Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Slenka plaukai? Nefertitės salonas Vilniuje Jums padės!

2019-06-28

Slenka plaukai? Nefertitės salonas Vilniuje Jums padės!

Grožio salonas „Nefertitė“ yra vienas iš pirmųjų Vilniaus mieste, kurį drąsiai galima vadinti „veteranu“, tačiau kolektyvą sudaro jauni ir kvalifikuoti meistrai. Svarbu geram meistrui žinoti, kad klientas nori turėti kūrybiškai atliktą darbą. Salono užduotis – išlydėti klientą patenkintą ir su šypsena veide.

Šio salono specialistės ne tik rūpinasi kasdienine ir šventine klientų išvaizda, bet savo fantaziją įkūnija kurdamos šukuosenas, makiažą, rūbus įvairiose mados akcijose vykstantiems pasirodymams, šou programoms. Nauji dažymo būdai, cheminiai sušukavimai, proginės šukuosenos leidžia pasikliauti profesionalų rankomis „Nefertitės“ grožio salone.

Dažniausiai pasitaikančios plaukų slinkimo priežastys

Plaukų slinkimas – visiškai natūralus organizmo reiškinys. Per dieną gali išslinkti iki 100 plaukų ir tai bus normalu. Tačiau jei jų išslenka daugiau ar pastebėjote pagausėjusį slinkimą, atkreipkite dėmesį į keletą dalykų, kodėl taip galėjo nutikti. Juk tai – organizmo siunčiamas ženklas, kad kažkas ne taip.

Kokios plaukų slinkimo priežastys?

  • Stresas. Jei patiriate didelių išgyvenimų, kurie tęsiasi ilgesnį laiką (mirė artimas žmogus, išgyvenote skyrybas, teko persikelti gyventi į kitą šalį, praradote darbą ir t. t.), organizmas sutelkia visus savo išteklius padėti jums išgyventi tą laikotarpį. Tokiu atveju galite pastebėti, kad plaukai pradėjo smarkiai slinkti ir nustojo augti.
  • Vaistai. Kraujospūdį reguliuojantys vaistai, kai kurios antidepresantų rūšys, vartojami kelis mėnesius, taip pat gali paskatinti plaukų slinkimą. Pasitarkite apie tai su savo gydytoju.
  • Baltymų trūkumas. Baltymai – tai statybinė organizmo medžiaga, reikalinga ne tik kaulams, raumenims, bet ir mūsų plaukams. Baltymai padeda organizmui auginti naujas ląsteles. Valgant pakankamai baltymų, organizmas geba vietoj išslinkusių plaukų užauginti naujus. Moterims reikia suvartoti apie 46 gramus baltymų per dieną, o vyrams – 56. Nėščios ar žindančios moterys, vegetarai, veganai bei atletai turėtų jų suvartoti dar daugiau.
  • Netinkamos šukuosenos. O taip, jos gali ne tik paskatinti plaukus lūžinėti, bet ir greičiau slinkti. Moterys, dažnai nešiojančios tvirtus kuodus, „arklio uodegėles“, labai stipriai supinančios kasas, gali pastebėti, kad plaukų slenka daugiau. Jei nekreipsite į tai dėmesio ir toliau nešiosite tokias šukuosenas, ypač viršuje surištą kuodą (taip stipriai, kad net oda įsitempia), slinkimas taps ilgalaikiu reiškiniu, plaukai palaipsniui išplonės.
  • Mažakraujystė. Vienas iš mažakraujystės (anemijos) požymių – slenkantys plaukai. Kaip ir bendras silpnumas, galvos svaigimas, išblyškusi sausa veido oda, lūžinėjantys nagai, dirglumas ir kt. Sergant mažakraujyste, dėl įvairių priežasčių kraujyje trūksta raudonųjų kraujo kūnelių eritrocitų ir juose esančio baltymo hemoglobino. Dažniausiai anemija sergama dėl geležies trūkumo. Lietuvoje šia liga serga apie trečdalis vaisingo amžiaus moterų, tarp paauglių tai dar dažniau pasitaikanti problema.
  • Dietos. Merginos bei moterys, besilaikančios mažo kaloringumo dietų, valgančios nevisavertį maistą, dažnai kaitaliojančios savo mitybą ar ribojančios tam tikras produktų grupes, netrunka pastebėti, kad plaukai pradėjo slinkti gausiau. Plaukams (kaip ir odai, nagams) tuomet trūksta ne tik jau minėto geležies ar baltymų, bet ir kitų medžiagų – vitaminų, cinko, aminorūgščių ir t. t.

Gydomosios plaukų procedūros nuo slinkimo

„Nefertitės“ grožio salonas, didžiuojasi siūlydamas klientams plaukų puoselėjimo kompleksą prieš slinkimą. Procedūrą MOTERIMS sudaro: modelinis kirpimas, galvos masažas, gydomoji kaukė, plaukų slinkimą stabdanti procedūra ir sušukavimas. VYRAMS: modelinis kirpimas, galvos masažas, plaukų slinkimą stabdanti procedūra bei sušukavimas.

Atgal