Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Privalai išbandyti - kirpimas karštomis žirklėmis

2021-12-13

Privalai išbandyti - kirpimas karštomis žirklėmis

Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis buvo žinomas jau Kleopatros laikais. Žinoma, iki dabar technologijos ištobulėjo. Pirmieji kirpimai karštomis žirklėmis buvo visiškai paprasti, žirklės įkaitinamos ugnyje ir tuomet kerpami plaukai. Termokirpimas naudojamas ne tik dėl estetinių priežasčių, bet ir norint pagerinti plaukų galiukų būklę. Todėl jei dar neteko išbandyti šios procedūros, skaitykite išsamiai apie jos privalumus ir trūkumus. 

Karštos žirklės - kaip jos atrodo, koks kirpimo principas? 

Karštos žirklės yra padengtos specialia izoliacine medžiaga, kuri apsaugo nuo karščio. Žirklės turi specialų termoreguliatorių. Termoreguliatorius reikalingas tam, kad būtų galima šilumą žirklėse reguliuoti pagal plaukų tipą, būklę, struktūrą. Kuo plaukai šiurkštesni ir kietesni, tuo didesnė temperatūra reikalinga. Kerpant plaukus žirklės užlydo jį kirpimo vietoje. Būtent todėl plaukas po to nebeskilinėja. O tai padeda greičiau užsiauginti tiesius plaukus. Kas kartą kerpami tik plaukų galai. Modelinis kirpimas karštomis žirklėmis atliekamas retai, tačiau yra įgudusių meistrų, kurie puikiai tai sugeba. 

Kirpimo karštomis žirklėmis nauda  

Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis yra turbūt pats geriausias būdas toms, kurios nori turėti sveikus, gražius ir neišsišakojusius plaukų galiukus. Toks kirpimo būdas padeda ir vėliau išvengti išsišakojusių plaukų galiukų bei užsiauginti sveikesnius, lygesnius plaukus.  

Kerpant plaukus įprastomis žirklėmis galiukai kartais išsišakoja nepraėjus nei mėnesiui. Taip yra todėl, kad kerpant įprastomis žirklėmis plaukas lieka nelygiai nukirptas. Žinoma, to vizualiai nepamatysite, tačiau būtent todėl jis greičiau skyla ir šakojasi. O kerpant plaukus karštomis žirklėmis plaukų galiukai puikiai atrodo net 3 ar 4 mėnesius. Jei karštomis žirklėmis plaukai kerpami reguliariai, plaukų galiukai su laiku nebesišakoja. Dažniausiai kirpimas karštomis žirklėmis atliekamas ilgesniems plaukams. Trumpus plaukus karštomis žirklėmis rekomenduojama kirpti tuomet, kai norima atsiauginti ilgesnius, sveikus plaukus. Termokirpimas puikiai tinka ir toms, kurios tiesina savo garbanas. Plaukus lengviau ištiesinti.
 

Plaukų kirpimas karštomis žirklėmis turi ir daugiau privalumų, nei tik išsišakojusių galiukų gydymas. Kai kerpant užlydomas plaukas, jis tampa ir mažiau pažeidžiamas. Plaukai geriau išlaiko drėgmę, maistines medžiagas esančias plauko struktūroje. Be to, plaukai iš karto po kirpimo atrodys sveikesni, glotnesnis, taps lengviau iššukuojami.  

Jei plaukus karštomis žirklėmis kerpate pirmą kartą, rekomenduojama kirpimą pakartoti po 1 ar 2 mėnesių. Vėliau kirpti plaukus užtenka vos vieną kartą per 3 – 4 mėnesius. Ypatingai efektą pamato šviesiaplaukės, kadangi jų plaukas labiau šiaušiasi, yra sausesnis. Plaukai iš karto po kirpimo atrodo lygesni.


Kirpimas karštomis žirklėmis Vilniuje

Vilniaus centre esantys prabangūs Oksanos Pikul grožio namai siūlo kirpimo karštomis žirklėmis paslaugą. Šiuose grožio namuose Jus palepins ne tik kirpimu karštomis žirklėmis, bet ir įvairiomis plaukų gydymo ir atstatymo procedūromis. Jūsų plaukams bus skirtas profesionalus ir išskirtinis dėmesys. 

Kirpimas karštomis žirklėmis Kaune 

Kaune įsikūręs salonas „Kirptuvė“ siūlo ne tik kirpimą karštomis žirklėmis, bet ir specialią šilko procedūrą. Šilkas plaukus intensyviai drėkina, suteikia jiems gyvybingumo, padeda atkurti pažeistų plaukų struktūrą. Būtent todėl derinat šias procedūras kartu pasieksite puikių rezultatų ir džiaugsitės sveikais, gražiais plaukais. 

Plaukų kirpimo karštomis žirklėmis trūkumai  

Turbūt vienintelis plaukų kirpimo žirklėmis trūkumas - kiek didesnė kaina nei įprasto kirpimo. Tačiau nauda nepalyginamai didesnė. Žinoma, pats procesas taip pat šiek tiek ilgesnis. Bet ko gi nepadarysi dėl gražių plaukų! 

Termokirpimas populiarus visame pasaulyje. Todėl jei Tavo galiukai išsišakoję ir nerandi būdo, kaip juos sutvarkyti, išbandyk šią procedūrą. Žinoma, reikia tuo pačiu nepamiršti ir tinkamos mitybos bei kokybiškų plaukų priežiūros priemonių.

Atgal