Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Šukuosenos 2024: madingiausi sezono kirpimai ir dažymai

2023-12-22

Šukuosenos 2024: madingiausi sezono kirpimai ir dažymai

Šukuosena yra neatsiejama kiekvieno žmogaus įvaizdžio dalis. Tinkamai sutvarkyti plaukai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi, pabrėžia charakterį bei stilių. Puikūs mados ikonos Iris Apfel žodžiai: „Jeigu Jūsų plaukai sutvarkyti tobulai ir avite gerus batus, galite išeiti vilkėdama bet ką.“  Ir tai visiška tiesa! Todėl nepamirškite sekti ir naujausių šukuosenų tendencijų. 

Nors praėjusiais metais karaliavo 9-ojo dešimtmečio plaukų kirpimai bei šukuosenos, prognozuojama, kad 2024 metais grįš ilgesnės, išraiškingesnės aštuntojo dešimtmečio šukuosenos. Šiame straipsnyje apžvelgsime, kokios 2024-ųjų metų madingiausios šukuosenos moterims, kokius kirpimus rinktis ir kokia spalva dažyti plaukus. Apžvelgsime ne tik moteriškus kirpimus, bet ir vyriškus bei vaikiškus.  

LENGVOS ŠUKUOSENOS KASDIENAI 

Moterys visada kruopščiai rūpinasi savo išvaizda, tačiau šukuosenos kasdienai norisi lengvos ir nesudėtingos. Tokios, kurią pasidaryti neužtruktų daug laiko. Kartais manoma, kad trumpų plaukų savininkėms net nereikia galvoti kaip susitvarkyti plaukus, bet tiek trumpaplaukėms tiek ilgaplaukėms tikrai yra ką veikti norint, kad plaukai kasdien atrodytų nepriekaištingai. 

Trumpų plaukų šukuosenos 

Trumpų plaukų šukuosenos visais laikais buvo madingos. Na, o šiemet stebinkite išskirtiniu Bob kirpimu. Tai viena iš ilgiausiai mados topuose besilaikančių šukuosenų, tik kas kart vis šiek tiek pasikeičianti. Vidutinio ir trumpo kirpimo šukuosenos 2024-ųjų metų TOPAS! Pavyzdžiui, Bob kirpimas iki smakro. Taip pat 2024 metais bus madingas ir kiek ilgesnis Bob, tačiau madingiausias jis bus lengvai ir natūraliai banguotas. 

Buko bobo šukuosena išraiškinga, dramatiška ir šiek tiek kampuota. Ji puikiai tinka daugeliui veido formų, todėl yra labai mėgstama daugelio moterų. Todėl tikrai nesuklysite jei šiemet pasirinksite šį kirpimą. Be to, su tokia šukuosena patogu kasdien, nereikia skirti ypatingai daug laiko priežiūrai.

Jeigu pavargote nuo ilgų plaukų, su kuriais sunku susitvarkyti ar jie stipriai pažeisti, drąsiai kirpkite iki pečių (lob kirpimas). Vidutinių plaukų šukuosenos paprastesnės nei trumpų, tačiau tikrai būsite madinga bei turėsite sveikesnius plaukus. Tokia paprasta, bet stilinga šukuosena kaip lob kirpimas, džiaugiasi ne viena pasaulio garsenybė. Be to, kasdien su tokia šukuosena galite būti vis kitokia. Tam tereikia tik trupučio fantazijos – garbanos, kasyčių pynimas, įdomus dažymas ar išskirtiniai plaukų aksesuarai. 

Trumpų plaukų šukuosenos kasdienai 

Trumpų plaukų kirpimo variantų yra begalės. Kuo plaukai trumpesni, tuo lengviau kasdien juos prižiūrėti. Dažnai manoma, kad madingi kirpimai sudėtingi, o tokių plaukų priežiūrai tektų skirti daug laiko. Tačiau net ir madingus, populiariausius kirpimus galima pritaikyti pagal save. Štai trumpų plaukų kirpimai, kuri e Jums tikrai patiks ir tiks kasdienai.  

Tvarkingas pixie kirpimas. Priekyje plaukai kirpti šiek tiek asimetriškai, gale gerokai trumpesni. Veidas atrodo žavingai, o priežiūros tokiems plaukams praktiškai nereikia.  

Bob kirpimas – Toks kirpimas kasdien atrodo puikiai.  

