Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Šukuosenos ilgiems plaukams: 2021 tendencijos (video)

2021-02-07

Šukuosenos ilgiems plaukams: 2021 tendencijos (video)

Trumpi plaukai leidžia per daug nesukti galvos dėl šukuosenos. O štai ilgi plaukai reikalauja praleisti daugiau laiko prie veidrodžio. Kasdien tenka sukti galvą kaip greitai bei paprastai juos susitvarkyti. Šukuosenos ilgiems plaukams dažniausiai įsivaizduojamos tik tokios, prie kurių tenka sugaišti daug laiko, tačiau norime su Jumis pasidalinti lengvų šukuosenų patarimais bei naujausiomis tendencijomis. Būtent ilgaplaukės moterys turėtų džiaugtis, nes idėjų ilgų plaukų šukuosenoms yra be galo daug. 

TOP šukuosenos ilgiems plaukams 2021 metams 

Turbūt laukei naujausių tendencijų ilgų plaukų šukuosenoms. Tad pirmiausiai ir pasidalinsime TOP 9-uku ilgų plaukų šukuosenų 2021 metams.  

Plaukų sluoksniavimas 

Šiemet itin madinga plaukus kirpti ne tiesia linija, o juos sluoksniuoti. Tai itin naudinga turinčioms plonesnius plaukus, kadangi toks kirpimas suteikia ir daugiau apimties. Paprašykite savo plaukų stilisto, kad pritaikytų Jums tinkamiausią plaukų sluoksniavimą.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Reveal Hair Studio (@revealhairstudiorye)

Ilgas bob kirpimas 

Ilgas bob kirpimas kitaip dar įvardinamas, kaip lobs kirpimas. Jis visuomet populiarius. Toks kirpimas suteikia rafinuotumo, elegancijos. Tačiau toks kirpimas gražiausiai atrodo turinčioms tiesius plaukus, nors ir garbanės mielai išbando ilgą bob kirpimą.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Claudia Leitte (@claudialeitte)

Ilga kasa 

Jei turite labai ilgus plaukus, nešioti juos palaidus kartais tikrai sudėtinga. Ypatingai jei jie linkę veltis. Tačiau šiemet tikrai būsite madinga jei juos pinsite į ilgą kasą. Tačiau kasa nebūtinai turi būti supinta itin griežtai. Galite pinti ją laisviau, ypač jei turite storus plaukus. Tada ji atrodys puošniai ir išskirtinai.  

Ilgi kirpčiukai  

Šiemet itin madinga šukuosena, kai kerpami ilgesni, kartais net ir griežtesnės formos kirpčiukai, na o visi kiti plaukai paliekami ilgi. Ji atrodo išskirtinai ir įdomiai. Tokią šukuoseną išbandė net ir Miley Cyrus. Ji pasirinko griežto kirpimo kirpčiukus. Beje, ši šukuosena turi šiek tiek retro stiliaus.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Miley Cyrus Spain (@miley.es)

Romantiškos bangos 

Ilgi plaukai be galo gražiai ir romantiškai atrodo, kai dalis jų lengvai pabanguoti. Ypatingai gražu, jei plaukų galai turi kitokių atspalvių.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Diana Vivi (@dvcolour)

Natūralios garbanos 

Natūralios garbanos visuomet madingos. Ilgi, garbanoti plaukai atrodo tobulai. Žinoma, daugelis nori juos tiesinti. Ypatingai todėl, kad išlaikyti gražias, natūralias garbanas reikia daug pastangų ir specialių priemonių. Tačiau tai įmanoma. Patarimų apie priežiūrą gausite iš savo plaukų stilisto.  

