apie 2 mm po oda. Skirtumas tarp šių procedūrų akivaizdus.  

KUO NAUDINGA MIKROPIGMENTACIJA?  

Mikropigmentacija leidžia paryškinti natūralų Jūsų grožį. Veido bruožai tampa išraiškingesni, žvilgsnis įpūdingesnis, lūpos ryškesnės. Kaip atrodo pilnas permanentinis makiažas galite pamatyti šiame video. Moteriai buvo atliktas antakių, lūpų, akių ryškinimas. 

Sutaupysite begalę laiko. Nebereikės kas rytą praleisti daug laiko prie veidrodžio norint paryškinti antakius, lūpas ar akis. Atsikėlus užteks tik nusiprausti ir jau galėsite keliauti ten kur Jums reikia.  

Mikropigmentacija padeda koreguoti nepatinkančias vietas, suteikti simetriją, paslėpti praplikusias vietas. Taip pat lengvai pakeičiama antakių, lūpų forma ir jų spalva. Spalva visuomet išlieka ryški ir nereikia jaudintis, kad greitai ji tiesiog nubluks ar nusiplaus. Kasdien atrodysite nepriekaištingai.  

Mikropigmentacija padeda paslėpti randelius, įgimtus veido defektus. Be to, ši procedūra praktiškai nesukelia alergijų, kadangi naudojami natūralios sudėties pigmentai 

ANTAKIŲ MIKROPIGMENTACIJA 

Antakių mikropigmentacija yra turbūt populiariausia procedūra iš visų. Juk antakius moterys stengiasi pagražinti kasdien. Ilgalaikis permanentinis makiažas padeda turėti gražius antakius kiekvieną dieną. Šios procedūros metu galima išpiešti plaukelius, kurie atrodys ypač natūraliai. Antakių mikropigmentacija plaukeliais padengia bet kurią norimą vietą. Nors jie ir išpiešti, atrodo puikiai. Tad tai puikus išsigelbėjimas toms, kurių natūralūs antakių plaukeliai beveik neauga. Tiesa, pilna antakių mikropigmentacija ryškesnė nei tik šešėliavimas.  

Jei turite vešlius antakius ir norite, kad kasdien nereikėtų jų ryškinti - rinkitės antakių šešėliavimą. Moterys ypatingai dievina ombre šešėliavimo techniką. Šešėliavimas Jums suteiks tokį efektą, kaip ką tik išėjus iš grožio salono. Antakiai visada bus tarsi gražiai paryškinti šešėliais.  

Jei svajojate apie tikrai natūraliai atrodančius antakius, labai atsakingai rinkitės meistrę. Patirtis ir žinios labai daug duoda. Taip pat nesivaikykite pigiausių kainų. Pradedančios meistrės darbą atliks tikrai pigiau, tačiau kokybė turėtų būti svarbiau. Nepamirškite, kad efektas išlieka labai ilgą laiką.  

LŪPŲ MIKROPIGMENTACIJA  

Lūpų mikropigmentacija gali padėti ne vienu atveju. Mikropigmentacija lūpoms padės išryškinti lūpų liniją, suteikti joms papildomos apimties. Na, o jei norite jas paryškinti ir pamiršti lūpų dažus - ilgalaikis permanentinis makiažas taip pat padės.  

Galima rinktis skirtingus variantus. Jei norite ypatingai paryškinti lūpas rinkitės kontūravimą ir pilną tušavimą. Taip lūpos ne tik atrodys, ne tik putlesnės, bet ir ryškesnės. Tik nepamirškite, kad gijimo metu užsidės šašiukai, tad teks pakentėti kelias savaites kol lūpos visiškai sugis.  

AKIŲ VOKŲ PERMANENTINIS MAKIAŽAS 

Tai turbūt viena jautriausių vietų, kuriose atliekama mikropigmentacija. Antakių mikropigmentacija leidžia suteikti apimties net blakstienoms, kadangi procedūros metu galima užpildyti liniją tarp blakstienų ir antakių voko. Tokį efektą galima suteikti ir apatinėms blakstienoms. Moterys mėgsta išryškinti akių kontūrus, taip pat lengvai paryškinti pačius akių vokus.  

Jei akių vokų permanentinį makiažą išbandote pirmą kartą, rekomenduojame rinktis jį švelnesnį. Jo nenuvalysite ir ryškumas išliks tikrai daugiau nei metus. Todėl apgalvokite, ar tikrai esate pasiryžusi turėti ryškias akis kiekvieną dieną.  

