Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Tobulos garbanos – išmok pasidaryk pati!

2019-09-12

Tobulos garbanos – išmok pasidaryk pati!

Plaukai – kiekvienos moters puošmena. Įprastai plaukams leidžiame atrodyti natūraliai. Tačiau kartais taip norisi pasikeisti ir susikurti kerintį įvaizdį. Tiesių plaukų savininkės lengvai savo plaukų įvaizdį gali pakeisti įvairių formų garbanomis. Nuo lengvų ir smulkių iki purių ar laisvai krentančių. 

Kiekvieną kartą užsinorėjus garbanų, nebūtina keliauti į kirpyklą. Jei tik turite noro ir laiko, garbanas galite pasidaryti pati. O profesionalams patikėkite savo plaukus išskirtinėmis progomis arba norėdamos atlikti ilgalaikį plaukų garbanojimą. 

 Papasakosime kaip pasidaryti skirtingo tipo garbanas paprastai ir lengvai.  

Plaukų paruošimas garbanojimui 

Bet kokia plaukų šukuosena pirmiausiai pradedama nuo kruopštaus plaukų išplovimo. Juos išplaukite įprastomis priemonėmis - šampūnu ir kondicionieriumi. Po to dar drėgnus plaukus ištepkite ar papurkškite priemone, kuri apsaugo nuo karščio. Taip pat palepinkite aliejuku ar serumu galiukus, kad jie būtų glotnūs ir nesišiauštų. Priemonių netepkite ir nepurkškite arti šaknų. Taip šaknys ilgiau išliks puresnės ir ne taip greitai riebaluosis plaukai. Priemonėms susigėrus, atsargiai iššukuokite plaukus. Įprastai drėgnų plaukų nerekomenduojama šukuoti, tačiau prieš formuojant garbanas juos iššukuokite.  

Smulkios garbanos - kaip pasidaryti? 

Ilgų plaukų savininkėms nuostabiai atrodo smulkios garbanos. Jas pasidaryti namuose labai paprasta. Tačiau tam prireiks plaukų specialių plaukų garbanojimo žnyplių. Jų kaina apie 30 Eur. Tad investicija pakankamai nedidelė, o prietaisu naudositės daugybę metų. 

Prieš formuojant smulkias garbanas išdžiovinkite plaukus džiovintuvu. Kai plaukai jau bus sausi galima pradėti formuoti garbanas. Plaukus imkite po ploną sruogą. Ją ištepkite plaukų formavimo putomis. Tuomet sruogą susukite aplink žnyples (jas pravėrus). Apvyniojus plaukus žnyples suspauskite. Palaikykite kelias sekundes ir paleiskite sruogą. Taip imant po atskirą plaukų sruogą suformuosite daug smulkių sruogelių.  

Suformavus sruogeles delnuose įtrinkite šiek tiek plaukų vaško ir ištepkite juo suformuotas garbanas. Jas šiek tiek suspauskite delnuose. Vaškas padės užfiksuoti sruogas, jos įgaus blizgesio.  

Paskutinis žingsnis - plaukų lakas. Juo užfiksuosite šukuoseną. Nepamirškite pakelti sruogų, kad lakas užfiksuotų ir sunkiau prieinamas vietas. Dabar Jūs pasiruošusi keliauti sužavėti pasaulio savo nuostabiomis sruogomis! 

 Lengvos garbanos - kaip pasidaryti? 

Norite stambių, lengvai krentančių garbanų? Tai nesudėtinga! Išdžiūvus plaukams imkite stambesnes plaukų sruogas, jas ištepkite plaukų formavimo putomis. Sruogą lengvai susukite aplink ranką ir susekite. Dalį plaukų palikite laisvų. Juos vienoje ir kitoje pusėje susukite aplink medžiagos skiautę. Puikiai tiks netgi ilgesnė kojinė. Apvyniojus aplink medžiagą sruogą ją sutvirtinkite surišdami atskirus medžiagos galus.  

