Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plaukų kirpimas pagal veido formą

2023-08-15

Plaukų kirpimas pagal veido formą

Tinkamai parinktas plaukų kirpimas gali ne tik paryškinti gražiausius veido bruožus, bet ir suteikti stilingą išvaizdą. Veido forma yra vienas svarbiausių veiksnių, į kurį reikia atsižvelgti renkantis naują kirpimą. Pasirinkus madingiausią kirpimą, jei jis netinka prie veido formos, rezultatas gali labai nuliūdinti. Tad vietoj to, kad prašytumėte kirpėjos kirpimo pagal naujausias tendencijas, rinkitės kirpimą, labiausiai tinkantį Jūsų veido formai. Visiškai nesvarbu, veidas yra stačiakampio, ovalo, apskritimo ar kitų formų, parinkus tinkamą kirpimą, išvaizdoje atsiras balansas ir harmonija. Šiame straipsnyje atrinkome kiekvienai veido formai tinkamus kirpimus: ilgų ir trumpų plaukų kirpimas pagal veido formą. Taigi, koks kirpimas pagal veido formą Jums tinka labiausiai? 

Kaip sužinoti savo veido formą? 

Prieš renkantis patinkantį kirpimą, nustatykite savo veido formą. Tam, kad geriausiai tai padaryti, pirmiausia, pasidarykite asmenukę, geriausiai, jei plaukai bus surišti. Ją atsispausdinkite ir apibrėžkite veido išorę. Taip matysite kokią formą primena Jūsų veidas. Taip pat galite išsimatuoti veidą, sutelkiant dėmesį į antakių, skruostikaulių ir žandikaulio linijos plotį bei veido ilgį nuo kaktos iki smakro. Tai leis įvertinti, kuri veido forma labiausiai atitinka Jūsų veidą. Pavyzdžiui, jei veidas yra vienodo ilgio ir pločio, jis gali būti kvadratinis arba apvalus. Arba, jei jūsų veidas tampa platesnis nuo kaktos iki žandikaulio linijos, tai veidas tikriausiai yra trikampio formos. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Rashmi Priya (@priya11225543)

 

Apvali veido forma dažniausiai būna simetriška. Veidas įprastai yra vienodo ilgio ir pločio. Ši veido forma primena kvadratą, tik apvalintais kampais.  

Tuo tarpu kvadratinė veido forma pasižymi aiškiais žandikauliais, gana ryškiu veido kampuotumu ir linijomis. 

Ovalus veidas laikomas idealia veido forma. Šio tipo veidas yra ilgesnis nei platesnis. Jis turi švelnias, subalansuotas proporcijas, žandikaulis siauresnis už skruostikaulius.  

Širdies formos veidas pasižymi plačia kakta ir siauru smailu smakru. Šios formos veidas panašus į apvalų, tačiau kakta yra platesnė.  

Deimanto formos veidas pasižymi siauru smakru ir kakta, o skruostikauliai ir žandikaulio linija platūs. 

Ar atpažinote savo veido formą? Tuomet toliau pasitikrinkite, koks kirpimas pagal veido formą Jums tinka labiausiai.  

Apvali veido forma 

Tinkamiausias kirpimas ir šukuosena apvaliam veidui yra tokie, kurie optiškai praiilgins veidą.  

Ilgų plaukų kirpimai apvaliai veido formai 

Ilgi plaukai ir įvairios ilgų plaukų šukuosenos optiškai prailgina apvalų veidą. Sluoksniais iškarpyti plaukai ne tik prailgins veido formą, bet ir suteiks apimties. Idealu, jei iškarpymai prasidės nuo žandikaulio linijos. Švelnios bangos taip pat vizualiai prailgins veido formą. Jei norisi kirpčiukų, rinkitės į šoną link akių krentančius. 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Marie Claire Türkiye (@marieclairetr)

 

Trumpų plaukų kirpimai apvaliai veido formai

Daugelis mano, kad trumpi plaukų kirpimai netinka apvaliai veido formai. Tačiau paneigsime šį mitą. Apvalų vaidą turinčioms moterims puikiai tiks švelnus kare stiliaus kirpimas. Taip pat tiks trumpi kirpimai, kai plaukai šukuojami į vieną šoną, tokia šukuosena suteiks veidui ovalumo. 

Ovali veido forma

Šiai veido formai tinka praktiškai visi kirpimai ir šukuosenos. Tad drąsiai galite ekperimentuoti su įvairiais dažymais, kirpčiukais ir ilgiais.  