Pynimai ir bangelės 

Ilgiems plaukams galima padaryti pačias gražiausias progines šukuosenas. Nors dažnai manoma, kad pynimai gale jau pabodęs, tačiau iš tiesų tai tendencija, kuri niekada nepamirštama. Tačiau, kad plaukai atrodytų gražiai su tokia šukuosena būtina juos prižiūrėti ir naudoti drėkinančias ir plaukus maitinančias priemones.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by @pretty_af_hair

Ryškių spalvų tonai  

Jei norisi plaukus pagyvinti, bet nekeisti plaukų spalvos iš esmės, leiskite plaukų stilistui Jūsų plaukuose sukurti spalvų žaismą. Štai, vos kelios rausvos sruogelės ir plaukai atrodo žaismingai. Tokia šukuosena ypatingai tinka pavasarį ir vasarą, kai norisi ir rengtis ryškiau. Išlaisvinkite savo stilių, būkite matoma.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Vikas kumar (@hairfriction)

Ilgi tiesūs plaukai  

Visuomet madingi – ilgi tiesūs plaukai. Su jais tiesiog nieko nereikia daryti, nes atrodo ir taip tobulai. Na, o jei negalite pasidžiaugti natūraliais ilgais plaukais - plaukų priauginimas puiki išeitis. Šiais laikais plaukų priauginimo technologijos leidžia atrodyti taip, tarsi tai būtų Jūsų pačių plaukai.  

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by HAIR NATION 💋 (@_hairnation)

KASDIENINĖS ŠUKUOSENOS ILGIEMS PLAUKAMS 

Turėdamos ilgus plaukus galite kasdien keisti šukuosenas ir kaskart atrodyti vis kitaip. Įvaizdį pakeisti įmanoma tiesiog akimirksniu. Viskas ko reikia, šiek tiek fantazijos ir idėjų. Šiemet būsite stilinga jei rinksitės laisvesnio stiliaus šukuosenas. Lengvos šukuosenos ilgiems plaukams suteikia žavesio ir natūralumo. Be to, jas pasidaryti užtrunka tikrai nedaug laiko. Natūralumas vis dar išlieka populiarus, todėl kuo šukuosena atrodo natūraliau, tuo geriau. Tai reiškia, jei turite šiek tiek fantazijos ir noro paeksperimentuoti, atrodysite madingai ir stilingai.  

Šiais metais madingi įvairūs plaukų pynimai, arklio uodega, kuodukai bei lengvos garbanos. O jei dar šukuoseną derinsite su įdomesniu plaukų dažymu, tokiu kaip balayage ar ombre,  susikursite tikrai žavingą stilių. Balayage bei ombre dažymai ypatingai gražiai atrodys ilgaplaukėms, kurios puošiasi lengvomis garbanomis.  

Natūralumas ir laisvumas vyrauja tiek kasdieninėse tiek proginėse ilgų plaukų šukuosenose. Todėl dabar daug drąsiau galite išbandyti pasidaryti šukuosenas pačios. Jei norite išskirtinumo, nepamirškite ir plaukų aksesuarai. Šiuo metu labai madingi perliukai, gėlėti lankeliai ar minimalūs blizgūs segtukai.  

ŠUKUOSENOS ILGIEMS PLAUKAMS – PASIDARYK PATI! 

Kai kurias šukuosenas pačiai pasidaryti sunku ir kartais tenka naudotis profesionalų paslaugomis. Tačiau yra lengvos šukuosenos ilgiems plaukams, kurias lengvai pasidarysit pati. Internete šiais laikais daugybė nuotraukų ir video, kuriuose aiškiai parodyta, ką ir po ko daryti. Papasakosime, kaip lengvai pasidaryti įvairias šukuosenas namuose.  

Laisvas kuodukas  

Laisvas ir šiek tiek išsitaršęs kuodukas šio sezono topas. Šukuosena be galo paprasta, bet suteiks Jums žaismingumo ir atrodysite žaviai. Tereikia gumele ar juostele susukus surišti plaukus. Palikite šiek tiek laisvų sruogų. Tokia šukuosena puikiai išgelbės ir karštą vasaros dieną kuomet nesinori jog plaukai liestųsi prie kūno.  