Tuomet palikite taip paruošus plaukus per naktį. Į juos puikiai įsigers plaukų formavimo putos ir ryte turėsite nuostabiai atrodančias, lengvas garbanas. Jei žinote, kad garbanos Jums greitai išsileidžia, užfiksuokite jas plaukų laku. Stambios garbanos puikai tinka ilgus ir storus plaukus turinčioms moterims.  

Na, o jei Jums įdomu Holivudinės garbanos, išbandykite joms skirtus specialius formavimo prietaisus. Dabar yra automatinių plaukų garbanojimo prietaisų, kurie padės sukurti lengvas, holivudines garbanas. Tokie aparatai leidžia pasirinkti skirtingas funkcijas ir skirtingas garbanas.  

Natūraliai atrodančios garbanos 

Kyla klausimas kaip pasidaryti gražias, natūraliai atrodančias garbanas? Tam Jums neprireiks jokių prietaisų. Išsiplaukite plaukus ir jų nešukuokite. Tuomet į rankas įsispauskite plaukų želė. Nereikia labai stiprios fiksacijos, kad rezultatas būtų kuo natūralesnis. Delnais spauskite plaukus, kad želė kliūtų ant visų plaukų. Tuomet plaukus suriškite į kuoduką ir apgobkite rankšluosčiu. Bent valandą taip palaikykite plaukus, kad jie apdžiūtų. Po geros valandos plaukus atsargiai išleiskite ir supukškite plaukų lakų. Plaukus ir vėl susukite į kuoduką ir palikite taip per naktį. Sekančią dieną atsargiai išleiskite kuoduką, pirštais patvarkykite plaukus į norimą padėtį. Tai tarsi šlapio efekto garbanos.  

Afro stiliaus garbanos 

Turbūt kartais pasvajojate stipriai pakeisti savo išvaizdą. Afro stiliaus garbanos tikrai padės tai padaryti. O tai visiškai nesudėtinga. Tereikės daugybės šiaudelių ir gumelių. Žinoma, ir Jūsų kantrybės. Plaukus geriausia sukti dar vos drėgnus. Galima užtepti šiek tiek plaukų formavimo putų. Tuomet imkite po vieną smulkią plaukų sruogą ir ją sukite ant šiaudelio. Tuomet likusius laisvus šiaudelio galus užlenkite ir suriškite gumele, kad neatsilaisvintu. Taip susukite sruogomis visus plaukus. Jau po kelių valandų galėsite džiaugtis afro stiliaus garbanomis. O geriausiai tai daryti iš vakaro. Žinoma, miegoti su šiaudeliais gal ir ne itin patogu, bet rezultatas to vertas!  

Kaip pasidaryti garbanas su tiesintuvu 

Plaukų tiesintuvas universalus prietaisas – ne tik tiesina, bet ir garbanoja plaukus. Tai padaryti be galo paprasta. Plaukus pirmiausiai išplaukite, ištepkite nuo karščio saugančia priemone. Plaukus išdžiovinkite. Nors kai kur rekomenduojama plaukus tiesintuvu garbanoti drėgnus, mes to nerekomenduojame. Drėgni plaukai taip gali būti stipriai pažeisti ir nudeginti. Tad tiesintuvu juos formuokite tik sausus.  

Išdžiuvusius plaukus patepkite nedideliu kiekiu plaukų vaško. Tuomet tiesintuvu suspauskite vieną sruogą ir greitai ją apvyniokite aplink tiesintuvo korpusą. Palaikykite porą sekundžių ir lengvai tempkite žemyn. Pabaigus taip garbanoti plaukus juos išpurkškite laku. Jokiu būdu nešukuokite šepečiu, kadangi garbanos neatlaikys ir išsileis.  

Na, o jei norite lengvų, spiralinių garbanų išbandykite dar vieną būdą. Plaukų sruogas tiesiog susukite ir perbraukite tiesintuvu. Garbanos atrodys nerūpestingos ir lengvai besisukančios.  

Plaukų garbanojimas su folija  

Garbanos su folija - girdėta, tiesa? Mes siūlome foliją kaip apsauginę priemonę nuo karščio. Prieš formuojant garbanas folija apsukite sruogą ir tik tuomet žnyplėmis susukite plaukus. Taip juos apsaugosite nuo karščio, o sruogos atrodys tvirtesnės. 

