Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plaukų dažymo tendencijos 2021 metams

2021-01-01

Plaukų dažymo tendencijos 2021 metams

Turbūt kiekvienai besidominčiai naujausiomis tendencijomis tikrai rūpi, kokios 2021 metų plaukų dažymo naujovės. Juk tinkamas ir kokybiškai atliktas plaukų dažymas moteriai padeda save išreikšti, išsiskirti, labiau savimi pasitikėti ir jaustis gražiai. O kartais tai puikus būdas pakelti sau nuotaiką. Be abejonės, karantinas tikrai gerokai pakoregavo plaukų dažymo įpročius. Tačiau tikrai ne viena profesionali plaukų stilistė rado išeitį, kaip savo klientes nudžiuginti. Jos suruošia plaukų dažymui skirtas priemones, surašo instrukcijas ir pakonsultuoja nuotoliniu būdu. Beje, tai viena naujausių tendencijų grožio paslaugų srityje.  

Na, o plaukų dažymas 2021 metais atneša pačių įvairiausių spalvų. Tad pažvelkime, ką reikėtų rinktis šiais metais.  

Pastelinė rožinė 

Patinka išsiskirti, o gal tiesiog norisi kažko naujo, bet ne per daug ryškaus? Išbandykite plaukų dažymą pasteline rožine spalva. Švelnūs rožiniai tonai suteiks gyvumo, išskirtinumo, bet tuo pačiu tai spalva, kuri neatrodo per daug „rėkianti“. Tai spalva, kuri puikiai tiks blondinėms.  

Spalvų žaismas plaukuose 

Plaukų dažymas sruogelėmis ir vėl tampa populiarus! Kurį laiką toks plaukų dažymo būdas buvo primirštas. Tačiau 2021 matais jis atgimsta. Ir vėl galite drąsiai išbandyti kelias spalvas vienu metu. Štai kaip atrodo net trijų spalvų derinys. Toks spalvų žaismas suteikia žaismingumo.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Matt Razook (@mattrazook)

Tamsus šokoladas 

Matinis, tamsaus šokolado atspalvis – tai bus dažnas pasirinkimas 2021 metais. Puiki žinia ir toms tamsiaplaukėms, kurios dažo plaukus pačios namuose. Tam neprireiks daug pastangų. Tačiau specialistai pataria nedažyti plaukų per daug tamsiai. Spalva turėtų skirtis ne daugiau nei dviem tonais nuo Jūsų natūralios plaukų spalvos.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Laura Polko (@laurapolko)

Bronziniai atspalviai plaukuose 

Tamsaus šokolado spalva iš ties dažnas pasirinkimas. Tačiau kartais taip norisi kažko naujo, bet tuo pačiu iš esmės nepakeisti visos plaukų spalvos. Tokiu atveju užteks vos kelių bronzinės spalvos sruogelių. Atrodys, kad saulė žaidžia Jūsų plaukuose.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by JeanPierreSosa (@jeanpierresosa)

Balayge - šilti atspalviai 

Tamsiaplaukės šiais metais turėtų išbandyti balayage plaukų dažymą su spalvų perėjimu nuo tamsios šokolado spalvos iki švelnių, rusvų atspalvių. Balayage dažymas vos iš kelių skirtingų spalvų tonų sukuria tikrą grožį Jūsų plaukuose.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cassondra Kaeding (@ckaedingcolor)

Stambios sruogelės 

Jau minėjome, kad šiemet atgimsta plaukų dažymas sruogelėmis. Ir jis gali būti atliekamas dažant plaukus ne tik smulkiomis, bet ir stambiomis sruogelėmis. Pažiūrėkit, vos kelios šviesios sruogos tamsiuose plaukuose suteikia jiems šiek tiek išskirtinumo, atrodo žaismingai. Ar pamenate, tokios stambios sruogos buvo populiarios turbūt prieš 20 metų! 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Brittany Xavier (@brittanyxavier)

Skanu, tarsi saldainiukas – irisinis balayage  

Natūralioms tamsiaplaukėms, norint švelniai pakeisti savo stilių, rekomenduojama rinktis švelnų balayage su iriso atspalviu. Kelios sruogelės gali būti ryškesnės ties veidu. Taip suteiksite daugiau spindesio plaukams, veidas atrodys šviesesnis, skaistesnis.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by 🧿 ROCSI DIAZ (@rocsidiaz)

Subtilios šviesintos sruogelės 

Jei turite kirpčiukus ir tamsius plaukus, galite juos šiek tiek pagyvinti subtiliai pašviesinant sruogeles ar tik plaukų galiukus. Tai suteiks veidui šilumos, ryškumo. Išryškinsite gražiausius veido bruožus.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Priyanka Chopra Jonas (@priyankachopra)

