Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plaukų slinkimo gydymas Kaune

2022-11-29

Plaukų slinkimo gydymas Kaune

Turbūt kiekviena moteris nori didžiuotis savo plaukais. Sveiki ir gražūs plaukai - tikra puošmena. Tačiau, kad plaukai būtų gražūs reikia plaukus prižiūrėti tiek iš vidaus, tiek iš išorės. Viena dažniausių problemų, su kuria susiduria moterys - plaukų slinkimas. Jis gali būti tiek sezoninis, tiek užsitęsęs dėl sveikatos problemų. Tad jei plaukai stipriai slenka, būtina išsiaiškinti to priežastis ir tik tada imtis veiksmų. Šiame straipsnyje papasakosime apie plaukų slinkimo gydymo būdus, kur atliekamas plaukų slinkimo gydymas Kaune bei kokios jo kainos.  

Plaukų slinkimo gydymas - būdai 

Bene efektyviausias būdas plaukų slinkimui gydytimezoterapija. Mezoterapijos metu specialia adata galvos srityje po oda suleidžiamos įvairios medžiagos, kurios veikia plauko folikulą. Medžiagos gali būti įvairios - vitaminų kompleksai ar homeopatiniai preparatai. Tačiau taikant mezoterapiją, rezultatams pamatyti prireiks kantrybės. Plaukui išauginti reikia daug laiko, tad pirmuosius rezultatus pamatyti galima maždaug po trijų, kartais net ir daugiau mėnesių. Po šio laikotarpio akivaizdžiai pasimato, kiek naujų plaukų ataugo.  

Taip pat dažnai pasitaiko, kad plaukai slenka ir neatauga nauji dėl užsikimšusių galvos odos folikulų. Tad tokiu atveju labiausiai padės galvos odos šveitimas, kai specialiu šveitikliu atliekamas odos šveitimas, suaktyvinama kraujotaka, stimuliuojamas ir skatinamas plaukų augimas.  

Dar vienas būdas, kuris gali padėti jei plaukai slenka nestipriai – galvos masažas. Masažo metu gerinama kraujotaka, taip pat galvos oda pamaitinama aliejais, įvairiomis maitinančiomis kaukėmis.  

Žinoma, labai svarbi ir plaukų priežiūra namuose, naudojant priemones nuo plaukų slinkimo - šampūnus, kaukes, losjonus, serumus ir panašiai.  

Plaukų slinkimo gydymas Kaune – salonai ir galimybės 

Kaip jau minėjome, jei plaukų slinkimas dažna problema, tuomet, pirmiausia, rekomenduojame atlikti įvairius tyrimus ir sužinoti priežastis kodėl plaukai slenka. Daugelis gydymo metodų veiksmingi tik tada kai yra žinoma tiksli plaukų slinkimo priežastis.  

Plaukų slinkimo gydymas vis tik turėtų būti kompleksinis, nes naudoti tik vieną gydymo būdą gali būti neveiksminga. Tad rekomenduojama vartoti vitaminus, naudoti plaukų priežiūros priemones, kurios stabdo plaukų slinkimą bei apsilankyti pas specialistus, kurie atlieka plaukų slinkimo gydymo procedūras. 

Mezoterapija – vienas iš efektyviausių plaukų slinkimo gydymo būdų. Dažniausiai prireikia 4 – 10 procedūrų, kad plauko folikulai gautų pakankamą kiekį medžiagų ir pradėtų atauginti naujus plaukus. 

Plaukų slinkimo gydymas Kaune mezoterapijos pagalba atliekamas grožio namuose „Vita Beauty”.  Žinoma, Kaune yra daug salonų, kuriuose atliekamas plaukų slinkimo gydymas, tačiau rekomenduojame visada kruopščiai atsirinkti specialistą ir pirmiausia užsiregistruoti konsultacijai arba pasiskaityti klientų atsiliepimus apie atliktas procedūras.  

Plaukų slinkimo gydymas Kaune – kaina  

Plaukų slinkimo gydymas Kaune kaina skiriasi priklausomai nuo procedūros tipo. Jei atliekama mezoterapija, ji gali kainuoti nuo 30 iki 40 eurų. Kitokios procedūros, kaip, pavyzdžiui, galvos odos pilingas, plaukų atstatymo procedūros, kurios padeda sustabdyti plaukų slinkimą, kainuoja nuo 25 iki 60 eurų.  

Vis tik jei renkatės mezoterapiją, rekomenduojame įsigyti pilną kursą iš anksto. Dažniausiai perkant visą kursą galima sutaupyti nemažai pinigų.  

Taigi, jei skundžiatės stipriu plaukų slinkimu, pirmiausia, rekomenduojame išsiaiškinti plaukų slinkimo priežastį, atliekant tyrimus, kuriuos paskirs šeimos gydytojas. Taip pat plaukų slinkimui gydyti galite išbandyti mezoterapiją, galvos odos šveitimą ar galvos masažą. Vertėtų ir namuose skirti dėmesio plaukams ir galvos odai prižiūrėti, naudojant specialias priemones nuo slinkimo. Kompleksinis plaukų slinkimo gydymas padės ne tik sumažinti slinkimą, bet ir paskatinti naujų plaukų augimą.  

Atgal