Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plaukų kirpimai ir šukuosenos trumpiems plaukams

2020-07-14

Plaukų kirpimai ir šukuosenos trumpiems plaukams

Dažnai manoma, kad tik ilgų plaukų savininkės gali džiaugtis įvairiais kirpimais ir šukuosenomis. Tačiau ir trumpaplaukės gali drąsiai eksperimentuoti. Svarbiausia kirpimą pritaikyti ir šukuoseną pritaikyti pagal veido formą. Kadangi tai kas tinka vienai, nebūtinai tiks ir kitai. Todėl paruošėme Jums gidą, kaip nustatyti savo veido formą ir koks plaukų kirpimas labiausiai tiktų.  

Trumpų plaukų šukuosenos: 2020-ųjų metų tendencijos 

Šiais metais trumpų plaukų kirpimai ir šukuosenos itin madingi. Moterys vis dažniau drąsiai trumpina plaukus ir renkasi šukuosenas, kurios pabrėžia charakterį, suteikia išskirtinumo ir savitumo. Be to, trumpi plaukau be galo patogus pasirinkimas. Pagal šių metų tendencijas rekomenduojama rinktis jaunatviškas, natūralesnes šukuosenas, kuriose slypi subtilumas ir elegancija. Nerekomenduojama rinktis itin griežto stiliaus kirpimų.  

Na, o jei planuojate atlikti trumpų plaukų kirpimą tam, kad jie ataugtų sveikesnis ir tvirtesni, kartu rekomenduojame išbandyti ir plaukų mezoterapija. Tai inovatyvi ir efektyvi procedūra, kurios pagalba įmanoma atsiauginti plaukus. Ypatingai jei jie labai slenka.  

2020-ųjų metų trumpų plaukų kirpimai išlieka klasikiniai: bob, karė, kirpčiukai, natūraliai krentančios sruogos, nerūpestingas, laisvo stiliaus kirpimas.  

Kaip nustatyti savo veido formą?  

Tam, kad kirpimas tiktų ir pabrėžtų gražiausius veido bruožus plaukų kirpimą reikėtų rinktis pagal veido formą. Išskiriamos pagrindinės keturios veido formos: apskritas veidas, ovalus veidas, kvadratinis veidas, širdelės formos veidas. Kiekvienai veido formai rekomenduojama rinkti tam tikro stiliaus kirpimus ir šukuosenas. Tačiau turbūt kyla klausimas – o kaip gi žinoti, kokios formos veidas yra?  

Savo veido formą nustatyti nėra sudėtinga. Susiriškite plaukus į arklio uodegą. Jei plaukai trumpi, to net neprireiks. Tik geriau juos sušukuoti atgal. Taip geriau galėsite matyti savo veidą. Pažvelkite į veidrodį. Kartais jau akivaizdžiai galima pastebėti kokia forma dominuoja – kvadratas, ovalas, širdis ar apskritimas.  

Na, o jei pažiūrėjus vis dar sunku apsispręsti, kokia tikroji Jūsų veido forma, patyrinėkite atskiras veido dalis. Ovalo formos savininkių skruostikauliai plačiausia veido dalis. Veidas ima siaurėti prie kaktos, apačioje ties žandikauliu.

Apskritu veidas laikomas tuomet, kai tie žandikauliai, tiek kakta yra vienodo pločio. Taip pat apskrito veido formai būdingi ryškūs skruostai.

Širdies formos veidas turbūt išskirtiniausias ir unikaliausias. Dominuoja plati kakta ir smailus, aštrių formų smakras.

Kvadratinei veido formai būdinga plati kakta, žandikaulis ir skruostikaulis.  

Trumpų plaukų kirpimas pagal veido formą 

Kiekviena veido forma savita ir jau išsiaiškinome, kaip atpažinti savo veido formą. Dabar pats metas sužinoti, koks plaukų kirpimas tinkamiausias pagal veido formą.  

Apskrita veido forma – tinkamiausios trumpų plaukų šukuosenos 

Apskritą veidą reikėtų stengtis optiškai ilginti. Dažnai galima išgirsti, kad apskrito veido savininkėms tinkamiausios ilgų plaukų šukuosenos. Tačiau paneigsime šį mitą. Puikiai tiks ir trumpi kirpimai. Apskrito veido formą turinčioms moterims puikiai atrodys tiesus kirpimas arba švelnus kare stiliaus kirpimas. Žavingai atrodys kirpčiukai, ypač šukuojami šiek tiek į šoną. Taip pat puikiai atrodys ir tiesiai kirpti plaukai šukuojami taip pat į vieną pusę. Veidui tai suteikia šiek tiek asimetriškumo, jis atrodo ovalesnis.  

Apskrito veido moterims be galo gražiai atrodo netvarkingos šukuosenos. O jei dar turite natūralių garbanų, šukuosena bus žavinga.  

