Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Ruošiatės ilgam vizitui grožio salone? Pasiimkite su savimi šias knygas!

2021-02-05

Ruošiatės ilgam vizitui grožio salone? Pasiimkite su savimi šias knygas!

Kaip dažnai svajojate paskaityti knygą ir nerandate tam laiko? Darbas, namai, rutina – ir kaip gi viską suspėti bei skirti laiko sau? Tačiau kai labai norisi, viskas tampa įmanoma! Ar kada pagalvojote, kiek laiko per mėnesį praleidžiate grožio salone? Pedikiūras, plaukų dažymas, kirpimas ir kitos grožio procedūros. Išnaudokite šį laiką dar naudingiau. Jei ruošiatės ilgam vizitui grožio salone, rekomenduojame su savimi pasiimti knygą. Taip neteks nuobodžiauti ir galėsite perskaityti daugybę šaunių knygų. Dalinamės su Jumis populiariausių knygų TOP penketuku. Tai knygos, kurias verta perskaityti. Tai knygos paliekančios įspūdį ir priverčiančios susimąstyti.  

Kevin Horsley „Neribota atmintis“ 

Knyga „Neribota atmintis“ susilaukusi daugybės puikių atsiliepimų, o jos autorius pelnęs tarptautinio atminties didmeistrio vardą. Knygoje mokoma, kai įsiminti informaciją be itin didelių pastangų. Knygos autorius teigia, kad kiekvienas žmogus gali išlavinti savo atmintį, tereikia žinoti, kaip tai padaryti. 2013 metais Kevinas Horsley pasiekė pasaulio atminties rekordą, tad tikrai turi kuo pasidalinti su kitais.  

Ar žinojote, kad žmogus įprastai išnaudoja vos 10 procentų savo potencialios atminties? Jei Jums būna sunku susikoncentruoti, atsiminti, privalote perskaityti šią knygą. Joje sužinosite, kaip išmokstama susikaupti būtent tada, kai to reikia labiausiai, išmoksite įsiminti informacija ir tapsite produktyvesni.  

Patarimai knygoje paprasti ir aiškiai suprantami, tačiau labai efektyvūs. Įdomiausia tai, kad pats autorius mokykloje turėjo sunkumų ir tik baigęs mokyklą susitelkė į savęs tobulinimą ir atminties lavinimą.  

Joseph MaroonCarrie Kennedy „Harmonijos kvadratas“ 

Spartus gyvenimo tempas, reikalavimai iš aplinkinių ir užsibrėžti tikslai sau. Visa tai dažnai sukelia perdegimą. Žmogaus emocinė, psichologinė sveikata suprastėja. Ypatingai tai paveikia žmones, kurie siekia karjeros aukštumų, pamiršdami save, aplinkinius, savo pomėgius. Knygos autorius medicinos daktaras Josephas Maroonas pats buvo atsidūręs tokioje būsenoje. Jis žmogus, daug pasiekęs neurochirurgijos srityje, tačiau susidūręs su skaudžiais praradimais. Jo gyvenimas ėmė ristis žemyn ir iš žymaus neurochirurgo jis tapo sunkvežimių aikštelės prižiūrėtoju. Tačiau patyręs daugybę nesėkmių jis rado būdą, kaip išsikapstyti. Taip atsirado sistema "harmonijos kvadratas". Josephas sako, kad būtina pusiausvyra tarp keturių kvadrato kraštinių - darbo, santykių, dvasios ir kūno. Knygoje visa jo sukaupta patirtis ir žinios, kurios padės išmokti susidoroti su tokia būsena, išvengti perdegimo ar jį įveikti. O tai ypatingai aktualiu šiuolaikiniam žmogui. 

