Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
Pasiutus Lapė tapo BookitNow!

Plaukų astrologija pagal mėnulį – kada palanku kirpti plaukus?

2022-10-24

Plaukų astrologija pagal mėnulį – kada palanku kirpti plaukus?

Net neabejojama, kad skirtingos mėnulio fazės stipriai veikia mūsų organizmą. Kartais sunku suprasti, kodėl esame piktos, skauda galvą ar dažniau aplanko įvairios nesėkmės. Žmonės nuo seno tiki mėnulio magija ir seka jo fazes. Kai kurie darbai atliekami tik per tam tikras mėnulio fazes. Ne išimtis ir plaukų kirpimas.  

Plaukai yra mūsų energija. Kai kuriose šalyse senos tradicijos prieštarauja plaukų kirpimui moterims. Manoma, kad plaukai tai energija, kuri gali padėti pritraukti sėkmę, o moterys turinčios trumpus plaukus mažiau laimingos ir labiau linkusios į depresiją.  

Plaukuose susikaupia ir teigiamos ir neigiamos emocijos. Todėl plaukų kirpimas turėtų būti itin kruopščiai planuojamas. Kada galima kirpti plaukus padės sužinoti mėnulio kalendorius. Jei seksite mėnulio fazes, žinosite kada palankiausia kirpti plaukus ir ko tikėtis iš skirtingų fazių. Turbūt esatie pastebėję, kad kartais su plaukais susitvarkyti be galo sunku, o kartais jie atrodo idealiai. O svarbiausia, kad iš esmės nieko nepakeičiate. Manoma, kad tai taip pat įtakoja mėnulis ir jo padėtis.

Šiame straipsnyje atsakysime Jums į šiuos klausimus:

Kada tinkamas laikas kirpti plaukus?

Turbūt iškilo elementarus klausimas: kada kirpti plaukus pagal mėnulio fazes? Viskas priklauso nuo to, kokio rezultato siekiate. Kiekvienoje fazėje mėnulis daro vis kitokią įtaką plaukų augimui. 

Pilnas mėnulis - pilnatis. Kai mėnulis yra šioje fazėje, plaukų kirpti nerekomenduojama. Tai tinkamiausias laikas juos sustiprinti, palepinti kaukėmis, įvairiomis gydomosiomis procedūromis. Kai mėnulis visiškai pilnas, plaukų stiprinimas pats efektyviausias. Taip pat tai yra palankus metas kardinaliai pakeisti šukuoseną. Per pilnatį galima nusidažyti plaukus visiškai kitokia spalva, nei dažote įprastai. Kirpti galima tuomet, jei norite atsikratyti ilgų plaukų ir palikti juos visiškai trumpus. Tad galima teigti, kad pilnatis - kardinalių išvaizdos pokyčių metas! 

Jaunas mėnulis - jaunatis. Jaunaties metu plaukai susilpnėja. Tuo metu jie patys silpniausi ir kirpimai nerekomenduojami. Tačiau galima pakirpti silpnus, nušiurusius ir išsišakojusius galiukus. Beje, tikima, kad plaukų galuose susikaupia visa mūsų neigiama energija. Tad vos centimetru pakirpti plaukai suteiks Jums lengvumo pojūtį, atsiras daugiau teigiamos energijos.  

Priešpilnis. Jei mėnulis dar nepilnas, tai puikus metas kirpti plaukus, kad greičiau augtų! Nukirpus plaukus, kai mėnulis yra priešpilnis, Jūsų plaukai atrodys itin tvarkingai ir bus daug paklusnesni. Manoma, kad kerpant plaukus šioje mėnulio fazėje, plaukai tampa paslankesni, gražiau atrodo, mažiau veliasi. Taip pat tai tinkamas laikas plaukų puoselėjimui, įvairioms drėkinančioms, maitinančioms plaukų procedūroms.  

Delčia. Tai tobulas laikas plaukų priežiūros procedūroms, jų stiprinimui. Kerpant plaukus per delčią jie ataugs stipresni, sustiprės ir plaukų šaknys. Tačiau plaukai atauga daug ilgiau, taip pat sumažėja jų paslankumas, gali šiek tiek labiau veltis. Beje, jei plaukus dažysite per šią mėnulio fazę, žinokite, kad spalva gali daug greičiau išblukti.