Šiek tiek iškarpyti trumpi plaukai su kirpčiukais. Tokia šukuosena ypatingai tiks merginai turinčiai trumpesnius, itin plonus plaukus. Šis kirpimas suteiks jiems daugiau apimties, o ir priežiūros ypatingos nereikės. Beje, kirpčiukai 2024 metais bus itin madingi. 

Itin trumpas pixie. Dažnai moterys bijo kirpti plaukus pernelyg trumpai. Jos mano, kad taip atrodys vyriškai. Tačiau trumpas pixie gali atrodyti labai seksualiai ir stilingai. Jokių susivėlusių, nepaklusnių plaukų! Tik tobulai atrodanti šukuosena.  

Pusilgių plaukų šukuosenos 

Pusilgiai plaukai įprastai tinka visoms veido formoms. Pusilgių plaukų šukuosenos yra puikus sprendimas, kai nesinori ilgų ar labai trumpų plaukų. Taigi, kokios pusilgių plaukų šukuosenos populiariausios?  

 • Lob arba ilgas bobas, kuris suteikia jaunatvišką ir modernią išvaizdą. 

 • Shag arba sluoksniuotas kirpimas, suteikia stilingumo. Ši šukuosena ypač tinka ieškančioms madingos garbanotų plaukų šukuosenos.  

 • Natūralios bangos, itin daili vidutinio ilgio plaukų šukuosena, kuri suteikia gaivumo, natūralumo ir elegancijos. 

Nesudėtingos šukuosenos ilgiems plaukams 

Dažnai manoma, kad turint ilgus plaukus paprasčiausia ir lengviausia šukuosena yra tiesiog išplauti, išdžiovinti palaidi plaukai. Vis tik norime nudžiuginti ilgaplaukes, šukuosenų Jums yra tikrai daug. Kasdieninės šukuosenos tikrai neatima daug laiko. Tad apžvelkime, kokios bus populiarios ilgų plaukų šukuosenos ateinančiais metais.  

 • Arklio uodega (šiek tiek pakelta) - dažnai pasitaikanti problema – tai susirišus plaukus į arklio uodegą jie atrodo per daug prigludę. Tačiau yra puiki išeitis - tiesiog suimti plaukus kiek aukščiau ir kilsterėti. Tokia šukuosena kur kas dailesnė. 

 • Nuo priekio pakelti plaukai - paprasčiau nebūna, tereikia šiek tiek pavelti priekines sruogas nuo šaknų ir pakelti atgal. Sutvirtinkite laku, taip šukuosena išsilaikys visą dieną. 

 • Šoninė kasytė šalia ausies – paprasta, kukli ir greitai padaroma šukuosena. Perskirkite plaukus vienoje pusėje palikdamos jų daugiau. Toje pusėje, kur plaukų liko mažiau, iš jų supinkite smulkią kasytę, einančią pagal ausį. Pindamos vis imkite po naują sruogą. 

 • Plaukų skyrimas į šoną - visiškai neužtruksite formuodamos tokią šukuoseną, tačiau atrodysite tikrai elegantiškai bei stilingai. Viename šone plaukus susekite segtuku, likusią didesniąją dalį plaukų permeskite į kitą šoną, taip pat sutvirtinkite gale segtukais. 

 • Išpešiota kasa – šukuosena vos per kelias minutes. Supinkite laisvai kasą, priekyje palikdamos kelias laisvas sruogas. Supynus kasą šiek tiek atlaisvinkite kasą, o pačius galus palikite palaidus. Atrodysite žaismingai. 

 • Aukštai sukelti plaukai. 2024 metais tokia šukuosena bus viena populiariausių. Ypatingai dėmesio susilauks garbanos. Suriškite plaukus gumute, juostele kuo aukščiau. O Jūsų garbanos tegul nerūpestingai plaikstosi.  

Dar svarbu paminėti, kad kasa išliks be galo populiari. Plaukus pinti įvairiais būdais galite tiek kasdienai, tiek šventėms. Na, o norint sukurti įdomesnį įvaizdį naudokite įvairius plaukų aksesuarus. 

 

ŠUKUOSENOS PAGAL VEIDO FORMĄ 

Renkantis šukuoseną labai svarbu, kad ji būtų ne tik madinga, bet ir tiktų pagal veido formą. Ši taisyklė galioja ir vyrams ir moterims. Svarbu tinkamai pasirinkti šukuoseną pagal veido formą. Jei sunku nuspręsti, kas tiktų geriausiai, visada konsultuokitės su profesionalu. Na, o namuose norėdamos sužinoti kokia Jūsų veido forma stipriai suimkite plaukus už nugaros bei priglauskite juos. Tuomet pažiūrėkite iš toliau į veidrodį, pagalvokite į kokią formą panašiausias Jūsų veidas. Vyrams tai padaryti kiek paprasčiau, o turintiems ilgesnius plaukus galioja tas pats kaip ir moterims. Lengvos šukuosenos, kurios dar ir atitinka veido formą suteiks Jums žavesio.

