Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plaukų mezoterapija Kaune

2022-11-30

Plaukų mezoterapija Kaune

Bene kiekviena moteris yra susidūrusi su plaukų slinkimu. Natūralu, kad per dieną iškrenta tam tikras skaičius plaukų, tačiau neretai pasitaiko atvejų kai plaukų slinkimas tampa varginančia ir stresą didinančia problema. Plaukai – labai svarbi moters dalis. Tad norisi juos išsaugoti sveikus ir gyvybingus. Nors plaukų slinkimas yra sunkiai sustabdomas, tačiau šiais technologijų laikais, išrasta pažangių metodų plaukų slinkimo sustabdymui bei naujų plaukų augimo skatinimui. Vienas jų - mezoterapija. Šiame straipsnyje papasakosime kur atliekama plaukų mezoterapija Kaune, kokios šios procedūros kainos ir viską ką reikėtų žinoti apie mezoterapiją. 

Plaukų mezoterapija Kaunas – salonai ir galimybės 

Mezoterapija plaukams yra efektyvi ir inovatyvi procedūra, kurios metu maža adatėle yra suleidžiamos injekcijos su reikalingų vitaminų preparatais ar kitomis plaukų būklę pagerinančiomis medžiagomis. Šios procedūros metu plauko šaknys tiesiogiai gauna plaukų augimui reikalingiausių medžiagų.  

Plaukų mezoterapija Kaune atlieka kosmetologės, turinčios licencijas atlikti šią procedūrą. Rekomenduojame apsilankyti „Salon de Beauté”, kur Jums bus atlikta mezoterapijos procedūra plaukų stiprinimui. Žinoma, profesionalių specialistų yra ir daugiau, tad renkantis pas ką apsilankyti pasidomėkite specialisto kompetencija bei atsiliepimais. 

Pagal plaukų slinkimo priežastį specialistas nustatys  koks preparatas bus tinkamiausias ir efektyviausias būtent Jums. 

Plaukų mezoterapija Kaune – kaina 

Plaukų mezoterapija Kaune kaina svyruoja nuo 30 iki 40 eurų. Svarbu nepamiršti, kad norint efektyvaus rezultato reikia baigti visą mezoterapijos kursą. Nepamirškite, kad rezultatai bus pastebimi mažiausiai po 3 ar net 6 mėnesių. Taip yra todėl, kad pirmiausiai turi ataugti plauko folikulas ir išauginti naują plauką, o tai gana ilgas procesas. Dėl to reikėtų kantriai laukti rezultatų.  Svarbu paminėti, kad pati procedūra dažniausiai neturi jokių komplikacijų ir jokio šalutinio poveikio organizmui, tad procedūra yra visiškai saugi.  

Plaukų slinkimui gydyti labiausiai padeda kompleksinis gydymas – mityba, streso vengimas, vitaminų vartojimas bei tinkama priežiūra namuose, naudojant profesionalias priemones nuo plaukų slinkimo. Na, o jei plaukų slinkimas išties vargina, rekomenduojame išbandyti mezoterapijos procedūrų kursą, po kurio pastebėsite akivaizdžius rezultatus. 

Atgal