Kada galima kirpti plaukus pagal mėnulio dienas?

Labai svarbu pasirinkti ne tik tinkamą mėnulio fazę, bet ir pačią mėnulio dieną. Kiekviena mėnulio diena skirtingai veikia mūsų organizmą, gyvenimo įvykius ir žinoma plaukus. Mėnulio pirmosios dienos atskaitinis taškas yra jaunatis. Tai laikas, kuomet mėnulis dar tik pradeda pamažu pilnėti. Kiekvieną mėnesį galite stebėti, kada laikoma pirmoji mėnulio diena, tuomet pagal tai labai paprastai galėsite susiplanuoti plaukų kirpimo dieną. 

1-oji mėnulio diena. Tai laikoma viena šviesiausių ir lengviausių dienų. Tačiau šią dieną nepalanku kirptis plaukų. Geriausia diena planuoti.  

2-oji mėnulio diena. Tai diena, kuomet gali kilti ginčų ir nesusipratimų. Todėl šią dieną plaukų kirpti taip pat nerekomenduojama.  

3-oji mėnulio diena. Tą dieną turėsite daug energijos, todėl veikite, darykite, sportuokite. Plaukų kirpimui tai dar nepalanki diena, kadangi manoma, kad gali įtakoti sveikatos būklę.  

4-ijo mėnulio diena. Plaukų kirpti vis dar nepatartina. Jausitės kažką praradę, nusivylę. Tą dieną labiau vyrauja neigiamos mintys.  

5-oji mėnulio diena. Valio! Pagaliau palanki diena plaukų kirpimui. Manoma, kad kerpant plaukus 5-ąją mėnulio dieną yra tikimybė praturtėti.  

6-oji mėnulio diena. Šią dieną plaukų nerekomenduojama kirpti, kadangi tai gali įtakoti peršalimą, įvairius susirgimus. Tačiau šią dieną ypatingai suaktyvėja intuicija. Vadovaukitės ja! Taip pat šią dieną geriausia praleisti ramiai.  

7-oji mėnulio diena. Ir vėl nepalanki diena plaukų kirpimui. Manoma, kad kerpant plaukus šią dieną galima pakenkti sveikatai. Taip pat yra tikimybė išprovokuoti ginčus ir nesutarimus.  

8-oji mėnulio diena. Puiki diena plaukų kirpimui. Kerpant plaukus 8-ąją mėnulio dieną pagerinsite savo sveikatą, ilginsite gyvenimą bei būsite palankiau vertinami aplinkinių.  

9-oji mėnulio diena. Plaukus kirpti nepalanku. Šią dieną galite prisišaukti ligas.  

10-oji mėnulio diena. Nuo plaukų kirpimo šią dieną taip pat vertėtų susilaikyti. Įmanomas ligų paskatinimas kerpant plaukus.  

11-oji mėnulio diena. Tobula diena plaukų kirpimui! Šią dieną mėnulis būna priešpilnis. Plaukai augs greičiau, bus labiau paslankūs. Be to, plaukų kirpimas 11-ąją mėnulio dieną emocijos geresnės, tampate įžvalgesni.  

12-oji mėnulio diena. Ši diena visiškai nepalanki plaukų kirpimui. Tai gali padidinti nelaimių ir traumų tikimybę.  

13-oji mėnulio diena. Puiki diena plaukų kirpimui. Kerpant plaukus šią dieną padidinsite savo sėkmę, džiaugsitės gražesne išvaizda, plaukai atrodys nepriekaištingai.  

14-oji mėnulio diena. Valio, valio! Palanki diena plaukų kirpimui. Pritrauksite sėkmę, turtus, palankumą savo atžvilgiu. Sėkminga diena ir darbe.  

15-oji mėnulio diena. Ši diena jau nebetinkama plaukų kirpimui. Tokią dieną kirpimas gali įtakoti galvos skausmą, taip pat galite būti jautresni, gali kilti nerimas.  

16-oji mėnulio diena. Šią dieną taip pat nepalanku kirpti plaukus. Manoma, kai tai gali prišaukti nelaimę, galimi sveikatos sutrikimai.  

17-oji mėnulio diena. Plaukus kirpti nepalanku ir 17-ąją mėnulio dieną. Rytų šalių žmonės netgi mano, kad plaukų kirpimas tokią dieną gali pritraukti dvasias. Be to, gali atsirasti rizika susirgti. 

