Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Rent Boutique: sąmoninga moteris brangina savo laiką ir energiją

2019-11-20

Rent Boutique: sąmoninga moteris brangina savo laiką ir energiją

Mes gyvename pasaulyje, kuriame vartojimo kultūra ryški visose srityse. Žinoma, svarbu yra turėti, ką apsirengti, ką valgyti, kuo nusiprausti, kur miegoti. Deja, dažnai riba tarp turėjimo „pakankamai“ ir „per daug“ išnyksta. Vis norisi kažko naujesnio, geresnio. Tačiau, ar būtina kaskart bėgti į parduotuvę naujos suknelės, megztinio ar dar vienos batų poros, kuriuos avėsi tik kartą metuose?

Pats pirkimas laimės suteikia labai trumpam. Juk daiktas laimės viduje neturi. Tai tėra įrankis, padedantis mums realizuoti tai, ko trokštame ir kurti džiaugsmingas akimirkas. Kai tai supranti, nereikia turėti daug, o tik tiek, kad galėtum kurti laimę sau ir aplinkai.

Kieme stovintis automobilis tėra automobilis, tačiau kai juo važiuojama į pasimatymą, mylimą darbą arba atostogauti su šeima – jis tampa įrankiu nuostabioms akimirkoms kurti. Spintoje kabanti suknelė yra tik suknelė, kol jos neapsirengia moteris. Dėvėdama suknelę ji jaučiasi graži, skleidžia gerą nuotaiką, pozityvumą aplinkiniams ir puoselėja žavingus prisiminimus.

„Rent Boutique“ supranta, kad nenaudojami daiktai yra tušti ir bereikšmiai. Tik turėdami paskirtį jie gali atnešti naudą ir laimę. Įmonė gręžiasi į sąmoningas moteris, kurios supranta, kad nereikia turėti 1000 suknelių spintoje, kad galėtum svarbių progų metu jaustis žavinga. Nebūtina, kad suknelė tau priklausytų – užtenka turėti galimybę ja pasipuošti ir susikurti nuostabių akimirkų, o vėliau leisti kitai moteriai pasijusti tokiai pat ypatingai. Nuomotis suknelę, o ne pirkti – tai vienas iš daugybės būdų prisidėti prie atsakingo vartojimo ir gražesnio pasaulio kūrimo.

Tad neverta eikvoti laiko ir energijos, perkant daiktus, kurių nenaudojame arba naudojame tik kartą. Taip ne tik prisidėsite prie tvaresnio pasaulio kūrimo, tačiau turimą laiką galėsite skirti tam, ką mylite, kas teikia laimę.

Daiktai laimės neteikia – laimę kuria nuostabios akimirkos juos naudojant.

#CollectMomentsNotThings

 

BookitNow partneris Rent Boutique 2019.11.19 - 2020.01.30 suteikia 25 % drabužių nuomai pasinaudojant kodu: noriuPASIPUOSTI

Atgal