Ilgų plaukų kirpimai ovaliai veido formai 

Jei Jums patinka ilgi plaukai, rinkitės minimalius iškarpymus arba formuokite plaukus bangomis ar garbanomis. Tai suteiks veidui gyvybingumo ir žaismingumo.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Blouse_design.1 (@blouse_design.1)

Trumpų plaukų kirpimai ovaliai veido formai 

Ovalios veido formos moterims itin tiks trumpi kirpimai, kurie paryškins dailią veido formą. Idealiai tinka bukas Bob kirpimas, netvarkingai iškarpyti plaukai. Taip pat labai gražiai atrodys šiek tiek banguoti ar į vieną pusę sušukuoti plaukai. Priekyje iškarpyti netvarkingi kirpčiukai paslėps kaktą ir šiek tiek sutrumpins veidą. 

Kvadratinė veido forma 

Norint sumažinti kvadratinio veido kampuotumą ir griežtumą, rinkitės kirpimus kurie būtų švelniais kontūrais. Na, o norint pabrėžti žandikaulio linijas, rinkitės šukuosenas ir kirpimus kai plaukai krenta šonu. Kvadratinę veidą formą turinčioms moterims rekomenduojama rinktis netvarkingus kirpimus.

Ilgų plaukų kirpimai kvadratinei veido formai

Ilgi, sluoksniais karpyti plaukai padės sušvelninti kampuotumą. Lengvos garbanos suteiks žaismingumo, o ant šono sušukuoti plaukai padės sušvelninti veido bruožus. 

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Glauco Braga (@glaucobraga_wella)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by DIDI CANDELA (@ddcandela)

Trumpų plaukų kirpimai kvadratinei veido formai

Idealiausiai kvadratinės veido formos savininkėms atrodys ne visai trumpi plaukai, o kirpti šiek tiek aukščiau pečių linijos. Puikiai atrodys iškarpyti, banguoti plaukai, taip pat šoniniai kirpčiukai. Jei vis tik norisi visai trumpų plaukų, tuomet rinkitės iškarpytą bobą su šoniniais kirpčiukais link skruostikaulių. Taip pat itin stilingai atrodys ir pixie stiliaus kirpimas.   

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by BERWICK HAIR SALON (@fallachihair)

Širdies veido forma

Šios veido formos savininkės turėtų rinktis kirpimus, kurie sumažintų ploti prie antakių ir padidintų apatinės veido dalies plotį. Pavyzdžiui, ilgas šoninis kirpimas ar plaukų užmetimas ant šono užmaskuos dalį kaktos bei akcentuos veido apačią.  

Ilgų plaukų kirpimai širdies veido formai

Širdies veido formos moterims labiausiai tinka ilgi plaukai su šviesomis bangomis. Bangos padės išvengti apimties viršugalvyje ir suteiks šiek tiek apimties veido apačiai. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Reese Witherspoon (@reesewitherspoon)

Trumpų plaukų kirpimai širdies veido formai

Tokio veido formai puikiai atrodys trumpi kirpimai ant šono. Taip pat labai dailiai atrodys tiek ilgesnis, tiek trumpesnis pixie kirpimai. Taip pat vertėtų rinktis ir kirpimus aukščiau pečių bei lengvas bangas. 

Deimanto veido forma

Moterys su deimanto veido formoma turėtų stengtis sušvelninti aštrias veido linijas ir subalansuoti skruostikaulius, kad veidas būtų proporcingas. Deimanto veido formai tinka kirpčiukai, svarbu, kad jie nebūtų griežtai tiesūs.

Ilgų plaukų kirpimai deimanto veido formai

Sodrios garbanos, dengiančios skruostus ir nukritusios per pečius, atrodo tiesiog prabangiai ir puikiai tinka deimanto formos veidui. Plaukai turėtų būti skiriami šonu. Taip pat šiai veido formai tinka į arklio uodegą surišti plaukai, kas išryškins skruostikaulius ir praplės kaktą. 

 

Trumpų plaukų kirpimai deimanto veido formai

Idealiausiai tokios veido formos savininkėms tiktų Bob kirpimas iki smakro. Moterims trumpais plaukais ir turinčioms plonus plaukus idealiai tiks purūs tiesūs kirpčiukai su prailgintais kraštais. Taip pat trumpiems plaukams tinka pixie, kuris būtų itin iškarpytas viršugalvyje. 

Taigi, nustačius savo veido formą, galite pasirinkti kirpimus, kurie padės patyškinti gražiausius Jūsų veido bruožus bei suteiks veidui harmonijos.

Atgal