18-oji mėnulio diena. Nekirpkite plaukų ir šią dieną, kadangi manoma, jog tai gali pabloginti sveikatą. 

19-oji mėnulio diena. Ši diena puikiai tinka plaukų kirpimui. Drąsiai kirpkite ir džiaukitės sveikata, energija. Tik primename, kad per pilnatį plaukus kirpti rekomenduojama toms, kurios juos kerpa kardinaliai.  

20-oji mėnulio diena. Plaukų kirpti nerekomenduojama, manoma, kad tuomet galima prarasti džiaugsmą gyvenimu.  

21-oji mėnulio diena. Manoma, kad ši diena palanki plaukų kirpimui. Tai pritrauks sėkmę, grožį. Plaukai atrodys itin gerai.  

22-oji mėnulio diena. Valio, ši diena taip pat puikiai tinka plaukų kirpimui. Tikima, kad kerpant plaukus šią dieną galėsite džiaugtis net ir skaistesne veido oda!  

23-oji mėnulio diena. Ir ši mėnulio diena palanki plaukų kirpimui. Kerpant plaukus šią dieną galima tikėtis turtų pagausėjimo.  

24-oji mėnulio diena. Nepalanki diena kirpti plaukus, kadangi tikima, kad tuomet gali pasireikšti įvairios ligos ir susirgimai.  

25-oji mėnulio diena. Taip pat netinkama diena plaukų kirpimui. Manoma, kad padidėja tikimybė išsivystyti uždegimams, galima prisišaukti ligas.  

26-oji mėnulio diena. Plaukų kirpti nerekomenduoja, gali susilpnėti sveikata.  

27-oji mėnulio diena. Ši diena turbūt viena tobuliausiai tinkančių plaukų kirpimui. Džiaugsitės ne tik stipresniais plaukais, tačiau pritrauksite sėkmę, sveikatą ir gerą energiją. 

28-oji mėnulio diena. Kirpkite plaukus ir šią dieną! Sužavėsite aplinkinius, džiaugsitės puikia išvaizda.  

29-oji mėnulio diena. Nerekomenduojama kirpti plaukų šią dieną.  

Žinoma, visiškai aklai vadovautis šiai nurodymais tikrai nėra būtina. Tačiau jei esate itin prietaringa, kirpkite plaukus tik tam tinkamomis dienomis. Tiesa, kartais skirtingi šaltiniai, pateikia kiek skirtingą informaciją. Be to, kiekvieną mėnesį būtina sekti kalendorių, kad žinotumėte, kaip tiksliai mėnulis veikią būtent tą dieną.

Kada geriausia kirptis - mėnulio padėtis danguje

Atsakymą, kada geriausia kirpti plaukus nori žinoti visos. Juk plaukų kirpimui moterims reikia skirti tikrai daug dėmesio. Todėl labai svarbu vadovauti ne tik mėnulio fazėmis ar dienomis, bet ir jo padėtimi danguje. Kada kirpti plaukus, kad greičiau augtų? Kada kirpti plaukus, kad jie būtų stipresni, storesni? Atsakymus rasite pasigilinusios į tai, kokiame zodiako ženkle yra mėnulis tuo metu.

Mėnulis įžengęs į Avino ženklą. Jei tą dieną mėnulis yra Avino ženkle, plaukų kirpti nerekomenduojama. Kodėl? Teigiama, kad kerpant tokiu metu plaukus yra tikimybė susilpninti organizmą, galimi susirgimai. Patiems plaukams kirpimas įtakos nepadarys.  

Kada kirpti, kad plaukai greičiau augtų? Tada, kai mėnulis įžengęs į Jaučio, Mergelės ir Ožiaragio zodiako ženklus. Šis laikas yra pats tinkamiausias plaukų kirpimui. Plaukai ataugs greičiau, bus stipresnis, nesišakos galiukai. Tad žvilgterėkite į kalendorių ir rezervuokite laiką kirpimui.  

Palankios dienos plaukų kirpimui ir tuomet, kai mėnulis įžengęs į Dvynius ar Svarstykles. Plaukai po kirpimo taip pat augs daug greičiau, bus puresni. Tiesa, reikia paminėti, kad kerpant plaukus tuo metu nereikėtų tikėtis, kad plaukai ataugs stipresni.  