Po akių vokų mikropigmentacijos labai svarbi priežiūra. Po procedūros praėjus kuriam laikui švelniai nuplaukite akių vokus. Rekomenduojama kelis kartus per dieną uždėti šaltus kompresus. Jie turėtų būti sausi. Vokus reikėtų tepti specialiu tepalu, kuris padės greičiau sugyti ir dezinfekuos. Kokį tepalą rinktis geriausia, rekomenduos procedūrą atlikusi meistrė.  

SPENELIŲ AUREOLĖS MIKROPIGMENTACIJA 

Nors tai nėra viena populiariausių procedūrų, vis dėlto paklausą turi. Moterys nori pakoreguoti aureolės spalvos intensyvumą, formą ir simteriškumą. Graži krūtinė yra kiekvienos moters noras. Tad mikropigmentacija leidžia pakoreguoti jų išvaizdą. Ši procedūra taip pat labai praverčia jei dėl ligos buvo pašalinta viena ar abi krūtys. Tuomet išpiešta aureolė suteikia estetiškesnį vaizdą, o moteris jaučia mažesnį kompleksą. Po krūtų šalinimo, mikropigmentacija gali būti atliekama praėjus bent pusei metų.  

TRICHOPIGMENTACIJA 

Trichopigmentacija – tai dar viena mikropigmentacijos rūšis. Ši procedūra yra skirta žmonėms, kurie nori paslėpti ne itin malonią problemą - plikimą. Procedūros metu pigmentu užpildomos vietos, kuriose nebelikę plaukų. Taip paslepiama problema, žmogus jaučiasi labiau pasitikintis savimi.  

Šią procedūrą galima atlikti bet kurioje galvos zonoje. Taip pat puikiai tinka užmaskuoti randus, kurių vietoje taip pat turėtų augti plaukeliai.  

MIKROPIGMENTACIJOS PROCEDŪROS EIGA 

Mikropigmentacija atliekama tik tiksliai aptarus norus su meistre (-u). Labai svarbu prieš procedūrą aptarti visas detales. Kartu nuspręskite kokia forma ir spalva Jums tinkamiausia. Pasikliaukite specialisto patarimais.  

Prieš procedūrą vieta, kurioje bus atliekama mikropigmentacija, nuskausminama. Taip nejausite visiškai jokio diskomforto. Tuomet atliekama procedūra specialiu aparatu arba pieštuką primenančiu įrankiu. Jos metu maža adatėle po oda įvedamas pigmentas. Šešėliuojant keičiami atspalviai. Mikropigmentacija yra patraukli ir tuo, kad yra labai daug skirtingų pigmentų atspalvių. Pigmentas dažniausiai rekomenduojamas vienu ar dviem tonais ryškesni nei natūrali spalva. 

Po procedūros specialistė papasakos kaip tinkamai prižiūrėti vietą, kurioje buvo atlikta mikropigmentacija. Nepamirškite, kad labai svarbu mažiausiai po 3 savaičių apsilankyti korekcijai. Jos metu apžiūrima ar visos vietos tinkamai pasisavino pigmentą, paryškinama ten kur reikia. O jei sugijus efektas Jums per ryškus, bandoma šiek tiek sušvelninti.  

KIEK LAIKO IŠLIEKA PERMANENTINIO MAKIAŽO EFEKTAS?  

Po mikropigmentacijos procedūros efektas išlieka kartais net iki 3 metų. Kartais efektas gali išsilaikyti ir iki 4 metų. Tačiau tam, kad efektas išliktų ilgai, privaloma pasidaryti korekciją, kurios metu yra atliekami pataisymai, pigmento papildymas, paryškinimas. Neatlikus korekcijos rezultatas džiugins tikrai trumpiau. Įprastai nepakitęs ryškumas išsilaiko apie 1,5 – 2 metus.  

KO NEDARYTI PRIEŠ MIKROPIGMENTACIJĄ?  

Prieš mikropigmentaciją nerekomenduojama degintis saulėje ar soliariume. Tai sudirgins odą ir ji taps jautresnė. Jei mikropigmentacija atliekama lūpoms, jau kelias dienas prieš procedūrą pradėkite profilaktiškai vartoti vaistus nuo herpes viruso. Kelias dienas iki procedūros nenaudokite kosmetikos priemonių. Prieš pat procedūrą nevartokite kofeino turinčių produktų ir skysčių, nevartokite alkoholio, jokių kraują skystinančių vaistų. Jei Jūsų kraujas sunkiai kreši, būtinai informuokite apie tai meistrę. Taip pat atminkite, kad vietos, kuriose bus atliekama mikropigmentacija, turi būti be jokių pažeidimų. Kitu atveju palaukite, kol pažeidimai sugis.  

