Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje

2022-11-16

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje

Sveiki ir gražūs plaukai – kiekvienos moters puošmena. Plaukų puoselėjimas reikalauja ne tik kasdienės priežiūros, bet ir sveikos gyvensenos. Deja, bet plaukus išlaikyti sveikais ne visada pavyksta, dėl įvairių tiek vidinių, tiek išorinių priežasčių. Viena didžiausių problemų kamuojančių dažną moterį - plaukų slinkimas. Jei plaukai slenka nuolat, būtina išsiaiškinti to priežastis. Na, o šiame straipsnyje papasakosime apie plaukų slinkimo gydymo būdus, kur Vilniuje atliekamas toks gydymas bei kokios jo kainos.  

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje – salonai ir galimybės 

Jei jau susidūrėte su plaukų slinkimu pirmiausiai vertėtų atlikti įvairius tyrimus ir sužinoti priežastis kodėl jie slenka. Sunerimti labiausiai vertėtų jei plaukų slinkimas nemažėja 2 – 3 mėnesius. Daugelis gydymo metodų veiksmingi tik tada kai yra žinoma tiksli plaukų slinkimo priežastis.  

Plaukų slinkimo gydymas turėtų būti kompleksinis – vartojant vitaminus, naudojant plaukų priežiūros priemones stabdančias slinkimą bei apsilankant plaukų slinkimo gydymo procedūroms pas specialistus.  

Mezoterapija yra vienas iš efektyviausių gydymo būdų plaukų slinkimo gydymui ir naujų plaukų ataugimo skatinimui. Šis gydymo metodas tinka jei plaukų slinkimo priežastis yra nesubalansuota, netinkama mityba, jei plaukai slenka pogimdyviniu laikotarpiu, esant hormonų sutrikimams. Mezoterapija plaukams yra veiksminga procedūra, tačiau rezultatai bus pastebimi mažiausiai po 3 ar net 6 mėnesių. Taip yra todėl, kad pirmiausiai turi ataugti plauko folikulas ir išauginti naują plauką, o tai ilgas procesas. Dėl to reikėtų apsišarvuoti kantrybe ir kantriai laukti rezultatų. Dažniausiai prireikia 4 – 10 procedūrų, kad plauko folikulai gautų pakankamą kiekį medžiagų ir pradėtų atauginti naujus plaukus.  

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje mezoterapijos pagalba atliekamas grožio namuose „M.U.U.S.” pas kosmetologę Beatą. Kosmetologė plaukų slinkimo gydymą atlieka tiek vyrams, tiek moterims. Žinoma, Vilniuje yra daug salonų, kuriuose atliekamas plaukų slinkimo gydymas, tačiau rekomenduojame visada kruopščiai atsirinkti specialistą.  

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje – kaina  

Plaukų slinkimo gydymas Vilniuje kaina skiriasi priklausomai nuo procedūros tipo. Jei atliekama mezoterapija, ji gali kainuoti nuo 30 iki 60 eurų. Kitokios procedūros, kaip, pavyzdžiui, plaukų drėkinimo ar puoselėjimo procedūros, kurios kartu padeda sustabdyti ir plaukų slinkimą, kainuoja pigiau – nuo 15 iki 40 eurų.  

Vis tik jei renkatės mezoterapiją, rekomenduojame įsigyti pilną kursą iš anksto. Dažniausiai perkant visą kursą galima sutaupyti nemažai pinigų. 

Plaukų slinkimo gydymas - būdai 

Kaip jau minėjome, bene efektyviausias būdas plaukų slinkimui gydyti – mezoterapija. Mezoterapijos metu specialia adata galvos srityje po oda suleidžiamos įvairios medžiagos, kurios veikia plauko folikulą. Medžiagos gali būti įvairios - vitaminų kompleksai, homeopatiniai preparatai, taip pat ir žmogaus trombocitais papildyta plazma, kuri yra gauna iš paties paciento kraujo. Kokios tiksliai medžiagos bus suleidžiamos Jums pasakys tik specialistas.  

Mezoterapija yra tarsi visapusiškas gydymas galvos odai ir plaukams. Jei norite, kad rezultatai būtų tikrai efektyvūs - apsišarvuokite kantrybe. Plaukui išauginti ar išgydyti galvos odos ligas reikia daug laiko.  Pirmieji akivaizdūs rezultatai pamatomi maždaug po trijų, kartais net ir daugiau mėnesių. Po šio laikotarpio akivaizdžiai pamatysite kiek naujų plaukų ataugo.  

Taip pat pasitaiko atvejų, kai galvos odos folikulai užsikimšę, o plaukas gali nebepajėgti išlysti iš galvos odos. Jei susikaupę galvos odos nešvarumai, plaukų svogūnėliai gali nebegauti pakankamai reikalingų medžiagų plaukų augimui. Tokiu atveju galvos odos šveitimas - pirmoji pagalba. Specialiu šveitikliu atliekamas odos šveitimas, suaktyvinama kraujotaka, stimuliuojamas ir skatinamas plaukų augimas. 

Dar vienas būdas, kuris gali padėti jei plaukai slenka nestipriai – galvos masažas. Masažo metu gerinama kraujotaka, taip pat galvos oda pamaitinama aliejais, įvairiomis maitinančiomis kaukėmis.  

Dar vienas efektyvus masažo būdas - kriomasažas. Tai masažas, kurio metu yra naudojami skysto azoto garai. Kriomasažas paremtas gydymu, kuris atliekamas naudojant žemą temperatūrą. Šis masažas suaktyvina galvos kraujotaką, dėl to plaukai geriau aprūpinami maistinėmis medžiagomis. Kriomasažas padeda sustabdyti plaukų slinkimą ir paskatina naujų plaukų ataugimą. 

Vertėtų nepamiršti ir priežiūros namuose, plaukų priežiūros specialistas gali paskirti priemones nuo plaukų slinkimo - šampūnai, kaukės, losjonai, serumai ir panašiai. Taip pat reikėtų peržvelgti ir mitybos įpročius bei juos pakoreguoti, stenkitės valgyti visavertį ir daug vitaminų turintį maistą.  

Taigi, jei plaukų slinkimas kelia nerimą, pirmiausia rekomenduojama išsiaiškinti slinkimo priežastį, atliekant tyrimus, kuriuos paskiria šeimos gydytojas. Jei plaukų slinkimas labai vargina, išbandykite profesionalius plaukų slinkimo gydymo būdus - mezoterapiją, galvos odos šveitimą ir masažą. Taip pat plaukams ir galvos odai dėmesio skirkite ir namuose, naudojant priemones nuo slinkimo. Svarbiausia, nepamiršti, kad visų svarbiausia subalansuota mityba ir sveikas gyvenimo būdas. 

Atgal