Norite suteikti plaukams gyvybingumo? Jei turite išsausėjusius, nusilpusius plaukus, kirpkite juos, kai mėnulis yra Vėžio ar Žuvų ženkle. Tokiu metu jie tampa daug gyvybingesni, tačiau atauga daug lėčiau.  

Kai mėnulis įžengęs į Liūto ženklą, reikėtų pažvelgti į savo gyvenimą. Jums tuo metu šypsosi sėkmė? O gal norite kažką keisti? Tuomet drąsiai keliaukite į kirpyklą. Tačiau jei tomis dienomis Jums nesiseka, geriau atidėkite ir vizitą pas kirpėją.  

Skorpiono ženkle esantis mėnulis sukuria pakankamai sunkų laikotarpį. Todėl nerekomenduojama šiuo periodu kirpti plaukus.  

Jei mėnulis įžengęs į Šaulio ženklą, plaukus taip pat galite kirpti. Tai palankus metas tiek plaukų kirpimui, tiek tobulėjimui ir pripažinimui darbe.  

Jei mėnulis yra Vandenio ženkle, plaukų nekirpkite. Tam labai nepalankus metas.

Kaip sužinoti, kokiame zodiako ženkle yra mėnulis?

Kada tinkamas laikas kirpti plaukus galite sužinoti stebėdamos išsamius mėnulio kalendorius. Internete jų yra tikrai ne vienas. Juose būna nurodyta, kokia tai mėnulio diena, kokiame zodiako ženkle yra mėnulis, kokia mėnulio fazė. 

Kaip planetos ir savaitės diena įtakoja plaukų kirpimą?

Kada kirpti plaukus pagal mėnulio fazes jau aišku. Tačiau ar įtaką daro ir kitos planetos? Taip, manoma, kad kiekviena planeta yra tam tikros savaitės dienos sergėtoja. Todėl svarbu renkantis dieną plaukų kirpimui, pasirinkti ir tinkamą savaitės dieną. Kiekviena planeta turi savo energiją ir skirtingai mus įtakoja.

Pirmadienis. Mėnulis globoja pirmąją savaitės dieną. Tai palanki diena kirpti plaukus toms, kurios turi daug nepalankios, neigiamos energijos, neigiamų emocijų. Gali užtekti tiesiog patrumpinti plaukų galiukus, kadangi manoma, jog ten susikaupia visa mūsų neigiama energija.  

Antradienis. Antrąją savaitės dieną globoja Maras. Šią dieną plaukus rekomenduojama kirpti, jei jaučiatės be jėgų, jaučiate nuovargį. Plaukų kirpimas padės atgauti jėgas, suteiks naujos energijos.  

Trečiadienis. Merkurijus - trečiosios savaitės dienos globėjas. Puiki diena plaukų procedūroms, jų atstatymui. Žinoma, galimas ir kirpimas. Šią dieną kerpant plaukus suaktyvinsite atmintį. 

Ketvirtadienis. Ketvirtąją dieną globoja Jupiteris. Manoma, kad tai viena sėkmingiausių savaitės dienų. Trūksta sėkmės? Lėkite į kirpyklą. Tą dieną kerpant plaukus pritrauksite sėkmę, jausitės laimingesni.  

Penktadienis. Na, o penktąją savaitės dieną globoja ypatinga planeta – Venera. Tai grožio, moteriškumo planeta. Todėl galima drąsiai teigti, kad tai palankiausia diena grožio procedūroms, plaukų kirpimui ir puoselėjimui.  

Šeštadienis. Saturnas yra šeštosios savaitės dienos globėjas. Manoma, kad tą dieną kerpant plaukus galite prisitraukti turtus bei atrasti pusiausvyrą.  

Sekmadienis. Paskutinė, septintoji savaitės diena priklauso Saulei. Šią dieną plaukų kirpti nerekomenduojama. Manoma, kad kerpant plaukus sekmadienį didelė tikimybė, kad pabėgs ir Jūsų laimė.  

Reikėtų tik paminėti, kad kalendorius ir patarimai gali skirtis. Viskas priklauso nuo to, kokia filosofija ir vadovaujasi astrologas. Ypatingai jei domimasi mums mažiau žinomomis kultūromis ir jų papročiais.