Na, o jei tokį kuoduką nori susisukti vakarėliui, padailink jį blizgiu plaukų papuošalu, grandinėlėmis, perliukais ar spalvinga plaukų juostele. Beje, žavingai atrodysite jei vakarui dalį plaukų paleisite ir kuoduką paliksite susuktą tik iš dalies plaukų. Ir nepamirškite, kad šiuo atveju derėtų pakelti priekyje plaukus nuo šaknų, tai padaryti padės sausas šampūnas, ypatingai jei skubate.  

Kasa 

Kyla mintis ką gi būtų galima išgalvoti iš paprastos supintos kasos. Kasa yra kasa, tačiau net ir ji gali būti kasdien vis kitokia. Įpinkite šilkinę juostelę, spalvotų siūlų, papuoškite gėlėmis ar originalia gumute. Kasą galima pinti ne vienu būdu. Mums įprastas - prancūziškas pynimas. Jis šiuo matu tebėra madingas, tačiau plaukus pinkite laisviau. Šį sezoną labai madingos laisvos kasos.  

Prancūziška kasa gali būti pinama ir iš apačios, tuomet ji atrodo tarsi išversta į kitą pusę, na o jei norite kažko kitokio, išbandykite žuvies uodegą. Tokia kasa pinama iš dviejų sruogų. Tereikia perskirti plaukus pusiau ir kairėje pusėje atskirti itin ploną sruogelę.  Sruogelę perkelkite į kitą pusę, tą patį padarykite su kita puse. Tokia kasa daug smulkesnio rašto nei įprasta kasa.  

Kasos nebūtina pinti viduryje, žavingai atrodys pynimas ant šono ir kuo laisviau tuo gražiau. Įveskite šiek tiek asimetrijos savo šukuosenoje. Taip pat žavingai atrodysite jei susipinsite kasą pačiame priekyje, o likusius plaukus paliksite palaidus.  

Beje, šiemet išlieka madingas pynimas eglute, o taip pat ir vadinamos „boksininkės“ kasytės.  

Klasikinė arklio uodega 

Madinga išlieka ir paprasta, klasikinė arklio uodega. Tereikia tvarkingai sušukuoti plaukus, juos šiek tiek ištiesinti ir surišti. Tokia šukuosena tiks tiek į darbą tiek į vakarėlį. Vakarui tik rekomenduojame ją perrišti aukščiau. Taip pat galite pagarbanoti plaukų galiukus, atrodys žaismingai ir suteiks šiek tiek romantikos.  

Dviguba arklio uodega 

Pabodo įprasta arklio uodega? Paįvairinkite ją. Suriškite dalį plaukų aukščiau ir dalį plaukų žemiau. Apačioje palikite kelias laisvas trumpas plaukų sruogas, šiek tiek pakelkite plaukus nuo šaknų, o abi surištas uodegėles švelniai pašiauškite šukomis. Atrodysite žavingai ir įdomiai.  

Arklio uodega su kasa 

Derinkite kelias šukuosenas kartu. Supinkite šone kasą ir ją sujunkite su arklio uodega. Pagyvinsite šukuoseną. Be to, galima pinti nedideles kaseles jau surišus uodegą. Taip pat galima supinti viršugalvyje kelias kasytes ir tuomet surišti į arklio uodegą plaukus. Tokia šukuosena puikiai tiks paauglėms ar išsiskirti nebijančioms moterims.  

Arklio uodega su garbanomis 

Norite surištiems plaukams suteikti purumo ir apimties? Suriškite plaukus į aukštą arklio uodegą, ir tuomet sugarbanokite atskiras plaukų sruogas. Geriausia, kad garbanos būtų laisvos ir stambesnė. Šiek tiek jas pavelkite šukomis.  