Kaštoninis balayage  

2021 metais itin populiarus bus ryškios blondinės ir šiltos kaštoninės spalvos derinys. Tai balayage derinantis tarpusavyje dvi, visiškai skirtingas spalvas. Bet jos tarsi susipina tarpusavyje ir suteikia iš ties išskirtinę išvaizdą plaukams. Balayage plaukų dažymas itin tinkamas moterims, kurios nenori dažnai lankytis kirpykloje, tačiau efekto norisi ilgam. Štai dažant sruogelėmis aiškiai matoma, kada plaukai atauga. Tad dažyti tenka tikrai dažnokai. Na, o balayge dažymas neturi aiškių spalvos pradžios taškų, viskas paremta švelniais perėjimais. Todėl ir dažyti plaukus galima, kad ir po pusės metų.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ruslan Nureev (@hairbyruslan)

Švytinčios garbanos 

Natūralioms garbanėms ar toms, kurios pasidarė cheminį plaukų garbanojimą reikėtų išbandyti švytinčių, išryškintų garbanų efektą. Tai padaryti nesudėtinga - tereikia pašviesinti garbanų galiukus. Tačiau tai rekomenduojama daryti tik su specialisto pagalba, kadangi šviesinant plaukus gali pakisti jų struktūra, garbanos gali nebeatrodyti taip, kaip pradinėje stadijoje. Plaukų stilistas tikrai žinos, kas tinkama Jūsų plaukams ir kas ne, parinks saugias priemones ir suteiks Jūsų plaukams išskirtinę išvaizdą.  

Natūrali blondinė 

Šiuo metu kas kartą apsilankiusios grožio salone nežinome, kada vėl galėsime ten sugrįžti. Todėl geriausia rinktis tokius plaukų dažymus, kurie leidžia prailginti laiko tarpą tarp apsilankymų. Vienas būdų blondinėms - tai dažymas, kuris suteiks natūralumo, tačiau padės išlaikyti savitumą. Šaknys gali būti nedažomos visai arba tonu tamsiau nei natūralūs plaukai, na, o po to pereiti švelniai į blond spalvą. Tai primena ombre plaukų dažymo stilių. Nes būtent ombre išskirtinumas yra dviejų kontrastingų spalvų derinys ir švelnus perėjimas iš tamsios į šviesią ar atvirkščiai.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by tauni dawson (@taunidawson)

Šviesus balayage garbanėms 

Garbanos visuomet atrodo žaismingai, tačiau jei jas nudažysite balayage pasirenkant šiltus, aukso atspalvius, jos atrodys tobulai. Tai taip gražu, tarsi Jūsų plaukuose nuolat žaistų saulės spinduliai. Žinoma, balayage dažymui būtinas plaukų stilisto prisilietimas. Pačiai namuose toks dažymas tikrai nepavyktų, o paskui gali būti sudėtinga ištaisyti dažymo klaidas. Balayage plaukų dažymas Vilniuje atliekamas daugelyje salonų, kur Jus pasitiks profesionalai. Jie ne tik atliks dažymą, bet ir patars, rekomenduos priemones tolimesnei plaukų priežiūrai.  

Itin populiarus balayage dažymų specialistas - kirpėjas Benas, kuris įsikūręs Vydūno g. 7. Taip pat populiarūs šie grožio salonai Vilniuje: „Sigmos kirpykla“, „Inni Mouse studio“, grožio studija „Mio“, grožio salonas „Mylėk save“, grožio salonas „Publikas“,  grožio salonas „Pink Me Up“, Oksanos Pikul grožio namai.  

Ryški blondinė  

2021 šviesi plaukų spalva bus labai madinga. Tad jei dar tik svajojate tapti blondine – pirmyn. Ryški blondinė 2021 metų topas. Žinoma, tik reikia nepamiršti, kad apsilankymas pas plaukų stilistą bus dažnesnis, kadangi tikrai nesinorės matyti nuaugusių šaknų. Na, o norinčioms išlaikyti ne itin šiltą spalvą rekomenduojame naudoti specialias priemones, kurios neleidžia geltonuoti plaukams.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by emma chamberlain (@emmachamberlain)

Medaus spalvos blondinė 

Jau 2021 metai buvo populiari šilta, medaus spalvos blond spalva. Kuo natūralesnis atspalvis, tuo geriau. Beje, šaknis galite palikti šiek tiek tamsesnes, taip nereikės dažnai dažyti plaukų. Tokia spalva atrodo natūraliai. O natūralumas, kaip ir praėjusiais metais vis dar madingas. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Cassondra Kaeding (@ckaedingcolor)

Tviskantys plaukai  

Norinčios per daug nekeisti savo natūralios plaukų spalvos šiais metais privalo išbandyti plaukų blizgesį. Tai speciali, purškiama priemonė, kuri Jūsų plaukams suteiks nepaprasto blizgesio, jie atrodys itin sveiki ir žvilgantys, glotnūs.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by MARIA THATTIL (@mariathattil)

Ugninė plaukų spalva 

2021 metais galite būti ryški, išsiskirianti. Rinkitės ugninę plaukų spalvą. Nesvarbu - Jūsų plaukai garbanoti ar tiesūs, tokia spalva privers visus atkreipti dėmesį. Žinoma, spalvą išlaikyti itin ryškią ilgai sunku ir jiems reikia priežiūros, tačiau tikrai verta.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by BIG BOSS 🔑🔑 (@keke)

Cinamoninė ruda – dar vienas topas 

Toms, kurios dievina rudus, rusvus plaukų atspalvius, tačiau norisi plaukų spalvos, atrodančios natūraliau, reikėtų rinktis cinamoninę. Ši spalva atrodo šilta, natūrali ir tikrai pakankamai ryški.  

