Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

„PASIUTUS LAPĖ“ TAMPA „BOOKITNOW“

2023-07-24

„PASIUTUS LAPĖ“ TAMPA „BOOKITNOW“

Grožio ir sveikatingumo paslaugų platforma „Pasiutus lapė“ keičiasi – ji tampa „BookitNow“ – paslaugų ir pramogų rezervavimo platforma. Nuo šiol bus dar paprasčiau patogiai ir greitai rasti bei rezervuoti įvairias paslaugas sau ir savo artimiesiems visoje Lietuvoje!

Dar daugiau paslaugų

„BookitNow“ rasi visą esamą „Pasiutusios lapės“ asortimentą – daugiau negu 10 000 grožio ir sveikatingumo paslaugų, be to, ši kategorija ir toliau bus aktyviai plečiama, tad kaip ir anksčiau su mumis galėsi aktyviai puoselėti savo grožį: rezervuoti laiką pedikiūrui, manikiūrui, burnos higienai, plaukų kirpimui, depiliacijai ir kitoms kasdienėms paslaugoms. Be to, „BookitNow“ pildoma naujomis kategorijomis: čia rasi poilsio pasiūlymų viešbučiuose, pramogų su vaikais ar draugais, romantiškos vakarienės restorane pasiūlymų bei kitų kasdienių paslaugų. „BookitNow“ dovanų čekis padės mylimai draugei, sesei, tėčiui ar broliui pasirūpinti savimi be jokių rūpesčių. Tau nereikės sukti galvos, kokiame grožio salone lankosi artimas žmogus, kur norėtų poilsiauti ar pramogauti ir kada tam turi laisvo laiko. Tai pasirinkimo laisvė dovanos gavėjui pačiam atrasti ir išsirinkti visoje Lietuvoje teikiamas paslaugas bei iškart rezervuoti laiką!

Lengva rezervacija

Su „BookitNow“ rezervuoti laiką patogu ir paprasta, o tą padaryti galima dar prieš įsigyjant čekį. Internetinė rezervacijos sistema itin paprasta, sukurta taupyti laiką, kurio visada trūksta: iš karto matysi laisvus laikus, įvertinsi savo ir paslaugos teikėjo užimtumą ir ramiai lauksi būsimo vizito, mini atostogų ar trokštamos pramogos! Visa informacija – vienoje vietoje, tad vienas du – ir laikas rezervuotas tik tau.

Jei rezervuoti laiko nespėjai, tą visuomet galėsi padaryti čekyje nurodytais paslaugos teikėjo kontaktais.

Išsirinkti paslaugą Tau padės tikri paslaugą išbandžiusiųjų atsiliepimai. Apsipirkti paprasta tiek įsigyjant paslaugą su laiko rezervacija, tiek be jos. Registruotis nereikia, o el. čekį gausi vos per kelias minutes!

Reikšmingi sutaupymai ir pasiūlymai prenumeratoriams

Platforma „BookitNow“ neatsiejama nuo svarių sutaupymų ir kitų malonių džiaugsmų. Čia visada gausu išskirtinių pasiūlymų, leidžiančių pasilepinti ir išbandyti naujausias procedūras bei būti žingsniu priekyje už mažiau, bet taip pat kokybiškai!

Kiekvieną mėnesį mūsų svetainėje rasi pasiūlymų su net iki 60 proc. nuolaida, o tinklaraštyje galėsi paskaityti straipsnių įvairiomis aktualiomis temomis.

Jei prenumeruosi naujienlaiškį, pirmas sužinosi apie naujas paslaugas, gausi specialius tik prenumeratoriams skirtus pasiūlymus, galėsi dalyvauti konkursuose ir laimėti vertingų prizų!

Rasti kasdienes paslaugas ir pramogas niekada nebuvo taip paprasta – apsilankyk www.bookitnow.lt ir atrask daugiau nei 10 000 grožio paslaugų ir pramogų vienoje vietoje savo nerūpestingai kasdienai!

Atgal