Ovali veido forma – tinkamiausios trumpų plaukų šukuosenos  

Galite išgirsti sakant, kad tokios veido formos savininkėms tiks bet kokia šukuosena ir bet koks plaukų kirpimas. Tačiau vis tik, kas tinka labiausiai? Kuo trumpesnis kirpimas, tuo gražiau atsiskleidžia veido forma. Puikiai tinka šukuosenos kirptos tiesiai, šiek tiek banguoti, į vieną pusę sušukuoti plaukai. Puikus pavyzdys Lucy Kate Hale. Bangelės visuomet tiks ovalaus veido formos savininkei. Šukuosena atrodo tikrai kerinčiai. 

Žavingai atrodo ir Rihanna netvarkinga, šiek tiek šelmiška, jaunatviška trumpo kirpimo šukuosena. Pastebėjote? Priekyje netvarkingi kirpčiukai, kurie paslepia kaktą ir šiek tiek sutrumpina veido formą. Nes dažnai ovalo formą turinčios moterys nori paslėpti savo aukštesnę kaktą.  

 
 
 
View this post on Instagram

@badgalriri #rihanna #fenty #riri #navy #barbados #hairstyle #hairstylist #hair #shorthair #brownhair

A post shared by Oval Face Hairstyle (@ovalfacehairstyle) on

Puikiai šios formos veidui tinka ir bob stiliaus kirpimas. Tačiau jis turėtų būti ne per griežtų formų.  

Kvadratinė veido forma – tinkamiausios plaukų šukuosenos 

Kvadratinę veidą formą turinčioms moterims rekomenduojame rinktis netvarkingus kirpimus. Idealiausiai atrodo ne visiškai trumpi plaukai, bet kirpti aukščiau pečių linijos. Puikiai atrodys iškarpyti, banguoti plaukai.  

Lengvos garbanos suteiks žaismingumo, o ant šono sušukuoti plaukai padės sušvelninti veido bruožus.  

Be galo žaviai atrodys ir pixie stiliaus kirpimas. Svarbiausia, kad kirpimas nebūtų itin griežtas. 

Širdies formos veidas – tinkamiausios trumpų plaukų šukuosenos  

Tokio veido formai puikiai atrodys trumpi kirpimai ant šono. Štai kaip žavingai atrodo ilgesnis pixie stiliaus kirpimas. Žavingai pabrėžiama veido forma. 

Šiek tiek kitos, trumpesnis ir tvarkingesnis pixie stiliaus kirpimas suteikia daugiau elegancijos, rafinuotumo. 

Na, o širdies formos veidą turinti Reese Whiterspoon renkasi tiesaus kirpimo plaukus aukščiau pečių. Juos šukuoja į vieną pusę ir dažnai renkasi lengvas garbanas.

 
 
 
View this post on Instagram

On my way to @themorningshow premiere! ?

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) on

Trumpų plaukų šukuosenos pagal plaukų tipą 

Kartais renkantis plaukų kirpimą svarbu atkreipti dėmesį ne tik į veido formą, bet ir į plaukų tipą, būklę. Vienos turi storus, vešlius plaukus, o kitos plonus ir silpnus. Tad ką rinktis kiekvienu atveju? 

Storų plaukų savininkėms puikiai tiks sasson stiliaus kirpimas.

 
 
 
View this post on Instagram

Who’s ready for a short cut #sassonhair #sassonhairusa #shairhair #shorthairlove #sassononline #ellehairstudio #sassonacademyofficial

A post shared by Elisa Zarate (@ellehairstudio) on

Taip pat puikiai tiks ir  bob  stiliaus kirpimas derinamas su lengvu kare. Tuomet stori plaukai atrodys tvarkingi ir ne per daug išsipūtę. 

 
 
 
View this post on Instagram

Ne menjam dec?ka! ?? Samo frizuru ?? #shorthair #shorthairstyle #bobhaircut #bobhairstyles

A post shared by Atelje lepote Dolly (@dolly_sne) on

Na, o turint plonus plaukus reikėtų rinktis kuo trumpesnius plaukų kirpimus. Visuomet puikiai atrodys pixie stiliaus kirpimas. Galima priekyje palikti daug ilgesnius plaukus ir šukuoti juos į vieną pusę. Toks kirpimas vizualiai suteiks plaukams daugiau apimties.  

Galima rinktis ir garson stiliaus kirpimą. Pasirinkus šį kirpimą plaukai taip pat atrodys puresni bei storesni.  

 
 
 
View this post on Instagram

#tagliocorto#garsonhaircut#giustoperlapiscina??#llucentezzanellafrangia#

A post shared by ilcapellohairbarberstudio (@ilcapellohairstudio) on

Na, o svarbiausia nepamiršti mylėti ir prižiūrėti savo plaukus. Palepinkite juos gydomosiomis plaukų procedūromis. Kiekvieną kartą plaukus dažant, tiesinant ar banguojant jie yra pažeidžiami. Todėl ne visuomet užtenka tik priežiūros namuose. Grožio salone plaukų meistrės pasirūpins, kad net ir nusilpę, ploni plaukai atgautų savo formą ir atrodytų nepriekaištingai!  

Atgal