Arklio uodega šone 

Puikiai atrodysite jei surišite plaukus į arklio uodegą ant šono. Šukuosena paprasta ir nesudėtinga, tačiau atrodo tvarkingai ir įdomiau nei įprastai rišama arklio uodega. O jei dar šiek tiek pasuksite plaukus, atrodysite romantiškai. Žinoma, arklio uodega rišama žemai, plaukai permetami per petį į priekį.  Taip pat puikiai atrodys vos kelios sruogos surištos į arklio uodegą, o kiti plaukai palaidi. Šukuosena žaisminga, o plaukai nelys į akis. 

Šiame video pamatysite, kaip nesudėtingai, vos per kelias minutes pasidaryti kasdienines šukuosenas. 

Proginės šukuosenos ilgiems plaukams 

Šventės visada džiugina, bet kartu ir atneša šiek tiek sumaišties kuomet reikia pasirūpinti suknele, makiažu ir žinoma šukuosena. Šiais metais populiarios nerūpestingos ir lengvos proginės šukuosenos ilgiems plaukams. Nesuklysite jei pasirinksite palaidus plaukus su lengvomis bangomis. Svarbiausia, kad garbanos atrodytų kuo natūraliau. Garbanas galite papuošti gėlėmis, juostele ar kuklia sage. Taip sukursite itin romantišką išvaizdą, kuri puikiai tiks net nuotakai.  

Pinti plaukai taip pat puikiai tiks šventei. Madingos plačios kasos, kurių pynimas prasideda pakankamai aukštai. Kasa puikiai atrodys jei bus nesuveržta ir šiek tiek atlaisvinta kiekviena bangelė.  Šventiškiau atrodys jei bus pinama ant šono. Tokia šukuosena puikiai dera prie prabangių vakarinių ar vestuvių suknelių.  

Įspūdingai atrodysite jei ilgus plaukus surišite aukštai viršuje, dalį jų palikdamos apačioje laisvai. Galiukus tereikės šiek tiek pasukti, o vietoje įprastos gumutės naudokite plaukų aksesuarą puoštą akutėmis. Šukuosena atrodys įspūdinga, bet kartu ir paprasta. Be to, jei turite plonesnius plaukus, galite ir lengvai pavelti, taip suteiksite jiems apimties. Taip pat galimas ir kitas variantas, surišti plaukus laisvai, žemiau, o visus kitus palikti palaidus. Papuoškite aksesuaru. Atrodys be galo romantiškai. 

Žavingai atrodys plaukai ant šono. Tereikia juos iššukuoti, šiek tiek ištiesinti ir sušukuoti ant vieno šono. Plaukus sutvirtinkite įbrėžiamais segtukais gale ir puošnesniu segtuku šone. Galima ir visiškai nenaudoti segtukų, ypač jei plaukai yra paslankesni. Taip sušukuotus plaukus galima šiek tiek pagarbanoti, suteiksite papildomo žavesio.  

Madingi išlieka ir kuodukai, tik jie mažiau griežto stiliaus, laisvesni. Paliekama daugiau palaidų sruogų, o ir pats kuodukas susukamas laisviau. Priklausomai nuo šventės galima jį papuošti perliukais, akutėmis ar spalvotomis šilkinėmis juostelėmis. Tačiau kuo mažiau papuošimų ir daugiau natūralumo tuo gražiau. Juk šių metų pagrindinė tendencija - natūralumas. Kuodukai puikiai dera prie pustų proginių suknelių. Na, o jei pasipuošite kuklia karūnėle, atrodysite tarsi princesė.  

Na, o jei norite paprastų, palaidų plaukų taip pat nesuklysite. Jie visada atrodo žavingai ir visada  bus madingi. Net palaidus plaukus galima kaskart sušukuoti skirtingai, tereikia pakeisti skyrimo vietą ar sušukuoti juos atgal ir turėsite kitaip atrodančią šukuoseną.  

Vakarinės šukuosenos ilgiems plaukams 

Proginės šukuosenos gali skirtis ir savo paskirtimis. Jei einate į prabangų vakarėlį ir norite sužavėti svečius, rinkitės vakarines šukuosenas ilgiems plaukams. Kai kurios atrodo klasikinės, tačiau vos keli pakeitimai ir įspūdingi aksesuarai suteiks prabangos jausmą.  