Dar keli patarimai, kada geriausia kirpti plaukus

Plaukų nerekomenduojama kirpti jei tą dieną vykstą Saulės ar Mėnulio užtemimas. Žinoma, tai retas reiškinys, todėl per daug galvos sukti dėl to nereikėtų.

Beje, ar žinojote, kad nerekomenduoja plaukų kirptis pačiai? Kodėl? Manoma, kad kerpant plaukus yra atsikratoma blogos energijos, neigiamų emocijų. Tad kai plaukus kerpa kitas žmogus, jis tiesiog meta plaukus ant žemės. Jūs prarandate ryšį su nukirptais plaukais, o tuo pačiu atsiranda ir energijos balansas bei harmonija kūne.

Manoma, kad asmeninio gyvenimo sėkmę gali lemti ir tai, kokios lyties žmogus kerpa plaukus. Palankiausia, kai plaukus moterims kerpa moteris, o vyrams vyras. Tuomet nepersipina biolaukai, kadangi jie mažiau skiriasi. Kitu atveju priešingos lyties įtaka mums juntama daug stipriau.  

Plaukus kerpančio specialisto amžius taip pat turi įtakos. Manoma, kad idealiausia rinktis panašaus amžiaus kirpėją. Ypatingai jei mėgstate laisvę, savarankiškumą. Vyresnio amžiaus meistrą galimą rinktis tuomet, kai Jus ilgai persekioja nesėkmės ir norite jų atsikratyti. Vyresnis žmogus daro daug stipresnę įtaką Jūsų gyvenimui. Taip pat labai svarbu, kad kirpėja (-as) būtų pozityvus ir linksmas. Jums nereikia papildomos neigiamos energijos. Kirpykloje turite atsikratyti neigiama energija.

Plaukų kirpimas 2022 metais lapkričio mėnesį

Lapkričio 1 diena (8 mėnulio diena). Diena tinkama kirpimui. Galite drąsiai eksperimentuoti su plaukais ir kirpčiukais.  

Mėnulis Vandenio ženkle: Šiuo laikotarpiu tinka eksperimentuoti su plaukų spalva ir forma, tinkamas metas ryškioms ir neįprastoms šukuosenoms kurti. 

Lapkričio 2 diena (9 mėnulio diena). Šią dieną geriau plaukų nekirpti, nes plaukų kirpimas gali neigiamai paveikti savijautą. Geriau šią dieną pasidaryti plaukų atstatymo procedūrą, naudojant natūralias priemones.  

Mėnulis Žuvų ženkle: kurį laiką geriau nesilankyti kirpykloje, tai gali neigiamai paveikti plaukų sveikatą.  

Lapkričio 3 diena (10 mėnulio diena). 10-ąją mėnulio dieną geriau susilaikyti nuo kirpimo, tačiau galite eksperimentuoti keisdami kirpčiukų spalvą ir formą.  

Mėnulis Žuvų ženkle: kurį laiką geriau nesilankyti kirpykloje, tai gali neigiamai paveikti plaukų sveikatą. 

Lapkričio 4 diena (11 mėnulio diena). Puiki diena apsilankyti kirpykloje, ypač jei mėnulis yra sėkmingame zodiako ženkle. Kirpimas suteiks pasitikėjimo. 

Mėnulis Žuvyse: Tam tikrą laiką geriau nesiregistruoti kirpykloje, tai gali neigiamai paveikti plaukų sveikatą. 

Lapkričio 5 diena (12 mėnulio diena). Ši diena labai netinkama kirptis, nes galima prišaukti ligą ar nelaimę sau ir artimiesiems. 

Mėnulis Avine: netinkama diena kirpimui, gali nusilpti imunitetas. 

Lapkričio 6 diena (13 mėnulio diena). Kirpimas šią dieną gali teigiamai paveikti patrauklumą ir suteikti pasitikėjimo kitų akyse. 

Mėnulis Avine: netinkama diena kirpimui, gali nusilpti imunitetas. 

Lapkričio 7 diena (14 mėnulio diena). 14 mėnulio dieną galite saugiai kirptis, yra didelė tikimybė padidinti pajamas. 

Mėnulis Jaučio ženkle: Vienas geriausių kirpimo periodų. Plaukai augs gerai ir beveik neskilinės. 