Šukuosenos pagal veido formą moterims 

Jeigu Jūsų veidas apskirtas, bei turite aukštą ir plačią kaktą, Jums derėtų rinktis iškarpytų, ilgų plaukų šukuosenas, krentančias garbanas ar sruogelėmis dažytus plaukus. Apvaliam veidui tokios šukuosenos suteiks ovalo formą ir optiškai jis atrodys ilgesnis. 

Širdelės formos veidas – tai žemos ir plačios kaktos savininkės, kurios turi siaurą bei pailgą smakrą, nedideles lūpas, siaurus žandikaulius. Moterims, turinčioms tokios formos veidą, puikiai tiks griežto kirpimo plaukai iki smakro, lengvos, ant pečių krentančios, garbanos, arklio uodega. Venkite skyrimo viduryje, taip pat visiškai netiks kirpčiukai, kurie beveik siekia akis. 

Kvadratinės formos veidas – ilgas ir platus. Tokių veido formų savininkės turėtų stengtis sušvelninti griežtas veido formas pasirinkdamos ilgus kirpčiukus, iškarpytus plaukus. Taip pat puikiai tiks lengvos garbanos bei skyrimas šone. Nesirinkite vienodo ilgio plaukų kirpimo, arklio uodegos ar kuodukų. 

Moterys turinčios ovalaus veido formas turėtų džiaugtis, kadangi tokia veido forma yra skaitoma proporcinga. Galite drąsiai eksperimentuoti, rinktis pačias įvairiausias šukuosenas, skirtingus dažymus. Vengti reikėtų tik ilgesnių kirpčiukų, kurie paslėptų Jūsų idealių formų veidą. 

Šukuosenos pagal veido formą vyrams 

Vyrams šukuosenas pasirinkti kiek lengviau, ypatingai šiltuoju metu laiku kuomet norisi trumpų plaukų. Siūlome tris pagrindines plaukų šukuosenas, kurios nesudėtingos ir nereikalaus ypatingos priežiūros. 

Kirpčiukai - tai ne tas pats kaip kirpčiukai moterims, vyrams tai plaukų šukavimas ant priekio. Ši šukuosena puikiai tiks pailgą veidą turintiems vyrams. Plaukai užkritę ant kaktos optiškai sutrumpins veidą. Be to, toks kirpimas puikiai tiks paslėpti pirmuosius plikimo požymius. 

Dar viena, jau klasikine tapusi šukuosena - šukavimas ant šono. Ši šukuosena tiks praktiškai visoms veido formos, kadangi priklausomai nuo to, kuriose vietose yra sūkuriai,  ji atrodys kiekvienam skirtingai. 

Visiškai trumpas kirpimas taip pat tinka daugeliui veido formų. Tačiau tokio kirpimo reikėtų vengti pailgą veidą turintiems vyrams. Tai visiškai priežiūros nereikalaujanti šukuosena. Beje, prie tokios šukuosenos puikiai dera šiek tiek paauginta barzda. 

MADINGOS ŠUKUOSENOS: PLAUKŲ KIRPIMO IR DAŽYMO TENDENCIJOS 2024 METAIS

Kaip ir kiekvienais metais plaukų kirpimo ir dažymo mados keičiasi, tačiau dažnai išlieka tam tikros tendencijos. Tiek vyrų, tiek moterų kirpimai kardinaliai nesikeičia. Tačiau šių metų tendencija – svoris, grubumas, ryškumas, netikėti deriniai, žinoma, išliks ir senesnės tendencijos. Be to vis labiau išryškės retro, klasikinio ar romantiško stiliaus šukuosenos. Žinoma, labai svarbu nepamiršti individualumo. Būti savimi ir atrasti labiausiai tinkamą stilių yra svarbiausia.  

Moterų tarpe išlieka populiariausi trumpi kirpimai, žinoma, nepamirštamos ir ilgaplaukių šukuosenos.  

 • Bukas bobas – tai kitaip vadinamas karė kirpimas, kuris tapo šiek tiek bukesnis, priekyje paliekami nebe tokie ilgi plaukai. 