Proginės šukuosenos - garbanos 

Moterys norėdamos švenčių metu pasikeisti dažnai renkasi garbanas. Priklausomai nuo šventės, amžiaus, skiriasi ir garbanų tendencijos. Jaunoms panelėms rekomenduojama rinktis laisvesnio stiliaus, lengvai atrodančias garbanas. Puikiai atrodys ir holivudo stiliaus garbanos.  

Kiek vyresnės moterys turėtų rinktis tvarkingas, smulkesnes garbanas. Geriausia jei tai atliks profesionali meistrė. Žinoma, jei proga nėra pernelyg oficiali galima taip pat rinktis laisvesnes garbanas. Darant progines šukuosenas su garbanomis dažnai dalis plaukų susegama ar sušukuojama ant šono. Taip šukuosena atrodo tvarkingesnė ir labiau tinkama šventei. Taip pat atidengiamas veidas, išryškėja makiažas.  

Garbanos trumpiems plaukams 

Trumpiems plaukams lengvas garbanas padaryti visiškai nesudėtinga. Jei norite romantiškų, žaismingų garbanų tereikia džiovinant plaukus juos apsukti aplink pirštą, šepetį ar kitą pailgą daiktą. Tuomet susukus kiek ilgiau padžiovinti ir lėtai išleisti. Taip per kelias minutes turėsite garbanotus plaukus.  

Na, o jei norite garbanų ilgesniam laikui ir smulkesnių, rekomenduojame pasidaryti ilgalaikį garbanojimą grožio salone. Ilgalaikis plaukų garbanojimas Vilniuje atliekamas grožio salone Nefetitė, grožio studijoje FenixKare šeimos bei Sigmos kirpyklose. Na, o Kaune ilgalaikis plaukų garbanojimas siūlomas įvaizdžio salone 313 Rolė 

Ilgalaikio plaukų garbanojimo kaina trumpiems plaukams vidutiniškai siekia apie 20 Eur, ilgų plaukų ilgalaikis garbanojimas kainuoja nuo 30 iki 70 Eur.  

Ką daryti, kad garbanos išliktų ilgiau?  

Kiekviena plaukas yra skirtingas ir vienoms moterims garbanos išlaiko puikiausiai visą dieną, kitoms išsileidžia jau po poros valandų. Atminkite, kad prasčiau garbanos laikosi jei plaukai labai ploni, išsausėję ir pažeisti. Tokiu atveju rekomenduojama per daug neapsunkinti plaukų ir priemonių naudoti per pus mažiau nei reikėtų įprastai.  

Stori, ilgi ir sunkūs plaukai taip pat ne visada paklūsta Jūsų norams. Jiems kaip tik reikėtų naudoti kiek didesnį kiekį priemonių formavimui.  

Labai svarbu prieš formuojant garbanas plaukus tinkamai paruošti. Būtinai išplaukite juos ir apsaugokite specialiomis priemonėmis nuo karščio. Prieš formuojant plaukus sutepkite formavimo putomis, vašku. Taip pat tiks ir plaukų želė. Suformavus garbanas visada gerai užfiksuokite plaukų lakų. Jei reikia, prieš tai dar kartą užtepkite plaukų vaško. Tai darykite rankomis suspausdamos plaukus.  

Taip pat reikėtų nepamiršti, kad formuojant garbanas kiekvieną lengvai prisegtumėte. Taip ji įgaus reikiamą formą kol suformuosite kitas. Visas išleiskite tuomet kai baigsite formuoti paskutinę sruogą.  

Atminkite, kad nepraleidus reikiamų žingsnių, galėsite džiaugtis nuostabiomis garbanomis. Jei garbanų reikia čia ir dabar, pagelbės plaukų formavimo prietaisai - žnyplės ar tiesintuvas. Visais kitais atvejais reikėtų plaukus susuktus laikyti bent 8 valandas. Tačiau kiekvieną laukimo minutę ir valandą atperka tobulas vaizdas ir nevaržomas jausmas.  

Atgal