Lapkričio 8 diena (15 mėnulio diena). Nerekomenduojama šią dieną lankytis kirpykloje. Plaukų kirpimas gali pritraukti nesėkmių ir sukelti sveikatos problemų. 

Mėnulis Jaučio ženkle: Vienas geriausių kirpimo periodų. Plaukai augs gerai ir beveik neskilinės. 

Lapkričio 9 diena (16 mėnulio diena). Ne pats geriausias laikas kirptis. Nerekomenduojama eksperimentuoti plaukų kirpimu ar dažymu. Galite prastai jaustis. 

Mėnulis Dvyniuose: tinkamas laikas kirptis. Plaukai augs greitai ir bus sveiki. 

Lapkričio 10 diena (17 mėnulio diena). Susilaikykite nuo apsilankymo kirpykloje. Plaukų kirpimas gali sukelti netikėtų rūpesčių ir pabloginti sveikatą. 

Mėnulis Dvyniuose: tinkamas laikas kirptis. Plaukai augs greitai ir bus sveiki. 

Lapkričio 11 diena (18 mėnulio diena). Netinkama diena kirpimui. Šios dienos kirpimas gali paveikti materialinę būklę, pritraukti nesėkmes. 

Mėnulis Dvyniuose: tinkamas laikas kirptis. Plaukai augs greitai ir bus sveiki. 

Lapkričio 12 diena (19 mėnulio diena). Šią dieną geriau atsisakyti kirpimo, ypač jei mėnulis yra prastame zodiako ženkle. 

Mėnulis Vėžyje: šią dieną nerekomenduojama kirpti plaukų, tačiau galite atlikti plaukų gydymo procedūras. 

Lapkričio 13 diena (20 mėnulio diena). Geriau neikite kirptis, galite sugadinti nuotaiką visai dienai ir pritraukti nepageidaujamų konfliktų. 

Mėnulis Vėžyje: šią dieną nerekomenduojama kirpti plaukų, tačiau galite atlikti plaukų gydymo procedūras. 

Lapkričio 14 diena (21 mėnulio diena). Puiki diena plaukų kirpimui, plaukų dažymui ir šukuosenų eksperimentams. Nuotaika pakils, sveikata pagerės. 

Mėnulis Liūte: Diena tinkama apsilankyti kirpykloje, galite eksperimentuoti su dažymu ir plaukų kirpimais. 

Lapkričio 15 diena (22 mėnulio diena). Gera diena užsiregistruoti kirpimui. Kirpimas padės kuo greičiau pasiekti užsibrėžtus tikslus, pagerinti finansinę padėtį. 

Mėnulis Liūte: Diena tinkama apsilankyti kirpykloje, galite eksperimentuoti su dažymu ir plaukų kirpimais. 

Lapkričio 16 diena (23 mėnulio diena). Ši diena tinka kirpimui, plaukai paryškins veidą. Galite dažyti ir eksperimentuoti su kirpčiukais. 

Mėnulis Liūte: Diena tinkama apsilankyti kirpykloje, galite eksperimentuoti su dažymu ir plaukų kirpimais. 

Lapkričio 17 diena (24 mėnulio diena). Astrologai rekomenduoja šią dieną atšaukti apsilankymą kirpykloje, kirpimas pablogins sveikatą ir savijautą. 

Mėnulis Mergelėje: Viena geriausių dienų plaukų priežiūrai ir plaukų kirpimui. Ėjimas į kirpyklą gali atnešti sėkmę.  

Lapkričio 18 diena (25 mėnulio diena). Kirpimas padidina neigiamos energijos srautą, pritraukia konfliktus. Geriau susilaikyti nuo kirpėjo paslaugų. 

Mėnulis Mergelėje: Viena geriausių dienų plaukų priežiūrai ir plaukų kirpimui. Ėjimas į kirpyklą gali atnešti sėkmę. 

Lapkričio 19 diena (25 mėnulio diena). Kirpimas padidins neigiamos energijos srautą, pritrauks konfliktus. Geriau susilaikyti nuo kirpėjo paslaugų. 

Mėnulis Svarstyklėse: tinkama diena kirpimui, tačiau kardinaliai keisti šukuoseną ir plaukų spalvą nerekomenduojama.  

Lapkričio 20 diena (26 mėnulio diena). Kirpimas padės pritraukti teigiamos energijos, pagerinti santykius su artimaisiais.  