Dondi Dahlin "Penki elementai" 

Tai knyga sulaukusi didelio susidomėjimo ir puikių atsiliepimų ją perskaičius. Šią knygą parašiusi Dondi Dahlin pasakoja apie ypatinga asmenybės tipų bei gydomosios energetikos sistemą. Knygoje daugybė praktinių savęs pažinimo patarimų. Skaitytojų atsiliepimai puikūs, daugelis nustemba, kiek daug gali sužinoti apie save. Tikima, kad kiekvienas žmogus gimsta su vidiniu ritmu. Kinijoje populiari teorija, kad visata susideda iš penkių skirtingų jėgų: vandens, medžio, ugnies, žemės ir metalo. Knygoje susipažįstama su kiekvienu iš jų, aprašomas žmogaus charakteris, stiprybės, elgesys. Tai padeda geriau pažinti ir suprasti save, savo asmenybę.  

Emily Fletcher "Mažiau stresuok, daugiau pasiek. Meditacija, padėsianti pasiekti neįtikėtinų rezultatų" 

Jei dažnai patiriate stresą, jauti nerimą ar pykti, ši knyga kaip tik Jums. Nors turbūt šiuo metu ši knyga pravers kiekvienam. Knygą parašė Emily Fletcher, kuri yra ypatingo Ziva“ meditacijos metodo pradininkė. Puiku tai, kad knyga parašyta itin paprastai ir lengvai informacija lengvai suprantama net ir pradedančiajam.  

Autorė iškelia klausimą skaitytojui, kodėl jis neišbando meditacijos, jei žino, kokia ji naudinga ir, kad padeda atsipalaiduoti. Žinoma, ji supranta, kad dažnai tai išankstinis nusistatymas, baimė, kad tai sudėtinga. Todėl knygoje ji pateikia labai paprastus būdus, kaip lengvai išmokti medituoti. Jei vis pasvarstote, kad meditacija Jums patiktų, bet nežinote nuo ko pradėti, būtinai paskaitykite šią knygą. Autorė Jus išmokys meditacijos, kuri trunka vos 15 minučių. O medituoti pavyks net ir sunkiai susikaupiančiam žmogui.  

Dirie WarisMiller Cathleen „Dykumų gėlė“ 

Knyga „Dykumų gėlė“ - tai bus ta knyga, kurią skaitant nesinorės atsitraukti. Tai autobiografinis romanas, kuriame pasakojama sukrečianti pasaulinio garso modelio Waris Dirie gyvenimo istorija. Istorijoje pasakojama apie gyvenimą Afrikoje, kurioje galioja savi papročiai ir tradicijos, o moteris čia nėra vertinama. Waris Diri istorija tikrai sukrečia. Dar būdama maža mergaitė ji buvo pažadėta 70-ies metų vyrui į žmonas vos už 5 kupranugarius. Vis tik mergaitė sugebėjo palikti namus ir iškeliavo per dykumą pas savo tetą. Nors teko daug ir sunkiai dirbti, jai pavyko išvykti į Londoną ir ten pasiekti stulbinančią modelio karjerą. Tapusi žinoma visame pasaulyje, ji drąsiai atskleidžia šiurpius gyvenimo Afrikoje užkulisius. Ši knyga nėra išgalvota istorija, tai įvykiai, kurie ir šiais laikais vyksta Afrikoje. Waris siekia, kad pasaulis išgirstų moteris ir Afrikoje jos taip pat turėtų lygias teises, ko šiuo metu ten vis dar nėra. Knyga, kuri verta dėmesio ir kiekvienos minutės praleistos ją skaitant.  

Puikių knygų sąrašą būtų galima pildyti be galo. Tačiau labai rekomenduojame užsukti į patogupirkti.lt internetinį knygyną, kuriame laukia gausa knygų už puikias kainas. Čia lengvai atrasite Jus dominančio žanro knygas. Na, o įsigyti jas itin paprasta! 

Tegul Jūsų grožio vizitai tampa dar turiningesni ir įdomesni. Tikrai yra moterų, kurios atkeliauja pasidaryti pedikiūro ar naujos šukuosenos nešinos kompiuteriu ir tuo metu dirba, tad kodėl neleidus sau atsipalaiduoti ir paskaityti įdomios knygos? Skanios kavos puodelis, knyga ir grožio valandėlė sau. Viskas, ko reikia moteriai, kad ji atsipalaiduotų ir gerai praleistų laiką!  
 

Atgal