 • Karė (bobas) kirpimas – kai plaukai priekyje paliekami ilgesni nei gale.  

 • Pixie stiliaus šukuosena taip pat kaip ir trumpas kirpimas. Tačiau kerpant pixie stiliumi plaukai iškarpomi nevienodu ilgiu. Viršuje paliekami ilgesnis plaukai, apačioje trumpesni. 

Beje, bukas bobas bei pixie – kirpimai, kurie jaunina. Tiek bobas, tiek pixie yra jauninančios šukuosenos, kadangi tai gana drąsūs ir šiuolaikiški kirpimai, kurie suteikia veidui modernumo ir gaivos. Tad jei ieškote madingos šukuosenos virš 60 metų moteriai, rekomenduojame pasitarti su stilistu ir nuspręsti, ar tai turėtų būti pixie ar bobas. 

 

Ilgaplaukėms taip pat siūlomos įvairaus stiliaus šukuosenos. Šiemet sugrįžta aštuntojo dešimtmečio stiliaus šukuosenos, vyrauja sunkus, stabilus ir lygus kirpimas, galiukai bukesni, didinama plaukų apimtis. Taip pat nesuklysite jei pinsite smulkias kasytes, taip pat labai madingi banguoti plaukai (tokie, kokie būna išleidus kasas). 

Šiais metais verta paminėti dar vieną tendenciją - kirpčiukus. Madingiausi 2024-aisiais metais bus sunkūs ir neiškarpyti kirpčiukai. Juose nelieka lengvumo. Žinoma, tokie kirpčiukai tiks tikrai ne kiekvienai. Todėl jei vis tik norite jų, derėtų pasikonsultuoti su plaukų stilistu ir atrasti Jums tinkamiausią variantą. Kartais geriau būti mažiau madinga, kad neatrodytumėte juokingai. Apvaliai veido formai, kurios apatinė veido dalis siauresnė, sunkūs ir stori kirpčiukai nėra geriausias variantas. Tokiu atveju rekomenduojama kirpčiukus iškarpyti. Taip jų vizualiai atrodys daug, tačiau nesukursite sunkumo jausmo. Idealiausia turint apvalią ar kiek kvadratinę veido formą rinktis asimetrišką kirpčiukų kirpimą. Toks kirpimas padės sušvelninti veido linijas, neatrodysite per daug griežta.  

 

2024 metais populiariausios plaukų dažymo tendencijos bus gana įvairios tiek spalvomis, tiek technikomis. Ateinančiais metais bus itin madingos neopastelinės spalvos, tad mėgstančios netradicinius dažymus, su šiomis spalvomis atrodys ne tik madingai, bet ir elegantiškumo. Madingiausios spalvos: prigesintos levandos, dulkėtos rožės, švelnios mėtos. Mėgstančioms natūralumą, džiugi naujiena, 2024 metais bus itin madingi „saulės nubučiuoti“ plaukai. Šis dažymas bus madingas ne tik vasarą, bet ir visais laikais. Toks dažymas suteikia prabangos ir elegancijos.  

Taip pat 2024 metais į madą grįžta raudoni atspalviai – tiek šalti, tiek šilti tonai. Rinkitės labiausiai prie veido tinkančią spalvą, tą padaryti padės plaukų stilistė. Taip pat dominuos pelenų ruda ir kiti šalti rudi atspalviai. Dažymas rudais tonais 2024 metais bus puikus pasirinkimas toms, kurios nori pokyčių, nenutoldamos nuo savo natūralios spalvos.  

 

Na, o mėgstančioms metalinius atspalvius plaukuose, gera naujiena, nes šie atspalviai ir toliau išliks madingi. Beje plaukuose galima bus pamatyti įvairių metalo atspalvių sintezę - platina su rožiniais aukso ar sidabro atspalviais, metalinė mėlyna ir panašios. 

2024 metų vyriškos šukuosenos ir kirpimai 

Madingiausios vyriškos šukuosenos 2024 metais bus pačios įvairiausios. Vyrams rekomenduojamos tiek trumpos tiek pompadour stiliaus šukuosenos. Poumpadour atkeliavo iš šeštojo dešimtmečio - tokia šukuosena puikavosi ir pats muzikos karalius Elvis Preslis. 