Rūdžių spalva 

Surūdijusio metalo spalva gal ir skamba keistai, tačiau plaukai atrodys nuostabiai. Tai solidi, elegantiška plaukų spalva. Tai itin tinkama spalva natūraliai brunetei, kadangi suteikia šiek tiek šiltų tonų. Labai tiks norinčioms minimalių pokyčių išvaizdoje.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Ashley Moore (@ashley_moore_)

Rausva varinė plaukų spalva 

Ši spalva su raudonos spalvos tonai atrodo tokia gili, paslaptinga. Ji primena tikrą vario spalvą. Ši spalva ypač tinka šviesios odos savininkėms. Natūralios raudonplaukės taip pat dažniausiai turi itin šviesią odą.  

Įvairių spalvų šėlsmas plaukuose  

Kas pasakė, kad plaukuose turi dominuoti tik viena spalva. Išbadykite pačius įvairiausius atspalvius, suteikite plaukams gyvybės ir žaismingumo. Žinoma, toks spalvų žaismas labiausiai tinka jaunoms merginoms ir moterys. Bet gali eksperimentuoti ir vyresnės. Juk save atskleisti niekada nevėlu. O ir kas pasakė, kad pasaulis negali būti ryškus ir įvairiaspalvis?  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by #MULTICOLORHAIR (@multicolorhair)

Pelenų atspalvio blondinė 

Šiais metais pelenų atspalvis bus tobulas pasirinkimas blondinėms. Jis ypač patiks toms, kurios nenori šiltų atspalvių ir trokšta šaltos blondinės įvaizdžio. Beje, puiku ir tai, kad galima eksperimentuoti nuo tamsių atspalvių iki šviesesnių.  

Rausvi atspalviai – puikus pasirinkimas 

Vos du mėnesiai ir atkeliaus pavasaris. Nepamirškite ir šiltesnių atspalvių savo plaukuose. Puikiai atrodys rusvi, švelniai rožiniai tonai. Jei esate blondinė, tai įgyvendinti bus visai nesunku.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Hair By Neve (@hairbyneve)

Žinoma, norint džiaugtis tobulu rezultatu svarbu pasirinkti ir tinkamus specialistus. Be abejonės, kuo mažiau eksperimentuoti namuose. Jau išdavėme paslaptį, kur geriausi specialistai Vilniuje. Na, o jei domina plaukų dažymas Kaune, rinkitės šiuos grožio salonus: grožio studija „TaPati“ (kirpėja - stilistė Dovilė), įvaizdžio salonas 313 „Rolė“, grožio studija „Aprico“, „Kirptuvė“, grožio salonas „Wash and Blow“ ir kiti.  

Šie tiek apie balayage 

Kadangi šiemet ir vėl labai madingas balayage plaukų dažymas, norime daugiau papasakoti būtent apie jį. Dar prieš 4 metus toks plaukų dažymas buvo be galo populiarus ir vienas dažniausiai pasirenkamų dažymų. Įdomu tai, kad pirmą kartą balayage technika pradėta naudoti dar 1970 metais. Įsivaizduojate? Net ir po šitiek metų ji vis dar populiari. 2021 metai ne išimtis.  

Vos atsiradus šiai technikai ji buvo vadinama „Balayage a Coton“. Toks pavadinimas kilo dėl to, kad dažymui buvo naudojamas medvilninės juostos sruogų atskyrimui. Dabar išlikęs tik vieno žodžio pavadinimas. 

Balayage pagrindas – tai tamsesnės plaukų šaknys ir šviesesnė likusi plaukų dalis. Balayage savo atsiradimo metu tapo tikra grožio revoliucija. Juk tuo metu plaukai buvo dažomi vientisa spalva, o toks pokytis sulaukė tikrai didelio susidomėjimo.  

Be balayage, panašios technikos yra sombre ir ombreOmbre taip pat yra plaukų spalvos perėjimas iš tamsesnės į šviesią ar atvirkščiai. Tačiau spalvų kontrastas matomas aiškiau, mažiau matomas sruogavimasSombre labai panaši technika į ombre, tik perėjimai žymiai švelnesni.  

Norime pabrėžti, kad nesvarbu, kokią techniką pasirinksite ar kokios plaukų spalvos norėtumėte, visuomet geriausiai kreiptis į plaukų stilistą, kuris atliks savo darbą profesionaliai ir rezultatas bus toks, kokio ir tikėjotės. Plaukus pažeisti ir sugadinti galima labai greitai, o štai jų atstatymas ne tik ilgai trunka, bet ir brangiai kainuoja. Todėl saugokite savo plaukus ir bent jau pasikonsultuokite, kad paskui netektų gailėtis. Žinoma, nepamirškite ir palepinti plaukų naminėmis kaukėmis ir kokybiškomis priežiūros priemonėmis.  

Atgal