Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Prisijungti
Prekės krepšelyje
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkus norimas paslaugas, spauskite mygtuką "Į krepšelį"
„BookitNow“ yra įmonių grupės „Gera Dovana group“ dalis.

Veido odos diagnostika - kodėl tai svarbu?

2021-12-19

Veido odos diagnostika - kodėl tai svarbu?

Veido oda mūsų sveikatos, kasdieninių įpročių ir ligų atspindys. Pastebėjote, kad pervargusi oda papilkėja, patamsėja paakiai? O štai paveikta aplinkos oda ima ir išsausėja, parausta, pasidaro itin jautri. Veido oda greičiausiai sureaguoja į bet kokius pasikeitimus, naują kosmetiką. Ir kai taip nutinka, labai svarbu žinoti, kaip su tuo susitvarkyti. Žinoma, šiais laikais moterys išmanios ir atsakymų ieško internete. Tačiau tai tikrai ne visada tinkamiausias sprendimas. Taip, kaip susirgus lankomės pas gydytoją, turėtume bent kartais apsilankyti ir pas kosmetologą. Jis - tas žmogus, kuris atliks veido odos diagnostiką ir papasakos apie Jūsų odą ir jos būklę bei parinks tinkamiausias priemones odos priežiūrai. 

Kodėl svarbi kosmetologo konsultacija?  

Kartais atrodo, kad tikrai žinome, kaip prižiūrėti odą, tačiau net ir naudojant brangiausias veido odos priežiūros priemones išlenda tam tikros odos problemos. Tuomet keičiame kremą, serumą, bet po kurio laiko problemos ir vėl išlenda. Tačiau kaip suprasti, kad būtina kosmetologo konsultacija?  

Jei matote, kad Jūsų veido odos būklė pakito - pablogėjo ir Jūsų gydymo metodai nepadeda – neeksperimentuokite. Veido priežiūros konsultacija tokiu atveju būtina. Odos diagnostika padeda sužinoti labai daug įdomios ir naudingos informacijos apie savo odą ir jos priežiūrą. Kartais atrodo, kad žinome savo odos tipą, bet apsilankius pas kosmetologą rezultatai gali ir nustebinti. Mūsų veido odos problemos visuomet signalizuoja, kad su oda kažkas ne taip. Kosmetologijos kabinete specialistas padės suprasti ką darome ne taip, kaip taisyklingai prižiūrėti odą, kokias priemones naudoti.

Veido odos diagnostika  

Veido odos diagnostikos metu Jus konsultuoja specialistas, kuris nustato odos tipą, odos būklę. Konsultacijos metu yra aiškinamasi, ką jaučiate kai prausiate odą, kokias priemones naudojate, kaip maitinatės. Kiekvienas punktas svarbus tam, kad kosmetologas galėtų tiksliai nustatyti, kodėl kyla vienos ar kitos odos problemos. Kosmetologas būtinai pasiteiraus, kokiu tikslu lankotės ir kokie yra Jūsų lūkesčiai.  

Konsultacijos metu yra atliekamas demakiažas - oda nuvaloma, pašalinami makiažo likučiai. Tuomet kosmetologas apžiūri Jūsų odą. Nustatomas dabartinis odos tipas, esamos odos problemos. Pasitelkus lempą ir lūpą ištiriama odos būklė. Kosmetologas po veido odos diagnostikos padės Jums suprasti, ką darote gerai ir kas netinkama. Gausite patarimus, kaip tinkamai prižiūrėti veido odą, kokias priemones naudoti ir rekomendacijas veido procedūroms. Dažnai veido odos diagnostika atliekama nemokamai, jei pas tą patį specialistą lankysitės ir veido odos procedūrų atlikimui. 

Kosmetologas atlikęs veido odos diagnostiką ne tik įvardins odos problemas, bet ir pasiūlys jų sprendimo būdus. Tai ypatingai aktualu moterims ar vyrams, kurių oda yra jautri, linkusi sudirgti, tiems, kas turi aknę ar odos išsausėjimo problemų. Visais atvejais reikalingas patyręs specialistas, kuris padės efektyviai įveikti bet kokias odos problemas. 

Kosmetologo konsultacija Vilniuje 

Veido priežiūros konsultacija Vilniuje teikiama tikrai ne viename grožio ar kosmetologijos kabinete, estetikos klinikoje. Mes Jums norime rekomenduoti geriausius specialistus! 

Kosmetologo konsultacija Vilniuje:

„LeSkin Clinica“ išsamią veido odos analizę Jums atliks profesionali medicinos kosmetologė Margarita Kazakevič. Ji ne tik atliks veido odos analizę, bet ir sudarys odos priežiūros planą namuose bei kosmetologijos kabinete.  

Grožio centre „Fabio“ (Estetinė kosmetologija SkinNova) taip pat atliekama veido odos analizė. Jums bus nustatytas odos tipas, odos problemos, parinktas priežiūros planas ir rekomenduojamos procedūros.  

Grožio namuose „Crystal De luxe dirbanti kosmetologė Justė Jums atliks konsultaciją veido odos problemų klausimais, atliks veido odos būklės įvertinimą, parinks ir atliks tinkamą procedūrą bei parinks veido odos priežiūros priemones.

Veido odos priežiūra reikalauja žinių, todėl profesionalo pagalba dažniausiai neišvengiama. Jei pastebėjote bet kokius odos pakitimus ar ilgai negalite susitvarkyti su tam tikromis odos problemomis – apsilankykite pas kosmetologą. Tai žmogus, kuris ne tik padės džiaugtis gražia bei švytinčia oda, bet ir išmokys, kaip teisingai ją prižiūrėti.

Atgal