Norintiems būti šiuolaikiškesniems siūloma rinktis modernią suveltą šukuoseną, aukštus perėjimus šonuose ir ilgesnius plaukus viršuje bei pakeltą priekį. Taip pat nesuklysite jei šonus nukirpsite visiškai trumpai, o viršuje plaukai bus iškarpyti, na o jei turite garbanotus plaukus – tai palikite garbanas viršutinėje galvos dalyje, o leidžiantis link ausų rekomenduojami perėjimai. Drąsiai galite ir puoštis klasikine, ant šono sušukuotų plaukų šukuosena ar smarkiai sušukuotus atgal plakus. Ilgaplaukiams siūloma plaukus rištis į kuoduką. 

Kalbant apie vyrų plaukų dažymą - tai būkite drąsūs, šiemet ir vyrai skatinami nebijoti ryškių atspalvių. Šiemet tiek vyrams, tiek moterims madingiausios šio spalvos – ruda pelenų, šaltų atspalvių platininė, vario raudona, mėlyna bei žalia. 

Tiesa, reikia pabrėžti, kad plaukų šukuosenas rinktumėtės ne tik pagal tai kas madingiausia, bet ir tai, kas labiausiai tinka Jūsų gyvenimo būdui. Ekstravagantiška ir ryški šukuosena nelabai tiks jei darbo pobūdis neleidžia atrodyti išskirtinai drąsiai. Todėl visada atsižvelkite ir į profesionalų patarimus, kurie patars kas šiuo metu labiausiai madinga ir tiktų būtent Jums! 

PROGINĖS ŠUKUOSENOS IR JŲ TENDENCIJOS 
 

Proginių šukuosenų tendencijos keičiasi taip pat greitai kaip ir įprastų, kasdieninių šukuosenų. Šiais metais po truputį pamirškime stipriai supurkštas sruogines šukuosenas. Tai jau nebemadinga ir pasilieka praeityje bent kuriam laikui. Tad kokios proginės šukuosenos moterims dabar madingos? 

Vestuvinės šukuosenos 

2024 metų vestuvinės šukuosenos tiesiog alsuoja nerūpestinga elegancija. Šių metų nuotakų įvaizdis kuklesnis, paprastesnis, šukuosenose vyraus minimalus netvarkingumas, laisvumas. Na, o jei norėsite sukurti romantišką įvaizdį, puikiai derės minimalistinis plaukų aksesuaras – segtukas, lankelis, nuometas. Modernesnės nuotakos įvaizdžiui rinkitės nerūpestingai sutvarkytus plaukus ir ryškų makiažą. 

Taip pat nesuklysite jei pasirinksite laisvas, lengvas garbanas. Tai proginė šukuosena, su kuria būsite kukli, romantiška nuotaka. Kuo natūraliau atrodys garbanos tuo geriau. 

Kaip ir įprastose šukuosenose taip ir nuotakų tarpe vyrauja aukštai supintos, plačios, šiek tiek išleistos kasos, taip pat ir žemai surišta arklio uodega. 

Išleistuvių šukuosenos 

Šiuolaikinė mergina - drąsi, nebijanti išsiskirti ir norinti atkreipti į save dėmesį. Tad išleistuvėms merginos gali drąsiai eksperimentuoti net ir su plaukų spalva. Ir tikrai nesuklys jei plaukų spalva bus mėlyna, žalsva ar ryškiai rožinė. Galite dažyti tik sruogeles, rinktis ombre ar visų plaukų dažymą.  

Populiariausia plaukų šukuosenų tendencija abiturientėms - lengvos, laisvos garbanos. Nerekomenduojami nei griežti kuodai, nei stiprios garbanos. Plaukus lengvai pabanguokite, galite perskirti į šoną, ar prisegti dalį plaukų segtuku. 

Toms, kurios vis tik nori rinktis konservatyviau surištus plaukus, patariama rinktis žaismingą, laisvesnio stiliaus kuoduką. 

ŠUKUOSENOS VAIKAMS 

Vaikai kaip ir tėvai nori būti originalūs, turėti savo nuomonę renkantis šukuosenas. Kodėl gi neleidus jiems išreikšti savęs pasirenkant šukuoseną. Vaikai gali drąsiai eksperimentuoti, tai pats geriausias laikas išmėginti įvairius kirpimus. 

Mergaičių šukuosenos 

Mergaitės turi daugybę galimybių paeksperimentuoti su plaukais. Leiskite išmėginti įvairiausias šukuosenas. Mažesnėms mergytėms puikiai tiks trumpi kirpimai, kirpčiukai, plaukai iki pečių. Tiek ilgus tiek trumpesniu plaukus turinčios mergaitėms išbandykite įvairiausius kasyčių pynimus, kuodukus, lengvas garbanas. Tai madingiausios ir labiausiai tinkančios šukuosenos mergaitėms. 

