Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Populiariausios šukuosenos ir kirpimai 2023 metams

2023-01-19

Populiariausios šukuosenos ir kirpimai 2023 metams

Greičiausiai nerastumėte moters, kuri per gyvenimą nebūtų išbandžiusi bent kelių plaukų kirpimų ar šukuosenų. Moterys mėgsta gyvenimo pokyčius bei naujus gyvenimo etapus atspindėti savo išvaizdoje. Naujas kirpimas bei šukuosena ne tik suteikia pasitikėjimo savimi, bet ir leidžia pabrėžti charakterį ir stilių. Atėjus naujiems metams, norisi pokyčių plaukuose? Tuomet rekomenduojame atsižvelgti į 2023 metų šukuosenų ir kirpimų tendencijas.  

Šiais metais šukuosenų ir kirpimų tendencijos stebina nuo aštuntojo dešimtmečio kirpimų iki visų bob stiliaus kirpimų. Mėgstančioms sekti madą ir pagal ją keisti šukuoseną, atrinkome 2023 metų pačias madingiausias šukuosenų ir kirpimų tendencijas. 

Aštuonkojo kirpimas 

Šis kirpimas pradėjo populiarėti jau praėjusiais metais. Tai viršuje lengvai, o einant link galiukų stipriai iškarpyti galai, kurie primena aštuonkojo čiuptuvus. Paprašykite savo kirpėjo nukirpti švelnius kirpčiukus ir iškarpytų plaukus taip, kad galai liktų ilgesni tarsi aštunkojo čiuptuvai.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Kiley Fitzgerald (@bykileyfitz)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by BLUE TIT Hair Salons (@bluetitlondon)

Bukas Bobas 

Kaip ir 2022 metais, taip ir 2023 metais karaliauja Bob kirpimas. Bobas tinka beveik visoms veido formoms, tiek ploniems, tiek storiems plaukams, tiesiems ar garbanotiems, todėl šis kirpimas yra universalus ir mėgstamas. 2023 metais Bob kirpimas tampa kiek švelnesnis, ne toks griežtas. Vieno tiesaus ilgio Bob kirpimas šiais metais bus populiariausias.

 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Regina King (@iamreginaking)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @the_bob_haircut

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by STACY ROSE-RUSSELL (@stacy_roserussell)

Lengvas Bobas 

Lengvas bobas yra laisvesnis, kasdieniškas klasikinis, labiau struktūrizuotas bobas. Šis kirpimas atrodo nuostabiai, jei jūsų plaukai yra natūraliai banguoti. Dar vienas privalumas - šis kirpimas suteikia tekstūros ir apimties ploniems plaukams.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Chris Jones (@chrisjones_hair)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Six East Salon (@sixeastsalon)

Švelnūs kirpčiukai 

Nors kirpčiukų mada sugrįžo pernai, tačiau šiais metais itin madingi bus švelnūs kirpčiukai. Tokie kirpčiukai tinka kiekvienai veido formai bei plaukų ilgiui. Jie ne tik puikiai atrodo visiems, bet ir suteikia įvaizdžiui švelnumo. Šis kirpimas populiarus ir dėl to, kad jam nereikia daug priežiūros.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by peterbutlerhair (@peterbutlerhair)

Drugelio kirpimas 

Jei norisi kažko ypatingo išlaikant savo plaukų ilgį, tuomet šis kirpimas kaip tik Jums. Trumpesni sluoksniai įrėmina veidą, suteikia apimties ir trumpesnių plaukų iliuziją, o ilgesni sluoksniai yra žemiau pečių. Tai gražus, šiuolaikiškas kirpimas, kuris suteikia žavesio ir apimties. Bet kas gali išbandyti šį kirpimą, tačiau jis geriausiai tinka banguotiems ar garbanotiems plaukams.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Mane Addicts (@maneaddicts)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Bethel, CT Hair Stylist (@styledbysong)

Chanel Bobas 

Tai šiuolaikinis klasikinio Coco Chanel bob variantas. Chanel bobas paprastai nukerpamas ties smakru arba šiek tiek ilgesnis. Šis kirpimas gali būti derinamas su kirpčiukais, kas suteiks Paryžietišką stilių. Šis kirpimas ne tik itin seksualus, bet ir lengvai prižiūrimas. 

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by VOGUE HAIR (@voguehair_bern)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Aimee Ryan Hair & Beauty (@aimeeryanhair)

Wolf kirpimas 

„Wolf“ kirpimas pastaruoju metu vis labiau auga. Šiam kirpimui populiarumą užtarnavo TikTok vaizdo filmukai, kuriuose tūkstančiai vartotojų filmuojasi kaip kerpasi plaukus namuose ir išgauna šį įvaizdį. Jei Jums patinka didesnė apimtis viršugalvyje ir sluoksniuotas iškarpymas ties šonais ir plaukų galais, šis kirpimas tikrai patiks. Ypač šiais metais populiarus bus „Wolf“ kirpimas garbanotiems plaukams.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by BIG BOSS 🔑🔑 (@keke)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lulu (@lulurichardss)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Alice Viner (@aliceviner)

Pixie kirpimas 

2023 metais trrumpų plaukų kirpimai ir šukuosenos bus itin madingos. Tad pasiruoškite nuolat matyti trumpus plaukus. Tokios įžymybės kaip Zoe Kravitz, Halsey, Charlize Theron ir Florence Pugh yra tikros Pixie gerbėjos ir tik įrodo, kad šis kirpimas yra nuostabus. Pixie kirpimas gali būti derinamas su ilgesniais kirpčiukais, turėti šiek tiek ilgio iš nugaros ar būti itin trumpas.  

Vidutinio ilgio plaukai 

Vidutinio ilgio plaukų kirpimas taip pat bus populiarus šiais metais. Šis kirpimas idealiai atrodo su banguotais plaukais, taip pat ir tiesių plaukų savininkėms.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Silher peluqueros (@silher_hair_artist)

Garbanos 

Po daugelio metų tiesių plaukų garbinimo, šlovė sugrįžta garbanoms. Nuo smulkių afro garbanėlių iki stambių romantiškų garbanų. Dar geriau jei garbanos natūralios. Garbanos derinamos su visai kirpimais, tad garbanos derės tiek prie trrumpų, tiek ilgų plaukų kirpimų.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Lupita Nyong'o (@lupitanyongo)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by P A N I Z (@panizkeyhanii)

Atgal