Mėnulis Svarstyklėse: tinkama diena kirpimui, tačiau kardinaliai keisti šukuoseną ir plaukų spalvą nerekomenduojama. 

Lapkričio 21 diena (27 mėnulio diena). Būtinai nueikite į kirpyklą, šią dieną kirpimas, dažymas ir garbanojimas sukurs teigiamą nuotaiką. 

Mėnulis Skorpione: plaukų kirpti nerekomenduojama, tai gali sukelti problemų asmeniniame gyvenime. 

Lapkričio 22 diena (28 mėnulio diena). Geras plaukų kirpimo laikotarpis. Sulauksite daugiau dėmesio nei įprastai, galite užmegzti naujas pažintis. 

Mėnulis Skorpione: plaukų kirpti nerekomenduojama, tai gali sukelti problemų asmeniniame gyvenime. 

Lapkričio 23 diena (1 mėnulio diena). Šią dieną labai rekomenduojama nesikirpti. Pasak astrologų, kirpimas gali neigiamai paveikti gyvenimo trukmę. 

Mėnulis Šaulio ženkle: Nukirpus šiuo metu plaukai gali būti nepaklusnūs, tačiau apsilankymas kirpykloje gali teigiamai paveikti karjeros augimą. 

Lapkričio 24 diena (2 mėnulio diena). Netinkamas laikotarpis eiti į kirpyklą, kirpimas gali sukelti neigiamas aplinkinių reakcijas ir konfliktus. 

Mėnulis Šaulio ženkle: Nukirpus šiuo metu plaukai gali būti nepaklusnūs, tačiau apsilankymas kirpykloje gali teigiamai paveikti karjeros augimą. 

Lapkričio 25 diena (3 mėnulio diena). Netinkama diena kirpti ir dažyti plaukus. Gali pakenkti sveikatai ar šeimos biudžetui. 

Mėnulis Šaulio ženkle: Nukirpus šiuo metu plaukai gali būti nepaklusnūs, tačiau apsilankymas kirpykloje gali teigiamai paveikti karjeros augimą. 

Lapkričio 26 diena (4 mėnulio diena). Neturėtumėte eiti į kirpyklą, nes gali kilti sveikatos problemų. 

Mėnulis Ožiaragyje: viena geriausių kirpimo, dažymo ir plaukų priežiūros dienų. Galite eksperimentuoti. 

Lapkričio 27 diena (5 mėnulio diena). Puikus metas apsilankyti kirpykloje, kirpimas nudžiugins ir pritrauks teigiamos energijos kartu su sėkme. 

Mėnulis Ožiaragyje: viena geriausių kirpimo, dažymo ir plaukų priežiūros dienų. Galite eksperimentuoti. 

Lapkričio 28 diena (6 mėnulio diena). Netinkamas laikas kirpimams ir šukuosenų eksperimentams, galintis įkvėpti depresijai ir net susilpninti imunitetą. 

Mėnulis Vandenio ženkle: Optimalus laikotarpis eksperimentuoti su plaukų spalva ir forma, tinka ryškioms ir neįprastoms šukuosenoms kurti. 

Lapkričio 29 diena (7 mėnulio diena). Kirpimas gali pritraukti neigiamos energijos, sukelti konfliktus su viršininkais ar artimaisiais, sveikatos problemų. 

Mėnulis Vandenio ženkle: Optimalus laikotarpis eksperimentuoti su plaukų spalva ir forma, tinka ryškioms ir neįprastoms šukuosenoms kurti. 

Lapkričio 30 diena (8 mėnulio diena). Gera diena kirpimui. Atneš džiaugsmo, laimės ir sėkmės. Galite eksperimentuoti su plaukais ir kirpčiukais. 

Mėnulis Žuvyse: Tam tikrą laiką geriau nesiregistruoti kirpykloje, tai gali neigiamai paveikti plaukų sveikatą.

Pateikėme daug ir įvairios informacijos. Tačiau rekomenduojame atsirinkti tai, kas priimtiniausia Jums. Mūsų grožį įtakoja daug dalykų, ne tik mėnulis. Svarbu ir specialistas, ir Jūsų nuotaika ir priemonės, kurias naudojate. Vien stebuklais pasikliauti negalima. 

Atgal