Tiesa, plaukų dažymas mergaitėms retesnis atvejis. Paeksperimentuoti galima leisti paauglėms. Yra puikių, greitai nuplaunamų dažų. Juk madingos nori būti visos! 

Berniukų šukuosenos 

Berniukai labiausiai gali eksperimentuoti su įvairiais kirpimais. Šiemet madingi šiaušti plaukai, trumpiau kirpti šonai, ilgesni plaukai priekyje, įvairūs išskutinėjimai. Tokios šukuosenos berniukams atrodys stilingai ir jaunatviškai. 

Taip pat labai populiaru berniukams šiek tiek spalvingai paryškinti viršugalvį. Ypatingai jei pasirinktas kirpimas kuomet šonai visiškai trumpi. Žinoma, vaikams rinkitės trumpalaikius, greitai nuplaunamus dažus. 

Klaidos, kurių derėtų vengti dažant plaukus 

Norime dar sugrįžti prie plaukų dažymo temos. Kad ir kaip smagu pakeisti plaukų spalvą, paslėpti žilus plaukus ir džiaugtis nauju įvaizdžiu, būtina nepamiršti ir tam tikrų svarbių dalykų. Bet koks plaukų dažymas bent minimaliai keičia plauko struktūrą. Todėl svarbu laikytis tam tikrų taisyklių, kurios padės išsaugoti sveikesnius plaukus 

Ypatingai plaukus pažeidžia šviesinimas. Todėl moterys, kurios nuolat šviesina plaukus, turėtų atminti, kad dažytų plaukų spalva nuo natūralios turėtų skirtis ne daugiau nei dviem tonais. Taip Jūsų natūralus plaukas išliks mažiau pažeistas. Agresyvus ir intensyvus plaukų šviesinimas juos išsausina, plaukai ima lūžinėti, praranda blizgesį. Todėl jei nuolat šviesinate plaukus, nepamirškite jų palepinti. Tam puikiai tinka visame pasaulyje žinoma Olaplex procedūra 

Dažnai tamsiaplaukės užsinori plaukus šviesinti. Tačiau labai rekomenduojame gerai apgalvoti šį žingsnį. Nesvarbu, plaukus nušviesinsite per vieną kartą ar darysite tai palaipsniui, juos vis tiek pažeisite. Nušviesinti Jūsų plaukai atrodys mažiau gyvybingi ir praras savo žvilgesį. Be to, dažniausiai po kardinalaus plaukų šviesinimo juos tenka ir gerokai patrumpinti.  

Svarbu nepamiršti ir dar vienos taisyklės - neeksperimentuokite namuose. Viskas puiku, jei esate atradusi Jums tinkamus dažus ir spalvą. Tačiau pasitaiko atvejų, kuomet moterys neturi visiškai jokio numanymo, kokius dažus reikėtų rinktis ir kaip plaukus dažyti. Kirpykloje turbūt pastebėjote, kad plaukų stilistės tikrai nedažo plaukų tik dažnais. Dažniausiai daromas mišinys, naudojamos specialios priemonės, kurios apsaugo plauką. Taip pat žinokite, kad tai, ką matote ant pakuotės nebūtinai garantuos tokį patį rezultatą. Kiekvieno žmogaus plaukas, jo spalva kitokia. Be to, labai svarbu, kokios priemonės ir dažai buvo naudoti iki tol. Jei Jums svarbi Jūsų plaukų būklė ir norite džiaugtis gražiais bei sveikais plaukais, rinkitės plaukų dažymą salone.  

Apibendrinant 2024 metų šukuosenų, plaukų dažymų ir kirpimų tendencijas svarbiausia pabrėžti, kad visur dominuoja natūralumas. Žinoma, tai nereiškia, kad turite tapti pilka pelyte. Drąsios, mėgstančios eksperimentuoti ir išsiskirti visuomet bus madingos. Svarbiausia unikalumas, asmenybė ir temperamentas. Todėl kuriant šių metų įvaizdį rekomenduojame pasitarti ir su stilistais, kurie patars, kas labiausiai tinkama būtent Jums. Be to, atminkite, kad šukuosena turi būti ne tik graži, bet ir patogi bei praktiška!

Atgal