PRIEŽIŪRA PO MIKROPIMENTACIJOS 

Po mikropigmentacijos labai svarbu tinkamai prižiūrėti gijančias vietas. Kaip jau minėjome, jei permanentinis makiažas buvo atliktas akių srityje  galite jas atvėsinti šaltais, sausais kompresai, kurie padės nuraminti sudirgusias vietas, sumažins patinimą bei palengvins skausmą jei jį jausite. 

Pasistenkite vietų, kuriose buvo atlikta mikropigmentacija neliesti rankomis, netrinti, nenaudokite kurį laiką jokių kosmetikos priemonių. Taip pat bent dvi savaites rekomenduojama vengti deginimosi saulėje ar soliariume, nesilankykite saunoje, baseine ar pirtyje.  

Mažiausiai savaitę laiko neatlikite veido valymo, kad nesudirgintumėte odos ir nepažeistumėte gijančių vietų.  

Jei Jums buvo atlikta lūpų mikropigmentacija, rekomenduojama dar kurį laiką profilaktiškai vartoti vaistus nuo herpes viruso.  

Jei turite priaugintas blakstienas ir Jums buvo atliktas ilgalaikis makiažas akių srityje, sekantį priauginimą galima atlikti ne anksčiau nei po dviejų savaičių. Būtent per tiek laiko sugyja pažeistos vietos.  

Visi šie patarimai ir jų laikymasis padės užtikrinti greitą gijimą bei ilgai išliekantį rezultatą. Jei procedūros metu meistrė tinkamai atliko savo darbą, Jūsų pareiga laikytis jos nurodymų po procedūros. Jų nesilaikant pati tapsite atsakinga už prastą rezultatą.  

KADA NEGALIMA ATLIKTI MIKROPIGMENTACIJOS?  

Yra tam tikrų atvejų, kuomet negalima atlikti šios procedūros:  

  • sergate tokiomis ligomis kaip AIDS, diabetas, hepatitas ar epilepsija; 

  • tuo metu labai paūmėjęs Herpes virusas; 

  • laukiatės ar maitinate krūtimi kūdikį; 

  • tose vietose, kur planuojama atlikti procedūrą, prasidėjęs uždegimas;  

  • turite ypatingai jautrią, alergizuojančią odą; 

  • sergate menstruacijomis; 

  • sergate onkoligine liga ir Jums yra taikoma chemoterapija; 

  • sunkiai kreši kraujas; 

  • nesenai tose vietose buvo atlikta lazerinė depiliacija; 

  • Jums buvo atliktas rūgštinis pilingas. 

KAIP PATAISYTI MIKROPIGMENTACIJĄ?  

Kartais pasitaiko, kad dėl meistrės kaltės arba dėl netinkamo pigmento spalvos pasirinkimo rezultatas nėra toks džiuginantis.  

Pirmas dalykas, kuris gąsdina klientes – tai nenatūrali išvaizda. Pirmas savaites nereikėtų išsigąsti ypač ryškių spalvų. Kol sugyja vietos, kuriose buvo atlikta procedūra, jos yra daug ryškesnės. Galutinis rezultatas geriausiai matomas po trijų savaičių. Tačiau jei ir po to Jūsų netenkina ryškumas, apsilankiusi korekcijai būtinai informuokite apie tai meistrę. Ji šviesesnių pigmentų dėka bent minimaliai pakoreguos spalvą.  

Jei Jūsų netenkina forma, tai taip pat pataisoma. Žinoma, antakių nesusiaurinsite jei jie atrodo per platūs. Vis dėlto, galima pašvelninti spalva. O esant per siaurai formai juos tiesiog paplatinti korekcijos metu. 

Kartais klientės skundžiasi, kad praėjus kuriam laikui spalva pasikeičia į žalsvą, violetinę ar rausvą. Taip nutinka dažniausiai dėl meistrės klaidos. Kuomet parenkama netinkama spalva, pigmentas su laiku pakeičia atspalvį. Labai svarbu, kad būtų atsižvelgta į odos tipą.  

KODĖL GREITAI IŠNYKSTA PERMANENTINIS MAKIAŽAS?  

Nors pigmentas užpildomas po oda ir laikosi tikrai ilgą laiką, labai svarbu ir tinkama priežiūra. Jei nesilaikysite tam tikrų taisyklių, permanentinio makiažo procedūrą kartosite daug greičiau nei po 2 metų. Kartais dėl tam tikrų permanentinis makiažas pakeičia spalvą jau po pusės metų. Tai nutinka dėl kliento arba meistro kaltės. 