Pynimai ilgiems plaukams atrodo be galo gražiai. Jei turite ilgus ir storus plaukus, gražiai atrodys bohemiško stiliaus kasa. Jis turi šiek tiek laisva, pinama ant šono, priekyje paliekama laisva sruoga. Toks pynimas atrodo prabangiai. Šukuosenai papuošti galite įsegti žėrintį segtuką ar segtuką su perliukais, kurie šiuo metu populiarumo viršūnėje.  

Elegantiškai, tačiau šiek tiek žaismingai atrodys plaukai, kurie bus pusiau palaidi, sušukuoti ant šono. Likę plaukai supinami į šiek tiek laisvą kasą. Tokia šukuoseną kartais pasidaro ir žymioji aktorė Blake Lively. Pasekite ją Instagram socialiniame tinkle, ten rasite tikrai daug idėjų, kokias šukuosenas pasidaryti su ilgais plaukais.  

Sukelkite laisvą, nesuveržtą kuoduką viršuje. Palikite laisvų sruogų, daugiau priekyje, plaukus skirkite per vidurį. Ši šukuosena tiks ilgaplaukėms, kurių plaukai tiesūs. Žinoma, garbanotų plaukų savininkėms ji taip pat tinka, tik atrodys mažiau tvarkinga. Tačiau jei Jums patinka būti žaismingai, kodėl gi ne!  

Nemėgstate pynimų, kuodukų, norite kažko paprastesnio? Plaukus vos pabanguokite ir leiskite natūraliai kristi. Tam, kad jie nekristų ant veido, galite šiek tiek pašukuoti atgal ir supurkšti laku. Šukuosena bus paprasta, tvarkinga, tačiau tikrai žavinga.  

Išbandykite arklio uodegą. Plaukus sukelkite, suriškite. Viršugalvyje plaukus šiek tiek palikite laisvesnius, jie neturi būti prigludę. Tuomet šiek tiek pagarbanokite surištų plaukų galiukus. Atrodysite žavingai ir žaismingai. Tokia šukuosena labai gražiai atrodo vilkinti suknelę su atvira nugara.  

Puoškite plaukus aksesuarais. Suriškite plaukus į tvarkingą kuoduką ir papuoškite juos lankeliu su gėlėmis. Jei ant suknelės taip pat yra gėlių elementų, atrodys dar puikiai. Kartais vos vienas kitas akcentas gali sukurti be galo tvarkingą ir elegantišką įvaizdį.  

Šukuosenos grožio salone 

Ne visos moterys ir merginos nori šukuosenas darytis pačios. Kartais tam gali pritrūkti kantrybės ar tiesiog nesinori to daryti pačiai. Be to, jei šukuosena daroma kažkokiai progai, moteris dažniausiai renkasi ir makiažą. Todėl kartais maloniau nesukti galvos.  

Ilgų plaukų šukuosenos moterims Vilniuje: „Bubble bubble“, salone Koralų grožio namai“, grožio salone „Ursana“, grožio studijoje „Fenix ir pas kitus mūsų partnerius.  

Ilgų plaukų šukuosenos moterims Kaune: grožio studijoje „Aprico“, salone Desertai plaukams“, salone „Mano grožio namai pas kirpėją Eriką ir kituose salonuose.  

Atminkite, tam kad ilgi plaukai atrodytų puikiai reikia juos tinkamai prižiūrėti. Nepamirškite plaukų palepinti kokybiškomis priemonėmis ir bent kartais apsilankykite pas plaukų meistrę profesionalioms, gydomosioms plaukų procedūroms, kurios padeda atgaivinti ir prisotinti plaukus įvairiomis medžiagomis. Gražiausi plaukai - sveiki ir žvilgantys. Tuomet gražiai atrodys bet kokia šukuosena! 

Atgal