Visų pirmiausia, nepamirškite, kad vienos procedūros neužteks. Jei jau nusprendėte pasigrąžinti ilgam laikui, būtinai laikykitės cikliškumo. Svarbu po mėnesio ar pusantro apsilankyti korekcijai. Po jų pigmentas tolygiau pasiskirsto ir efektas išlieka maksimaliai ilgiausią laiką. Korekcijos negalima atlikti anksčiau nei po 3 savaičių. Tai minimalus laiko tarpas, kurį būtina išlaukti. Per šį laiką visos pažeistos odos vietos spės tinkamai sugyti, nukris susidarę šašiukai.  Na, o jei lankotės po daugiau nei 2 ar 3 mėnesių, tai jau atnaujinimas, ne korekcija. Atnaujinimas taip pat labai svarbi procedūra, kurią rekomenduotume įtraukti po korekcijos praėjus keliems mėnesiams. Atlikus visus tris žingsnius džiaugsitės idealiu rezultatu ir efektu, kuris išliks maksimaliai ilgą laiką. 

Po mikropigmentacijos patariama vengti itin dažno lankymosi soliariumuose, nepiktnaudžiaukite odos šveitikliais, rečiau lankykitės pirtyse, saunose. Kuo mažiau išoriškai šios vietos veikiamos, tuo ilgiau išlieka ryškesnis efektas. 

Spalvos nykimą įtakoją ir organizmo fiziologiniai procesai. Mūsų imuninė sistema pati ima kovoti su svetimkūniu - pigmentu. Dažus ji pašalina limfinės sistemos pagalbos dėka. Kiekvienas organizmas yra labai individualus ir vieniems šis procesas daug greitesnis nei kitiems. Kuo imuninė sistema stipresnė, tuo didesnė tikimybė, kad Jūsų organizmas greičiau gali pašalinti svetimas ląsteles iš kūno.  

Tiems žmonėms, kurių kapiliarai yra paviršiuje, permanentinis makiažas taip pat gali laikytis kiek trumpiau. Taip nutinka dėl organizmo proceso, kurio metu kraujas tiekiamas viršutiniam odos sluoksniui.  

KUR KOKYBIŠKAI ATLIEKAMA MIKROPIGMENTACIJA?  

Minėjome, kad procedūros sėkmę ir norimą efektą daugiausiai lemia meistrės darbas. Rekomenduojame Jums kelis grožio salonus, kuriuose Jums bus suteiktos profesionalios paslaugos laikantis visų higienos reikalavimų. Tai patikimi mūsų partneriai, kur Jums procedūros bus atliekamos profesionaliai. Būtent šiuose salonuose Jums bus užtikrinta, kad naudojamos tik kokybiškos priemonės, o meistrės nuolat atnaujina ir gilina savo žinias.  

Antakių mikropigmentacija Vilniuje Jums idealiai bus atlikta grožio salone „Lakšmina“.  

Antakių ar lūpų mikropigmentacija Kaune profesionaliai atliekama grožio salone „Veido linija“ arba salone „Beauty Loft S3“ pas grožio specialistę Virginiją.  

MIKROPIGMENTACIJA - KAINA 

Antakių mikropigmentacijos kainos svyruoja nuo 90 iki 144 Eur. Antakių mikropigmentacija šešėliavimo būdu kainuoja apie 90 Eur. Antakių mikropigmentacijos korekcijos kaina vidutiniškai siekia 40 Eur. 

Lūpų mikropigmentacijos kaina vidutiniškai siekia apie 100 Eur, jei atliekamas ir pilnas tušavimas suma gali siekti ir 190 Eur.  

Mikropigmentacija arba permanentinis makiažas yra inovatyvi grožio procedūra, kuri leis Jums džiaugtis ilgalaikiais rezultatais. Tai išsigelbėjimas ne tik toms, kurios nori sutaupyti laiko kasdienėms grožio procedūroms, bet ir toms, kurios nori paslėpti tam tikrus trūkumus. Ne viena moteris džiaugiasi, kad neturėdamos natūraliai gražių antakių, mikropigmentacijos dėka turi tvarkingus, ryškius ir pakankamai natūraliai atrodančius antakius. O kur akių makiažas. Jei esate labai šviesių bruožų ir norite kasdien atrodyti ryškesnė, ši procedūra taip pat bus puikus pasirinkimas. O ir pigmentų pasirinkimas toks platus, kad sau tinkamą spalvą išsirinks bet kuri moteris.  

Atgal